>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
czy ktos wie jak usunac ten pasek z prawej strony z informacjami o kuponie itp? zaslania mi on znaczna czesc ekranu
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
szymonbee jak to nie wypłacają...ja gram u nich od 3 miesięcy i każda wyplata leci do pko bp i nie ma żadnych problemów ???? polecam bet365, jeden z lepszych bukmacherów jak nie najlepszy ;) aczkolwiek czasem kursy niższe niż np w Bwinie czy Expekcie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wie ktoś może na ile blokują konto w przypadku błędnego zalogowania sie 3 razy ? ;&gt;
Aż nie skontaktujesz się z nimi i nie odblokujesz sobie konta.
Pisz maila do nich lub. Jak podałeś prawidłowy numer telefonu w profilu to przy odrobinie szczęścia zadzwonią do Ciebie.
A najlepiej zagadaj na Czacie. Tylko przypomnij sobie kod bezpieczeństwa. Jak go nie pamiętasz to wszystkie swoje dane (albo osoby na którą masz konto), imię nazwisko, datę urodzenia, adres itd.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wiecie czy jest opcja &quot;zakłady dzisiejsze&quot; tak jak np. na bahu, że nie muszę skakać po dyscyplinach tylko mam wszystkie od razu?? Jak jest to gdzie... ????
z góry dziękuje
pzdr
 
P 0

przemekroz

Użytkownik
POLECAM Bet365

✅ całkiem niezłe kursy

✅ bardzo dobry support (odp. w przeciągu 5min)

✅ duża ilość zakładów live

✅ duża ilość zakładów dodatkowych


⛔ ciekawy lecz niesprawdzający się interfejs strony

⛔ oj można zwątpić w swoją znajomość matematyk
 
travism 190

travism

Forum VIP
POLECAM Bet365

✅ całkiem niezłe kursy

✅ bardzo dobry support (odp. w przeciągu 5min)

✅ duża ilość zakładów live

✅ duża ilość zakładów dodatkowych


⛔ ciekawy lecz niesprawdzający się interfejs strony

⛔ oj można zwątpić w swoją znajomość matematyk
no czy takie 5 minut to bym nie powiedział. Ale za to Chat jest bardzo fajny i szybko mozna rozwiązac swój problem ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Bardzo miło mnie zaskoczyli. Ostatnio wpłaciłem tam stówkę, wypłaciłem 1500. Dzisiaj dostałem 50 zł bonusa lojalnościowego za nic, bez wpłat, tylko 3x obrót. Naprawdę fajna firma, zdecydowanie będę tam zaglądać
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
fajna firma, jedna z lepszych...niestety wały na live odnośnie siatkowi aż przerażaja...wyik 2:4 zagralem kto zdobiedzie pierwszy 5 pkt z wyniku 2:4 nagle robi sie 3:3 podobno wlasnie przez bledy techniczne strony !!!! dziwna sprawa obserwuje mecz dalej i taka sytuacja miala miejsce juz 3 krotnie w jednym meczu !!! nawet na bwinie tak ewidentnych krętactw nie bylo, mimo to firma dla mnie najlepsza na chwilę obecną ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja również nie narzekam, jestem usatysfakcjonowany oraz zadowolony w 100% z tego buka ???? Oferta jest niezła, kursy także, a support na chat live jest niesamowity. Polecam w 100% co do live to nie spotkałem się z jakimiś &quot;przekrętami&quot; u mnie chodzi wszystko super!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś sobota/weekend a wypłata na MB mimo to bardzo szybko...

Mało który buk tak szybko robi wypłaty. I każda wypłata jest free :spokodfhgfh:
 
A 0

azuram

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, czy ktoś z was gra na bet365 progresją na remisy podczas meczu live? tak się przyglądam i dość ciekawie to wygląda co 10 minut typujemy czy padnie bramka między 1 a 10 minutą między 11 i 20 itd. i jakby tak jechać takim bezpiecznym ciągiem np. 1zł-2zł-4zł-8zł-14zł-20zł-25zł-33zł-40zł trzeba mieć razem 147 zł a można coś wygrać, nie ryzykując dużej kasy bo jak zauwazylem to remisy bezbramkowo padają niezbyt często ???? . A jeżeli by stawkować ciągle x2 czyli 2zł-4zł-8zł-16zł-32zł-64zł-128zł-256zł-512zł to na każdym poziomie oczywisćie jeśli padnie chociaż ta jedna bramka to mamy podowjenie naszego wkładu, dodam jeszcze iż kursy na strzelenie bramki w poszczególnych fragmentach czasu są atrakcyjne bo z czego widzę to najczęściej albo 4 albo 4.33, a w porównaniu na bwin to strasznie marne te kursy są bo coś koło 2-3 powiedzcie czy ktoś z was może gra takim sposobem, czy jest to wogóle dobry sposób czy może jednak można szybko zbankrutować grając tym sposobem proszę o odpowiedzi ????
 
W 0

wiluniowiesz

Użytkownik
Ile idzie wpłata na bet365 z mbanku? Czekam już 3 dzień i nadal jej nie ma.
Edit: Przepraszam pomyliłem tematy miało być we wpłatach i wypłatach
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Witam, mam takie pytanie, czy ktoś z was gra na bet365 progresją na remisy podczas meczu live? tak się przyglądam i dość ciekawie to wygląda co 10 minut typujemy czy padnie bramka między 1 a 10 minutą między 11 i 20 itd. i jakby tak jechać takim bezpiecznym ciągiem np. 1zł-2zł-4zł-8zł-14zł-20zł-25zł-33zł-40zł trzeba mieć razem 147 zł a można coś wygrać, nie ryzykując dużej kasy bo jak zauwazylem to remisy bezbramkowo padają niezbyt często ???? . A jeżeli by stawkować ciągle x2 czyli 2zł-4zł-8zł-16zł-32zł-64zł-128zł-256zł-512zł to na każdym poziomie oczywisćie jeśli padnie chociaż ta jedna bramka to mamy podowjenie naszego wkładu, dodam jeszcze iż kursy na strzelenie bramki w poszczególnych fragmentach czasu są atrakcyjne bo z czego widzę to najczęściej albo 4 albo 4.33, a w porównaniu na bwin to strasznie marne te kursy są bo coś koło 2-3 powiedzcie czy ktoś z was może gra takim sposobem, czy jest to wogóle dobry sposób czy może jednak można szybko zbankrutować grając tym sposobem proszę o odpowiedzi ????

system jest zajebisty tylko szkoda ze jest mało meczy z ofertą live ze bedzie bramka pomiedzy xxx a xxx minutą meczu
 
K 0

kacprek

Użytkownik
system jest zajebisty tylko szkoda ze jest mało meczy z ofertą live ze bedzie bramka pomiedzy xxx a xxx minutą meczu
Witam, mam takie pytanie, czy ktoś z was gra na bet365 progresją na remisy podczas meczu live? tak się przyglądam i dość ciekawie to wygląda co 10 minut typujemy czy padnie bramka między 1 a 10 minutą między 11 i 20 itd. i jakby tak jechać takim bezpiecznym ciągiem np. 1zł-2zł-4zł-8zł-14zł-20zł-25zł-33zł-40zł trzeba mieć razem 147 zł a można coś wygrać, nie ryzykując dużej kasy bo jak zauwazylem to remisy bezbramkowo padają niezbyt często ???? . A jeżeli by stawkować ciągle x2 czyli 2zł-4zł-8zł-16zł-32zł-64zł-128zł-256zł-512zł to na każdym poziomie oczywisćie jeśli padnie chociaż ta jedna bramka to mamy podowjenie naszego wkładu, dodam jeszcze iż kursy na strzelenie bramki w poszczególnych fragmentach czasu są atrakcyjne bo z czego widzę to najczęściej albo 4 albo 4.33, a w porównaniu na bwin to strasznie marne te kursy są bo coś koło 2-3 powiedzcie czy ktoś z was może gra takim sposobem, czy jest to wogóle dobry sposób czy może jednak można szybko zbankrutować grając tym sposobem proszę o odpowiedzi ????
System wydawałby się dobry, gdyby nie kilka haczyków jakich zawsze się można doszukać.
Pomyślałeś może co się stanie jeśli postawisz zakład na którymś poziomie progresji, a okaże się że na wcześniejszym poziomie progresji wpadła już bramka i było to na przykład w czasie kiedy ty stawiałeś na następne 10 min. Oczywiście dalej będziesz do przodu jeśli kurs był wysoki np. 4.0, ale kursy się niestety trochę wahają i bywa że są też poniżej 3.0. Drugą kwestią jest to że wyniki 0-0 wpadają wcale nie tak rzadko, wystarczy spojrzeć na historię wyników np. na livescore.in i okaże się że remisy zerowe potrafią wypaść kilka razy z rzędu i wtedy wtopa na całego.
 
vonkrolock 0

vonkrolock

Użytkownik
Support i Live na wysokim poziomie. Oferta tenisowa szeroka(co jest dla mnie ważne). Gdyby poszerzyli ofertę piłkarską w mniej popularnych ligach - więcej opcji na dany zakład, byłby to buk kompletny dla mnie. Godny polecenia
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ofertę live z mniej popularnymi ligami mają chyba nawet lepszą niż bwin. Nie znajdziesz drugiego takiego buka w Europie. Jedynie buki azjatyckie mają szerszą ofertę. Bo można pograć tam na live 2 ligi z Turcji, Belgii itp.
Ale bet365 ma szeroką ofertę live z lig arabskich, azjatyckich, w nocy z Ameryki płd.
Nikt nie może się równać z nimi. Nawet bwin, który swego czasu był bezkonkurencyjny do live.
 
arkadia 0

arkadia

Użytkownik
BET365 dołącza do grona buków które nakłada śmieszne limity. Grałem kwotami rzędu 700 - 1200 zł na singiel tak naprawdę nie wygrałem jakoś strasznie dużo kasy może w granicach 1500 zł w przeciągu ostatnich 2 miesięcy. I nagle kilka dni temu chcąc zagrać za około 900 zł widzę że maksymalnie mogę postawić 30 zł :/ a zysk nie może wynieść wiecej niz jakies 45 zł . Sprawdziłem wiele dyscyplin różne kursy i za kązdym razem to samo czyli limity do mniej wiecej 70 zl zysku.
Konto mam od około 1,5 roku, kiedys nawet utopilem &quot;troszke&quot; kasy u nich, teraz kiedy zanotowalem lekki zysk robia smieszne limity. I to ma byc poważny buk ?!
Kontaktowałem sie z czatem i jedyne co potrafi pisac ten automat ( bo to chyba nie czlowiek) to &quot; nie moge udzielic takiej informacji&quot;. Nie ma osoby kompetenetnej na tyle aby mogła takową udzielic !
Gorąco NIE polecam tego buka do grania !
Dołacza do grona takich szmatławców jak interwetten i bwin.
 
M 0

mysju

Użytkownik
No to dałeś do myślenia, a przed chwila mialem wplacic niezla sumke na daleka gre, a szkoda bo maja ciekawe kursy. Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie rozlanie naszej kwoty u wielu bukmacherow, grac zdarzenie u innego bukmachera by nie rzucac sie w oczy przy zawieraniu kwoty bądź ewentualnych zyskow.
 
Do góry Bottom