>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Środa 16 września - 1 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Fiorentina nie wygra na wyjeździe na inaugurację fazy grupowej, tego jestem pewien. Przypomnij sobie jaki był wynik dwumeczu w zeszłym sezonie. Lyon jest lepszą drużyną aniżeli sezon temu, Fiorentina raczej niekoniecznie;) Inni faworyci to Arsenal i Liverpool choc ten ostatni po niekorzystnym kursie. Myslę, że warto zagrac na Stuttgart bo to drużyna głodna sukcesu w pucharach.

Pozostaje hit kolejki, Inter-Braca. W zeszłym sezonie Włosi na tym etapie nie błyszczeli i tym razem nie widzę aby było inaczej. Mistrzowie Hiszpanii powinii pokonac Inter tym bardzierj że są w formie i mają silną ekipę.
NIKT TU NIE PIsze o ich zwycięstwie, Fiorentina jest juz ograna na arenie międzynarodowej i remis na wyjeździe jest w ich zasięgu. Wiem jedno, mecze w LM rządzą się swoimi prawami. Fiorentina na papierze wygląda zdecydowanie lepiej.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
A co myslicie o typie na Rubin Kazan? Nie widzialem ich w akcji, ale ostatnie ich wyniki robia wrazenie. Wyjazd do Kijowa bedzie ciezki, ale jak beda tak skuteczni jak ostatnio to maja szanse.No i Ranger&#39;si nie sa bez szans z Vfb.ryzykowne:
Dynamo Kiev - Rubin Kazan 2
Stuttgart - Rangers x2
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Inter juz w poprzednim sezonie potrafil u siebie zatrzymac MU, ktore gralo jeszcze z CR7 w skladzie, wiec mimo wszystko wciaz trudno jest mi uwierzyc w zwyciestwo Barcy, w sumie rowniez dosc trudno mysli mi sie o zwyciestwie Interu, stad przeczuwam remis, ale to glownie przeczucie bo w obecnej formie obu zespolow i sytuacji kadrowej (mam na mysli ich potege) trudno jest mi wskazac zwyciezce.
Manczester zremisował z Interem, ale styl Włochów w tym meczu był
dla mnie mało zjadliwy. Jesli tym razem znów zobaczę Inter z jednym napastnikiem z przodu, broniacy się przed przyjezdnymi to faktycznie 0:0 jest mozliwe, choc ja obstaję przy teorii że z Barcą bronic się nie można.
Inter defensywnie zawsze dobrze wyglądał, ale w ataku już niespecjalnie. Dlatego skupiłem się głównie na transferach które miały miec odziaływanie ofensywne.

Fiorentina na papierze wygląda zdecydowanie lepiej.
Nie wiem co to za papier, ale w dwumeczu ze Sportingiem dobrze to ona nie wyglądała(choc waleczności odmówic im nie mogę). Lyon z Lisandro Lopezem to w moim przekonaniu faworyt, mecze z Anderlechtem dobitnie to pokazały, a nie uwierze że to był słaby przeciwnik.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Lyon z Lisandro Lopezem to w moim przekonaniu faworyt, mecze z Anderlechtem dobitnie to pokazały, a nie uwierze że to był słaby przeciwnik.
Ok tylko, że:
Obydwa zespoły będą osłabione. W składzie Lyonu zabrakło kontuzjowanych obrońców Jean-Alaina Boumsonga i Andersona, a niepewny jest występ napastnika Lisandro Lopeza.
Może to jak zwykle taka przedmeczowa zasłona dymna, ale ja chciałem Lyon obstawiać głównie dlatego, że Lopez złapał formę..
edit. To git w takim razie TBM skasuj mój post żeby nie robić zamętu ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Może to jak zwykle taka przedmeczowa zasłona dymna, ale ja chciałem Lyon obstawiać głównie dlatego, że Lopez złapał formę..
Lisandro Lopez specjalnie był oszczędzany w weekendowym meczu z Lorient aby byl gotowy na mecz z Fiorentiną. Dla Lyonu to niezwykle ważny mecz i powinien w nim wystąpić.

Myślę, że istotna informacja dotycząca meczu Olympiakos Pireus - AZ Alkmaar -&gt; mimo świetnej postawy obronnej drużyny od początku sezonu, po weekendowym remisie z AE Kavala zwolniono trenera Temura Ketsbaię ! W meczu z AZ gospodarzy poprowadzi duet Bantovic - Niniadis.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Dla tych co mysla stawiac na Arsenal: Robin van Persie, Manuel Almunia, Denilson or Theo Walcott nie jada do Belgii.

