>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn - 10.11.2019-17.11.2019

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
cytat z dnia 17 listopada 2019 10:42 przez ilendilNo i mamy finał, którego mało kto się spodziewał. Wczoraj oglądałem oba mecze i wygląda na to, że Thiem gra nieco gorzej, niż w rundzie grupowej. Jeszcze 2 dni temu mówiłem, że Thiem jest faworytem do wygrania turnieju, natomiast teraz skłaniam się bardziej w stronę Tsitsipasa. Zverev wczoraj grał TRA-GI-CZNIE, takie babole jakie przy smashach robił nie zdażają się w ITF, a mimo to udało mu się ugrać sporo gemów z Thiemem + miał pare BP. Biorąc pod uwagę to, jak Thiem wchodzi w mecze i Tsitsipas skłaniam się ku 1 setowi greka. Wygrywał wszystkie 1 sety w ostatnich meczach (w tym z Thiemem w ostatnim finale) i po prostu ma zwyżkę formy. 

Tsitsipas 1 set @ 1.85 sts
Typy nie neguję bo mecz 50/50 ale jak można pisać aż tak stronniczą analizę. Sasza miał wczoraj taki sam bilans UE i winneròw jak Grek z Federerem. I co to za argument że gra nieco gorzej niż w grupie jak grał tylko jeden mecz, a to samo można powiedzieć o Tsitsipasie bo wczoraj też grał średnio. I piszesz też że Zverev miał kilka bp, no miał ledwie 4 co przy 12 Federera jest niczym 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Thiem - Tsitsipas over 96.5min @1.90   fortuna / łatwo 
Wedlug mnie bardzo niska linia wystawiona przez fortune. Spokojnie do pokrycia w dwoch setach. Przy odrobinie szczescia nawet TB nie bedzie potrzebny. Dla porównania 1xbet wystawil linie na poziomie 115.5min po 1.85. Wczorajszy mecz tsitsipasa trwal 96min a zakończył sie 6-3 6-4. Z medviedievem mecz trwal 103min a tez były tylko 2sety. Thiem wczoraj zagral 95min, jedynie jakis pogrom zawali ten typ. Licze na dlugie wymiany i zacięte sety. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Brawo dla obu tenisistów. Wytypowanie tego meczu było w zasadzie rzutem monety. Mi ten rzut monety się niestety nie udał. W mojej ocenie tych dwóch graczy odegra czołowe role w przyszłym roku w sezonie i myślę, że warto ich obserwować. Turniej w Londynie dostarczył także innej informacji. Wielka trójka zaczyna tracić w znaczeniu i według mnie Federer najmniejszy będzie miał wpływ w przyszłym sezonie ATP i obawiam się, pomimo mojej szczerej sympatii do Federera, że nie uda mu się już wygrać wielkiego szlemu. Widać ewidentnie, że Federer nie jest już w stanie grac długie turnieje na najwyższym poziomie. Dziękuje wszystkim za udzielanie się w tym turnieju i do zobaczenia w przyszłym sezonie! 


-----------------
ATP finals 
1. Dominic Thiem over 10,5 gems (1,78)   
2. Dominic Thiem over 9,5 gemów  (1,70)  
3. Rafael Nadal (1,46)   
4.Dominic Thiem over 7,5 gemów  (1,51)   
5. over 20,5 gemów (1,72)   
6.Stefanos Tsitsipas (1,99)  
7.Novak Djokovic (1,40) Pinnacle   
8. under 23,5 gems (1.66)   
9. liczba setów w meczu - dwa (1,53)   
10. Stefanos Tsitsipas (3,45)   
11. Stafanos Tsitsipas over 10,5 gemów (1,69)   
12. Stefanos Tsitsipas + 4,5 gema  (1,50)   
13. Dominic Thiem (1.70)   
14. Dominic Thiem (1.79)    

zysk: 3,04  , yiedl: 21,71%  
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dla Federera nie kolejny wielki szlem jest teraz najważniejszy, a raczej złoto olimpijskie w singlu i to zapewne będzie jego priorytet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom