>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Dajcie spokoj, w oficjlanym sklepie NHl sa takie prowizje, ze szok.
Zwykle wiadro kosztuje ponad 20$.
Na allegro tez nie ma nic ciekawego.
A ja sobie czekam spokojnie na koszulki Red Sox ???? ))))
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ciekawostki, newsy z NHL i hokeja z Europy
45 tysięcy dolarów kary za faul


PAP /04.12.2007 14:18

Hokeista klubu NHL Nashville Predators, Scott Nichol został zdyskwalifikowany na pięć meczów za faul na rywalu. Kara ta oznacza, iż z zarobków Nichola zostanie potrąconych 45,731 tysiąca dolarów.
Do incydentu doszło podczas meczu Predators z Montreal Canadiens. Nichol uderzył kijem hokejowym w głowę Patrice&#39;a Briseboisa, za co został ukarany przez sędziego podwójną karą mniejszą. Komisja Dyscyplinarna NHL do tej sankcji dodała dyskwalifikację.

Kara dyskwalifikacji automatycznie powoduje obcięcie zarobków za absencję w meczach. Z kontraktu Nichola wynika, że straci on ponad 45 tysięcy dolarów za nieobecność w pięciu meczach.
Nichol jest recydywistą. W grudniu za podobny faul został zdyskwalifikowany na dziewięć meczów.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Chce dodac ze mialem ogromny problem z wybroem bramkarza w East , DiPietro , Ward czy Vokun , poszlo na pierwszego , a w West odrazu dalem na Backstorema.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Warto dodać, że trzeba się zarejestrować, aby móc głosować. Ale to tylko dodatkowe kilka minut.
Ja już jakiś czas temu głosowałem. Ale swój wybór pamiętam ????
Jeśli chodzi o EAST CONF. to trochę mogłem być mało obiektywny. Ale co tam...to moje głosy. Poza tym w moim podpisie widać już na kogo mogłem głosować.
Z Grzesiem zgadzam się z Zetterbergiem, Sakicem i Lindstromem.
Strasznie trudno było mi wybrać bramkarza na Wschodzie. Ale jednak Mikka. Na Zachodzie nie miałem wątpliwości.
Więc głosujcie :spokodfhgfh:
Moje głosy:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W tym czasie co ja robiłem screeny widzę temat sie rozruszał.
Fox71 także myślałem nad Modano. Ale jednak nie zagłosowałem. Poza tym Kiprusoff, Turco, Luongo, Nabokov. Leclaire, Backstrom. Taka kolejność byłby u mnie.
Fox71
za głos na Viniego ????
A co do Zdeno Chary. To polecam wpisac go w youtube. Pełno jest jego &quot;starć&quot;. Wiadomo nie od dzisiaj, że Chłopak jest trochę cięty w tych sprawach. Dużo jest jego bójek.
pozdr
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
vader123 - Zetteberga dalem , bo nie widziałemi nikogo ciekawego a z tych kolesi co nie bylo na liscie chcialem dac Brendana Morrisona z VAN.
Widzialem juz kilka screnow i po raz pierwszy widze Crosbego jako ciekawostke , znajdzie sie kilku lepszzych od niego za ten sezon , Sundin chociazby.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Nie mam pojęcia po czym stwierdzasz, że Crosby jest gorszy od Sundina. Chyba nie po punktach, których Kanadyjczyk ma więcej? ???? Sundin jest lepszy od niego tylko w obronie, no ale co tu sie dziwic, skoro Crosby w porównaniu do niego to drobny chłopaczyna...
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Graja podobnie , ale moim zdniem Sundin jest lepszy. Zaczal kariere w 1989 i ma doswiadczenia , sporo hokesjtow ma ponad 40 lat lub w okolicach. Nie mówie ze Crosby jest gorszy ale ze w tym sezonie jest kilku lepszych od niego m.in Sundin czy nawet Leccavalier na ktorrego glosowales.
Tak dla ciekaowstki Sundin ma +15 , Crosby +1.
Koniec teamtu [ja fan Toronto jestem jakby co :]].
Widze ze wszyscy glosowali na Zetteberga jak dotąd
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nicklas Lindtroem zostaje w DETROIT.
Obrońca Nicklas Lindtroem przedłużył swój kontrakt z Detroit Red Wings o kolejne dwa lata. Nowa umowa gwarantuje Szwedowi zarobki rzędu 7,45 milionów dolarów na rok. Za grę w obecnej kampanii 37-letni defensor zainkasuje 7,6 milionów USD.
- Nick to jeden z najlepszych obrońców w świecie i przykładny kapitan, który może być wzorem do naśladowania zarówno na lodowisku, jak i poza nim. Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam z nim związać na kolejne dwa lata - oznajmił Ken Holland [menedżer Red Wings].
Lidstrom w obecnym sezonie jest jednym z najskuteczniejszych defensorów w National Hockey League. W 36 spotkaniach zdobył 32 punkty [za trzy bramki, 29 asyst] oraz odsiedział 16 minut na ławce kar. Pięciokrotny zdobywca James Norris Memorial Trophy [nagroda przyznawana najlepszemu obrońcy w lidze] w ciągu 15 kampanii spędzonych w najlepszej lidze hokejowej świata rozegrał 1212 meczów, w których zdobył 900 punktów [za 205 bramek, 695 asyst]. W fazie play off wystąpił w 192 grach, a jego dorobek punktowy to 39 goli i 97 asyst. Dwukrotny zdobywca Puchary Stanley`a od początku swojej kariery za oceanem jest związany z organizacją Czerwonych Skrzydeł, przez których został wybrany w 1989 roku [z 53 numerem] w trzeciej rundzie draftu.
Źródło: nhl.com.pl
A ode mnie tyle, że to świetny obrońca ( głosowałem na niego do All Star game ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I jeszcze jedna ciekawostka.
Dość głośno ostatnimi czasy zrobiło się wokół gwiazdy Tampa Bay Lightning – Martina St. Louisa. Według telewizji TSN zawodnikiem tym bardzo mocno zainteresowana jest drużyna Dallas Stars.
Starania o pozyskanie St. Louisa rozpoczął jeszcze niedawno zwolniony menadżer zespołu z Texasu, Doug Armstrong. Kursu nie zmienili powołani na jego miejsce Brett Hull i Les Jackson. Mówi się, że w zamian za gwiazdora Błyskawic Stars mieliby oddać swojego pierwszego bramkarza, Marty&#39;ego Turco. Pewne bowiem jest to, że menadżer Lightning, Jay Feaster poszukuje bramkarza na pozycję nr. 1.
Zarówno Marty Turco jak i Martin St. Louis maja jednak w kontraktach zapis o „nietykalności” [ang. no-trade clause], czyli nawet jeśli ich zespoły uzgodnią warunki wymiany, to obaj muszą wyrazić na nią zgodę. Jeśli chociaż jeden z nich odmówi gry w innym zespole, to do wymiany nie dojdzie.
Źródło: nhl.com.pl
Tampa potrzebuje dobrego bramkarza. Turco to doskonały bramkarz... ale atak na pewno Tampy ucierpiałby znacząco... Coś kosztem czegoś. Co będzie to się okaże.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bo Vincent wymiata :-D
Obejrzyj sobie filmiki w moim podpisie i będzie wszystko jasne czemu każdy głosuje na niego. Już nie patrząc w jego statystyki. &quot;Jak się ktoś zna to głosuje na Viniego&quot; ( żart). Każdy głosuje jak uważa. Ja trochę głosowanie moje &quot;odchyliłem&quot; ale co tam. Druga konferencja za to jest moim zdaniem obiektywna.
Cl9vius- Vini to taki zawodnik klucz jak SG w Liverpoolu. Po Twoim podpisie domyślam się, że wiesz o co chodzi. Sam kibicuje LFC. W piłce jest też kilku takich &quot;zawdoników klucz&quot;, pomijając SG, np. Pirlo w Milanie.
pozdr
 
Do góry Bottom