>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Trey Lyles (San Antonio) over 10.5 pkt @ 1.90 bet365
Zrobi double double @ 5.25 bet365

Spurs bez Aldridge'a i Poetla. Właściwie Lyles dzisiaj będzie bez back-up'u na pozycji centra. Już z Magic ostatnio, gdy nie było Aldridge'a, a Poetl złapał kontuzje po 4 minutach, Trey był zmuszony zagrac aż 40 minut (co dało 20 pkt i 9 zbiórek). 
Ciekawostka statystyczna - w tym sezonie 3 razy Lyles grał więcej niż 30 minut w meczu. W tych meczach zanotował średnio 17 pkt i 8 zbiórek. 
​​​​

Ja Morant double double @ 3.40 bet36
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Phoenix -Toronto.      2
@1.52    

Obie druzyny bez formy, ale u Raptors to przejsciowe a w Arizonie to normalne. Gdyby byl Oubre to jeszcze bym pomyslal, ale tu nie ma nad czym. Przynajmniej tak mysle. Toronto mimo oslabien i tak sa zdecydowanie mocniejsi. Potrafia bardzo dobrze bronic i to moze byc klucz do zwyciestwa. O ile Bookera moze i nie zatrzymajs to mysle ze Ibaka mocno ograniczy Aytona. Saric slaby a Rubio poza pass first nic wiecej nie daje. 

P.George over 19.5
@1.92  
Betclic

Przeciwko 76ers sie udalo wiec ponawiam. P.George zagra dzis przeciwko bylym kolegom z OKC. Jak dla mnie tam nie maja stopera na niego. Forma PG zwyzkuje co bylo widac w ostatnim meczu z Philly gdzie nie robil sobie nic z obecnosci Harrisa. Dobry dystans, wejscia pod kosz , step back, FT wszystko na dobrym poziomie
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Boston Celtics - Brooklyn Nets
typ: Boston Celtics (-6,5) łącznie z dogrywką   
@ 2.00 eTOTO

Pojedynek w konferencji wschodniej, w którym w TD Garden zmierzy się miejscowy Boston Celtics z Brooklyn Nets. Celtowie zajmują 3 miejsce w tabeli, lecz brakuje im tylko jednego zwycięstwa do dogonienia drugiego Toronto. Boston bardzo dobrze prezentuje się we własnej hali, w której wygrali 23 spotkania na 29 rozegranych (*0.793). Przegrali oni swój ostatni domowy mecz 1 pkt i to po dogrywce (110:111) z Houston. Dlatego dziś liczę na powrót na zwycięską ścieżkę, bowiem Boston u siebie wygrał 8 ostatnich bezpośrednich spotkań z Netsami. Brooklyn z kolei zajmuje 8 lokatę i obecnie notuje serię czterech kolejnych porażek z rzędu. Netsi na wyjazdach spisują się bardzo przeciętnie, bowiem wygrali 10/30 spotkań (*0.333). Jeśli chodzi o wykluczenia z meczu, to w ekipie z Brooklynu nie zagrają: K. Durant (26.0 PPG), K. Irving (27.4 PPG) oraz bardzo wątpliwy jest występ G. Temple'a (10.4 PPG), z kolei w drużynie gospodarzy nie zagra: J. Tatum (23.5 PPG) a jesli chodzi o K. Walkera (21.8PPG) to zagra w dzisiejszym spotkaniu lecz będzie miał nałożony limit minut, które może zagrać. W przewidywaniach przedmeczowych na ESPN aż 80% daje się Bostonowi. Ja też nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo gospodarzy, a jeśli jeszcze uda im się pokryć handi 6,5 pkt to będzie mile widziane.
* - zwycięstwa procentowo
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Marcus Smart over 14.5  1.85 betcity  
Marcus Smart over 4.5 asysty 1.85 betcity  

Własnie wypłynęło ze Tatum w Bostonie jest out.Przy braku jeszcze Kemby a kto choc troche sie interesuje NBA wie co Tatum wyprawiał ostatnio pojde w punkty i asysty Smarta

small play
Spurs- Hornets
San Antonio Spurs @ Charlotte Hornets. Assists (Rozier, Terry):  Over 5.5 2.00  

