>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 19.08 - 22.08.2011

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


kursy: Unibet
T-Mobile Ekstraklasa nie zwalnia tempa. Już za dwa dni rozpoczyna się 4 kolejka, a w niej wiele ciekawych spotkań. Jedną z głównych zagadek jest forma jaką zaprezentują nasi pucharowicze po środowych i czwartkowych meczach w decydujących rundach LM i LE. Interesująco zapowiadają się mecze nie tylko drużyn z czuba tabeli, ale również tych znajdujących się na samym dnie. W poniedziałek Lechia Gdańsk w swoim drugim występie na PGE Arenie podejmować będzie czerwoną latarnię rozgrywek - ŁKS Łódź. Przegrany trener z tego pojedynku może zacząć obawiać się o swoją posadę.
Tak więc... Zapraszam do dyskusji odnośnie 4 kolejki kolejki T-Mobile Ekstraklasy!
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
Ostatni mecz Lechii bardzo słaby zarówno jeśli chodzi o atak jak i obronę. Być może złożyło się na to kilka przyczyn m.in trema inauguracją na nowym obiekcie i wysoka presja, absencja podstawowego obrońcy Bąka i pomocnika Surmy, dziwna decyzja Kafara o posadzeniu na ławie Nowaka.. niemniej Lechia zaliczyła na inaugurację nic innego jak falstart a pożegnały ich gwizdy kibiców. Wątpię by na mecz z beniaminkiem znowu dopisała frekwencja choć na pewno mobilizacja w zespole gospodarzy będzie. Dzisiaj Andrzej Kuchar zapewnił że Kafarski niezależnie od wyników pozostanie trenerem Lechii.
ŁKS zrobił progres, nagle stracili tylko dwie bramki po samobójach Adamskiego :p Podejście ŁKSu do tego meczu obrazuje liczba celnych strzałów drużyny z Łodzi - jeden (autorstwa Bykowskiego). Wydaje się że Łodzianie na Lechii znów wyjdą aby zagrać na zero z tyłu i ugrać pierwszy w sezonie punkt. Co do Lechii powinno być lepiej niż z Cracovią. Myślę że po powrocie do składu Bąka poprawi się gra w defensywie, powrót kapitana Surmy powinien również pomóc w poskładaniu linii pomocy. Trudno jednak spodziewać się progresu w ofensywie. Z Cracovią Gdańszczanie oddali sześć strzałów, wcześniej z Jagą cztery. Lechia nie powinna stracić bramki w tym spotkaniu ale czy strzeli przy skomasowanej obronie gości? Sorry ale po kursie w okolicach 1,55 nie zaryzykuję zwycięstwa gospodarzy.
Under 2.5 @ 1,72
ŁKS nie strzeli @ 2,05
Unibet
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 2-1
Słowik zaliczył prawdziwy debiut w ekstraklasie, zaliczył również pierwszego babola. Jaga ma jednak niezawodnego Franka i dzięki temu po raz kolejny nie doznała porażki ale ile można grać totalny piach i liczyć na przebłysk geniuszu Łowcy Bramek?
Patrząc na grę Białostoczan ciężko o optymizm, po ostatnim meczu na pewno Kupisz i Franek na plus, ale reszta tragedia. Jeśli Michniewicz ponownie wystawi w środku pola parę Hermes-Grzyb Jaga może być pewna porażki.
Cracovia była lepsza od Lechii w ostatnim meczu i nie wygrała dzięki nieporadności Niedzielana. Trzeba jednak zauważyć że skrzydłowi Pasów Saidi i Suvorov ładnie kręcili obrońcami Lechii. Gra podopiecznych Szatałowa jest po tych trzech kolejkach lepsza niż wyniki. O Jadze można mówić zupełnie odwrotnie. W tym tygodniu do drużyny Pasów dołączyć ma izraelski rozgrywający Kahlon. O ile dojdzie do tego transferu to luka po stracie Klicha zostanie zapełniona z nawiązką.
Bukmacherzy faworyzują zespół Jagiellonii, w sumie nie wiem dlaczego kurs na Jagę wynosi tylko 1,8 . Fakt że Cracovia ma problemy z obroną (kontuzje Suarta i Żytko) ale obrona Jagi prezentuje się nie lepiej. Raz za razem popełniane błędy, ponadto piłkarzom Jagiellonii brakuje zaangażowania i agresji, w ostatnim meczu 6 fauli przeciwko 24 Korony. Jeśli w Białymstoku gracze Cracovii zagrają tak jak chociażby w przegranym meczu z Koroną, już nie mówiąc o ostatnim spotkaniu na PGE Arenie to bez dwóch zdań sięgną po trzy punkty a Jaga dozna pierwszej w tym sezonie porażki. Zagrałbym również obie strzelą ale tym razem Franek może wyniku nie uratować :-( Cracovia lub remis @ 1,92 ⛔
Cracovia dnb @ 3,25 ⛔
Unibet Franek 153! ????
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
Oba zespoly jak narazie praktycznie nic sobie nie pokazuja, Lechia gra fatalnie, a na gre ŁKS w 2 pierwszych kolejkach tego sezonu to juz szkoda slow. Ale... w 3 ŁKS mnie dosc, hm, zaskoczyl. ŁKS nie grał wcale z Polonia zle. Problem ŁKS&#39;u tkwi w obronie, bo to ona najbardziej szwankuje i tylko to jest wlasciwie przyczyna takich wynikow. Ogladalem ostatnie 20-30 minut tego pojedynku. ŁKS wyprowadzal bardzo grozne kontry, dochodzil do &quot;powaznych&quot; sytuacji strzeleckich, brakowalo jednak tego wykonczenia. Ale predzej czy pozniej beniaminek musi sie obudzic. Ja bym tutaj postawil gosci z podporka, a tak naprawde moj pierwotny typ to byl remis. Jak bedzie - zobaczymy.

Lechia - ŁKS X2 @ 2,29
Tobet

Lech Poznań - Ruch Chorzów
Sam jestem kibicem Lecha, ale boje sie tego spotkania jak ognia. Przez impreze Red Bull X-Fighters przez caly sierpien Stadion Miejski w Poznaniu jest zamkniety. Lech gra co prawda prawie wszystkie mecze na wyjezdzie w tym czasie, ale to jest ten jedyny mecz, ktory Lech zagra &quot;u siebie&quot;, o ile tak mozna nazwac stadion we Wronkach. Wiadoma rzecz, ze granie na neutralnych boiskach nie wplywa zbyt korzystnie na gre zespolu. Stadion we Wronkach nie jest to zbyt szczesliwe miejsce dla Kolejorza. Licze, ze nadrobia to swoja dobra gra, bo sa w stanie spokojnie pokonac Ruch i to roznica 2,3 bramek. Mysle o over 2,5, chyba jest to w miare sensowny typ, warto zaryzykowac przy takim kursie.

Lech - Ruch over 2,5 @ 2,10
Tobet

Korona Kielce - Wisła Kraków
Jak widac od poczatku sezonu, Wisła jest &quot;wybita&quot; przez puchary. Nie grala zbyt dobrze w 2 pierwszych kolejkach, w 3 (kiedy nie miala meczu w LM w tamtym tygodniu) odniosla, niezbyt pewne, zwyciestwo. Korona od poczatku sezonu nie gra zle, ale brakuje ciagle tej &quot;kropki nad i&quot;. W ostatniej kolejce prowadzenie od 3 minuty po to, aby stracic bramke w 90. Ale Korona nie przegrywa i to sie liczy, a nie sadze, zeby Wisla byla w stanie pokazac widowiskowy futbol po meczu w pucharach. Mysle, ze dopoki polskie zespoly beda graly w pucharach, w lidze beda graly fatalnie, cos takiego jak Lech w zeszlym sezonie. A w tym meczu? Ja bym zagral Korone dnb lub z podporka. W Tobecie jest narazie tylko kurs na podporke, a nie chce mi sie teraz na dnb szukac ???? Obejrze dzis Wisle, zobaczymy jak to bedzie wygladac. Moze zaryzykuje czysta 1 albo remis, bo w końcu chyba Wisla nie bedzie chciala tracic kolejnych punktow. Ale to jeszcze do zastanowienia.

Korona - Wisła 1X @ 1,52
Korona - Wisła X @ 3,15
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szybko leci ten czas prawda? Człowiek się nie obejrzy, a tu już czwarta kolejka. Na dobry początek lubinianie podejmą beniaminka z Bielsko-Białej. Beniaminka, który mnie osobiście nie przekonuje, choć ma już dwa oczka na koncie. Dwa oczka, ale z jakimi ekipami... punkt ze słabą Jagiellonią (na papierze skład przyzwoity, ale boisko pokazuje co innego) i z jeszcze słabszym Widzewem. Od Bełchatowa dostali &quot;szóstkę&quot; i jestem zdania, że teraz może być podobnie. Przyglądam się Zagłębiu od dłuższego czasu. Bardzo dobra mi się praca trenera Jana Urbana, który ma wszystko: zaufanie od zarządu i pieniądze na transfery. To co zwraca szczególną uwagę to fakt, że Urban nie boi się wprowadzać młodych graczy jak Rymaniak czy Dąbrowski. Poza tym w mojej ocenie zrobiono niezłe transfery: Sernas (musi się odblokować), Rachwał, Gancarczyk, Małkowski. Oglądałem mecz z Wisłą. Nie było najgorzej, ba - było całkiem pozytywnie. Zagłębie pierwsze trzy kolejki mecze z trudnymi rywalami. Remis z Lechem, minimalna wyjazdowa porażka z Wisłą, no i odwołany mecz z Legią. Teraz powinni nabrać rozpędu i piąć się w tabeli. Szanujmy się, Podbeskidzie to nie jest mocny zespół.

Moje propozycje:
Zagłębie Lubin wygra - kurs 1,55 ⛔
Pierwsza połowa over 0,5 - kurs 1,44 ⛔
Zagłębie strzeli pierwsze - kurs 1,50 ⛔
Kursy według bwin
 
P 0

pawlo9300

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
Wisła od początku sezonu w ekstraklasie nie gra porywiście.Jednak pkt. zaczynają uciekać choć jest to początek sezonu.Napewno Wisły głównym celem jest faza grupowa Ligi Mistrzów.Ale Wisła to Wisła i powinna poradzić sobie ze słabą Koroną więc mój typ to
Korona - Wisła 2
kurs 2,5 (Bet365)
 
G 33

green-black

Użytkownik
Wisła stoi przed ogromną szansą awansu do LM i myślę, że Maaskant odpuści sobie ten mecz, zapewne większość podstawowych graczy będzie odpoczywać. Rewanż już we wtorek i nie ma sensu ryzykować, strata punktów w Kielcach nie będzie aż tak odczuwalna jak się wejdzie do upragnionej Ligi Mistrzów ???? A poza tym to Wiśle zawsze ciężko się grało w Kielcach, Korona w tym sezonie stawiana była na straconej pozycji ale póki co prezentuje się bardzo solidnie, przede wszystkim widać zaangażowanie w grze. Jedyny minus to nieobecność bramkarza Małkowskiego, zastępuje go młody chłopak i to jest ryzyko. Ale mimo wszystko skłaniam się ku opcji 1X, kursy są niezłe. Do tego Lech Poznań, jest moc i myślę, że po tym co grali w poprzednich spotkaniach przejadą się po Ruchu.
 
darmus 1

darmus

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Sam jestem kibicem Lecha, ale boje sie tego spotkania jak ognia. Przez impreze Red Bull X-Fighters przez caly sierpien Stadion Miejski w Poznaniu jest zamkniety. Lech gra co prawda prawie wszystkie mecze na wyjezdzie w tym czasie, ale to jest ten jedyny mecz, ktory Lech zagra &quot;u siebie&quot;, o ile tak mozna nazwac stadion we Wronkach. Wiadoma rzecz, ze granie na neutralnych boiskach nie wplywa zbyt korzystnie na gre zespolu. Stadion we Wronkach nie jest to zbyt szczesliwe miejsce dla Kolejorza. Licze, ze nadrobia to swoja dobra gra, bo sa w stanie spokojnie pokonac Ruch i to roznica 2,3 bramek. Mysle o over 2,5, chyba jest to w miare sensowny typ, warto zaryzykowac przy takim kursie.
Lech Poznań w dwóch poprzednich kolejkach rozgramiał przeciwników na wyjeździe po 3:0 i 5:0. Ruch w poprzedniej kolejce przegrał u siebie ze Śląskiem 0:1, a jeszcze wcześniej zremisował z Koroną K 2:2. Lech prezentuje w tym sezonie jak na razie świetną formę, jest to prawdziwy zgrany zespół, a Artjoms Rudnevs zdobywa piękne bramki. To, że Lech wygra to prawie pewne. Stawiam, że pokona Ruch przynajmniej dwoma bramkami, stąd obstawię typ na Lecha przy zwykłym handicapiem 0:1.

Typ: 1 (handicap -1)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Nie byłbym pewny takiego łatwego zwycięstwa Lecha z Ruchem Chorzów. Wiadomo, że Wojtkowiak, Arboleda i Kikut nie zagrają, trzech ważnych piłkarzy dla Bakero w defensywie. Szanse gry dostanie pewnie Marcin Kamiński, 19-latek nie wiem czy będzie to pewny punkt Lecha. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, Lech zagra we Wronkach, więc tutaj przewaga jakaś jest ale nie tak duża jakby mecz odbywał się przy Bułgarskiej.
 
adi80 2

adi80

Użytkownik
Witam.
Zagłębie - Podbeskidzie 1 (1.50)⛔
Lech - Ruch (1.50)✅
AKO 2.25
Bet-at-home
Zagłębie zwłaszcza u siebie jest bardzo groźne i dlatego uważam, że słabe na wyjazdach Podbeskidzie i tu dostanie kilka bramek. Gdzieś czytałem przed sezonem, nie wykluczone, że na tym forum ???? , że Podbeskidzie będzie gromadziło punkty zwłaszcza u siebie i jak do tej pory się to sprawdza ????
Lech, statystyki na korzyść Lecha, forma na korzyść Lecha, mam nadzieję, że brak kilku zawodników czy granie we Wronkach nie wpłynie na postawę tej drużyny i gładko wygrają. Pozdrawiam i życzę trafnych kuponów ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 1,55
bwin
Dzisiaj o godzinie osiemnastej meczem Zagłebia Lubin z Podbbeskidziem Bielsko Biała na stadionie Dialog Arena rozpocznie się czwarta kolejka spotkań polskiej Ekstraklasy. Ja stawiam tutaj zdecydowanie na gospodarzy. W tabeli obydwa kluby zajmują podobne miejsca. Lubinianie są na miejscu trzynastym z jednym punkcikiem zaś &quot;Górale&quot; zgromadzili dwa punkty i są oczko wyżej w tabeli. Miedziowi mają rozegrane tylko dwa spotkania gdyż ich pojedynek z Legią Warszawa został odwołany z powodu zalania boiska. Gospodarze jak dotąd zremisowali jeden do jednego z Lechem Poznań i ulegli jedną bramką Mistrzom Polski. Zatem przeciwników mieli bardzo dobrych. Rywale ich zaś sromotnie przegrali z średnim GKS Bełchatów zero do sześciu tracąc większość goli ze stałych fragmentów. Ponadto zremisowali z Widzewem Łódź zero do zera i z Jagiellonią Białystok dwa do dwóch. Gracze z Bielska-Białej na wyjazdach graja tragicznie, co pokazał mecz z GKSem, nawet na zapleczu Ekstraklasy niezbyt dobrze czuli się na obcych stadionach. Wygrali tam ledwie siedem spotkań. Dzisiaj Zagłębie pokaże beniaminkowi miejsce w szeregu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrona Ruchu gra fatalnie. Co mecz tracą chociaż jednego gola. Brakuje Djokicia, Grodzicki grał fatalnie w spotkaniu ze Śląskiem.
Do osłabień Wojtkowiak, Kikut, Arboleda prawdopodobnie dojdzie Kiełb. Jego występ stoi pod znakiem zapytania. Ofensywa w meczu z Bełchatowem pokazała się z bardzo dobrej stronie i przy problemach jakich ma Ruch powinni wygrać to spotkanie.
Przypuszczalne skład Ruchu:
Perdijić - Lewczuk, Stawarczyk, Grodzicki, Szyndrowski - Grzyb, Malinowski, Straka, Komac, Zieńczuk - Piech.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech Poznań - Ruch Chorzów
3:0​

O godzinie 20.30 Lech Poznań podejmował będzie Ruch Chorzów. Spotkanie zostanie rozegrane we Wronkach. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Kolejorz. Patrząc na jego wyniki trudno się temu dziwić. 0:5 z ŁKSem czy 0:3 z GKSem muszą działać na wyobraźnię rywali. Na początku sezonu formą imponuje Rudnev oraz Stilic. Jednak cała drużyna gra na miarę swojego potencjału. Niestety dziś trener Bakero nie będzie mógł skorzystać z dwóch podstawowych obrońców, Arboledy oraz Wojtkowiaka. Najprawdopodobniej w ich miejsce zobaczymy Marcina Kamińskiego i Ivana Djurdjevica chociaż również jest możliwy debiut pozyskanego Marciano Brumy. Rywalem poznańskiej ekipy jest Ruch, który sezon rozpoczął od zwycięstwa z GKSem. Jednak potem był już remis z Koroną i porażka ze Śląskiem. Dzisiaj także ciężko będzie myśleć o trzech punktach. Zdaje sobie z tego sprawę trener Fornalik, ale z drugiej strony jak przyznał po meczu ze Śląskiem zneutralizowanie rywala nie pomaga w atakowaniu a dziś mimo wszystko można spróbować z racji osłabienia linii defensywnej gospodarzy. Mimo tego faworytem pozostaje Lech. Nawet jeśli stracą bramkę to są w stanie zdobyć przynajmniej dwie.

Moje propozycje:

Lech (około 1.55)✅
over 2.5 (około 2.10)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Pod lupę biorę także dzisiejszy mecz we Wronkach. Faworytem są oczywiście &quot;gospodarze&quot;. Lech świetnie wszedł w sezon: trzy wyjazdy (w tym dwa z rangą: trudne) i siedem oczek, co przy korzystnym bilansie bramkowym daje jak na razie pozycję lidera. ŁKS rozbity 5:0, z Zagłębiem 1:1 i ostatnio GKS 3:0. A więc tylko jeden stracony gol i aż dziewięć strzelonych. W formie jest przede wszystkim Rudnev i Stilić. Jeden strzela, drugi asystuje. Przyznam, że jestem wielkim przeciwnikiem pracy Bakero, ale jedno co Baskowi trzeba oddać - to fakt, że Lech jednak zdobywa te punkty mimo mocno średniej gry. Owszem, z Bełchatowem w drugiej połowie bawili się w małą Barcelonę, ale poza tym raczej grają rozważny futbol, a świetny bilans bramkowy to wynik niebywałej skuteczności, której dotąd brakowało. Dzisiaj zmierzą się z Ruchem, który zdobył cztery oczka. &quot;Niebiescy&quot; mają solidną defensywę i skład, w którym wiele się nie zmienia, są bardzo zgrani. Wydaje mi się natomiast, że o więcej niż środek tabeli nie powalczą. W meczach obu tych zespołów nie pada zbyt wiele bramek. W zeszłym sezonie: Lech u siebie wygrał 1:0, a Ruch na własnym boisku... również zanotował skromne zwycięstwo. Poznaniacy dzisiaj bez Arboledy i Wojtkowiaka.
Moje propozycje:
under 2,5 bramki - kurs: 1,65 ⛔
Obie nie strzelą - kurs: 1,53 ✅
kursy według bwin

Los.Blancos - dzięki za zwrócenie uwagi ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębię Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Goście strzelą: TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: Tobet
Stawka: 6/10
⛔⛔⛔

Analiza:
Inauguracja czwartej kolejki T-Mobile Ekstraklasy rozpocznie się w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębię zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dotychczas w trzech pierwszych kolejkach obu drużyna nie udało się wygrać, także dzisiaj obie drużyny przystąpią z nadzieję na odniesienie pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie. Zespół Jana Urbana, rozegrał zaledwie dwa spotkania, ale mierzył się z bardzo wymagającymi drużynami najpierw przed własną publicznością zremisował 1-1 z Lechem Poznań, a w ostatniej kolejce poległ w Krakowie z mistrzem Polski 0-1, w obu spotkaniach Lublinianie zaprezentowali się z dobrej strony. Beniaminek z Bielska Białej przystępował do sezonu z jasnym celem zachować bezpieczna pozycja w lidze, co w chwili obecnej nie wychodzi najlepiej i zajmują dwunasta pozycji w lidze. W dotychczasowych 3 kolejkach piłkarze z Bielska-Białej zgromadzili dwa punkty remisując na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok i Widzewem Łódź oraz niechlubnie przegrywając 0-6 w Bełchatowie od tamtejszego Gks-u.
Spotkania bezpośrednie: w historii oba kluby mierzyły się ze sobą dwa razy i był to na &quot;zapleczu&quot; ekstraklasy w sezonie 2008/09, kiedy to Zagłębie u siebie pewnie wygrało 3:1, a mecz w Bielsku-Białej zakończył się triumfem 3:0 gospodarzy.
Podsumowanie:
Piłkarze Zagłębia bez wątpienia z kim jak z kim, ale z beniaminka muszą wygrać. Taktyka, więc będzie zapewne bardzo ofensywna i tutaj będę liczył na bramkę dla gości, którzy w Ekstraklasie po pierwszych spotkaniach graja coraz lepiej, a najlepszym dowodem jest brak straconej bramki w ostatnim meczu z Widzewem.​
 
S 0

sajmon_master

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko Biała H(0 - 1)
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 2,4
kurs według Tobet
Dzisiaj na Dialog Arenie przyszedł czas na zwycięstwo gospodarzy.Mimo ,że w ostatnim meczu obrońcy Podbeskidzia nie robili już tak zwanych &quot;boiskowych jajec&quot; to i tak są bardzo słabiutcy tak jak cały zespół.Sernas,Pawłowski,Małkowski i spółka czekają na przełamanie szczególnie ten pierwszy i nie widzę tu innego wyniku niż zwycięstwo Zagłębia 2-3 golami.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów [1] 1,6
Kurs 1,6 na Lecha dzisiaj przesadzony. OK, nie gra Wojtkowiak i Arboleda, ale siła Poznaniaków w tym sezonie to znakomita gra ofensywna. Stosunek goli 9:1 w trzech meczach o czymś świadczy. To, że mecz jest rozgrywany we Wronkach nie powinno stanowić problemu, bo cały ten dorobek bramkowy został zdobyty na obcych stadionach. W świetnej formie strzeleckiej jest Rudnev, a jego współpraca ze Stiliciem okazuje się bronią nie do zatrzymania. Uważam, że Lech dzisiaj będzie dyktował tempo i nie wykluczam nawet pokrycia przez nich handicapu.

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała [1] 1,6
Patrząc na tabelę, jest to spotkanie dwóch słabeuszów, bo Podbeskidzie ma 2pkt, a Zagłębie tylko 1. Jednak trzeba zwrócić uwagę na terminarz jaki mieli Miedziowi na początku tego sezonu. Mierzyli się z Lechem i Wisłą, a planowany na 2. kolejkę mecz z Legią został przełożony. Remis z rozpędzonym Lechem, porażka z Wisłą, a trzeba powiedzieć, że Zagłębie również miało w tym spotkaniu swoje okazje. Lubinianie bardzo wzmocnili swój skład w przerwie letniej, dzięki czemu są stawiani w roli czarnego konia rozgrywek. Do składu dołączyli chociażby napastnik Darvydas Sernas i skrzydłowi Janusz Gancarczyk i Maciej Małkowski. Do tego trzeba dodać powoływanego już do reprezentacji Szymona Pawłowskiego i napastnika z Senegalu Mouhamadou Traoré. Siła w ofensywie jest na prawdę imponująca, a Podbeskidzie to idealny przeciwnik do odbudowania dobytku punktowego i osiągnięcia pierwszego zwycięstwa w sezonie.
Dzisiejszy opisany przeze mnie dubel wygląda bardzo ładnie i pokuszę się o zagranie go na swoim kuponie.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Podbeskidzie Bielsko Biała
Na Dialog Arena może odbyć się dziś ciekawe widowisko, Janek Urban rozgoryczony po porażce z Wisłą, niby słuszną niby nie, ale jednak. Dziś na własnym obiekcie Zagłębie musi wygrać, mają słabszego rywala, mają lepszych piłkarzy, kibiców, stadion i aspiracje na wysokie miejsce w tabeli. Podbeskidzie w tym sezonie szukać będzie punktów ze słabszymi rywalami, Lubin do takich nie należy. Zagłębie początek sezonu miało bardzo ciężki, inauguracja odwołana, 2 mecz już z Lechem, a 3 z kim? z Wisłą... Podbeskidzie urwało punkty po kapitalnym spotkaniu z Jagą, druga kolejka to pogrom z GKS&#39;em w trzeciej remis z Widziewem u siebie. W tym meczu nie pozostaje nic innego jak stawiać na wygraną piłkarzy z Lubina, kurs godny gry.
Win Zagłębia @ 1,55 Tobet
 
P 0

piotrek.ndm

Użytkownik
W piątek rozegrane zostaną dwa spotkania T-Mobile Ekstraklasy. 4 kolejkę zainauguruje mecz w Lubinie, gdzie Zagłębie zagra z Podbeskidziem o pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. W drugim spotkaniu, liderujący Lech Poznań podejmie Ruch Chorzów.

Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków – mało komfortowy terminarz na rozpoczęcie sezonu przypadł Zagłębiu Lubin. Na pierwszy rzut oka trudno z tym stwierdzeniem polemizować, lecz rozpatrując tę kwestię w szerszym aspekcie można dojść do wniosku, że dobrze się stało. Dziś już wiadomo, że Lubinianie poradzili sobie przyzwoicie, czego nie odzwierciedla aktualny dorobek punktowy. Podopieczni Jana Urbana w spotkaniach z Lechem i Wisłą pokazali, że drzemie w nich spory potencjał i jeszcze nie jednej ekipie napsują sporo krwi. Podstawowe pytanie - kiedy i czy w ogóle formę odzyska Darvydas Sernas, bo jak na razie prezentuje się podobnie jak wiosną, czyli bardzo mizernie. Wydaje się, że teraz może być już tylko lepiej. Najbliższe dwa mecze Zagłębie rozegra przed własną publicznością z Podbeskidziem i Cracovią, czyli teoretycznie o punkty będzie zdecydowanie łatwiej. Podbeskidzie bardzo szybko przekonało się, że ekstraklasa to jednak nieco wyższy poziom niż I liga. Kubeł zimnej wody w postaci 0-6 z Bełchatowem sprawił, że przed meczem z Widzewem trener Robert Kasperczyk dokonał rewolucji, wymieniając aż siedmiu zawodników z podstawowego składu, który wybiegł w Bełchatowie. Roszady przyniosły zamierzony efekt, Podbeskidzie zagrało zdecydowanie lepiej i przed własną publicznością wywalczyło drugi remis w tym sezonie. - Każdy punkt w tej lidze to skarb – powiedział trener Kasperczyk, który był zadowolony z postawy swoich zawodników.

Patrząc na grę Lecha Poznań w meczu z GKS-em Bełchatów ręce same składały się do oklasków. Duet Stilic – Rudnevs szalał na murawie niczym świńska grypa, a defensorzy Bełchatowa bezradnie przyglądali się jak Łotysz strzela drugiego hat-tricka w sezonie. Pewne zwycięstwo jest zasługą dobrej gry całego zespołu. Rafał Murawski odzyskał formę, jaką prezentował zanim odszedł z Lecha, wspierał go młody Mateusz Możdzeń, który wygrał rywalizację z Sergiejem Kriwcem czy pozyskanym latem Tonewem. Lech z Ruchem zagra bez Grzegorza Wojtkowiaka, który uszkodził łękotkę i czeka go przymusowa przerwa. Podopieczni Waldemara Fornalika w pierwszych trzech spotkaniach nie zachwycili, grają tak, jak można się było tego spodziewać – solidnie, ale bez większych fajerwerków. Niewiele brakowało, a rzetelna i konsekwentna gra przyniosłaby Niebieskim jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław. Jednak w samej końcówce spotkania Argentyńczyk Cristian Diaz nawinął w polu karnym Rafała Grodzickiego i sprytnym strzałem pokonał Matko Perdijic. Taktyka Ruchu Chorzów będzie prosta – zagęszczenie środka pola, przyczajenie się na własnej połowie i wyczekiwanie na możliwość kontrataku. Jednak, jeżeli podopieczni Jose Marii Bakero w piątek zagrają chociaż 60% tego, co z Bełchatowem, to Ruch Chorzów wyjedzie z Wronek bez punków.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom