>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Real Madryt - Bayern Monachium [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
szoky 104

szoky

Użytkownik
Też chciałem zagrać over celnych strzałów Bayernu, z tym że nie widzę nigdzie takiego typu. Ktoś gdzieś widział może? W Unibet na większą ilość strzałów jest kurs ponad 3 a główna linia to 11,5 więc wychodziłoby że linia na Bayern powinna być na poziomie 5,5 po ok. 2,00. Tylko że oni tego nie mają ale myślę że 6 strzałów celnych przy tym wyniki i przy słabej obronie Realu powinno wejść spokojnie, tylko gdzie to zagrać?
1xbet
Bayern over 5.5 celnych strzałów @ 1.76
Bayern over 6.5 celnych strzałów @ 2.37
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 179

gajek

Użytkownik
ktoś rozszyfruje mi ten zakład?
bo jeśli jest tak jak rozumiem (real najwiecej bedzie faulować) to wyglada na bet dnia
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie:
Real Madryt - Bayern Monachium
Typ:
Vidal Otrzyma Kartke
Kurs:
2.40
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Arturo zawsze w takich meczach gra bardzo agresywnie. Jest zawodnikiem bardzo impulsywnym ktory nigdy nie odklada nogi. Bayern przegral pierwszy mecz 1:2 u siebie co stawia ich w bardzo niekorzystnej sytuacji przed rewanzem. Juz wtedy Vidal dal upust swojej frustracji w koncowce meczu i dostal zoltko. Im dluzej bedzie sie utrzymywal niekorzystny wynik dla Bayernu tym bardziej cisnienie bedzie sie z kazda minuta podnosic. Po za tym Real bedzie nastawiony bardziej na kontry ktore kto jak kto ale Vidal bedzie musial kasowac. Po cwiercfinalach wszystkie kartki sie kasuja dlatego nie trzeba tutaj kalkulowac i nikt nie bedzie odpuszczal. Goraca glowa Chilijczyka mysle nie wytrzyma i w koncu peknie i dostanie kartke albo za faul albo za dyskusje z arbitrem za to tez czesto kartonik wylapuje.


Kasuja sie tylko jesli nie dostana 3ciej z kolei w ostatnim meczu cwiercfinalu, takze w Bayernie zagrozeni: Boateng, Vidal
a w Realu: Modrić, Ramos, Kroos
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kasuja sie tylko jesli nie dostana 3ciej z kolei w ostatnim meczu cwiercfinalu, takze w Bayernie zagrozeni: Boateng, Vidal
a w Realu: Modrić, Ramos, Kroos
dzieki za info ;) wydaje mi sie ze i tak w tym meczu nie bedzie kalkulowania a juz kalkulowac kto jak kto ale goracy temperament Vidal raczej nie bedzie. tak czy siak dzieki za info.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Bayern, nawet grając bez Lewandowskiego, mógł mieć 2:0 w trakcie pierwszego meczu i zapewne zupełnie inaczej podchodzić do rewanżu. W pierwszej połowie byli po prostu lepsi. Nie rozumiem czemu dali karnego takiemu czajnikowi (Vidal) mając na boisku tak technicznych graczy jak Robben, Ribery czy Alonso (nie zapominając o Mullerze, który strzelał karne zanim wyżej w hierarchii stanął Lewy ). A później niemalże w pojedynkę rozjechał ich Ronaldo. Ciekawy mecz nam się szykuje. Bayern z pewnością będzie atakował, z pewnością będzie zajadle walczył o awans, z pewnością nie odpuści Realowi i z pewnością będą starali się przycisnąć na Bernabeu. A Real skupi się na mega rozwadze w obronie i wyprowadzaniu zabójczych kontr. Nie sądzę, aby Real był w stanie dzisiaj prowadzić grę po swojemu. Bayern będzie zbyt zdeterminowany, aby oddać na dłużej inicjatywę. Myślę, że Bayern będzie w stanie długimi momentami zamknąć Real w obrębie ich pola karnego, a w szczególności tak będzie wyglądać pierwsza połowa, przynajmniej do zdobycia pierwszej bramki (która aż tak wiele nie zmieni, bo Bawarczycy będą potrzebowali drugiej). Dlatego na dzisiaj wybrałem:
Bayern więcej rzutów rożnych pierwsza połowa 1,73 (rusek, teraz 1,64)
Bayern over 5,5 rzutów rożnych w meczu 1,85 (uni - łapać szybko, bo do meczu spadnie, betsafe 1,82)

Dobrego meczu! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mch91 261

mch91

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Lewandowski strzeli przynajmniej 2 bramki.
Kurs: 5.0 ⛔
Bukmacher: STS
Bardzo szybko wraca do nas Liga Mistrzów no i szybko po kontuzji wraca Lewy Typuję, że strzeli przynajmniej 2 bramki z bardzo prostej przyczyny... Bayern musi odrabiać straty i na pewno rzucą się od pierwszej minuty do ataku. Real jakimś monolitem w obronie nie jest więc Lewy będzie miał pole do popisu a na pewno jest głodny gry a po kontuzji nie ma już śladu a czym może świadczyć sms do Mateusza Borka, że gdyby nie zawieszenie to wystąpił by już w meczu ligowym z Leverkusen. Bardzo istotny aspektem jest też to, że to własnie Lewy wykonuję rzuty karne oraz rzuty wolne z bliższej odległości więc na pewno będzie miał sporo okazji do strzelenia bramki.
A drugi typ już bardziej do jakiegoś rozpisu chociaż sam go zagrałem za 20 zł
Sposób awansu: 2 drużyna po dogrywce
Kurs: 39
⛔ // brak słów na to sędziowanie,
gdy nie kartka Vidala to pewnie by weszło... szkoda Bayernu :/

Dla mnie wynik 2-1 dla Bayernu jest prawdopodobny a w dogrywce 1 bramka dla Bawarczyków praktycznie zapewnia im awans do dalszej fazy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: 1/obie strzelą ⛔
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu Madryt na wyjeździe 2:1. Dziś rewanż na Santiago Bernabeu bardzo ciekawy mecz przed nami się szykuje.
W Realu nie zobaczymy dziś: Pepe, Varane oraz G. Bale - co dla mnie osobiście nie jest jakimś bardzo dużym osłabieniem ponieważ Walijczyk jest pod formą, nie wrócił on jeszcze do swojej formy i taki M. Asensio czy Isco w zależności kogo wystawi Zidane powinien sobie poradzić tak samo a nawet lepiej niż Bale. O pozostałych 2 brakach nie piszę, ponieważ w pierwszym meczu także ich brakowało i Nacho poradził sobie nie najgorzej.
Jeśli chodzi o Bayern, wraca Lewandowski i prawdopodobnie Hummels. I fakt jest to dużo wzmocnienie, że Lewy wraca bo Muller nie jest tak dobry jak On.
Zawieszony jest J. Martinez z powodu czerwonej kartki i nie wiadomo czy zagra J. Boateng.
Real ma przewagę 1 bramki, Bayern będzie atakował od 1 minuty, lecz doskonale wiemy, że Real jest najlepszą drużyną na świecie jeśli chodzi o kontrataki i wykorzysta to doskonale.
Real traci sporo bramek ostatnio i Bayern zapewne strzeli gola lecz to Real wygra i awansuje do półfinału.
Powodzenia.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Real - Bayern
over 2.5 1.43 ✅
over 3.5 2.05 ⛔
Większość już tutaj o tym meczu została napisała. Jednak dodam swoje trzy grosze. Co tutaj dużo mówić zapowiada sie overowy mecz. Bawarczycy myśląc o awansie musza tutaj powalczyć o bramki. W pierwszym meczu zaprezentowali niski poziom skuteczność. Mieli sytuacje bramkowe, ale nie potrafili ich wykorzystać. Jednak dzisiaj śmiem twierdzić, że będzie zupełnie inaczej. Przede wszystkim, że do gry wraca Lewy. Na nim z pewnością obrońcy skupią większą uwagę niż przed tygodniem na Mullerze, który to jest kompletnie bez formy jak dla mnie (chociażby prostopadła piłka w pole karne, a zachował się jakby grał B- klasie..). A to wszystko sprawi, że na bokach Robben i Ribiery będą mieli więcej wolnego miejsca. Chyba nikomu nie trzeba mówić czy to powinno skutkować. Chociażby jak to było w pojedynku z BVB, gdzie obaj groźnie atakowali. A umieją zejść do środka i oddać dobry, celny strzał.
Defensywa Bayernu wszystko wskazuje, że powinna być tutaj nieco przemeblowana. Bowiem od początku powinni zagrać Lahm, Kimmich, Alaba oraz Bernat, zaś w bramce Neuer. W sumie dwie stracone bramki przed tygodniem przez Bayern to w sumie duża zasługa Niemca, bowiem Królewscy mieli dobre sytuacje do strzelania, ale Neuer pokazywał swoje duże umiejętności. Jednak brak Hummelsa, Boatenga oraz Martineza może okazać się tutaj kluczowe.
Real wywalczył bardzo dobry dla siebie wynik z Allianz Arena. NA pewno będą mieli dzisiaj sporą przewagę przede wszystkim psychiczną + margines błędu. Jednak można być pewnym, że podopieczni Zizu nie spoczną na laurach i będą chcieli wygrać kolejny mecz. NIe będzie to łatwe, ale o bramki jestem spokojny. Królewscy regularnie strzelają bramki, grają w dodatku u siebie, a także jak wspomniałem defensywa Bawarczyków nie wygląda zbyt dobrze. Szansę gry od pierwszej minuty dostanie na pewno Isco, który z pewnością będzie chciał pokazał swoją wartość ( w weekend dwie bramki). Po drugiej stronie CR, który przed tygodniem strzelił dwie bramki, a były to kolejne 99 i 100 trafienie w europejskich pucharach. Z pewnością będzie chciał dołożyć kolejne bramki dzisiaj tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu ligowym odpoczywał. Na środku napadku z zobaczymy z pewnością Benzemę, który na Allianz Arena mógł strzelić przynajmniej jedną bramkę. Był bardzo blisko już w pierwszej połowie, ale dobrą interwencją pokazał się bramkarz Bawarczyków. Chociaż osobiście na tego zawodnika tutaj zbytnio nie liczę. Prędzej bym się spodziewał trafień ze strony Isco + CR. Jest jeszcze do zadań bardzo trudnych Ramos, który potrafi strzelić decydujące bramki w ostatnich minutach spotkania.
O defensywie Realu nie można zbyt dużo dobrego powiedzieć zresztą od dłuższego czasu. Regularnie tracą bramki i tak naprawdę nie ważną jakiego mają rywala. Owszem jedni powiedzą, że odczuwalny brak będzie Varane oraz Pepe. Zgadza się na pewno są to zdecydowani mocniejsi i lepiej ułożeni piłkarze od Nacho, ale i z nimi Real tracił bramki. Słabo sobie w bramce radzi Navas, który gra dosyć przeciętnie.
Navas - Carvajal , Nacho, Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić- Isco, Benzema, Ronaldo
Neuer - Bernat, Alaba, Mimmich, Lahm - Ribiery, Alonso, Alcantara, Vidal, RObben - Lewy
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
powyżej 2 bramek + powyżej 3 kartki + powyżej 10 rożnych @ 3,75 WillHill 3+7+13 ✅✅✅

Ode mnie taki zakład specjalny po imponującym kursie.
Over 2 gole, (@1.36) w takim meczu gdzie spotykają się najlepsze ofensywy piłkarskie, goli nie powinno zabraknąć.W Real u siebie potrafi w lidze stracić bramki z ogórkami,a dziś Robert, wiadomo
Over 3 kartki( linia wystawiona na 5,5,over 4,5 @1.53).W pierwszym meczu było 7, dziś gra o wszystko więc będzie ostro
Over 10 rożnych(@ 1.85) Tu może być różnie.Z kolei znamy styl obu drużyn,Bayern te 8 korków powinien tradycyjnie nabic, Do tego Real 3-4 kontry i cis doda.W Monachium było 12.Można zagrać ten sam tripel tylko linia 9korkow @2.62
Łącząc te kursy w ako uzyskamy jakąś @2.50 tak że widzę spore valuew typie.Jeden minus, że troskę zagłady mamy tylko w WH , ale może ktoś z Was ma jeszcze tam konto
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jest głodny gry a po kontuzji nie ma już śladu a czym może świadczyć sms do Mateusza Borka, że gdyby nie zawieszenie to wystąpił by już w meczu ligowym z Leverkusen. .
Piszesz człowieczku niezłe farmazony. To, że jest głodny gry to się zgadzam, ale każde dziecko wie, że piłkarz po kontuzji to nie piłkarz, który na pewno jest w optymalnej formie. Przypomnij sobie jak grał jako &quot;człowiek w masce&quot;, zresztą też w ważnym meczu LM. A kuriozalne już jest stwierdzenie, że nie ma śladu po kontuzji na postawie esemesa (!). W takim zespole jak Bayern to jest cały zespół lekarzy, zresztą znakomitych który decyduje o takich sprawach.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bayern, nawet grając bez Lewandowskiego, mógł mieć 2:0 w trakcie pierwszego meczu i zapewne zupełnie inaczej podchodzić do rewanżu. W pierwszej połowie byli po prostu lepsi. Nie rozumiem czemu dali karnego takiemu czajnikowi (Vidal) mając na boisku tak technicznych graczy jak Robben, Ribery czy Alonso (nie zapominając o Mullerze, który strzelał karne zanim wyżej w hierarchii stanął Lewy ). A później niemalże w pojedynkę rozjechał ich Ronaldo. Ciekawy mecz nam się szykuje. Bayern z pewnością będzie atakował, z pewnością będzie zajadle walczył o awans, z pewnością nie odpuści Realowi i z pewnością będą starali się przycisnąć na Bernabeu. A Real skupi się na mega rozwadze w obronie i wyprowadzaniu zabójczych kontr. Nie sądzę, aby Real był w stanie dzisiaj prowadzić grę po swojemu. Bayern będzie zbyt zdeterminowany, aby oddać na dłużej inicjatywę. Myślę, że Bayern będzie w stanie długimi momentami zamknąć Real w obrębie ich pola karnego, a w szczególności tak będzie wyglądać pierwsza połowa, przynajmniej do zdobycia pierwszej bramki (która aż tak wiele nie zmieni, bo Bawarczycy będą potrzebowali drugiej). Dlatego na dzisiaj wybrałem:

Bayern więcej rzutów rożnych pierwsza połowa 1,73 (rusek, teraz 1,64)
Bayern over 5,5 rzutów rożnych w meczu 1,85 (uni - łapać szybko, bo do meczu spadnie, betsafe 1,82)

Dobrego meczu! ;)
W pełni popieram. Ja złapałem Bayern o3,5 rożnych w pierwszej połowie po @3.25. Teraz stoi @2.95. Moim zdaniem nadal warto ! Przecież w pierwszym meczu nabili 7 !

Bayern - liczba rzutów rożnych w pierwszej połowie: 4+ @2.95 forbet ✅
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Piszesz człowieczku niezłe farmazony. To, że jest głodny gry to się zgadzam, ale każde dziecko wie, że piłkarz po kontuzji to nie piłkarz, który na pewno jest w optymalnej formie. Przypomnij sobie jak grał jako &quot;człowiek w masce&quot;, zresztą też w ważnym meczu LM.
Farmazony to piszesz Ty... Nie porównuj nie groźnej kontuzji braku która wykluczyła go z treningu na kilka dni do wstrząśnienia mózgu, złamanego nosa i złamanej kości twarzy przez którą grał wtedy w masce.
A kuriozalne już jest stwierdzenie, że nie ma śladu po kontuzji na postawie esemesa (!).
Jeśli wysyła SMS-a do Borka, że był już gotowy do gry w sobotę to chyba jasne jest, że po kontuzji nie ma śladu. No, ale Ty podobnie jak w sytuacji Mascherano z DiMaria ponownie wiesz lepiej od samego zawodnika co zrobił czy jak się czuję.
I sprawa trzecia... Piłkarz może mieć problemy z powrotem do formy po kilku tygodniowej przerwie spowodowanej kontuzja a ten uraz który miał Lewy może wpłynąć wbrew pozorom na niego pozytywnie ponieważ może złapie trochę świeżości bo jak na pewno wiesz gra we wszystkich meczach zarówno Bayernu jak i reprezentacji.
Więc powtórzę Ci jeszcze raz... więcej konkretnych argumentów to być może kogoś przekonasz do swojego punktu widzenia ???? Chociaż jak widzę w Twoim temacie dalej uparcie idziesz w stronę awansu Barcy więc o czym my rozmawiamy.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Mała informacja odnośnie meczu, oczywiście trzeba ją odebrać z przymrużeniem oka, bo może być to zasłona tylko.
Niepokojące informacje z Hiszpanii. Jak informują klubowe źródła, występ Cristiano Ronaldo w dzisiejszym spotkaniu z Bayernem, stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Portugalczyk skarży się na ból w prawej kostce. To efekt ostatniej akcji CR7 w pierwszym meczu z Bawarczykami na Allianz Arenie. Piłkarz upadł w polu karnym, a następnie przez kilka minut był opatrywany przez klubowych lekarzy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Farmazony to piszesz Ty... Nie porównuj nie groźnej kontuzji braku która wykluczyła go z treningu na kilka dni do wstrząśnienia mózgu, złamanego nosa i złamanej kości twarzy przez którą grał wtedy w masce.
Sprawa druga... Jeśli wysyła SMS-a do Borka, że był już gotowy do gry w sobotę to chyba jasne jest, że po kontuzji nie ma śladu.
I sprawa trzecia... Piłkarz może mieć problemy z powrotem do formy po kilku tygodniowej przerwie spowodowanej kontuzja a ten uraz który miał Lewy może wpłynąć wbrew pozorom na niego pozytywnie bo być może złapie trochę świeżości bo jak na pewno wiesz gra we wszystkich meczach zarówno Bayernu jak i reprezentacji.
Więc powtórzę Ci jeszcze raz... więcej konkretnych argumentów to być może kogoś przekonasz do swojego punktu widzenia ???? Chociaż jak widzę w Twoim temacie dalej uparcie idziesz w stronę awansu Barcy więc o czym my rozmawiamy.
A to ciekawe gdzie ja idę w stronę awansu Barcy w moim temacie po pierwszym z dwumeczu. Będę chyba musiał gdzieś to zgłosić bo ktoś się loguje za mnie i coś podaje albo coś wymyślasz... Raczej to drugie ????
A co do Lewego to akurat bywa bardzo często tak, że piłkarz wychodzi po krótkiej kontuzji i po 10 min. schodzi z boiska bo okazuje się, że co innego treningi i zgoda lekarzy, a co innego prawdziwa walka. Ja nie twierdzę, że Lewy na 100% będzie miał gorszą formę, ale, że jest taka możliwość bo nie grał z 2 tyg., a ta kontuzja nie wyłączyła go z treningu tylko z bardzo ważnego pierwszego meczu z Realem ! Po prostu nie wiemy w jakiej będzie formie, a nawet czy zagra lub od której min. więc śmieszne jest sugerowanie, że piłkarz jest w optymalnej formie na postawie esemesa !
Leicester vs Atletico (awans Leicester) + Barcelona vs Juventus (awans Barcelona) kurs: 30,68 (podatek 12%) buk: LVbet stawka: 2,7j PW:1
Pozostało mi trochę środków na LVbet i raczej nie obrócę bonusu bo Barcelona nie awansuje, dlatego postanowiłem zagrać takiego wariata. Jeszcze nigdy w życiu nic nie grałem z takim kursem. Jest to wariat jednak nie jest to kompletnie nie możliwe. Barcelona jest w stanie dokonać jeszcze raz cudu. Z kolei Leicester grając u siebie ma do odrobienia jedną bramkę. Oba kluby grają u siebie.

Adamo80 To chyba Twoja analiza prawda?? :grin:
Podkreślone zdanie jest odpowiedzią. Człowieczku Kochany udajesz nierozumnego czy jesteś nierozumny ? Przecież napisałem, że to są środki na stratę, których nie obrócę, a coś musiałem z nimi zrobić więc zagrałem po kursie 30 coś co ma 1% szans. Bukmacherka to nie matematyka zerojedynkowa.
I jeśli Lewandowski napisał, że gdyby nie zawieszenie to grałby w meczu z Leverkusen to chyba jest jasne, że dostał zielone światło od klubowych lekarzy... Czego Ty nie rozumiesz??
Zazdroszczę ci tak prostego widzenia świata i tak szybko podejmowanych wniosków. To w jakiej jest formie Lewy zobaczymy niebawem - jak będzie grał i ile czasu będzie grał więc już nawet nie będę strzępił języka żeby ci wyjaśniać dlaczego napisał tego esemesa.

mch91, to Ty nie wiedziałeś, że on tutaj jest najmądrzejszy? :grin: a te &quot;człowieczku&quot; dobitnie świadczy o buractwie, ale co zrobić ...
O następny mój wielbiciel ???? Jak miło. Gdzie ja kiedykolwiek uważałem się za najmądrzejszego ? Chyba najczęściej ze wszystkich osób na forum potrafię przeprosić. To osoby, które coś takiego insynuują mają jakieś kompleksy, ale to się da leczyć... ????
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
A to ciekawe gdzie ja idę w stronę awansu Barcy w moim temacie po pierwszym z dwumeczu. Będę chyba musiał gdzieś to zgłosić bo ktoś się loguje za mnie i coś podaje albo coś wymyślasz... Raczej to drugie
Leicester vs Atletico (awans Leicester) + Barcelona vs Juventus (awans Barcelona) kurs: 30,68 (podatek 12%) buk: LVbet stawka: 2,7j PW:1
Pozostało mi trochę środków na LVbet i raczej nie obrócę bonusu bo Barcelona nie awansuje, dlatego postanowiłem zagrać takiego wariata. Jeszcze nigdy w życiu nic nie grałem z takim kursem. Jest to wariat jednak nie jest to kompletnie nie możliwe. Barcelona jest w stanie dokonać jeszcze raz cudu. Z kolei Leicester grając u siebie ma do odrobienia jedną bramkę. Oba kluby grają u siebie.

Adamo80 To chyba Twoja analiza prawda?? ????
I jeśli Lewandowski napisał, że gdyby nie zawieszenie to grałby w meczu z Leverkusen to chyba jest jasne, że dostał zielone światło od klubowych lekarzy... Czego Ty nie rozumiesz??
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Liga Mistrzów⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Lewandowski strzeli ✅
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich po świętach.
Dziś jak dla mnie finał LM ,spodziewam się że dzis bedziemy świadkami najlepszego meczu jak do tej pory,powiem więcej , lepszego juz nie będzie ,szkoda ze obie drużyny spotkały się troche wczesniej a bez wątpienia taki powinien być finał tych rozgrywek no ale trudno,taki los. Bayern bez naszego Lewego to zespół który w ataku jest małym lwiątkiem i Muller kompletnie nie jest w stanie zastąpić Naszej gwiazdy,natomiast Bayern z Lewandowskim ma jaja,zawodnik kompletny który potrafi strzelić z każdej pozycji ,każdemu obrońcy i bramkarzowi. Real nie jest w najwyżej formie,nie ma się co oszukiwać. Bayern musi gonić wynik ,będą jeździć na dupach aby te gole strzelić. Typ na strzelenie bramki Lewego po kursie 1.95 warto grać. Zapowiada się wspaniały mecz.
Powodzenia!!!
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
20:45 Real Madryt - Bayern
Typy: 1 @ 2.30
BTS @ 1.42
powyżej 3.5 gola 2.05
buk: unibet


Wczoraj kurs był jeszcze na granicy 2.60, a dzisiaj mamy już 2.30. Do jutra myślę, że spadnie poniżej @2. Dlaczego Real? Galaktyczni są w gazie i pokazują to w każdym spotkaniu. W pierwszym spotkaniu mieli sporo szczęścia, że Vidal nie trafił karnego bo wynik mógłbyć całkiem inny, ale niema co gdybać mecz skończył się wygraną Realu i to oni są bliżej półfinału. W sobotę Zidane dał odpocząć kluczowym zawodnikom, a Real po raz kolejny dokonał ligowej remontady, która przybliża ich do mistrzostwa. Dzięki wygranej w lidze spokojnie mogą przystąpić do jutrzejszych zawodów. Świetne zawody rozegrał Isco, który udowodnił po raz kolejny, że jest zawodnikiem wysokiej klasy i to on jutro zastąpi kontuzjowanego Bale. Real będzie musiał sobie dalej radzić bez kontuzjowanego Pepe i Varane, dlatego w ich miejsce zobaczymy dwójkę stoperów Nacho-Ramos. Przebieg meczu zapewne będzie wyglądał tak jak w pierwszym spotkaniu, że to Bayern będzie utrzymywał się przy piłce i będzie chciał kontrolować to spotkanie. Jednak na SB nie będzie to takie łatwe. Real udowodnił kilka razy, że też to potrafi, a w szczególności w spotkaniach u siebie. Bayern w weekend bezbramkowo zremisował z Bayerem. W drugiej połowie nawet grali w przewadze jednego zawodnika, lecz i tak nie udało im się zdobyć gola bijąc głową w mur. Ancelotti podobnie jak Zidane dał odpocząć kilku graczom aby byli w pełni sił na jutrzejszy mecz. Wszyscy czekają na powrót Lewandowskiego, który jutro ma być kluczowy dla Bayernu. Czy tak też będzie?. Ramos zapewne będzie miał za zadanie zatrzymać naszego rodaka i zapewne pomagać mu będą w tym Casemiro i Kroos. Bayern jednak przed jutrzejszym meczem ma spory problem w obronie. Nie zagrają Hummels, Javi Martinez i prawdopodobnie Boateng. Niewykluczone, że na pozycji środkowego obrońcy będzie musiał zagrać Joshua Kimmich. Bayern by myśleć o awansie musi w tym spotkaniu strzelić przynajmniej dwie bramki, a Real wcale nie będzie miał zamiaru się bronić w tym spotkaniu, bo przewaga po pierwszym spotkaniu nie jest wcale tak duża. Spodziewamy się otwartego spotkania z bramkami po obu stronach.

Remontady???Real wygral mecz na dużym farcie i to nie ulega zadnej dyskusji. Ponadto Liga Mistrzow Liga Mistrzow ale ważniejsza dla nich mimo wszystko jest La Liga. W niedziele bardzo wazny mecz z Barcelona i co zagrają na polgwizdka?
Mam nadzieje ze mecz będzie otwarty i będzie trzymal do końca a nie zamknięty 0-0
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ostatnio udało mi się sporo zarobić grając na Real w potyczce z Bayernem i dzisiaj sądzę, że 1x2 czy over/under nie ma co ruszać, ponieważ bukmacherzy wystawili prawidłowe kursy. Kolejne spotkanie 50:50, w którym sporo zależy od tego kto i kiedy strzeli pierwszego gola. Podejrzewam, że Bayern po raz kolejny będzie kontrolował grę, a Real czekał na to co potrafi najlepiej czyli kontry. Można spróbować stwierdzenia, że gdyby Lewy grał w 1 meczu to Bayern do przerwy prowadziłby 3-0 i spotkanie skończyło się zupełnie inaczej i właśnie gra Roberta od 1 minuty powstrzymuję mnie przed próbowaniem czegokolwiek w stronę gospodarzy. Z drugiej strony Bayern w 2 połowie nie stworzył żadnej sytuacji bramkowej, a tak naprawdę Navas mógł się dużo lepiej zachować przy bramce dla Bayernu. Ja szansę na wygranie pieniędzy podczas dzisiejszego meczu dostrzegam w kartkach dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Vidal, który nie dość, że gra w bardzo newralgicznym miejscu na boisku czyli środku pola to nigdy nie odstawia nogi. Warto także wspomnieć, że jego latynoski temperament był widoczny pod koniec pierwszego spotkania, gdzie dostał bardzo głupią żółtą kartkę. Dzisiaj jeżeli gra Bayernu nie będzie wyglądała dobrze i wynik będzie bardziej uszczęśliwiał ekipę Realu to myślę, że Vidal zacznie się zapominać i będzie &quot;kopał&quot; graczy Realu. Powód? Pudło z rzutu karnego w 1 spotkaniu, które tak naprawdę ustawiło spotkanie i rywalizacją pod ekipę Realu. Drugim zawodnikiem dla, którego wyczuwam kartkę jest Sergio Ramos. Hiszpański kapitan Realu nie przebiera nigdy w środkach i nawet fakt, że może nie zagrać w kolejnym półfinale nie powinien mu tutaj przeszkodzić w otrzymaniu kartki. Bayern powinien kontrolować tempo gry, więc Real za wszelką cenę będzie próbował szarpań tempo gry, aby Bayern się nie rozpędził. Dla mnie obaj zawodnicy to peffki do kartki, więc polecam!
Vidal otrzyma kartkę - 2.4/unibet ✅
Ramos otrzyma kartkę - 2.7/unibet
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom