Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

12 najczęstszych błędów w zakładach bukmacherskich, które popełniają początkujący typerzy

5 grudnia 2019 16:08
21
geraltt
geraltt
Gru 2019
1 4
Mega dobre rady. Niedawno zdecydowałem się zagrać, bo o Bundeslidze wiem chyba wszystko :)
16 grudnia 2019 14:04
22
malyenter1
malyenter1
Mar 2016
432 392 10
cytat z dnia 12 listopada 2019 11:20 przez bmw14.5

Jeśli chodzi o kopiowanie to w pełni popieram... ale i powodzenia życzę

Poza tym te "Porady" to - z całym szacunkiem - tylko kupa frazesów.
Przeczytaj na chłodno, a przekonasz się, że nie chodzi mi o to, by Ciebie triggerować.
Dodam tylko od siebie, że typerom brakuje wyobraźni i odwagi - i to ich kładzie.
Skupiają się na januszowych typach, a oprócz tego grają u legalnych.
W obecnych czasach lepiej przerzucić się na giełdę, bo tam można:
1. Zarobić
2. Zainwestować każde pieniądze
Podatek płaci się od zysku, a nie haracz 12% od udziału w grze :-)

Jesteś strasznym pewniakiem , a pamiętaj pewniaków nie ma. Możesz się przejechać i spadniesz z wysokiej góry . A wtedy potłuczesz dupcię i będziesz chodził jakbycała giełda cię [CENZURA] i pretensje będą do wszystkich a to będzie tylko twoja wina także zastanów się czasami co piszesz. A jeszcze bardziej zastanów się co grasz.

16 grudnia 2019 14:13 przez ranczo0123
8 stycznia 2020 10:02
23
mateuszn91
mateuszn91
Cze 2019
28 32 4
najważniejszy jest MINDSET i bankroll management 

Bo nawet jak jesteś ekstra typerem a nie umiesz zarządzac gotówką to umarł w butach. 
8 stycznia 2020 14:57 przez gucci-mane : Nie piszemy posta od postem
13 stycznia 2020 15:17
24
wiktor94
wiktor94
Sty 2020
2 28 2
cytat z dnia 13 listopada 2019 12:11 przez gucci-mane

Słuchaj, ale to nie jest poradnik "jak wygrywać na bukmacherce" albo "bukmacherka dla zaawansowanych". To jest poradnik dla początkujących jak mówi sam tytuł, jak nie dać się wciągnąć i nie zamienić zarabiania na wiedzy w hazard.  Jak nie popłynąć. Jak nie zapłacić tego frycowego. Może dla Ciebie to kupa frazesów, ale na forum są osoby, który pytają co znaczy zakład podwójny, co to azjany itd. Dla tych osób to się przyda, tak myślę. I spoko, konstruktywną krytykę zawsze biorę na klatę, a striggerować mnie nie jest tak łatwo... już... 😉

Właśnie o to chodzi. Poradniki potrafią tylko poprawić świadomość graczy, która ewentualnie może poprawić skuteczność, a nie jest receptą na bezpośrednie wygrywanie. 

24 6 642
Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.