Na srode jedyne co mi przychodzi na mysl to 1/1 na Liverpool, chociaz tak na dobra sprawe trudno powiedziec jaki poziom reprezentuja Wegrzy. A drugi typ to X2 na Barce. Juz dawno wyleczylem sie z wiary, w to, ze Inter moze cos znaczyc w LM. Barca do zespol o klase lepszy i mysle, ze nie da sie pokonac na San Siro.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Lisandro Lopez specjalnie był oszczędzany w weekendowym meczu z Lorient aby byl gotowy na mecz z Fiorentiną. Dla Lyonu to niezwykle ważny mecz i powinien w nim wystąpić.
Lisandro Lopez z tego co wiem to byl kontuzjowany tak mowili dzis na canale+ w magazynie Ligue 1 ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wtorek z Ligą Mistrzów całkiem przyjemny to co gramy na środowe spotkania ?

Inter Mediolan - FC Barcelona
Ja na pewno omijam mecz Inter - Barcelona, liczę na ciekawy mecz i tyle. Nie przepadam za typowaniem takich spotkań.
no bet

Olympiakos Pireus - AZ Alkmaar
Początkowo kusiło mnie aby postawić na Olympiakos, ale niezwykle istotna informacja, o której pisałem parę postów wcześniej - niespodziewanie zwolniono trenera Ketsbaię. Kibice OLY są rozczarowani, drużynę ma poprowadzić duet podobno ludzi, którzy zajmowali się scoutingiem. AZ z jednej strony brak doświadczenia w pucharach, do tego chimeryczna gra w lidze - siłą OLY obrona, ale w takiej sytuacji dla mnie zdecydowanie no bet.

Olympique Lyon - Fiorentina
O tym meczu sporo zostało już napisane w tym temacie, moje zdanie także na pierwszej stronie. Jeszcze ostatecznie nie zdecydowałem się, ale prawdopodobnie zagram na Les Gones.
Mój typ: Olympique Lyon - 1,80 w Tobet [6/10]

Liverpool - Debreczyn
Kurs na wygraną LFC marny, handi -1 też kiepsko wygląda. Goście pewnie będą ambitnie próbowali się przeciwstawić. Liverpool rownie dobrze może wygrać 2:0 jak i rozgromić rywala np. 6:0. Ja narazie bez typu... może do czegoś mnie przekonacie.
no bet

Dynamo Kijów - Rubin Kazań
Cozmo na poprzedniej stronie zwrócił moją uwagę na ten mecz w kontekście grania na over 2,5. Aczkolwiek jeszcze nie jestem do końca przekonany. Zwraca uwagę bardzo dobra dyspozycja piłkarzy z Kazania w meczach wyjazdowych.

Na mecz Sevilla - Unirea nie mam pomysłu. Rumuni mało znana drużyna, nie wiemy na co ich stać. Kursy nie są atrakcyjne do grania.

Standard Liege - Arsenal. W obu drużynach sporo osłabień, w bramce Arsenalu Mannone lub Szczęsny. Over 2,5 o którym pisał dexxa ? czy wygrana Arsenalu ? Te dwa typy chodza mi po głowie.

Stuttgart - Glasgow Rangers. Jakoś nie chce mi się wierzyć w łatwą wygraną Stuttgartu. Nie uważacie, że Rangersi zaprezentują solidny futbol w obronie? Dla mnie VFB nie jest jakąś super ofensywnie grającą drużyną aczkolwiek akurat na ich mecze Bundesligi rzadko w TV trafiam. Dla mnie jakiś under 2,5 lub X do przerwy.

Nie są to jeszcze ostateczne typy...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Z dalszej odległości na pewno dośrodkowania będzie uderzał Xavi, a z bliższej kiedy jest już możliwość uderzenia na bramkę jest ciężko wskazać bo jest i Daniel Alves który dysponuje silnym uderzeniem , jest Xavi i Iniesta którzy mogą technicznie przymierzyć jest Messi który prawdopodobnie z prawej strony będzie dokręcał piłkę teraz jeszcze doszedł Ibrahimowicz który może zaskoczyć każdym strzałem także w Barcie nie znajdziesz raczej etatowego strzelca wolnych takiego jakim był chociażby Juninho w Lyonie ;) A co do karnego ? Raczej Messi, chociaż czasem oddaje tak jak w zeszłym sezonie Eto&#39;o kiedy ten walczył o korone króla strzelców, w debiucie Ibry też pewnie i by mu oddał, jednak ten już bramke w debiucie strzelił także najbardziej prawdopodobnym typem jest Lionel ;) A jeżeli celujesz w stałe fragmenty gry to radziłbym Ci się zastanowić nad ... Puyolem :] Tak, tak przeważnie będzie wchodził na rzuty rożne który są w większości grane właśnie na niego, ma on bardzo dobrą banie i z tej bujnej czupryny umie solidnie przyłożyć ;)
pozdROWienia ????
 
artur1095 0

artur1095

Użytkownik
Dla tych co mysla stawiac na Arsenal: Robin van Persie, Manuel Almunia, Denilson or Theo Walcott nie jada do Belgii.

Na srode jedyne co mi przychodzi na mysl to 1/1 na Liverpool, chociaz tak na dobra sprawe trudno powiedziec jaki poziom reprezentuja Wegrzy. A drugi typ to X2 na Barce. Juz dawno wyleczylem sie z wiary, w to, ze Inter moze cos znaczyc w LM. Barca do zespol o klase lepszy i mysle, ze nie da sie pokonac na San Siro.
to jest pewna informacja na 100% ze Robin van Persie nie polecial na mecz do belgi???
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
St.Liege - Arsenal
Kurs: 1,60
Dziś w LM ciężko coś wytypować. Dlatego warto ominąć dużo meczy ,a ten wziąć na ruszt.
Nie ma co się oszukiwać Arsenal to znana i uznana marka. Zdaje sobie sprawy ,że Arsenal jedzie na ten mecz z osłabieniem ,ale nie jest to drużyna jedno składowa. Może im nie poszło ostatnio w meczach z Manchesterem City 4:2 i Manchesterem United 2:1 lecz ich poprzednie mecze z Celtikiem 3:1 i 2:0 , Portsmouth FC 4:1 , Everton FC 6:1 , Stoke City 4:1 no i wcześniejszy remis z MU.
Zajmijmy się teraz przeciwnikiem. Jak wyglądają ich ostatnie mecze ?

Standard Liege - Sporting Braga 1:1

Sporting Braga - Standard Liege 3:0
VfB Stuttgart - Standard Liege 3:0

Mecz z Everton FC - Standard Liege zremisowali 2:2 ,natomiast Arsenal wygrał z nimi aż 6:0.
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
&quot;Julio Cesar; Maicon, Samuel, Lucio i Chivu; Stankovic lub Muntari, Zanetti, Sneijder i Motta. Milito i Eto&#39;o.&quot; Tak podał wczoraj Murinho,więc 2 napastnikami INTER wyjdzie..Cięzko wskazać faworyta,ale wierzę,że INTER wygra.Sprzedano już w piątek komplet biletów czyli 85.700 z czego 4.000 to bilety dla gości.Ibra raczej nie zostanie miło przyjęty,a on w ważnych meczach się po prostu spala.
Do piotrek21:
To prawda,że z The Reds czy MU nie strzeliliśmy gola,ale wtedy był tylko 1 napastnik,chimeryczny Ibrahimović który czekał tylko na piłkę i tak jak wspomniałem zawodził,a w tym sezonie jest duet super napadziorów i jest klasyczna &quot;10&quot; czyli Sneijder,także szykuje się piękny mecz i oby tylko komentatorzy dopisali,a nie jak to bywało wcześniej po boisku biegał &quot;Majson&quot;...
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
To prawda,że z The Reds czy MU nie strzeliliśmy gola,ale wtedy był tylko 1 napastnik,chimeryczny Ibrahimović który czekał tylko na piłkę i tak jak wspomniałem zawodził,a w tym sezonie jest duet super napadziorów i jest klasyczna &quot;10&quot; czyli Sneijder,także szykuje się piękny mecz i oby tylko komentatorzy dopisali,a nie jak to bywało wcześniej po boisku biegał &quot;Majson&quot;...
Biegał jeden Ibrahimovic i żadnego pomocnika nawet dookoła. Co do Sneijdera to już także wcześniej napisałem, że z niechcianymi zawodnikami Primiera Division nie ma się co chwalic. To nie ejst tak że Inter upolował sobie świetnego rozgrywającego, tylko dla Realu był za słaby i chcieli go gdzieś spieniężyc. Szczerze mówiąc myślałem że trafi gdzieś do Bundesligi, ale widzę że poziom tych lig po mału się równa. Myślę, że jeśli Inter strzeli w ogóle jakąś bramkę w tym meczu to będzie wielki wyczyn.

Tam pisze, że Szczęsny zadebiutuje w Arsenalu!
Znam się dobrze na angielskim. Pisze, że szanse dostanie jeden lub drugi i to chyba znaczy, że Szczęsny może wystąpić!
Niestety posty mówią co innego;)
 
M 0

maxtoon

Użytkownik
Po pierwsze, to jest napisane a nie pisze... a po drugie to jest napisane, że Mannone lub Szczęsny zadebiutuje, a będzie pewnie ten 1...
A po zerowe pisze też jest formą poprawną w tej chwili :p

Lyon - Fiorentina

Myślę, że to będzie spotkanie underowe. Dla Włochów 1 pkt będzie myślę zadowalającym przebiegiem wydarzeń. Francuzi, fakt, muszą wygrywać takie spotkania jeśli chcą wyjść z grupy, jednak ostatnimi czasy gra im się różnie. Kilka ostatnich meczy zakończonych zwycięstwami, strzelali sporo bramek, ale jednak ekipom dużo słabszym niż Fiorentina. Zespół z Serie A nie ma nadzwyczaj silnego ataku, to wszystko składa się ku:
Under 2,5
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
standars - arsenal
Przejrzałem kilka tematów forum i widzę ze tendencja straszna ona over 2,5 w meczu Standard - Arsenal, może i typ dobry ale czy na pewno jeden z pewniejszych? osobiście skłaniał bym się na under, a dlaczego? Chociażby dlatego ze z podstawowego składu Arsenalu wypadło kilku graczy: van Persie, Arshavin, czy Walcott, głowni pretendenci do strzelenia bramki w tym meczu. Kolejna sprawa to Rosicky, długi czas w cieniu Fabregasa ( ten bez formy po zamieszaniu transferowym z Barceloną ) który znów zaczyna iskrzyć, ale to jeszcze nie ten sam Rosicky co kiedyś. Jest oczywiście cwaniak Eduardo który wyrasta na solidnego gracza, ale Standard to przecież nie kelnerzy, solidna drużyna, mistrz Belgii, który mimo swoich ostatnich problemów ligowych (seria remisów u siebie) na pewno nie będzie stał i patrzył jak Arsenal klepie piła. Tylko będzie dążyć do przerywania gry, odciąć Eduardo od piłek, jak i od czasu do czasu starać się atakować. Dzieci Wengera będą mieli naprawdę dziś trudne zadanie aby coś ustrzelić, jeśli nie jakaś główka Gallasa, lub przebłysk Eduardo, to może skończyć się nawet 0:0. Na bramkę ze strony Standardu raczej nie liczę (chodź kto wie, 1:1? ;) ). Wiadomo że Aluminia nie zagra, (a Wenger to wie chyba najlepiej ;) ) wiec trener kanonierów pewnie skupi się bardziej na tyłach aby nie dopuścić standard do sytuacji strzeleckich. Z mojego punktu widzenia, taki scenariusz, a co za tym idzie:
standard - arsenal - typ: under 2,5
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Jeśli chodzi o Lyon - Fiorentina, to sądzę, że gospodarze tego meczu nie przegrają, ale jeśli wygrają, to minimalnie. Fiorentina dobrze radzi sobie w serie A i nie przegrała dotychczas żadnego meczu. Lyon za to o niebo lepiej radzi sobie w lidze niż w zeszłym sezonie. Ciężko przewidzieć wynik w 100%, ale jeśli miałbym stawiać, to postawiłbym na UNDER - mój typ to 1-0, 0-0
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Dysponuje ktoś może informacją jakim składem wyjdzie Liverpool? Chce zagrać, że Torres strzeli i chce sie upewnic ze zagra dzis od 1minuty.
 
xaw 0

xaw

Użytkownik
Każdy lekceważy włoskie kluby a ja bym dziś dał Lyon - Fiorentina x2 kurs jest przyzwoity, jak każdy wie fiorentina to nie jest słaby zespół, co do Barcy z Interem to radze odpuścić ten mecz, bo tu może być wszystko.

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom