>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Non toper w tym dziale zakładane są nowe tematy - jaki telefon kupić, mam problem z... - itp. Tak więc, żeby nie robić śmietnika - założyłem ten temat.

Moje pierwsze pytanie:
Siostra kupiła ( a raczej dostała, ale to mniejsza z tym) laptopa. Wszystko ładnie pięknie, mamy internet w domu - neostrada + livebox. Niestety to urządzene Wi-Fi (Sagem) popsute, także ten laptop nie skorzysta z niego. Jak inaczej?byle bez żadnych kabli ...
Laptop ma wbudowaną jakąś kartę sieciową, ale czy to wystarczy aby się połączyć z netem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

PS. chodzi o takowy laptop:
http://allegro.pl/item448635148_notebook_acer_extensa_5220_1024mb_80hdd_2_13_ghz.html
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
jak masz wifi w tym laptopie to bez problemu . musisz tylko ręcznie wpisać w odpowiednim miejscu ten cały klucz WEP . bodajże musisz wejść we właściowości tej karty sieciowej/bezprzewodowej i tam powinna być taka opcja jak &#39;klucz WEP&#39; czy coś takiego .
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
kurcze nie wiem jaka to konkretnie jest karta, lecz jeżeli jest dobra to spokojnie będzie działać z liveboxem, bo sam go mam, chodź leży w pudełku, bo mi odcieli neo heh ???? i wystarczy że w tym laptopku byś skonfigurował nowe połączenie i wpisał klucz WEP z pudełka !!! i będzie cykać, a jak nie to kupisz na allegro kartę z którą na pewno będzie, do 50zł spokojnie ...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jak masz wifi w tym laptopie to bez problemu . musisz tylko ręcznie wpisać w odpowiednim miejscu ten cały klucz WEP . bodajże musisz wejść we właściowości tej karty sieciowej/bezprzewodowej i tam powinna być taka opcja jak &#39;klucz WEP&#39; czy coś takiego .
nie we właściwości karty, bo tam to najwyżej MAC możesz zmienić, tylko albo kupić nową kartę do której będą stery i aplikacja sterująca w której się wpisuje WEP, lub zassać do aktualnej, lub można go też wpisać we właściwościach połączenia które utworzysz !!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No właśnie wpisywałem ten klucz, ale nie chce łączyć:/
Dziękuję panowie za odpowiedzi.
Teraz mi jeszcze powiedzcie czy warto instalować Vistę? jeśli możecie to wymieńcie plusy i minusy.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
No właśnie wpisywałem ten klucz, ale nie chce łączyć:/
Dziękuję panowie za odpowiedzi.
Teraz mi jeszcze powiedzcie czy warto instalować Vistę? jeśli możecie to wymieńcie plusy i minusy.
powiedz czy chodzi o instalację na podanym wyżej łapku ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
No właśnie wpisywałem ten klucz, ale nie chce łączyć:/
Dziękuję panowie za odpowiedzi.
Teraz mi jeszcze powiedzcie czy warto instalować Vistę? jeśli możecie to wymieńcie plusy i minusy.
w domu mam dwa komputery z vista - jeden laptop i jeden stacjonarny . na tych komputerach przebywają moi rodzice i siostra . gdy mam &#39;usiąść&#39; na ten system to krótko mówiąc krew mnie zalewa . po pierwsze system jest chyba dla niedorozwojów - pyta o każdą bzdure , mało tego miałem sytuacje , że wkładając oryginalną płytkę z system Visty komputer DWA RAZY bez sensu mnie pyta czy aby na pewno chce otworzyć tą płytę - no żenada jak dla mnie . po drugie część starszych gier nie śmiga na tym systemie , a dla mnie to akurat jest ważne .

w swoim prywatnym laptopie mam XP i jest :spokodfhgfh: . nigdy nie zmienię na viste , nigdy .
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Tak właśnie o to.
PS. zainstalowany Windows XP - to pirat, także czy ma to jakiś wpływ na połączenie z liveboxem?
jeśli chodzi o pirata to nie ma nic do rzeczy, wierz mi heh :-D a co do visty to szczerze mówię ci daruj sobie, mam ją i wiem co mówię, oczywiście na płytce dvd a nie w pc bo to shit jeśli chodzi o moje wymagania ... a głównie chodzi o to że pod nią jest jeszcze mało programów, i ma duże wymagania, ten laptop ma tylko 1gb ramu, a na moim pc jest 2gb i w trybie czuwania &quot;czyli po prostu pulpit bez żadnego uruchomionego programu czy gry&quot; i zużywał mi 700-800mb to co będzie się działo z laptopem i przy 1gb ... nie za dobrze ...

p.s ja mam procesor dwurdzeniowy to jeszcze jakoś to chodziło !
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Klucz WEP wpisać bez spacji tak?
No i ktoś wspomniał o stworzeniu nowego połączenia - tylko co po kolei wybierać ? ????
Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli . Pozdrawiam serdecznie
 
jk 0

jk

Użytkownik
Co to Visty jeszcze, to z takim laptopem naprawde nie oplaca Ci sie instalowania jej. Mam laptopa z podobnymi parametrami i mialem od nowosci viste, po jakims czasie nawet filmy mi sie ciely( z czasem jak mamy duzo programow , system jeszcze bardziej zwalnia ). Dodatkowo w niektorych progrmamach naprawde trzeba sie nagimnastykowac, aby je na viscie uruchomic ( np. kompilator dev4.9.2), a roznica miedzy xp niezbyt duza... Podsumowujac zdecydowanie zostaw xp i ciesz sie, ze taki system dali , bo pozniej musialbys sie bawic i instalowac xp. POzdrawiam.
 
G 0

gangster

Użytkownik
SE k550i Jak sciągnac simlocka?
Tak jak w temacie, czy jest jakaś możliwośc zeby samodzielnie sciagnac simlocka własnie z tego telefonu?? (SE k550i) Z góry dziękuje za odp ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
albo w serwisie albo kupujac kod NCK czy jakos tak, chyba ze sam go wygenerujesz jakims kalkulatorem
polecam google.pl
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
albo w serwisie albo kupujac kod NCK czy jakos tak, chyba ze sam go wygenerujesz jakims kalkulatorem

polecam google.pl
ja miałem ten telefon i ściągałem, tylko niech napisze jaki ma CID i czy ma kabel dcu-60 tylko ten z zestawu ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Nie chcę zakładać nowego tematu więc napisze tutaj.
Szukam monitora LCD chyba najlepiej 19 cali a moje wymagania to: żeby zajmował jak najmniiej miejsca na biurku żeby był jak najlepszy dla wzroku i był na tyle dobry żeby jego częstotliwośc odświeżania była wystarczająca do płynnego oglądania TV poprzez kartę TV, nie zalezy mi na super wypasionych służącym grafikom czy zapalonym graczom. Ma zajmowac mało miejsca nie męczyc oczu i żeby żył jak najdłużej ;)
Cena żeby była przystępna dla studenta bo szkoda mi kasy na jakieś funkcje z których nigdy nie będe korzystał czekam na powazne oferty allegro tudzież hipermarketów ewentualnie innych serwisów komputerowych. Pozdrawiam ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja również podepnę się pod temat.Na jekie parametry monitora trzeba zwracać uwagę przed kupnem?Czas reakcji,kontrast,rozdzielczość?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja bym patrzył przede wszystkim na kontrast, czym lepszy tym ładniejsze kolory.
Czas reakcji nie jest w praktyce zauważalny, więc czy to 5m czy 2m nie zauważysz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom