>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

X Factor

prof 8,8K

prof

Użytkownik

Polska edycja X Factora wchodzi w decydujaca faze i z tej wlasnie okazji zdecydowalem sie zalozyc temat. Chyba nikt sie nie spodziewal ze poziom muzycznego show bedzie az tak wysoki przez co zainteresowanie jest naprawde duze. Mysle ze spokojnie wspolnymi silami znajdziemy odpowiednie typy ktore dadza zarobic troche grosza. Tobet wystawil ciekawa oferte na X Factora.



Zapraszam do dzielania sie swoimi opiniami na temat uczestnikow
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kto odpadnie w nastepnym odcinku? - Sweet Rebels @ 2.65 Tobet ✅✅✅

Patrzac na wszystkich uczestnikow to tylko 2 grupy/osoby mocno odbiegaja od reszty a wiec Sweet Rebels i pani Małgosia. Jestem niemal pewny ze to wlasnie ta dwojka zawalczy dzisiaj w dogrywce o pozostanie w programie a wtedy to wlasnie Sweet Rebels pozegnaja sie z muzycznym show. Istnieje rowniez mozliwosc ze na Babcie z sympatii zaglosuje bardzo duze grono jej &quot;kolezanek&quot; przez co z automatu przejdzie do kolejnego odcinka. Gdyby sprawdzila sie ta ewentualnosc to kto moglby stanac w dogrywce ze Słodkimi Buntowniczkami ? Mats Meguenni??
Sweet Rebels - Mats Meguenni , oczywiste jest to kogo Jury w tej parze przepusciloby do kolejnego programu. Sweet Rebels do 3x sztuka , teraz juz im nic ani nikt nie pomoze bo sa poprostu najslabsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prof 8,8K

prof

Użytkownik
I prosze wszystko sie sprawdziło , Babcia ma swoje kolezanki z &quot;kolka rozancowego ???? &quot; dzieki czemu awansowala z automatu do nastepnego odcinka a Sweet Rebels wylecialy w bezposredniej konfrontacji z Matsem co bylo do przewidzenia. Typowal ktos jeszcze X Factora oprocz mnie??
 
P 16

potter3

Użytkownik
Ja zagrałem jeszcze 2 tygodnie temu za małą stawkę na Szpaka po kursie 8,00 ale obawiam się, że Gienek ma większe szanse na wygranie programu.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Narazie ciężko jest typować kto odpadnie ponieważ decydujący głos mają jurorzy. Wojewódzki wywalił Malcolma mimo, że był zdecydowanie lepszy od Sweet Rebels.
W tym tygodniu w dogrywce pewnie będzie ponownie Mats i babcia. Decdujący głos będzie miała Sablewska i jeżeli nie będzie żadnej wewnętrznej gierki między jurorami to powinna odpaść babcia, która już i tak zaszła daleko w tym programie.

Kursiki w betsafie 2,0 Mats; 2,5 seniorka.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trudno tutaj cokolwiek obstawiać , Pani ze sporą nadwagą nie potrafi śpiewać ale ludzie na nią głosują , Mats śpiewa kapitalnie ale ludzie go nie lubią - ten problem poruszał zresztą ostatnio Wojewódzki. No i kto tutaj coś przewidzi?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Trudno tutaj cokolwiek obstawiać , Pani ze sporą nadwagą nie potrafi śpiewać ale ludzie na nią głosują , Mats śpiewa kapitalnie ale ludzie go nie lubią - ten problem poruszał zresztą ostatnio Wojewódzki. No i kto tutaj coś przewidzi?
Nie ośmieszaj się, nie umie śpiewać? Może powiesz że jest tam za ładny uśmiech?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Trudno tutaj cokolwiek obstawiać , Pani ze sporą nadwagą nie potrafi śpiewać ale ludzie na nią głosują , Mats śpiewa kapitalnie ale ludzie go nie lubią - ten problem poruszał zresztą ostatnio Wojewódzki. No i kto tutaj coś przewidzi?
Pani ze sporą nadwagą? Może troszkę więcej kultury dla starszych osób, co? Rodzicom też wytykasz mankamenty w wyglądzie?
 
Z 0

znc

Użytkownik
Po pierwsze to nie wierzyłbym w wyniki &quot;głosowań sms&quot; , decyduje marketing i oglądalność dalszych części programu (realizatorzy/reżyser), no ale to moja opinia i można się z nią zgadzać lub nie.
Ale do rzeczy. Niby można zgadywać, że odpadnie dzisiaj Małgosia, jednak ja nie grałbym tego za jakieś większe pieniądze.
Sytuacja wygląda tak, że w tej chwili mamy wykoanwców: 1 od Maji, 2 od Mozila i 3 od Kuby. Teoretycznie &quot;Dziewczyny&quot; muszą zostać jeszcze dzisiaj żeby ktoś od Sablewskiej był w następncyh finałach, a polecieć może Małgosia (Mozil) lub ktoś od Kuby dla równowagi. A jeśli będzie nominowany ktoś od Kuby w parze z Małgosią jest możliwość, że jurorzy zagłosują stricte przeciw Kubie (niby konflikt między jurorami) a nie przeciw wykonawcy.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
ja jednak zdecydowałem się, dla mnie obstawienie Matsa i pani Małgosi jest niemal jak surebet. Nie będzie dla mnie żadną niespodzianką jeśli oboje wejdą do dogrywki, a tam może się zdarzyć wszystko. Dziewczyny nie odpadną dla równowagi, jak pisał kolega wyżej, a pozostała trójka to faworyci do finału. Teraz słowo o bukmacherskiej stronie typu:
na Matsa jest 2,50 w tobecie, na panią Małgosię trafiłem 2,50 w betsafe, teraz jest już tylko 2,25 więc trzeba by szukać gdzie indziej, aby być 50 zł do przodu tak czy siak.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kto odpadnie w następnym odcinku? - Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz @ 2.00 Tobet 9/10 ⛔

Moim zdaniem niema co tu bawic sie w kombinatorstwo tylko wytpowac jedno najbardziej mozliwe rozwiazanie czyli dzisiaj nie bedzie litosci dla przebojowej Babci i pozegna sie z programem. Niewiadomo jak duzo osob glosuje na Małgorzate bowiem kolejnosc wyboru byla przypadkowa ale sadze ze balansowala na pograniczu dogrywki. Im dalej w las gdzie zmienia sie repertuar piosenek tym wiecej drzew czyli coraz bardziej idzie zauwazyc jak ona falszuje. Wojewodzki i Zapendowska ostatnio to naglosnili i Babulka niemoze jechac na ciaglym farcie. W programie pozostala bardzo silna grupa wokalistow , jedynie Mats Meguenni moze byc drugim zagrozonym zaraz obok Babki ale Norweg jest coraz barzdiej lubiany przez Polakow przynajmniej takie odnioslem wrazenie , dodatkowo jego ostatni dogrywkowy wykon pokazal jego prawdziwe mozliwosci gdzie pokazal swoj najlepszy wystep. Wojewodzki w dogrywce napewno bedzie chcial wywalic Babke , Sablewska bedzie solidarna nawet gdy ma beztalencie w grupie - niestety smutne ale prawdziwe a Mozil powinen sie przelamac i wywalic najslabsze ogniwo...




edit: pomylka , Małgosia jest u Mozila w grupie ale to niezmienia faktu ze Sablewska powinna ja bronic jak ostatnio , babska solidarnosc :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
LOoooosie ... I Szczepańska została ;p

Edit: Źle się stało , bo powinna dziś starsza pani odpaść, te głosowania internetowe nie są do końca obiektywne gdyż dużo starszych ludzi pewnie ogląda tego typu programy, i tam na nią eski ślą ????

Szkoda Norwega, bo jeszcze 1,2 odcinki miał szansę zostać.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
No i niestety. Nie ma co patrzeć na ten program pod kątem bukmacherki. Po raz kolejny zostawiają Małgorzate (jej elektorat to chyba tylko uczniowie, których uczy). Przed dogrywką stało się jasne kto odpadnie. Gdyby wyrzucili Dziewczyny, Sablewska mogłaby wracać razem z nimi do domu, a na to właściciele nie mogli sobie pozwolić.
 
P 16

potter3

Użytkownik
W następnym odcinku bedzie dogrywka pomiędzy babcią a dziewczynami, bo raczej wątpie aby w dogrywce znalazł się ktoś z głównych kandydatów do wygrania całego programu (Szpak, Gienek i Ada). I w takiej sytuacji jurorzy będą głosowali podobnie, decydujący głos będzie miał Kuba i zapewne odda głos na dziewczyny.
 
Z 0

znc

Użytkownik
No i moja prognoza się sprawdziła, że musi polecieć ktoś od Kuby dzisiaj, szkoda, że finalnie nie zagrałem na Matsa.
Ale za tydzień można grać grubo na Małgosię, nie ma bata, za tydzień ona musi wylecieć.
Poza tym to widać było od początku, że to ustawka z wynikami, dalej w smsy ktoś jeszcze wierzy?
Mozil od początku twierdził, że Mats będzie w dogrywce, i był ;]
 
P 16

potter3

Użytkownik
Tobet nie wystawił jeszcze oferty na jutrzejszy odcinek x-factor&#39;a. Myślę że faworytem do odpadnięcia jest babcia. w dogrywce potka się właśnie babcia z dziewczynami, bo nie wierze że któryś z trojki faworytów byłby zagrożony. I w takiej sytyuacji Majka głosuje na dziewczyny, Czesiek na babcie a Kuba zapewne zagłosuje na dziewczyny. Na betsafe można złapać jeszcze ładny kurs na babcie 1,90 w totomixie sts&#39;sie czy fortunie na babcie jest tylko 1,50.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No i moja prognoza się sprawdziła, że musi polecieć ktoś od Kuby dzisiaj, szkoda, że finalnie nie zagrałem na Matsa.
Ale za tydzień można grać grubo na Małgosię, nie ma bata, za tydzień ona musi wylecieć.
Poza tym to widać było od początku, że to ustawka z wynikami, dalej w smsy ktoś jeszcze wierzy?
Mozil od początku twierdził, że Mats będzie w dogrywce, i był ;]
No bo to było wiadome, że Mats będzie w dogrywce, Genek, Ada, Szpak wiadomo było, że nie będą w dogrywce, i zostawało 3 do dogrywki ale ta Babka ma sporo znajomych to i wysyłają sms-y. Także mylisz się z tym, że jest ustawka...
Co do jutrzejszego odcinka to zdecydowanie wydaje się, że Babka i Dziewczyny powinny być w dogrywce, i jeżeli tak się stanie to Babka leci bo KW tylko czeka na to aby ją wykurzyć z programu. Oby tylko czasem znów za dużo sms-ów nie dostała... ale wydaje się, że tym razem nie ma szans bo Szpak, Genek są poza zasięgiem, no i Ada ?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Prędzej Ada jest poza zasięgiem niż Szpak ???? Oczywisto jeśli decydują smsy a nie widzimisię rezysera...
Inna sprawa czy Babcia ma więcej znajomych od Dziewczyn... wątpie ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Prędzej Ada jest poza zasięgiem niż Szpak ???? Oczywisto jeśli decydują smsy a nie widzimisię rezysera...
Inna sprawa czy Babcia ma więcej znajomych od Dziewczyn... wątpie ;)
W jednym z sondaży Szpak ma ponad 50% na wygrania programu, drugi jest Genek co ma ponad 20%, a Ada ma prawie 10 %. Stąd też jestem przekonany, że Szpak i Genek są poza zasięgiem.
&quot;Inna sprawa czy Babcia ma więcej znajomych od Dziewczyn... wątpie&quot;
To jest nie ważne, bo to będzie dogrywka i już jurorzy zadecydują.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W jednym z sondaży Szpak ma ponad 50% na wygrania programu, drugi jest Genek co ma ponad 20%, a Ada ma prawie 10 %. Stąd też jestem przekonany, że Szpak i Genek są poza zasięgiem.

&quot;Inna sprawa czy Babcia ma więcej znajomych od Dziewczyn... wątpie&quot;

To jest nie ważne, bo to będzie dogrywka i już jurorzy zadecydują.
Genek, Ada, Szpak wiadomo było, że nie będą w dogrywce, i zostawało 3 do dogrywki ale ta Babka ma sporo znajomych to i wysyłają sms-y.

Inna sprawa, ze wg sondaży w poprzednim odcinku prawie 60% głosów było, że Babcia odpadnie, więc na sondaże nie ma co patrzeć ;)
 
Do góry Bottom