>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Ćwierćfinał] Borussia Dortmund - AS Monaco [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Borussia Dortmund - AS Monaco
11.04.2017
Kursy: 1.65 - 4.20 - 4.333
Sportingbet - odbierz zakład bez ryzyka

Czeka nas ciekawe spotkanie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Spotkają się dwie drużyny grające bardzo ofensywnie. To gwarantuje nam dużo emocji i bramek. Czy BTS i overy bramkowe będą &quot;zabijane&quot;?
Ten mecz to też konfrontacja dwóch polskich obrońców - Łukasz Piszczek vs Kamil Glik. Którego z nich zobaczymy w półfinale?
Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zdanie podtrzymuję i nadal widzę Monaco jako kandydata do tak ostatnio popularnej &quot;dobrej zmiany&quot;. Zespół Jardima w dwumeczu z Manchesterem City pokazał to na co wszyscy liczyli, a kolejny rywal wcale nie podnosi poprzeczki na tyle wysoko by znów nie zaufać liderowi tabeli francuskiej Ligue 1.
Powrót Falcao następuje w odpowiednim momencie(Mbappe poszedł w rotacje zapewne specjalnie przed LM, a sam Radamel Falcao powrót na boisko okrasił zwycięską bramką w ostatnim meczu), światowe media handlują nazwiskami utalentowanej francuskiej młodzieży od miesięcy, a przewaga nad drugim w tabeli PSG choć minimalna, to wydaje się możliwa do dowiezienia. AS Monaco nie ma zmartwień, a taki stan sprzyja rzeczom wielkim.

Po drugiej stronie już nieco bardziej zastana w europejskiej czołówce marka, ale czy aby na pewno to taka czołówka? Borussia regularnie oddaje krajowy tytuł Bayernowi już w środkowej fazie sezonu, a w Europie ostatni sukces &quot;świętowali&quot; kilka lat temu w wewnątrz niemieckim starciu o puchar Ligi Mistrzów jeszcze z genialnym Lewandowskim w składzie zanim ten przeszedł do największego rywala(sportowo) i wszedł na znacznie wyższy poziom. Więc w końcu jak to jest z tym BVB? to mocny kandydat do końcowego triumfu, czy raczej europejski średniak, który gra dalej tylko dlatego, że Benfica była jeszcze słabsza?

Oczywiście obie ekipy wypełnia młodość, obie są takimi przyczajonymi tygrysami swoich lig, obie mają wspaniałych napastników a trenerzy dopiero walczą o rozgłos w piłkarskim świecie...więc czy nie za dużo tych podobieństw żeby tak faworyzować gospodarzy?

Moje typy:
Draw or Monaco 2,3 ✅
Monaco 5,0 ✅✅
To Qualify - Monaco 2,37(loading)
BET365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W pełni się zgadzam z grą w stronę Monaco. Czy uda im się już teraz wygrać nie wiem bo na wyjazdach różnie bywa, ale zdecydowanie do gry jest 2x i awans. Już wcześniej tak chciałem grać, ale dzisiejszy mecz z Bayernem mnie do końca przekonał. Monaco to jest ekipa równa lub lepsza PSG, a widzieliśmy jak PSG grało choćby u siebie z Barceloną. Widzę też większą siłę fizyczną w zespole z Francji. Piłkarze BVB w dużej części są niżsi od Monaco, a to wiadomo co oznacza np w takim aspekcie jak gra w powietrzu. Dodatkowo rewanż mają u siebie. Polecam więc taki typ:
BVB vs Monaco (awans Monaco) kurs: 2,25 (podatek 12%) buk: Millenium (osobiście mam to pograne w różnych AKU - szczegóły w moim temacie - zapraszam)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Borussia-Monaco
Typ: Borussia -1.5 gola
Kurs 2.70
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem pierwsze spotkanie pomiędzy ekipami Borussi Dortmund oraz Monaco w piłkarskiej lidze mistrzów. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek . Gospodarze na swoim boisku są zespołem niezwykle groźnym nie przegrali meczu od roku poprzedniego, od tamtej pory przed swoją publicznością notowali same wygrane oraz podziały punktów, goście natomiast w swojej lidze na wyjazdach radzą sobie dosyć dobrze ,ale Manchester City kilka tygodni temu pokazał iż Monaco można strzelić na swoim boisku nawet 5 bramek , widać iż jest to młoda, nie do końca doświadczona drużyna , która jeszcze potrzebuje kilku spotkań wlaśnie z takimi zespołami jak ekipa z Dortmundu , która od kilku lat gra na najwyższym poziomie w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Goście moim zdaniem bramkę powinni tutaj strzelić bowiem ich potencjał ofensywny jest bardzo duży,ale nie będzie to na pewno dla nich łatwe i przyjemne spotkanie, przegrywały tutaj na prawdę mocne drużyny , nie ma się co sugerować tym iż Borussia w poprzedniej kolejce przegrała z Bayernem 4:1, wiadomo iż ważniejsza na ten moment jest dla nich gra w piłkarskiej Lidze Mistrzów , stawiam na wygraną gospodarzy oraz na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania, myślę że kwestie awansu zostaną rozstrzygnięte w spotkaniu rewanżowym w Francji
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Borussia vs Monaco Obie strzelą 1.7 bet-at-home
Monaco nie bedzie tu chlopcem do bicia. Tak jak z City bedzie to otwarty mecz wg mnie. Borussia faworyt i powinna u siebie wygrac z Monaco, z kolei Monaco w rewanzu, jezeli nie przegra dwoma czy trzema bramkami jest w stanie znalezc sie w polfinale. Ogolnie stawiam, ze Monaco wygra ten dwumecz i ze nie polegnie dwoma bramkami w Borussi. Stawiam na 2:2 lub 2:1 dla Dortmundu.
Monaco 3:2 .
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Czy ten dwumecz będzie się jakoś szczególnie różnił od poprzedniego francuzów? Nie! Z niemcami zresztą podobnie. Na wyjazd do portugalii przymykam oko. Wyjątek od reguły. A jaka ona jest? Ofensywny styl gry i masa goli. Jedni i drudzy mają w tej materii ogromny potencjał. Nie śmiem stawiać tu którejś drużyny w roli zwycięzcy. Borussia ma mały szpital i nie do końca wiadomo kto zagra. Monaco z kolei stać na wszystko a wyjazdy nie zdają się sprawiać problemów. Minusem może być wsparcie trybun. O ile sezonowcy City mogli siedzieć cichutko tak wszyscy wiemy kto przyjdzie na Signal Iduna Park. Spodziewam się szybkiego tempa i ładnej piłki. Szkoda, że nie będzie mi dane obejrzeć spotkania bo na pewno wybrałbym je ponad Juve-Barca. W każdym razie pierwszy mój wybór jest dosyć oczywisty. Co do drugiego to wielokrotnie wspominałem, że jak jakiś napastnik jest w formie to trzeba konsekwentnie atakować jego bramki. W poprzednim meczu Monaco SIĘ OPŁACIŁO a teraz mamy na dodatek bardzo kuszący kurs.
BTS + Over 3.5 @2.15 Sportingbull ✅✅
Mbappe gol @3.10 Unibet
✅✅
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Borussia vs Monaco Obie strzelą 1.7 Bet-at-home
Zgadzam się z poprzednikami, ten mecz musi obfitować w bramki. Nie wiem tylko skąd ten kurs Pikarafa. Bah obecnie oferuje 1.46 za taki zakład. Kurs do dubla jak najbardziej ok, ale proponuję poszukać czegoś ciekawszego. Bukmacherzy mocno faworyzują gospodarzy, dlatego według mnie warto poszukać jakiegoś typu w stronę drużyny Kamila Glika. Monaco nadal jest najbardziej bramkostrzelną drużyną spośród wszystkich najlepszych 5 lig Europy. 88 goli w 31 meczach, dokładnie tyle samo co Barcelona. Takie liczby mówią same za siebie. Wielu na pewno uważało, że w miarę upływu sezonu ekipa z księstwa opadnie z sił i zacznie gubić punkty. Nic bardziej mylnego, na 7 spotkań przed końcem Ligue 1 mają 3 punkty przewagi nad mistrzem z Paryża. Choć polegli w pucharze ligi myślę, że może im to wyjść na ostatniej prostej na dobre. Cały czas grają w pucharze Francji, przed nimi prawdziwy maraton, po którym okaże się jak mocną są drużyną. W przeciągu 15 dni rozegrają aż 5 spotkań i to z nie byle kim, 2 razy BVB, Lyon, Dijon i PSG. Ale nie będzie mowy o oszczędzaniu się w Dortmundzie, bo na tą chwilę bez wątpienia to najważniejsze starcie i do końcowych minut muszą dać z siebie wszystko. Na co ich stać już niejednokrotnie udowadniali. Borussia kiedy ich się mocniej przycisnie sporo traci. Mecz z Bayernem pokazał do bólu ich słabe strony. Na spotkanie w LM wraca jednak trójka nieobecnych Piszczek, Weigl i Kagawa. Może w kadrze również pojawić się Reus. Cały czas nie zobaczymy Durma i Schurrle. W Monaco zabraknie Sidibe i Bakayoko. Najważniejsze postacie w ofensywie jednak są, dlatego możemy tutaj liczyć na kolejny spektakl. Ja idę w stronę gości, ponieważ kursy do tego zachęcają.

Mój typ:
Monaco strzeli w obydwu połowach @ 4.30 uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Ktos sie orientuje jakie absencje w tym meczu? na livesports : mogą nie zagrac: reus kagawa weigl w bvb, bardzo bardzo wazne ogniwa, ktos cos wie?
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Borussia Dortmund - Monaco
Typ: Borussia -1.0ah @2.12
Borussia na własnym stadionie w lidze mistrzów jest strasznie mocna i od zawsze właśnie tam przeciwstawia się największym. Z drugiej strony Monaco, niespodzianka sezonu, ale moim zdaniem w lekkim kryzysie. Monaco nie sprostało na wyjeździe Manchesterowi City, a we wtorek czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Mecz w odczuciu mocno overowy. Oba zespoly ofensywnie nastawione. Borusia jednak bardziej doswiadczona w lm i to zaprocentuje. Powinni to wygrac ale Monaco tez raczej cos ustrzeli moze nie bedzie hokeju jak w Anglii ale 3:1 3:2 moze byc.
Typ: 1 i obie strzela fortuna kurs 2.5
1 i powyzej 2.5 fortuna kurs 2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Dortmund - Monaco
Monaco +1 AH ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Dla mnie tutaj nie ma o czym dyskutować, ponad 4,00 na genialne Monaco to value w mojej opinii. W Ligue 1 strzelili aż 88 bramek gdzie stracili tylko 26. W lidze mistrzów również sporo strzelają. Borussia już ostatnio pokazała z Bayernem jak im idzie gra przeciwko ofensywnym klubom, przegrali aż 4:1. Z drugiej strony BVB na pewno bardziej w weekend interesowało najbliższe spotkanie w Lidze Mistrzów niż w Bundeslidze bo i tak majstra nie zdobędą w tym sezonie, Bayern zdominował po raz kolejny ligę. Monaco w LM pokonało w fazie grupowej Tottenham który aktualnie jest wiceliderem Premier League. Dortmund dobrze wie, że musi uważać w obronie by nie stracić u siebie sporo bramek które dla gości są cenniejsze niż te strzelone u siebie. Szczerze to widzę i chciałbym Monaco w półfinale zobaczyć z jakąś Barceloną czy Realem Madryt, to by było coś.
Wynik: 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Borussia - Monaco
Typy:
BTS @ 1.42
powyżej 2.5 @ 1.42
buk: unibet

Już po samym losowaniu pierwsze przemyślenia jakie padły ze strony większości użytkowników to over w tym spotkaniu. I ja jak najbardziej się z tym zgadzam. Przed sobą stają ekipy, które w tym sezonie grają overowo nie tylko w lidze ale także w Lidze Mistrzów. Gospodarze w tym sezonie przynajmniej w każdym ze spotkań strzelają minimum jednego gola. W weekend doznali wysokiej porażki z Bayernem 4:1, ale myślę, że ten wynik nie będzie miał wpływu na dzisiejsze zawody. Borussia przeprowadzi prawdziwy szturm na swoich rywali i będzie dążyła do zdobycia jak najszybciej gola. AS Monaco w tym sezonie grają efektowny i co najważniejsze - efektywny futbol. Świadczy o tym chociażby fakt, że lider Ligue 1 zdobył dotychczas 88 goli w 31 meczach, tracąc przy tym tylko 26. Zespół z Francji wyrasta nam tutaj czarnego konia tych rozgrywek, a przy świetnej formie Falcao i objawieniu Mbappé są w stanie wyeliminować Borussię. Co do absencji to u gospodarzy nie zobaczymy Schürrle, Durm, Götze. U gości zabraknie Sidibé, Bakayoko, Boschilia, Carrillo. Także obie drużyny przystąpią do tego spotkania lekko osłabione. Obie drużyny mają duży potencjał w ofensywie i duże problemy w obronie, obie prezentują ofensywny styl gry i już w pierwszym spotkaniu powinno paść sporo goli.

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Sokratis, Bartra – Weigl, Guerreiro – Pulisic, Dembélé, Kagawa, Schmelzer – Aubameyang
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Ginter, Passlack, Sahin, Bender, Merino, Mor
Zagrożeni absencją: Castro, Reus
Nie zagrają: Schürrle, Durm, Götze

AS Monaco: Subasic – Touré, Glik, Jemerson, Mendy – Fabinho, Moutinho – Bernardo Silva, Lemar – Mbappé Lottin, Falcao
Ławka rezerwowych: De Sanctis, Raggi, Germain, Dirar, N&#39;Doram, Diallo, Jorge
Zagrożeni absencją: Brak
Nie zagrają: Sidibé, Bakayoko, Boschilia, Carrillo
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Borussia poniżej 2,5 gola 1.5 iforbet
Nie widzę tu takich strat po stronie Monaco. W obronie: Touré, Glik, Jemerson, Mendy. BVB owszem ma potencjał w ofensywie, ale bez przesady. Liczę też, że nie będzie to już tak otwarty dwumecz jak w przypadku Monaco-M.City.
Szkoleniowiec AS Monaco, Leonardo Jardim
- To będzie bardzo intensywna gra przeciwko bardzo dobrej drużynie z bardzo dobrymi graczami. BVB ma większe europejskie doświadczenie niż my, co jest sporą zaletą, a na dodatek ma szerszy skład. Będziemy musieli pokazać nasze mocne strony i udowodnić naszą wartość. Musimy uważać na Borussię i być ostrożni w defensywie. Musimy zachować równowagę między ofensywą, a defensywą.
Straty Monaco na wyjazdach w tej edycji LM: Villareal 1, Tottenham 1, Leverkusen 3 (okrojonym składem), M.City 5.
 
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Monako - Ilość rzutów rożnych gościa -Powyżej 4,5 1.95 @totolotek
Widze tutaj pewniaczka, Monaco na pewno będzie grało ofensywnie, drużyna ta lubi nabijać rożne:
Angers 0-1 Monaco -6RR
Monaco 2-1 Lille - 10RR
Monaco 1-4 PSG 7 RR
Monaco 3-1 Manchester City - 3 RR
Manchester City- 5-3 Monaco - 6 RR
Jako, że Borussia jest na porównywalnym poziomie co Citizens, którzy przy piłce utrzymywali się przecież o wiele więcej, wg mnie statystycznie to bet dnia.
Oprócz tego polecam Monaco over 1,5 gola 2.7
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
⚽BvB - Monaco⚽
Mam mocne wrażenie, że Monaco przejdzie do następnej rundy. Zanim padły kursy na ten mecz to miałem swój typ w stronę Monaco. Mam nadzieję, że to się sprawdzi. Bardzo podobały mi się ich ostatnie mecze w LM. No i fajnie jest zobaczyć inną drużynę w tych rozgrywkach a nie ciągle te same twarze. Mam nadzieję, że Borussia nie przejdzie dalej. Siedzi mi jeszcze ten mecz z Bayernem 4:1... Eh No, ale spoko. Moje typy będą szły zdecydowanie w stronę gości.
W pierwszym meczu myślę wytypować ponad 1,5 gola na gości za 2.55, a że idę w tę stronę to interesującym typem wydaje się zakład Jacio, że Monaco strzeli w obydwu połowach za 4,10, może też zakład bez remisu za 3,80 postawię na gości .
Postawiłbym na awans Monaco, ale na razie nie ma takiego typu w Unibecie.
Wezmę też typ AKA SHAKAL - Monaco +1 AH 1,90

Zdecydowanie idę w Monaco. Nie stawiam złotówki na Borussie bo coś mnie blokuje. Jeśli miałbym stracić pieniądze to wolę właśnie idąc w Monaco. A co jeśli goście zagrają tak, że w rewanżu kursy będę na nich zbyt niskie? Korzystam z kursów i ryzykuje. Szkoda tylko, że nie będę mógł oglądnąć meczu. Będę śledził z roboty wynik na żywo :;/: Niezła lipa.
 
Z 939,8K
Borussia Dortmund - Monaco
typ over 3,5 bramki
kurs 1,95
Forbet
W tym pojedynku ćwiercfinałowym gram na liczbe bramek.Gospodarze tego spotkania Dortmund w ostatnim pojedynku przegrali wysoko prestiżowe spotkanie z Bayernem Monachium.Jednak na swoim stadionie przy dopingu swoich kibiców są w stanie strzelić kilka bramek Monaco.Mając w swoim składzie takich błyskotliwych piłkarzy jak
Aubameyang czy Kagawa napewno rzucą się do ataku od 1 minuty.Goście Monaco ma również bardzo silny atak i udowidnilo już kilkoma pojedynkami w lidze mistrzów że potrafi strzelić na wyjeżdzie więcej niż 2 bramki.Osobiście licze że zobaczymy pasjonujący mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi i over 3,5 bramki zostanie przekroczony.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Mam wrażenie, że większość jest tutaj hurra optymistycznie nastawiona do Monako. Należy przy tym pamiętać, że Francuzi przegrali z City 5:3 i na dobrą sprawę to Guardiola i jego piłkarze odpadli w rewanżu na własne życzenie.

BVB na pewno ma większe doświadczenie. Owszem, to młodzi chłopacy, ale grają już całkiem wyrachowany futbol. Gdy trzeba to oglądamy mecz jak ten z Realem - gdy mogą sobie pozwolić to doglądamy golleadę z Legią, której BVB raczej na poważnie nie brała.

Dwumecz z Benfiką rozegrali tak naprawdę perfekcyjnie. W Portugalii nie podpalili się przy 1:0 dla gospodarzy, owszem - cały czas dążyli do strzelenia gola i powinni go nawet mieć (ale Aubameyang potrafi odwalić), w rewanżu nikt nie wątpił chyba w awans BVB. To zespół własnego boiska. Każdy przyjeżdżający na Signal Iduna Park ma ciężko i będzie mieć ciężko. Tuchel ma pełną świadomość, że w rewanżu trzeba będzie bronić zaliczki, bo Monako także u siebie grać potrafi.

Wnioski są proste - goście będą dążyli do strzelenia gola i albo a) zobaczymy popisy strzeleckie b) Dortmund wyjdzie na prowadzenie a to otworzy autostradę (nawet autobahna) - młodzi piłkarze Monako na pewno nie będą kalkulować w dłuższej perspektywie - trener może mówić swoje, ale wszyscy wiemy, że Monako to przede wszystkim szaleństwo

Idę tym drugim tropem i spodziewam się wbrew pozorom czegoś w kategorii 3:1 czy też 2:0 dla BVB. (ten drugi wynik paradoksalnie by położył połowę kuponów a znając uroki LM...czemu nie)

Absencjami też bym się nie sugerował, BVB ma mocny skład i tutaj praktycznie tylko Reus robi różnicę w tych, którzy nie mogą zagrać, dlatego ode mnie tylko.

BVB -1,5 gola @ 2,35 Unibet
⛔ ⛔ ⛔ to nie była ta Borussia, dziś obrońcy nie byli sobą

Patrząc na ligę francuską i niemiecką chyba każdy ma też świadomość jak wygląda jedna i druga (Monako gra praktycznie z 3 poważne mecze w sezonie: Lyon, PSG, może Marsylia/Nicea jak ktoś się uprze). Mecz z Bayernem przegrany prestiżowo i w słabym stylu powinien tu działać tylko motywująco na gospodarzy. W lidze są oni też na dość słabym miejscu jak na siebie (oczywiście wciąż na drugą lokatę szanse są, ale to chyba nie cel Borussi). Dlatego myślę, że Liga Mistrzów przede wszystkim zostanie potraktowana poważnie.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Patrząc na ligę francuską i niemiecką chyba każdy ma też świadomość jak wygląda jedna i druga (Monako gra praktycznie z 3 poważne mecze w sezonie: Lyon, PSG, może Marsylia/Nicea jak ktoś się uprze).
Nie no nie przesadzajmy. Wiadomo, że Bundesliga mocniejsza, ale z kim w tym sezonie Dortmund rywalizuje o podium? Gdzie są te wszystkie niemieckie firmy? Gdzie jest Leverkusen, Shalke, Wolfsburg? Na podium Lipsk i Hoffenheim, które wygrało mniej niż połowę swoich meczów. W czołówce m. in. Hertha, Freiburg, Koln, Frankfurt, to jest śmiech na sali. Drużyna z 6 miejsca ma tylko 12 pkt przewagi nad 16, gdy Bayern ma aż 17 nad miejscem 3. Nie róbmy z Bundesligi wielkiej potęgi, bo nią nie jest i jeden Bayern tego nie zmieni. Dortmund też nie ma zbyt wielu wymagających przeciwników. Po prostu olali ligę podobnie jak Atletico i skupiają się na Lidze Mistrzów, dlatego takie wyniki a nie inne. W lidze i tak będą w top 4, bo tam nie ma żadnej konkurencji. Nie zmienia to faktu, że Dortmund stoi nieco wyżej od Monaco ze względu na swoje doświadczenie, bo od ładnych kilku lat rywalizują na najwyższym poziomie. Obie młode i głodne sukcesu drużyny, zapowiada się świetne widowisko.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Nie zdziwiłbym się gdyby bramek od groma nie było dziś w Dortmundzie... Monaco nie zagra na hurra i do przodu - nie są głupi. To są już ćwierćfinały LM, tutaj nie będzie wyników pokroju 5-3. Poniższy typ to jedynie propozycja czy też odmienne podejście do tematu;)
Poniżej 2.5 gola - @2.90⛔ (z podatkiem) - forBET
&quot;- Przed nami intensywny mecz przeciwko bardzo dobrej drużynie, która ma większe doświadczenie w europejskich pucharach niż my. Musimy więc być ostrożni i równoważyć obronę z ofensywą. Spróbować wykorzystać nasze atuty i pokazać tożsamość.&quot; - przyznaje Leonardo Jardim, trener AS Monaco.
---
Po wczorajszym zamachu myślę, że gospodarze, którzy (dzięki pancernym szybom) uszli z życiem nie będą w 100% &quot;dysponowani&quot;. A takie mecze jak ten, który widzę oczami wyobraźni, zdarzały w piłce się nieraz... Monaco ma potencjał, z Monaco przyjechała masa kibiców, których ugościli gospodarze i - co ważne - jak nie teraz to kiedy?
Monaco handi -1.5 gola - @10.50⛔ (z podatkiem) - forBET
Ja pie****ę było tak blisko...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bez względu na to co powiedział trener Monaco ja i tak idę tu w stronę bramek..
Po pierwsze Monaco strzelilo najwięcej goli że wszystkich europejskich drużyn
Po drugie Borussia traci sporo bramek i nawet typowe ogórki są w stanie im strzelić gola więc dlaczego najskuteczniejsza drużyna w Europie miała by tego nie. Zrobić minimum raz
Po trzecie Borussia też potrafi strzelać bramki co już niejednokrotnie udowadniali bo mają świetna ofensywę
Po czwarte zespół Księstwa nie jest jakiś świetny W defensywie i trzeba przyznać że City mieli też w rewanżu odrobinę szczęścia ale nadrabiaja to golami więc wychodzi im to na dobre (nie piszcie coś w stylu, że we Francji mało tracą bo to nie liga francuska)
Po piąte grają na wyjeździe więc raczej nie będą myśleć o tym żeby gola nie stracić a żeby strzelić minimum jednego.
To wsyztsko skłania mnie ku temu by zagrać dziś Over

Borussia - Monaco Over 3.5 @1.80 STS ✅✅
Latwiutko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom