>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
nie zapominajcie o ligowym prestiżowym meczu z MU..
Chelsea wie że MU przegrało z Liverpoolem i teraz tak łatwo sie nie dadzą
Chlsea jak nei wwygra to będzie sęsacja lae remis może paść..
Atletico jest rozwalone kompletnie ..
fajne nazwiska fajni gracze a 0 gry..
nie iwem
postawiłęm 2X bo sie balem..
w ostatniej chwili.. ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
ale jak chelsea jutro wygra to beda juz mieli awans pewny i beda mieeli przez jakis czas LM z glowy ???? ja mysle ze jutro skromnie wygraja bo atletico bez formy i z chelsea napewno jej nie odnajda. Kurs juz spadl z 2.00 na 1.85 na bah...
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
to prawda .. napewno trener bedzie miał na uwadze ligowe starcie i kilka ławkowiczów wejdzie w pierwszej 11 ..
jak dla mnie Chelsea powinna wygrać ale postawiłem z podpurką bo patrząc na sklad atletico to karzdy moze sam przesądzić wynik spotkania
poprostu mam zle przeczucie
ale Londyn jest w gazie 4-0 5-0 w lidze..
nie wiem naprawde życze ci sukcesu ale ja sawiam 2X.. by sienie pocić ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
ja mialem dobre przeczucie dopoki sie nie dowiedzialem ze Drogba nie zagra????
Jest to zawodnik, którego jedna akcja moze przesadzic o meczu ????
Ale jeden zawodnik to nie druzyna i dlatego mysle ze nawet bez niego sobie poradza bo sa w swietnej formie ogolnie wszyscy... Szczegolnie chodzi mi o Lamparda, który nareszcie wraca do formy z poprzedniego sezonu. Anelka, który moze goli duzo nie strzelal ostatnio, ale ogladalem mecze Chelsea i gral naprawde dobrze. Nawet Deco, który miał odejść z klubu jest w dobrej formie jego gra to prawdziwy portugalski futbol ????
Za Drogbe zapewne zagra Salomon Kalou, który raz gra dobrze i strzela, a raz przecietnie, ale to zapewne przez to ze nie ma jeszcze doswiadczenia jak jego starsi koledzy.. Pomimo to uwazam ze Chelsea wygra i jej ewentualny remis bedzie dla mnie zaskoczeniem wobec słabo spisującego się Atletico:spokodfhgfh:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
No to jestesmy swiadkami wielkiej niespodzianki, mianowicie Bordo wygralo w Monachium. Czyzby rosnie druga potega we Francji ? Mi osobiscie bardzo sie podoba styl prowadzony przez byleg reprezentanta Francji. Bayern bedzie mial bardzo utrudnione zadanie jesli chce wyjsc z grupy. Francuzi raczej nie oddadza miejsca premiowanego awansem. Oczywiscie Wielki Real rowniez nie wygral w Mediolanie na San Siro. Milan widac zaczal grac w pilke i widac efekty, Ronaldinho w koncu zaczal grac na swoim poziomie i ciagnie gre Milanu. Moze niebawem nie bedzie widac juz braku Kaki.
 
T 0

tomekks

Użytkownik
Ja zgodze sie ze snopdoggg&#39;iem bo Bordeaux zagrało wczoraj dobry mecz, mogą namieszać w LM.. Marsylia z handi spokojnie, Milan - Real - obie strzelą - też spokojnie, ale podwójna szansa na remis w meczu Bayern - Bordeaux - ehh.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
poozon pokaz kupon a nie przechwalaj sie ile to wygrales!
a co do dzisiejszych spotkan to juz pierwsza niespodzianka rubin - barca 0:0, zobaczymy jakie jeszcze dzis beda niespodzianki bo na pewno cos sie trafi
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
http://sport.onet.pl/74327.2,1248703,2081834,,megaskandal_mecze_ligi_mistrzow_i_ligi_europy_mogly_byc_ustawiane,wiadomosc.html
No i moi drodzy milusinscy, powoli wyplywa i krystalizuje sie przy okazji ostatniego skandalu w meczu barazowym el. MŚ, wracajac jak bumerang afera, o ktorej tu wspominalem i staralem sie w miare jasno wyjasnic, zwiazana z ustawianiem niektorych meczow LM i LE... ????
Nikt teraz nie moze byc pewnym i bezgranicznie ufac w uczciwosc i czystosc pilki noznej zarowno w wydaniu reprezentacyjnym jak i klubowym.
Tak jak mowilem UEFA czy FIFA to organizacje majace tak samo uksztaltowane swoje statuty jak nasza filia czyli PZPN. To sa takie same kliki tylko dzialajace oczywiscie globalnie. A i tutaj wlasnie mamy do czynienia z przenikaniem sie strefy wplywow klubow dzialaczy i firm bukmacherskich...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Piątek 18 grudnia - Losowanie 1/8 finału
Już 18 grudnia w piątek o 12.00 Odbędzie się losowanie 1/8 finałów Ligi Mistrzów, macie na jakieś propozycje jakiś szlagierowych spotkań, z tego co pamiętam w tamtym roku komuś chyba w Anglii udało się wytypowac wszystkie pary, oto moja propozycja na hity:


Bayern - Manchester

Chelsea - Milan

Arsenal - Ol. Lyon

Real Madryt - Porto

Bordeaux - Inter
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Faza pucharowa LM sezon 09/10 - dyskusja
W szwajcarskim Nyonie wylosowano pary 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Chelsea Londyn z Interem Mediolan i Manchesteru United z AC Milan.
Po raz pierwszy w historii rozgrywki w tej fazie będą się toczyć przez cztery tygodnie. Najpierw cztery mecze zostaną rozegrane w dniach 16-17 lutego, a dopiero po tygodniu kolejne cztery. Podobnie sytuacja wygląda z rewanżami. Pierwsze cztery spotkania rewanżowe zaplanowano na dni 9-10 marca, a kolejne na 16-17 marca.
Wszystkie pary 1/8 finału Ligi Mistrzów sezon 09/10 :

VfB Stuttgart (Niemcy) vs FC Barcelona (Hiszpania)
Olympiakos Pireus (Grecja) vs Girondins de Bordeaux (Francja)
Inter Mediolan (Włochy) vs Chelsea Londyn (Anglia)
Bayern Monachium (Niemcy) vs ACF Fiorentina (Włochy)
CSKA Moskwa (Rosja) vs Sevilla FC (Hiszpania)
Olympique Lyon (Francja) vs Real Madryt (Hiszpania)
FC Porto (Portugalia) vs Arsenal Londyn (Anglia)
AC Milan (Włochy) vs Manchester United (Anglia)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Terminarz

1/8 finału (mecze pierwsze - 16, 17, 23 i 24 lutego)

VfB Stuttgart - FC Barcelona ?:?
Olympiakos Pireus - Bordeaux ?:?
Inter Mediolan - Chelsea Londyn ?:?
Bayern Monachium - Fiorentina ?:?
CSKA Moskwa - Sevilla FC ?:?
Olympique Lyon - Real Madryt ?:?
FC Porto - Arsenal Londyn ?:?
AC Milan - Manchester United ?:?

1/8 finału (mecze rewanżowe - 9, 10, 16 i 17 marca)

FC Barcelona - VfB Stuttgart ?:?
Bordeaux - Olympiakos Pireus ?:?
Chelsea Londyn - Inter Mediolan ?:?
Fiorentina - Bayern Monachium ?:?
Sevilla FC - CSKA Moskwa ?:?
Real Madryt - Olympique Lyon ?:?
Arsenal Londyn - FC Porto ?:?
Manchester United - AC Milan ?:?

ciekawostka w tym roku jest to że mecze rozgrywane są przez cztery tygodnie bez przerwy po dwa mecze we wtorek i środę, myślę że dobre rozwiązanie gdyż będzie można więcej meczy zobaczyć,
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Bardzo ciekawa ta nowinka z terminarzem Ligi Mistrzów. Dzięki temu będzie można więcej meczy obejrzeć. Szkoda tylko, że dwa największe szlagiery 1/8 Milan - Manchester oraz Lyon - Real przypadają akurat w ten sam dzień. No cóż takie życie... Jeden mecz trzeba będzie obejrzeć live, a drugi w retransmisji ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla innych szlagierem będzie mecz Milan - MU dla innych Inter Chelsea więc to jest tylko kwestia gustu. Mi się losowanie podoba. Wiele ciekawych par i emocji nie powinno zabraknąć ???? choć by powrót Beckhama na Old Trafford czy Murinho na Stamford ???? to będą smaczki ...
 
Do góry Bottom