Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

NFL/NCAAF/CFL 2019/2020

31 października 2019 23:05
41
5xharoldx5
5xharoldx5
Lut 2012 | Typer
3 033 8 170 56 25
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 1:20
Spotkanie: Arizona Cardinals - San Francisco 49ers
Typ: pierwsza kwarta zakończy się remisem
Kurs: 4,90  
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Zauważyłem, że większość idzie w stronę ujemnego handicapu na San Francisco 49ers. Rzeczywiście ta ekipa w tym sezonie idzie jak burza. Jak dotychczas wygrali oni wszystkie swoje mecze i większość z nich to były przekonujące zwycięstwa. Arizona Cardinals w dalszym ciągu należy do tych słabszych drużyn. Trzeba jednak ich pochwalić za ostatnie mecze, gdyż wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Jedną z pokonanych przez Cardinals drużyn była była Atlanta Falcons. Oczywiście Atlanta w tym sezonie mocno zawodzi, no ale jednak i tak Cardinals faworytem nie byli. Coś mi mówi, że to może nie być aż taki spacerek dla San Francisco 49ers. San Francisco 49ers mają w tym sezonie rewelacyjną defensywę, więc możliwe, że nawet zachowają czyste konto w pierwszej kwarcie. Arizona choć ogólnie bronią fatalnie, to ostatnio naprawdę dobrze bronią w pierwszych kwartach. Czyste konto zachowali w swoich dwóch ostatnich meczach i udało im się to nawet na wyjeździe z Saints. Myślę, że w pierwszej kwarcie będzie niski wynik, a co za tym idzie szansa na remis w tej części meczu jest.
2 listopada 2019 01:01 przez 5xharoldx5
1 listopada 2019 01:04
42
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013 | Znawca
650 16 389 98 31
Under 30,5 próby podan @ 1,83 skybet (37!)
Jimmy Garoppolo (SF)  G 01:20 I dzisiaj

San Francisco jest jednym z bardziej ekstremalnych przykładów, jakie widzieliśmy w ostatnich latach w wyniku ciężkiej gry biegowej ofensywy i co z tego wynika;

49ers ma drugi najwyższy czas posiadania 34:31 minut na mecz z czego biegają z piłkę uzywajac 57,5% czasu z posiadania.
46,8% ich całkowitej liczby jardów znalazło się po ziemi, drugie co do wielkości tej statystyki za Baltimore

W rezultacie wolumen podania San Francisco plasuje się u dołu każdej z kategorii:
  • 31 miejsce w próbach podania przez QB (27,1 / mecz)
  • 32 miejscu w kompletnych podaniach przez QB (19 udanych)
  • 31 miejsce w udanych podaniach w % (53,2%)

Tu rodzi sie pytanie ile wykona prob podan Jimy jezli ich podania sa udolu ligi. Pomimo gry w szybkim tempie i Biegu po ziemi na trzecim miejscu pod wzgledem "total plays Game" (70), Jimmy Garoppolo wykonuje średnio 27 prób na mecz. 

To także jego mediana liczby, ponieważ jedyny raz, kiedy widzieliśmy go ponad 30 prób w tym roku, jest w meczach przeciwko Pittsburg i LAR. Trzeba zaznaczyc ze jest to mecz na wyjezdzie a na wyezdzie jego srednia to 26 prob podan na mecz(zaznaczone powyzej). Na cztery mecze tylko raz przekroczyl 30na wyjezdzie.Ten zaklad jest w bet365 po kursie 1,62 under ale wieksza wartosc ma w skybet przy tej samej lini z 1,83 kursem.
2 listopada 2019 10:48 przez gy_gy_craveel

Nie jestem zwykłym graczemWe Are Players 🏈 🏀to coś wiecej niż pasja.
    2 listopada 2019 01:26
    43
    gucci-mane
    gucci-mane
    Mar 2016 | Moderator
    1 165 7 109 49 30

@gy_gy_craveel widzę typ nie wszedł, ale jak zobaczyłem tę analizę - oo jakie to dobre! Przeanalizowane w bliski dla mnie sposób, w amerykański sposób. Wincyj!

Na niedzielę wybrałem sobie następujące typy. Ruszam tylko 5 meczów które wydają mi się mieć duże szanse na wejście. Nie stawiam już na siłę tak jak to czasem bywało w zeszłych sezonach. Dużo ruletkowych spotkań jutro, włącznie z tym londyńskim o 15:30. Ze spotkań o 19 tylko mecz w Kansas City, reszta meczów po 22.

Seahawks biorę jako swój typ tygodnia dlatego podwójna stawka i dwa razy podany ten sam typ. Dałbym jeszcze tak samo Packersów, ale niech zostanie jako pojedynczy typ żeby trzymać się schematu ze stawkami 10j = 1000 PLN na mecz. 

Mam nadzieję, że będzie równie zielono co w zeszłym tygodniu. 

Minnesota Vikings @ Kansas City Chiefs
    Typ: Kansas City Chiefs @ 2.14 - Unibet (stawka 10/10) 

Tampa Bay Buccaneers @ Seattle Seahawks
    Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.62 - Unibet (stawka 10/10)

Tampa Bay Buccaneers @ Seattle Seahawks
    Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.62 - Unibet (stawka 10/10)

Cleveland Browns @ Denver Broncos
    Typ: Cleveland Browns -3 @ 1.75 - Unibet (stawka 10/10)

New England Patriots @ Baltimore Ravens
    Typ: New England Patriots -3 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)

New England Patriots @ Baltimore Ravens
    Typ: New England Patriots powyżej 20.5 pkt @ 1.90 - Unibet (stawka 10/10)

Green Bay Packers @ Los Angeles Chargers
    Typ: Green Bay Packers -3 @ 1.73 - Unibet (stawka 10/10)

Green Bay Packers w niedzielę zamieniają "Frozen Tundrę" na kalifornijskie słońce i w Carson zmierzą się z Los Angeles Chargers. Idę tutaj w stronę faworyta i myślę, że handicap wielkości field goala jest tutaj spoko opcją. Matt LaFleur fantastycznie rozpoczął karierę head coacha prowadząc Packersów do wyniku 7-1 na półmetku sezonu zasadniczego. Jedyna przegrana to Week 4 i porażka u siebie z Eagles. Poza tą wpadką mamy 7 wygranych. Tylko 2 z nich zakończone różnicą mniejszą niż touchdown. Po przegranej z Eagles w kolejnych tygodniach Aaron Rodgers i spółka nałożyli na swoich rywali odpowiednio - 34 punkty na Cowboys (wyjazd), 23 punkty na Lions (dom), 42 punkty na Raiders (dom) i 31 punkty na Chiefs (wyjazd) zeszłej niedzieli. Szczególnie ta ostatnia wygrana pokazuje, że mamy do czynienia z poważnym kandydatem do walki o wygranie NFC. Rodgers reprezentujący swoją drużynę jest z nią 6. w rankingu jardów zdobytych podaniem. Wielkim zagrożeniem w ofensywie są running-backowie. O dziwo to oni stanowią dużą część ataku górą, bo jak pokazuje odpowiedni ranking, jest to 3. miejsce w lidze pod względem używania biegaczy w grze podaniowej. Rządzi tutaj Aaron Jones, który jest już zagrożeniem nie tylko w grze dołem, ale także przy odbieraniu podań od swojego imiennika. W zeszłym tygodniu zaliczył kosmiczne 159 jardów jeśli chodzi podania górą oraz dołożył swoje w grze dołem i mecz zakończył z dwoma TD. Co dość istotne dla tego spotkania dużo wskazuje na to, że Aaron Rodgers może odzyskać swoją armatę w osobie receivera Davante Adamsa, którego nie było w ostatnich czterech meczach, które Packers mimo to wygrali. Jak pokazuje kochane Roto, status póki co questionable i decyzja zapadnie krótko przed meczem. Jeśli nie zagra, mamy Valdes-Scantlinga który, co przemawia na "naszą" korzyść nie jest już na injury reserve jeśli chodzi o tę kolejkę więc mamy pewność, że Rodgers nie zostanie bez wartościowego receivera.

Los Angeles Chargers niby mają potencjał, ale grają słabo, a że sezon już na półmetku to można powoli snuć wniosek, że po prostu są słabi. Wynik 3-5 i 3 przegrane z rzędu. Do tego tylko 1 wygrana na 4 mecze na "własnym" stadionie o którego kwestii więcej za chwilę. Za statystykę analizy obrazującą jaki kabaret wyprawia się w tej drużynie uznajmy fakt, że ofensywa Chargers nie zdobyła powyżej 40 jardów biegiem w żadnym z czterech ostatnich meczów. To nie jest dziwna, śmieszna, niecodzienna statystyka, to jest coś co się nie zdarza i za co offensive coordinator powinien zapłacić głową. Rivers jak zwykle wku...rzony do granic możliwości niby gra ok, ale ratio TD/INT 12-7 nie zachwyca. Aaron Rodgers ma 16 TD i tylko 2 INT. 

Odmienne nastroje w obu obozach. Packersi po 4 wygranych z rzędu nie dają żadnych oznak aby mieli zwolnić. Nie pozwoli na to Aaron Rodgers, który jak wspominałem może pochwalić się póki co jednym z najlepszych wyników wśród QB jeśli chodzi o TD/INT ratio wynoszące 16-2. Zaledwie 2 przechwyty w 8 meczach i aż 16 touchdownów. Niezła średnia jednego i drugiego. Do tego wygrana z Chiefs będącymi przed meczem z bilansem 5-2, na ich terenie, gdzie zasiadają najgłośniejsi kibice w lidze. Po drugiej stronie Chargersi którzy w ostatnich 4 kolejkach wygrali tylko raz, w ostatnią niedzielę z Bearsami, różnicą 1 punktu. Wcześniej przegrana z Titans, Steelers i Broncos czyli drużynami z bilansem odpowiednio 4-4, 3-4, 2-6. Nie widzę powodów dlaczego Chargersi mieliby wyjść z tego spotkania zwycięsko. Może ktoś będzie chciał to ugryźć w taki sposób - przewaga własnego stadionu? Jak mawiał Roman Kurski - już wyjaśniam zagadnienie. Malutki, tymczasowy, na co dzień piłkarski stadion Chargersów nie jest typową twierdzą. Zdarza się, że fani gości są większą grupą od kibiców gospodarzy. Wystarczy przypomnieć sobie np. mecz z Eagles, gdzie kibice Orłów przylecieli za swoimi i zdominowali trybuny, a właściwie urządzili sobie domowy mecz. To, że zdecydowanie nie jest to stadion Chargersów, a raczej bardziej neutralny grunt potwierdzają liczby. Dwa ostatnie sezony to rezultat 10-6 jeśli chodzi o wygrane/przegrane, natomiast ten sezon to dramatyczne 1-3. To nie jest ich teren i jak najszybciej chcą zameldować się na budowanym, ogromnym, supernowoczesnym obiekcie który będą współdzielić z Ramsami na zasadzie wynajmu. Póki co trzeba jednak brać to co jest. Przewaga kibiców jest ważna w każdym sporcie, ale w NFL to element gry. Szalone gwizdy, buczenie i tumult podczas ataku gości sprawia, że tej formacji nie gra się łatwo. Są problemy z komunikacją. Zmiana zagrywki jest trudną czynnością i często sprawia, że zawodnicy popełniają błędy - biegną złą ścieżkę co może skończyć się przechwytem czy łapiąc kosztowne flagi za falstarty. Nie ma więc w tym pojedynku przewagi stadionu, a nie zdziwię się jeśli Serogłowi kibice sprawią, że atmosfera będzie zbliżona do tego co robią na Lambeau Field. Sprawa stadionu jest w tym spotkania tak ważna, że nawet wypowiedział się o tym Aaron Rodgers. Przyznał, że mierzył się już z drużyną Riversa, gdy nie mógł on sobie pozwolić na komunikację typową dla gospodarzy, a wszystko to przez najazd kibiców z Wisconsin. "Mały" szczegół jest jednak taki że wtedy grali oni w San Diego na normalnym jak na warunki NFL stadionie, a teraz grają na małym obiekcie stworzonym dla piłkarskiego Los Angeles Galaxy. Szpila wbita, a kibice Green Bay czytając coś takiego na pewno ruszą tyłki i licznie stawią się w Carson.

Futbolowe "W" to umiejętne połączenie wieloelementowej układanki. Packersi po połowie sezonu zasadniczego są lepsi w układaniu tych klocków, dużo lepsi od Chargersów. Nie widzę innego rozstrzygnięcia niż wygrana gości. Oczywiście to sport i może być różnie, wiadomo, nie jest to też typ na kurs 1.20, ale mimo to po przeanalizowaniu tego wszystkiego co wiemy staję zdecydowanie po stronie Serogłowych. 

Standardowo zapraszam do swojego tematu z gdyż nie zawsze w tym dziale wstawiam typy jeśli nie mam napisanej analizy

2 listopada 2019 10:26 przez gucci-mane

NFL & CFL by Gucci Mane - typy z futbolu amerykańskiego

2. miejsce (ex aequo) Typer/Znawca 2018 | 1. miejsce Typer/Znawca 2017 
    1. miejsce Speedway Typer 2017 | 4. miejsce Typer/Znawca 2016
    3 listopada 2019 23:40
    44
    5xharoldx5
    5xharoldx5
    Lut 2012 | Typer
    3 033 8 170 56 25
    Godzina: 2:20
    Spotkanie: Baltimore Ravens - New England Patriots
    Typ: pierwsza kwarta zakończy się remisem
    Kurs: 4,55  
    Bukmacher:eTOTO
    Analiza:

Niedawno spróbowałem takiego typu i się udało, więc poszukałem kolejnego meczu, gdzie można spróbować znowu postawić na remis w pierwszej kwarcie. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. New England Patriots są dużym faworytem do zwycięstwa w całym sezonie. Trudno się dziwić, skoro i tak już bardzo mocny skład jeszcze został wzmocniony. Patriots wygrali w tym sezonie wszystkie mecze i tylko Buffalo nawiązało z nimi jakąś walkę. Trzeba jednak przyznać, że póki co mieli oni dość słabych rywali. Wyjazd do Baltimore zapowiada się na trudne spotkanie. Ravens też radzą sobie nieźle, gdyż przegrali tylko dwa mecze, a wygrali pięć. Ich forma zdaje się być bardzo wysoka, gdyż w ostantim meczu wygrali na wyjeździe aż 30:16 z Seattle. Baltimore Ravens ostatnimi czasy nieźle grają pierwsze kwarty, gdyż wygrali pierwszą kwartę w trzech ostatnich meczach. Czy siła gry Ravens wystarczy, by nawiązać równą walkę z Patriots? Myślę, że jest to możliwe. Początek meczu będzie według mnie wyrównany i widze tu szanse na remis w pierwszej kwarcie.
    10 listopada 2019 00:32 przez 5xharoldx5
    7 listopada 2019 13:46
    45
    gucci-mane
    gucci-mane
    Mar 2016 | Moderator
    1 165 7 109 49 30

Może ktoś jeszcze nie widział memów z Bakerem Mayfieldem i jego wyglądem na konferencji po meczu? Ogólnie tego dnia ogolił się dwa razy - przyjechał z zarostem, na rozgrzewce miał wąsy w kształcie M bo "Movember", a po meczu już tylko zwykłe wąsy. Poleciała masa memów i niektóre są genialne - https://knowyourmeme.com/memes/baker-mayfields-mustache

Na meczu Cowboys-Giants pojawił się kot. Też jest sporo memów i śmiesznych rzeczy. Np. komentator komentuje touchdown kota, albo zrobili odcinek "Football Life" o kocie 😂 Też polecam sobie zobaczyć, najlepiej przez Google czyli TUTAJ

Co do typów. Ależ słaby mecz Packersów... Nic nie szło, nic. A Chargersi w końcu zagrali znowu na poziomie. W analizie pisałem, że "Los Angeles Chargers niby mają potencjał, ale grają słabo.". No właśnie, mają potencjał, a teraz zaczęli grać dobrze. Przy tym bilansie każdy kolejny mecz jest must-win, bo następna porażka może bardzo oddalić wizję playoffów, a tak, cały czas trwa walka. Myślę, że w derbach kolejnych kalifornijskich klubów, dzisiejszej nocy górą będą jednak goście. Stawiam na zwycięstwo Los Angeles Chargers.

Los Angeles Chargers @ Oakland Raiders
    Typ: Los Angeles Chargers @ 1.82 - Unibet

7 listopada 2019 13:47 przez gucci-mane

9 listopada 2019 18:42
    46
    gy_gy_craveel
    gy_gy_craveel
    Paź 2013 | Znawca
    650 16 389 98 31
    Cleveland Browns -2HC @ 1,80 BetOnline (19:16) 
    Cleveland Browns - Buffalo Bills  G 19:00 I D 10.11
    ( Juz dawno takiego meczu nie ogladalem , szczerze oby dwie ekipy nic nie graly , baaa Browns grali PIACH - poprostu cud ze wygrali. W kncowce zablysnal Mayfield, podaniem meczu - w koncowce Buffalo mogli wyrownac ale Hauschka nie trafil kopa na bramke - ufff co za mecz - hehe )

Wiem ze nie jeden tutaj niema pojecia o Footbolu Amerykanskim heh a jest ich tutaj 90% i wielu czyta i wielu nie rozumie co tak naprawde czytaja lub o co chodzi a jeszcze bardziej zadaja sobie pytanie gdy otwieraja mecz z  zakladka, Cleveland 2-6 przeciwko Buffalo 6-2 i widza ze faworytem jest Cleveland ktora ma juz nie wielkie szanse aby wejsc do Play Offs, mysla ze kurs powinnien byc odwrotny i faworyzowac przyjezdnych przeciez Cleveland ma cztery przegrane pod rzad wiec pytaja sie samych siebie kontuzje ? mimo ze nie pytasz mnie to ja odpowiadam ze nie, wiec dlaczego tak sie dzieje i czy powinnienes wspierac Browns w domu, dowiesz sie z ponizszej analizy.

Lubie ten zaklad aby wspierac Clevlend jako pierwszej wygranej w domu ale nie jestem fanem/sympatykiem tej druzyny, przeciez oni jeszcze dwa sezony temu byli posmiewiskiem ligi, bedac wyszydzanym ale nic wiecznie nie trwa i "karta sie obraca" ale niestety wciaz sie obraca troche na niekorzyc tej druzyny bo pechowo im idzie grajac nie rowno, ta ekipa miala byc czarnym koniem i wtargnac na mete play-offs a jest inaczej bilans meczy 2-6. Stana do pojedynku z Buffalo Bills ktore odziwo walczy o play offs a obrona mimo roznych perypeti utrzymuje ich przy zyciu. Zaklady w 70% ida na Buffalo ale do pieniedzy to niema sie jak bo "Smart Money" jest wiecej po stronie Browns i to oni trzymaja widelki -2,5 HC jak i kurs 1,68 mimo takiego publicznego uderzenia nie widac zawirowania na kursach Buffalo, pytanie brzmi po jakies stronie pwoinnismy byc, czy po stronie Publicznej czy po stronie profesonalnych graczy ktorzy stawiaja wieksza gotowke.

"W Cleveland oczekuja na pierwsza wygrana w domu, nie jest tam wesolo ale trzeba przyznac ze mieli owiele trudniejszych przeciwnikow, czy rozgywajacy Mayfield blysnie swoim talentem i poprowadzi gospodarzy do wygranej?."

Najwieksza rozbieznosc(lub bardziej istotna) w tym meczu to biegacze(running Backs) ktorzy prowadza pilke po ziemi kontra obrona Buffalo przeciwko biegu. I tak idac dalszym tropem uwaza sie ze obrona Buffalo ma dobra obrone ale trzeba zaznaczyc ze ich terminarz do tej pory byl lagodny i zaslanial problemy obronne przeciwko biegu. Co ciekawe obrona Buffalo jest na 30 miejscu przeciw biegu! w DOVA i dopuszczaja sie 4,57 jarda na probe to 24 miejsce w lidze. Cleveland to dobra luka/okazja do wykorzystanie tej nie dogodnosci ze strony gosci, poniewaz Browns zajmuja drugie miejsce w lidze pod wzgledem zdobytych jardow na mecz. A drugie co moze byc istotne to powrot drugiego Running Bucka(biegacza) Hunt-a ktory opublikowal w 2017 roku(sezonie) 1327 yardow zdobywajac tytul rookie(Rushing)

Jak zostalo na pisane wczesniej Clevelan potrafi grac"falowo" co nie jest dobre i jak widzielismy w meczu New Englans , Browns potrafia spieprzyc nie jedno latwe podanie tak jak doreczenie pilki do Chubb-a ale jest to doskonala okazja w "kitchens" aby skorygowac "kompas" i obrac odpowiedni kierunek do zwyciestwa. Dlatego gdy grajacy  2-6 do 6-2 i kursy nie wskazuja  tego faworyta z wygranym bilansem co trzeba to moglbym odpowiedziec ze kazdy moze wygrac z kazdym bo tak nalatwiej powiedziec i tez poniekad ma to sens ale Browns sa na 24 pozycji a Bufflo o miejsce wyzej na 25 pozycji w ogolen statystyce DOVA, podczas gdy prosty system oceny PFR daje Bills Buffalo 0,6 punktu przewagi na polu neutralnym co wyjasnie dlaczego Buffalo nie jest w tym meczu faworytem mimo ze maja przewage czterech wygranych meczy (6-2) teraz juz jestes madrzejszy co i dalej mozesz...a nie bede sie mądrzył.

"Triumfujace Buffalo Bills ktore pokonalo sam dol ligi, druzyny z bilansem zwyciestw ogolnie 9 ! a przegranych 42 w tym sezonie, czy rowniez beda sie cieszyc po meczu w Cleveland?."

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki każdej z drużyn na boisku i wiekszosci umieczonych zakladow ale nie kasy a samego wyboru druzyny, gdzie większość idzie w Bills. Nie jest to niespodzianką, ponieważ obstawiajacy kocahaj  drużyny, która wykazała profit dodani do zarabiania pieniedzy dla obstawiajacych. Dlatego ze Browns rowniez okazaly sie jedna rozczarowan tego sezonu ale mysle ze fakt , wartosc w kursie na ML jest wieksza po stronie Buffalo to na boisku lepiej wyglada Cleveland ktora miala przeciwnikow z ogolnym rekordem 25-19 (rekord przeciwnikow) a Bills? nie bede im umniejszal ale kogo oni pokonali - Jets, Giants, Miami, Bengals , Redskins i Titans czyli nikogo nie pokonali co ciekawe te druzyny maja rekord zwyciestw ogolnie 9 ! a przegrali w tym sezonie 42 okej, bede sprawiedliwy pokonali sam dol ligi.(moglem troche sie pomyli z rekordem Browns ale uwierzcie mi oni mieli przeciwnikow z topu a nie z dolu ligi) Dlatego to wyjasnienie ze obstawiajacy publiczni kochaja wygrywajace druzyny a profesjonalisci patrza kogo pokonali i nie ida za tlumem tak jak w Forex, znasz to? Tlum moze byc glupi ale nie nalezy go ignorowac jak masz watpliwosci pozostan poaza rynkiem. Mi tam tlum nie jest straszny i wspieram Cleveland.

Wspieram Browns mimo ze Bills maja szesc wygranych z bardzo niska sila zwyciestw, wynoszaca tylko 0,176 na szesc wygranych a obrona Bills przeciwko podania grala na wysokim poziomie , tak zgodze sie ale przeciwko slabym rozgrywajacym. W tym pojedynku za ufam Chubb-owi i Cleveland ktorzy maja lepszy Rushing atak a obecnie niema wielu rozgrywajacych ktorym ufam mniej niz Mayfield-owi a byl tak ostatnio slaby, odziwo slaby ze patrz na jego beznadziejne statystyki ale zabieram jego potencjal ze skrzydlowymi gdy Allen jest jednym z gorszych podajacyh i ma druga  najgorsza ocene podan w NFL w podaniach na odleglosc 10 lub więcej jardów bliżej końca pola przeciwnika. Ma na swoim koncie tylko cztery wielkie rzuty. Dlatego wiem ze rozgrywajacy Cleveland Mayfield ma nie rowna forme ale ma wiekszy potecjal do "wybuchu" podaniem to tak jak w hattricku w takiej grze Online przy jego nazwisku by widnialo nieprzewidywalny lub blyskotliwy.
    17 listopada 2019 23:11 przez gy_gy_craveel

14 listopada 2019 23:32
      47
      gy_gy_craveel
      gy_gy_craveel
      Paź 2013 | Znawca
      650 16 389 98 31
      Under 244.5 Passing Yards @ 1,75 Unibet  (193 na poczatku drugiej kwarty mial 132 !)
      Baker Mayfield (Cleveland)  G 02:20 I 15.11

Bakera Mayfield to utalentowany rozgrywajacy o wielkim potencjale ale w tym sezonie mu poprostu nie idzie jedynie co mozna przy jego nazwisku napisac ze jest nie przewidywalny lub blyskotliwy i to co napisalem o nim w przed meczem z Buffalo, sprawdzilo sie , poprostu bylysna podaniem minute przed koncem meczu i Browns zaliczyli przylozenie ktore dalo zwyciestwo, teraz zmierzy sie z obrona Pittsburgh-a i biorac pod uwage zimna pogode oraz wietrzna ale nie az tak, spodziewam sie wolnego tempa meczu i walki obronnej oraz sporego zaangazowania biegaczy po obu stronach.

Rozgrywajacy Cleveland bedzie musial sie postawic w duzej mierze generowanej presji przeciwko elitarnemu frontowi obronnemu gosci, poniewaz Steelers prowadzi w lidze ze wskaznikiem wytwarzania presji na rozgrywajacych 30,6%. Tak czy siak, bedzie mial bardzo trudny pojedynek przeciwko Steelers ktorzy zajmuja czwarte miejsce w DOVA przeciwko podania oraz drugie miejsce w dopasowanym wskazniku powalen w lidze.

Co wiemy jeszcze o Baker Mayfield ma dopiero 26 QB rate (44,9) a jego wskaznik gry pod presja frontu przeciwnika jest dopiero na 34 miejscu w PFF z ocena 42,3 co gorsza dla niego , Steelers nie dawno wzmocnili sie Fitzpiatrick-a co za owocowalo 4 przeczhwytami w ciagu trzech ostatnich meczy> Idac dalej tym tropem Mayfield jest drugi w lidze pod wzgledem dokonanych strat a ma ich 12 na koncie, dla tego po takiej obronie Steelersow, spodziewam sie wiekszej dawki biegania ze strony Chubb-a i Hunt-a. 
      15 listopada 2019 21:13 przez gy_gy_craveel

15 listopada 2019 18:34
        48
        gucci-mane
        gucci-mane
        Mar 2016 | Moderator
        1 165 7 109 49 30

Niezłą akcję odwalili wczoraj w meczu Steelers @ Browns. Na boisku nie było fajerwerków to postanowili odpalić własne na kilka sekund przed końcem meczu. Takiego czegoś w NFL dawno nie było. Garrett mógł nieźle rozłupać czaszkę Rudolpha. Ale jedno jest pewne, tą akcją Rudolph sprawił, że Pittsburgh Steelers to już jego team. Big Ben może spokojnie iść już na emeryturę. Chłopak ma talent, a po tym co się wydarzyło pewnie ma też status legendy w Pittsburghu. Friendship ended with Ben, now Rudolph is my best friend.

Informacja sprzed kilkunastu minut, Garrett zawieszony bezterminowo. Może się skończyć i zawieszeniem do końca sezonu żeby zrobić pokazówkę, jak i "tylko" 4 meczami. Myślę, że będzie to to drugie, bo gość jest jedną z wielu twarzy NFL i wątpię żeby ukarali go aż tak. W sumie Rudolph sam zaczął ściągać kask Garretta, dobrze ktoś napisał na NFL Memes "guy tried to act tough and he got what he deserved". Jest w tym też sporo racji. Obczajcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=eef-l5pcEIk

15 listopada 2019 18:40 przez gucci-mane

15 listopada 2019 18:58
        49
        kibic-zwierze
        kibic-zwierze
        Sty 2015
        585 1 245 20 15
        A ten z numerem 53 to też bardziej do UFC niż NFL. 😁
        Jesteśmy Wasza Stolicą 
        17 listopada 2019 00:19
        50
        gucci-mane
        gucci-mane
        Mar 2016 | Moderator
        1 165 7 109 49 30
        Tua Tagovailoa, według wielu mock draftów numer 1 w najbliższym drafcie, doznał dziś okropnej kontuzji biodra. Jest już oficjalnie out for season, a nie wiadomo też czy zdąży na początek kolejnego. W raportach jest nawet "if" oraz to:
        REPORT: Tua Tagovailoa's Hip Injury Is "Similar To Bo Jackson's Career-Ending Injury... czyli jest możliwość, że to nawet zakończy jego karierę. Szkoda tego chłopaka, ma ogromny talent i pokazuje to w Alabamie. Materiał na dobrego quarterbacka w NFL na lata. Nie jest to uraz jakoś bardzo wyjątkowy, ale poważny, życzę mu żeby nie zachwiało to jego karierą. Smutny widok widząc jego zatroskanych rodziców na filmiku. 

Całość do zobaczenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4zYltn9NS1o

Skoro już piszę tutaj w dziale, to mimo, że bez napisanej analizy, wrzucę swoje propozycje na jutro.

Piekielnie trudna niedziela z NFL jeśli chodzi o typowanie. Mecze w Miami, Tampie, Charlotte, Waszyngtonie, Indianapolis i Detroit mogą wygrać zarówno gospodarze jak i goście, a o handicapie to już w ogóle lepiej zapomnieć, bo to to ruletka. Poniższe dwa typy zagrałem już w środku tygodnia, a na oku mam jeszcze dwa. Do tego typ z finałów konferencji w CFL, który gram podwójnie jako typ tygodnia. Jeśli zagram coś jeszcze to dodam to w nowym poście. Na pewno nic na siłę. A więc póki co na jutro:

Houston Texans @ Baltimore Ravens
        Typ: Baltimore Ravens -3 @ 1.65 Unibet

Houston Texans @ Baltimore Ravens
        Typ: Baltimore Ravens powyżej 27.5 punktów @ 1.89 Unibet

Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders
        Typ: Saskatchewan Roughriders @ 1.53 Unibet

Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders
        Typ: Saskatchewan Roughriders @ 1.53 Unibet

OK, po jeszcze małej dodatkowej analizie wchodzę w te dwa typy o których pisałem wyżej.

New Orleans Saints @ Tampa Bay Buccaneers
        Typ: Tampa Bay Buccaneers powyżej 22.5 punktów @ 1.87 Unibet

Atlanta Falcons @ Carolina Panthers
        Typ: Carolina Panthers -3.5 @ 1.73 Unibet

Niedziela w NFL jak powiedziałem ciężka więc typy tylko na 3 mecze, ale na niedzielę i poniedziałek widzę coś fajnego. Ale najpierw zobaczmy jak pójdzie futbolowa niedziela. 
        17 listopada 2019 02:00 przez gucci-mane

17 listopada 2019 15:52
        51
        seterpagan
        seterpagan
        Lut 2019
        12 309 6 2
        Data i godzina: 17.11.2019 19:00
        Spotkanie: Detroit Lions - Dallas Cowboys
        Typ: AH Cowboys -6.5
        Kurs: 1.66
        Bukmacher: fortuna
        Analiza:

Do Detroit przyjedzie drużyna Cowboys na czele z grającym wielki football Dakiem Prescottem. Dallas ma za sobą dość bolesną porażkę z Minnesotą i bardzo potrzebuje zwycięstwa nad Lions zwłaszcza, że druga część sezonu to dość trudne mecze (Patriots, Bills, Bears, Rams, Eagles). Detroit zmaga się z dwoma problemami - pierwszy to najprawdopodobniej brak pierwszego rozgrywającego Matthew Stafforda z powodu kontuzji oraz fatalna obrona - 3 dziesiątka ligi w każdej z rodzajów obrony (23 przeciwko biegowi, 24 przeciwko podaniu, 22 ogółem) oraz fatalny procent drive'wów kończonych przyłożeniem po znalezieniu się w red zone drużyny przeciwnej - 62.9%(22/35). Dodatkowo pozwalają na wysokie procenty finalizowania zagrań przy tzw. 3rd (44.8% - 52/116) oraz 4th down (37.5% - 3/8). Lekkim pesymizmem napawa mnie to, że Lions mieli dość trudny harmonogram meczy i udało im się postawić drużynom takim jak Chargers, Eagles i Packers (sędziowskie kontrowersje w kierunku drużyny Packers pozwoliły jej na zwycięstwo jednym punktem 23-22), jednakże w tej materii widać tendencję zniżkową. Tracą ogromne ilości punktów - np. 42 punkty stracone przeciwko przeciętnemu rozgrywającemu Kirkowi Cousinsowi (zagrał świetny jak na siebie mecz przeciwko Cowboys ale uważam, że to wybitny biegający Vikings - Dalvin Cook oraz jednoczesna nieporadność obrony Cowboys przechyliły szalę zwycięstwa na stronę Minnesoty) i uważam, że Dak Prescott uszczęśliwi Skipa Baylessa i zanotuje mecz z linijką rzędu +300yardów +3TD i perfect passer rating. Jakby nie patrzeć to właśnie w matchupie z 20.10 pomiędzy Lions i Vikings upatruję wzoru dla dzisiejszych zawodów - wysoko punktowany mecz z przewagą kadrową jedej z drużyn, dzisiaj akurat Cowboys. 
        17 listopada 2019 15:53 przez seterpagan
        17 listopada 2019 18:49
        52
        gy_gy_craveel
        gy_gy_craveel
        Paź 2013 | Znawca
        650 16 389 98 31
        Over 13,5 Rushing Yards @ 1.95 Unibet  (17 yards)
        Carson Wentz(Philadelphia)  G 22:25 I 17.11 

Rozgrywajacy Philadelphia Eagles Carson Wentz ktory zostal wybrany w rundzie pierwszej draftu z numerem drugim stanie przeciwko ciezkiemu pojedynkowi przeciwko New England Patriots. Przed kontuzja sezon temu swietnie sobie radzil ale gdy wrocil w tym sezonie, jego efektywnosc podan spadla a Orly mecza sie od samego poczatku sezonu. Prawda jest taka ze udalo im sie wyjsc z bilansu 3-4 na 5-4 napisalem ze udalo sie bo te wygrane musieli wyszarpac.

Mecz z New England zapowiada sie ekscytujaco ale ten metch-up nie jest dobry dla Wenzt-a poniewaz New England ma najlepsza obrone przeciwko podania w lidze , pierwsze miejsce w obronie DVOA oraz przeciw podania drugie miejsce. Wentz usrednia podaniem 228 jardow a z druzynami z TOP-u nie cale 200 jardow a New Englad zezwala na 150 jardow podaniem na mecz tak chlopaki dobrze kryja. Obrona przeciw biegu jest srednia co widac powyzej to jest plus aby zdobywac jardy po ziemi.

Dlatego Wentz bedzie pod presja a jeszcze wieksza jezeli bedzie musial cos zrobic ,podjac jakakolwiek decyzje w przypadku tego ze nie bedzie komu podac, jezeli NE bedzie tak dobrze kryc jak to robia. W tym przypadku rzuca sie satatystyka zdobytych jardow biegiem przez Wentz-a , widac ze jezeli Carson stoi w obliczu przeciwko lepszej obrony przeciwnika to sam bierze sprawy w swoje rece i zaczyna biec. W ostatnich czterech meczach wybiegal od ostatniego meczu(czarny kwadrat) 15,35,12,23 jardy. W dwuch pierwszych meczach mial mocne obrony a w dwuch puzniejszych meczach gral przeciwko dobrej obronie i takiej sobie ale obydwa mecze przegrywal wiec prubowal sam zadzialac , tak czy siak przegrali obydwa mecze. Linie sa ustawione od 13,5 do 14,5 jarda, zaklad Orlow z NE jest najpopularniejszym Bet-em w ten weekand i prawie wszyscy siedza na New England -pomijam ten zaklad bo troche mi smierdzi a jezeli sie myle a New England na rzuci swoja gre to Wentz bedzie pod presja aby wziasc wynik na swoje barki i bedzie prubowal wyczarowac kilka lub wiecej jardow swoimi nogami.
        18 listopada 2019 01:39 przez gy_gy_craveel

52 7 660
          Moderatorzy
          gucci-mane
          gucci-mane
          Mar 2016
          Dodaj nowy wpis
          Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.