Hornets bez swojego filaru - Grahama..na PG ma dzisiaj grac własnie Rosier.Srednia asyst wypada blado ale przy problemach zdrowotnych Spurs i braku dzisiaj PoPa jako trenera w SAS (powody osobiste) wydaje mi sie ten strzał nie byc głupim rozwiązaniem

BOSTON PIEKNY WAŁ Z OTEM NA KTÓRY PUŚCILI REZERWY.FAINT
 
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
Jarrett Allen osiągnie double - double @3.60 Forbet
Niedźwiadki cały czas nie potrafią ustabilizować formy i świetne mecze przeplatają słabymi. Tak jest i w ostatnich meczach, po wysokich przegranych z Rockets i Clippers oraz domową porażką z Kings przyszły dwie wygrane, u siebie z Lakers i na wyjeździe z Hawks. Coś mi się wydaje, że po dwóch dobrych meczach pora na ... porażkę. Może brzmi to trochę śmiesznie, ale takie są realia NBA, tu poprzednie mecze niewiele znaczą, a na pewno nie są żadnym konkretnym wyznacznikiem formy. 
Ja wybrałem sobie na ten mecz typ na Allena, a dokładniej na to, że center Netsów zaliczy double - double. Motywuję to głównie jednym faktem. Jarrett z każdym meczem, jakby tracił zaufanie trenera Atkinsona i naprawdę musi się wziąć w garść, jeśli chce utrzymać miejsce w pierwszej piątce, gdyż dobija się do niej bardzo mocno DeAndre Jordan, który był jedną z głównych postaci w ostatniej wygranej Brooklynu z Bostonem zaliczając przeciwko Celtom 15 zbiórek. 
Dziś zadanie nie będzie łatwe, bo u gości naprawdę ma kto zbierać. Wyróżniają się w tym aspekcie szczególnie Litwin Valanciunas oraz Senegalczyk Dieng. Wydaje mi się, że obrona gospodarzy będzie dziś dobrze funkcjonować, bo pod tym względem ekipa z Nowego Jorku wygląda bardzo solidnie, chyba że w ostatniej chwili ktoś wypadnie, więc okazji do zbierania piłek powinno być wiele. Allen musi dobrze wejść w mecz, bo jeśli zawali pierwsze 8-9 minut i na parkiet wskoczy Jordan to Jarrett może już wiele minut nie dostać, choć mecz meczowi oczywiście nierówny i niekoniecznie będzie to dobry występ rezerwowego środkowego Netsów. 
Jestem pewien, że 21 - latek zdaje sobie sprawę, że po tym, co pokazał w Bostonie DeAndre jego pozycja w drużynie słabnie, choć cały czas to on jest wyborem numer 1 na pozycji środkowego. Niemniej przydałaby się dziś kontra z jego strony i dobry mecz najlepiej zwieńczony wygraną oraz DD. Kurs jest absolutnie do grania biorąc nawet pod uwagę czysto matematyczną stronę, gdyż mój "wybranek" na 60 spotkań w tym sezonie 26 razy miał dwie statystyki dwucyfrowe. 
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Milwaukee -10.5
@1.92    

Milwaukee zostali upokorzeni last game przez Miami. Nawet Giannis nic nie mogl zrobic. Dawno nie widzialem zeby byl tak bezradny. Dzis powinni to sobie odbic i wydaje mi sie ze Pacers odczuja to bardzo bolesnie. Kozly to bardzo dobrze poukladana druzyna z bardzo silna s5. Tam kazdy moze pociagnac gre. Kazdy z ze starterow potrafi rzucic trojke, oprocz Lopeza kazdy potrafi bronic. Zespol jest komletny...
pcers mimo ze powoli wracaja do gry i wygrali last 4 game to jednak nie przekonuja na tyle zeby postawic sie kozlom. Brogdon wraca na stare smieci i jemu akurat motywacji nie braknie, ale Oladipo jeszcze bez formy, Lamb out i troche brakuje mocnego sg. Jak dla mnie blowout

Miami -6.5
@1.85  

Tutaj krotko. Derby Florydy. Jesli Miami zagra na takim poziomie zaangazowania jak przeciwko Milwaukee to powinno byc Izi. To byl pokaz sily. 6 zawodnikow zaliczylo dwucyfrowa zdobycz punktowa. Swietna obrona i bardzo dobra gra rezerwowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Łączna liczba asyst : Daniel Theis - Powyzej 1.5  1.58   

Łączne punkty gracza : Daniel Theis - Powyzej 11.5 1.68  

Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : Daniel Theis - Powyzej 21.5 1.78
betclick
  

Boston dzisiaj jakby 2gim garniturem.Co prawda Tatum jest probable ale bez Browna(tydzien absencji) Kemby i Harwarda (ci lada chwila wrócą) zostaje nam Theis Tatum i Smart.Smart moze w nogach czuc wczorajszy mecz gdzie pieknie sie połozyli w 4q i przegrali po ot.Theis w ostatnich meczach niezle punktował asysty tez poza Utah wykrecone na dobrym jak na niego poziomie.Ze zbiórkami tez nie powinno byc najgorzej z racji tego ze Cavs nadal bez Drummonda.Ktos te punkty w Bostonie dzisiaj musi ciułać więc w  obliczu absencji ide jak wyżejIndiana Pacers @ Milwaukee Bucks. To Win 1st Half With Handicap: 
Milwaukee Bucks (-5.5) 1.87
  

Indiana Pacers @ Milwaukee Bucks. To Win 1st Quarter With Handicap: 
Milwaukee Bucks (-3) 1.87 marathon
  

Bucks lubią zaczynac mecze z wysokiego C.Indiana bez Oladipo powinna miec dzisiaj bardzo ciezka przeprawe, a że ekipa Giannisa po bolesnej porażce ostatnio to wyjda zmotywowani na 110%.Jak ich obserwuje to raczej do kazdego meczu podchodza na poważnie i nie ma jakiegos olewania do Ht pozniej gonienia wyniku.Warto tez przypomniec ze w tym sezonie Bucks dostali w Indianie wpierdziel wiec chyba nie powinno byc zmiłuj tak jak to ładnie opisał kolega wyżej.

OKC + Miami   
ako 1.72 marathon

OKC jest b2b, wczoraj widoczny brak Danilo ale dzisiaj juz go mamy w składzie.2 porazki z rzedu tez w ich wypadku to troche dół.Dzisiaj rywal idealny zeby podkręcić srubkę.Z Detroit nie powinni miec wiekszego problemu, choc mam ta swiadomosc ze roadtripy rządza sie swoimi prawami, przy czym z kontuzjowanym Woodem i bez Rosea powinni chłobcy z Pistons powinni miec bardzo ciezko.Zaufam.Miami chyba sie w koncu podniosło bo to co odwalali w ostatnim czasie to zal było patrzeć.Motywacja na pewno jest, mecz u siebie, do tego słabo dysponowani Magic.

Utah + Blazers  
ako 1.71 marathon

Utah jak juz dziisaj nie pierdykną to ja juz nie wiem.Fala krytyki w ostatnim czasie przyniosła 2 zwycięstwa.Mimo wszystko nadal im nie ufam szczegolnie away dlatego tez nie bede sie bawił w jakies handi.Knicks w tym sezonie to raczej chłopcy do bicia i mojego zdania nie zmieni nawet ostatnia wygrana nad Rockets.Dodatkowo wypadł im Robinson.Blazers w domu powinni sobie poradzić.Co prawda idę troche w ciemno bo jednak Lillard pod q i tu zalecałbym ostroznosc lub posiedziec do rana z oficjalnym info, ale poki co tak to widze.
Co do Knicks skoro wypadł im Robinson (7.1 RPG) to warto chyba udezyc w 5 zbiórek Barreta

RJ Barret over 4.5 zbiórki 1.64 betcity  



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
REKLAMA:

Mamy dla Was specjalną w STS, unikalną promocję, która trwa tylko od piątku godziny 0:00 do 23:59 w niedziele 8 marca.
Specjalnie dla wszystkich czytelników forum.bukmacherskie.com bukmacher STS przygotował niesamowitą promocję, z której możecie tylko ZYSKAĆ!
To ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe. Grasz dalej lub możesz wypłacić bez obracania!


LINK do promocji: STS: Zakład bez Ryzyka do 200zł! Promocja bez obrotu! Tylko u nas!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
@waldi1979 napisz od razu, że promka tylko dla nowych użytkowników, czyli jakieś 99% osób odpada...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Charlotte Hornets - Houston Rockets 
Charlotte Hornets +2.5 pkt. włącznie z dogrywką @3.25 Forbet 
  109-99
Robert Covington powyżej 7.5 zbiórek @1.83 Forbet
  6 zbiorek
Robert Covington powyżej 0.5 double double @4.85 Betclic
  ​
Nie pasują mi te kursy od samego początku, jak je tylko zobaczyłem. Z resztą, gdy grają Rakiety to pół żartem pół serio kurs na ich wygraną nie powinien spadać poniżej 1.25, bo są w stanie przegrać absolutnie z każdym w lidze. Taka sama sytuacja jest z resztą w drugą stronę, bo pamiętam, gdy dwukrotnie ogrywali Jazz to za 1 złotówkę można było wygrać 6-8 grając na Houston. Ale mniejsza z tym.
Co do dzisiejszego starcia. Goście bez Gordona i Westbrooka, więc Szerszenie mogą mieć trochę ułatwione zadanie w ataku, bo więcej minut dostaną m.in. McLemore, czy House. Jakby nie było siła defensywna przyjezdnych mocno osłabiona, a Hornets trochę się ostatnio obudzili w ataku głównie dzięki Graham'owi i Rozier'owi i P.J'owi, którzy ewidentnie wzięli grę w ataku na swoje barki. Ostatnio trzy porażki, ale rywale mocni, albo bardzo mocni, przegrane naprawdę minimalne, stąd moja podpórka małym handi.
Atak Rakiet oparty dziś będzie na Harden'ie, a to w tym sezonie, szczególnie na początku nie przynosiło pożądanych wyników zespołowych, brak Westbrooka musi się odbić na rezultacie. Stawiam na wyrównany pojedynek z ciekawą końcówką, kursy dla mnie absurdalne, tym bardziej przy takiej kadrze gości. Potrzebna jest jednak skuteczność underdoga, bo po odejściu Capeli fajnie zbiera Covington i o zbiórki w ataku będzie Charlotte ciężko. 
To właśnie o Roberta opieram swój drugi bet. Bardzo przyjemna według mnie linia. Nie jest to typowy gracz pod zbiórki, bo mierzy "zaledwie" 201 cm. jednak ostatnio w delegacjach trzykrotnie dwupunktowe wyniki pod statystyką RB. Dodatkowo patrząc na rywali z jakimi te wyniki wykręcił to naprawdę nie lada wyczyn (12 zbiórek z Utah, 16 z Bostonem, 12 z Knicks). Biorąc pod uwagę fakt, że nie zagra dziś Westbrook, który też część tych piłek zabierał i rywala, który ma problemy w ataku uważam, że walka na desce może dziś być bardzo ważna, a tu Robert powinien rozegrać główną rolę. Z punktami przy tak wąskiej kadrze racze nie powinno być problemu.
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Clippers@1,85 sts

Akurat wrzuce ten meczyk do tripla w.tej promocji za 200zl. Piekna sprawa taki meczyk o tej porze. Zagram na Clippers bo jednak personalnie to.ekipa nr 1 w NBA. Przerażajaca glebia skladu do ktorej lekki podjazd maja tylko Bucks. Po dojsciu Morrisa, czterech na pieciu graczy starting 5 grozi rzutem za 3 ale i ma atletyzm. Na ławce co najmniej dwoch graczy, ktorzy znalezli by pewne miejsce w piatce 90proc innych ekip. A to przeciez nie wszystko.

Clippers pokazali w meczu z Rockets co robia nawet z takim rywalem.właczajac PO mode. Wygladalo to niesamowicie i chyba, zadna ekipa nie zrobila na mnie takiego wrazenia w tym sezonie.

Lakers grali dzien pozniej pokonujac Bucks. Lebron jednak musial wlaczyc swoj najwyzszy bieg. Zagrał kosmos ale czy da rade to zrobic drugi raz w.ten weekend? Wiemy dobrze, ze Clippersi maja o.wiele wieksza rotacje a dwaj liderzy nie musza sie wysilac jak LBJ czy Davis. Kawhi i PG na taki mecz wychodza jakby byli nie po 60spotkaniach sezonu a po 16.

W tym sezonie na razie 2-0 dla Clippers pomimo raz swietnego meczu LBJ a raz wlaczenia sie i swietnego wystepu Kuzmy. Mecz prestizowy, z punjtu widzenia tabeli wazniejszy dla Clippers. Ide w nich bo przeraza mnie ta głebia skladu oraz świezosc liderow

 
 
przemus1 168

przemus1

Użytkownik
P. George - over 18.5
1,83 Fortuna
 

Dzisiaj mamy świetny mecz do obejrzenia o rozsądnej porze. Polecam każdemu, choćby ze względu na to, że na parkiecie będzie 4 z najlepszych koszykarzy jakich aktualnie mamy w NBA. Jednym z nich jest PG, gracz świetny jednak w tym sezonie borykający się z kontuzjami i stąd też taka niska jak na niego linia. Spodziewam się zaciętego spotkania i bliskiego wyniku przez cały mecz, a co za tym idzie konieczności grania gwiazdami przez dłuższy czas, co powinno się przełożyć na zdobycie min. tych 19 pkt przez PG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
M.Harrell over 22.5    
(suma punktow,zbiorek i asyst)
@1.75
Betclic

Poprzednie dwa mecze linie pokryl. Gosc calkiem niezle sobie radzi pod koszem. Ladnie wspolpracuje ze sweet Lou. Jest typowym walczakiem. Uwazam ze powinien dostac swoje szanse bo Zubac nie jest jeszcze zawodnikiem na +30 minut. Z Rockets zagral bardzo dobra partie, ale rakiety graja bez typowego centra co jednak mnie nie zniecheca bo Harrlell vs Lakers wyglada conajmniej solidnie dostarczajac mocnych minut. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Ch.Wood over 20.5
@1.82    
Betclic
Wood to w tej chwili najjasniejsza postac druzyny Pistons. Po kontuzjii Rose'a wziol na siebie ciezar zdobywania punktow. Rywal slaby, slabo broniacy, wiec jest szansa kolejny raz sie pokazac. Koledzy mu ufaja. Wczoraj oddal 24 rzuty notujac 30 pkt...

Houston -6.5
@1.71  

Houston 3L z rzedu, wiec juz wystarczy. Dzis wraca Westbrook, do tego Harden powinien byc zmotywowany bo stal sie malym pismiewiskiem w necie a poza tym od formy daleko i wypada sie przelamac

Edit: Houston &lt;haha&gt;



 
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Milwaukee +4.5
@1.85  
Betclic
Czy z Giannisem czy bez wchodze w Bucks.
Wiem ze zagraja b2b, wiem ze Denver wysoko, wiem ze Denver walczy o jak najlepsze miejsce i ze klimat i takie tam. Forma jednak pozostswia wiele do zyczenia. Od Clippers baty, od GSW lanie by 16. Do tego porazka z Cavs, skromna wygrana z Hornets. Byla takze wygrana z Toronto, ale wtedy mieli swoj dzien bo 8 zawodnikow rzucilo powyzej 10 pkt. Ostatnie spotkania to bardzo nierowna forma Jokicia, Milsapa i Harrisa i tu upatruje szansy. Bucks maja bardzo szeroka kadre. Wczoraj tylko Middleton i Bledsoe 35 minut. Reszta wszystko ponizej 30 minut. Dla mnie bet do gry. 
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Denver - Bucks
Denver -5.5 
    
1.9 
be365


Bucks b2b, a Denver to trudny teren, nie sadze, by ta banda spot u shooterow była wstanie tutaj coś ugrać, tam wszystko opiera się na Giannisie, i fakt bez niego wygrywali w tym sezonie, ale nie byli to na ogol trudni rywale. Denver przypomne w fisev forum pojechali już Bucks, i to z Giannisem w skladzie wtedy. 
Mysle ze mozna smialo tutaj wchodzic w handicap, te 140 pkt ktore sobie dali wrzucic Sunsom tej ligi to też nie za dobrze świadczy o obronie Bucks, ogladalem te spotkanie w nocy w calosci, i z taka grą nie widze ich tutaj. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Utah - Toronto
Toronto @2.65 fortuna
Korzystam z według mnie zawyżonego kursu na mistrzów i wiem, że to będzie kolejny z rzędu wyjazdowy mecz ale goście są w dobrej formie i tylko Fred VanVleet jest nie dysponowany na to spotkanie. Utah też w serii zwycięstw ale mieli obecnie dobry terminarz bo ogranie Pistons, Knicks, Wizards czy Cavs do wielkich osiągnięć nie należy w ogóle ich forma jest czasami wielką nie wiadomą w ostatnim spotkaniu w grudniu Toronto przejechało się po dzisiejszych rywalach z Siakamem na czele który jest w mega formie mam nadzieję, że mają jeszcze siłę grać ;) kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Denver - Milwaukee
G. Harris over 9.5 punktów @1.84
    
STS
Nie będę skupiał się na zespołach i opisywał,kto co i jak, tylko od razu przejdę do powyższego zakładu.
Gary Harris na co dzień reprezentuje barwy Denver Nuggets. według mnie linia nie została jakoś wysoko zawieszona i dlatego postaram się to wykorzystać. Średnia punktów Harrisa na mecz wynosi 10.3. Dobra, łapie się idealnie w powyższy zakład. 
W obecnym miesiącu Denver grało cztery raz. Harris zaliczył 29, 35, 35 i 31 minut na parkiecie, rzucając kolejno 15,8,14 i 18 punktów. Miesiąc marzec rozpoczął dobrze. Po tych czterech spotkaniach średnia wychodzi 13.8. Not bad. 
Co do Denver, to we własnej hali grają bardzo dobrze. Od początku bieżącego roku na własnym parkiecie przegrali tylko cztery razy. 
Patrząc na miesiąc luty w wykonaniu Harrisa, to jego początek był słaby. Styczeń był nieco lepszy niż luty. W marcu póki co pokazuje się z przyzwoitej strony i mam nadzieję, że w tym meczu rzuci powyżej średniej. Forma jest, więc trzeba spróbować. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Utah Jazz -2.5 pkt. w pierwszej połowie @2.46 Fortuna
Kursy dość równe, jednak mimo wszystko spodziewałem się tu podziału szans fifty - fifty, buki jednak minimalnego faworyta widzą w ekipie gospodarzy. Aby z tego skorzystać poszukałem jakiejś opcji pogrania w kierunku Jazz. Przeglądając suche statystyki drużyny z Salt Lake City zwróciłem uwagę na fakt, że Jazzmani zazwyczaj mają dużo lepsze pierwsze połówki meczów. Ostatnie pięć wyjazdowych starć podopiecznych trenera Snyder'a to pięć wygranych pierwszych połówek. Zazwyczaj są to wysokie prowadzenia, a w żadnym z tych meczów druga połowa nie była w ich wykonaniu lepsza niż pierwsza. Wiem, że to trochę rzucanie suchymi faktami. Moim zdaniem jednak ta sytuacja ma głębsze dno. 
Najważniejszy argument. Wyrównana ławka. Może Ingles, czy Clarkson nie są pretendentami do tytułu rezerwowego sezonu w lidze, ale zarówno Ci dwaj gracze, jak i Niang, czy Bradley to naprawdę bardzo solidni zmiennicy i myślę, że trener Utah bardzo dba o to, aby wszyscy gracze z kadry jego drużyny czuli się docenieni, bo przed sezonem to właśnie ławka Nutek była największą niewiadomą, a ich obecna pozycja obrazuje, że obawy okazały się bezpodstawne. 
W NBA zazwyczaj zmiennicy w pierwszej połowie mają do zagrania jakieś 2-3 minuty w pierwszej kwarcie i 6-8 minut w drugiej, to jest bardzo ważny okres gry w meczu przy wyrównanych startowych piątkach. Druga część to już rotacja raczej "pod mecz" i wyłapywanie, kto lepiej się czuje danego dnia. W tym typie więc gracze z ławki będą kluczem do sukcesu. Patrząc na ten sezon to nie ujmując Nader'owi, czy Noel'owi, ale poza Schroderem Thunder dysponują słabszą ławką niż goście i to jest moja główna motywacja. Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego i Oklahoma nie odskoczy na kilka punktów to myślę, że ławka załatwi prowadzenie do przerwy gościom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom