>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli serio ludzie chcą ryzykować jakiekolwiek pieniądze grając na zwycięstwo Rogera to zagrajcie na Fortunie Krecz = brak zwrotu, bo moim zdaniem tylko odpukać kontuzja Rafy pozwoli Rogerowi zagrać w finale ;) 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 5 czerwca 2019 18:08 przez bukovinaJeśli serio ludzie chcą ryzykować jakiekolwiek pieniądze grając na zwycięstwo Rogera to zagrajcie na Fortunie Krecz = brak zwrotu, bo moim zdaniem tylko odpukać kontuzja Rafy pozwoli Rogerowi zagrać w finale ;) 
A wszystko się zdarzyć może. RF potrzyma serwis do taja. Rafa na podaniu nie jest jakiś pewny.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam wszystkich, ojejej co tu się wyrabia ale co do typów, zgadzam się z tym ze king Rogera się lekceważy, gosc wygrywa najwiecej szlemow i wogole jest najlepszy, wiem że ma prawie 38lat, wiem też ze to jest naaajgorsza dla niego nawierzchnia- gdyby była kazda inna nie wahal bym sie uzyc max limitu na kk, prosze wybaczyć ale pisze z tel. I będzie krotko, dlatego uwazamuprzecudny zakład na 1set- Roger nie bedzie zmęczony a za to mega skupiony Rafael może tak szybko nie zaczaczjak pierwszemu będzie wchodził serwis to typ bardzo ciekawy
Nadal -- Fedi 1set Roger kurs 3.5
Bukmacher Totolotek
Thiem -Khachanov over 35,5 seta 
Kurs 1.5
Bukmacher : Totolotek
Djokovic- Zverev
Typ : 1
Kurs 1.12(spadlsz z 1.18 od przedwczoraj)
Bukmacher : totolotek

Mnozymy wszystko i mamy przecudoooooowny kurs 5.88 po odliczeniu podatku 5.17(szkoda zeżnie piatek bo wtedy powyżej 100zl jest bez podatku, polecam!!!!!!!
 
W 1

wsand1990_2019

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 08:01 przez gracz83Witam wszystkich, ojejej co tu się wyrabia ale co do typów, zgadzam się z tym ze king Rogera się lekceważy, gosc wygrywa najwiecej szlemow i wogole jest najlepszy, wiem że ma prawie 38lat, wiem też ze to jest naaajgorsza dla niego nawierzchnia- gdyby była kazda inna nie wahal bym sie uzyc max limitu na kk, prosze wybaczyć ale pisze z tel. I będzie krotko, dlatego uwazamuprzecudny zakład na 1set- Roger nie bedzie zmęczony a za to mega skupiony Rafael może tak szybko nie zaczaczjak pierwszemu będzie wchodził serwis to typ bardzo ciekawy
Nadal -- Fedi 1set Roger kurs 3.5
Bukmacher Totolotek
Thiem -Khachanov over 35,5 seta 
Kurs 1.5
Bukmacher : Totolotek
Djokovic- Zverev
Typ : 1
Kurs 1.12(spadlsz z 1.18 od przedwczoraj)
Bukmacher : totolotek

Mnozymy wszystko i mamy przecudoooooowny kurs 5.88 po odliczeniu podatku 5.17(szkoda zeżnie piatek bo wtedy powyżej 100zl jest bez podatku, polecam!!!!!!!
Zdrowe podejście, szanuję. Nie ukrywam że zawsze jestem za Fedexem ale nie lubię jak ktoś go lekceważy jak kolega wyżej. Ja jestem pełen uznania dla obu że w po 30 a Roger bliżej 40 tak grają i czekam na cudowny, niezapomniany spektakl i mam nadzieję że pogoda go nie popsuję :(

Podtrzymuję typy:

Federer, Roger - Nadal, Rafael (under/over 34.5) over @bah  - 1,98

jadę również w typ set 1

Federer, Roger - Nadal, Rafael - 1 @bah - kurs 3,54

co do dzisejszych Thiem przejdzie Khaczanowa w 4 setach - daje overy

Thiem, Dominic - Khachanov, Karen (under/over 37.5) - over @bah - kurs 1,68

 

 

 

 

 

 
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik
Dwa typy na dziś jeszcze:

Thiem (1,30) 
Djokovic -1.5 seta (1.30)

Marthonbet

Bardzo przyjemny dubel. Djokovic jest obecnie do ogrania na ziemii tylko przez Nadala, Zverev jest zbyt mało ruchawy i ogólnie nie błyszczy formą. Thiem to samo powinien zrobić z Kaczanowem, który nawet z ledwo biegającym Del Potro co chwila bronił bp a jego sezon jest do tej pory katastrofalny, tutaj przeczołgał sie po jakiejś komicznie słabej drabince
 
B 0

byq1946

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 11:44 przez psotnickW nawiązaniu do posta @quick. ciekawie wyglądają linie na asy w sts.

Djokovic N. - Zverev A. | 2 zawodnik ilość asów Poniżej (11.5) @ 1.80
Thiem D. - Khachanov K. | 1 zawodnik ilość asów Poniżej (6.5) @ 1.80
Całkowity kurs: 2.851 (po odliczeniu podatku)
STS

Sasza Zwieriew ma wprawdzie ciężką rękę, ale po pierwsze na przeciwko stanie wybitny defensor w tym returner i nie powinno być wiele sytuacji że nie dotknie rakietą piłki, zwłaszcza że na cięższej mączce piłki nie będą miały takiego impetu. Po drugie, w poprzednich rundach 2 razy rosyjski Niemiec znacząco przekraczał taką linię, w pięciosetowych maratonach z Millmanem i Lajoviciem (17 i 18 asów), w pozostałych meczach było w zasięgu 12 i 14 asów (w 4 setach z Fogiem). Po trzecie, obawiam się że w obecnej formie Sasza może mieć problem z urwaniem choćby seta z Djoko, nie mówiąc o wyrównanym i długim meczu. W drugim meczu gram under asów Thiema, Austriak nigdy nie miał atomowego serwu i nigdy rzadko notuje tu więcej niż 5 asów na mecz, nawet w szlemie. To bardziej styl Nadala, czyli gra na zamęczenie w wymianie plus świdrujący forhend i serwis bardziej skupiony na wprowadzeniu piłki do gry niż atomowym skończeniu. Tylko w 1 rundzie przekroczył taką linie z anonimowym Paulem (11 asów), potem już poniżej tej linii: 6 z Bublikiem (4 długie sety), 5 z Cuevasem (4 sety) i 2 z Monfilsem. Chaczanow wygląda dobrze, przeciwko Delpo wręcz wyglądał świetnie, również przy returnie, ograniczyć Argentyńczyka do 11 asów w 4 setach, to świadczy o dobrym wyczuciu przy odbiorze. Myślę że Thiema też będzie w stanie ograniczyć poniżej 7 asów, zwłaszcza że jak mówią korty mają być ciężkie i piłki będą latać wolniej niż zwykle.
Jak to się będzie miało do dzisiejszego meczu? 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do dzisejszych typów :

Djokovic-Zvieriev
typ 3-0 kurs 1,78
      

Thiem - Kaczanow
typ Thiem minus 1,5 kurs 1,5
      

ako 2,78      

Forma Djoko jest tutaj znakomita, serwis, return i wymiany wyglada to bardzo dobrze, do tego lubi zejsc do siatki i jest szybki, co do Niemca to mam wrazenie ze rok, dwa lata temu grał lepiej, napewno serwis to jego atut ale nie sadze zeby Novak wypuścil mecz poza trzy sety nawet grajac taja.
Co do drugiej pary to nareszcie mozna było zobaczyc Dominika grajacego swoj tenis jak trafił na naprawde mocnego rywala, bo mowie o meczu z Monfilsem,( chociaz ten z Cuevasem tez juz był dobry) to jego nawierzchnia i zmierza po bodajże 4 półfinał Garrosa, napewno nie zlekcewazy solidnego Rosjanina , dla którego ten wystep jest najlepszym w karierze na Garrosie i wg mnie to na co stac tego tenisiste to max jeden set z Austriakiem, wszystko i tak zweryfikuje mąka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Dobrze wam patryk pisze , jezeli nie ustawia tego meczu z szacunku dla Rogera ze to jego ostatni french open i ostatni pojedynek tych graczy na maczce to wiecej niz 9 gemow nie zdobedzie , z zajechanym wawrinka sie meczyl . Nadal go zje bez mrugniecia oka jak bedzie chcial to zrobic . 

Ciekawe tylko w ktora strone idzie masoweczka bo to tez wazne -.-
Nadal 3:0 1,75  sts 

 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Panowie, widzę już kurs wystawiony na Djokovica i powiedzcie mi czy czujecie tutaj jakąś sensację ? Bo 1,45 chętnie na niego pobiorę. Co do typów @mark1973 myślałem podobnie. Oglądałem Monfilsa i widać, że gość potrafi grać w tenisa + chciało mu się + nie skreczował. Zverev gra jak amator na tym turnieju, również się z tym zgodzę, więc jak myślicie ? Może warto byłoby zagrać na czas pojedynku bo Thiem do każdej piłki będzie latał ?

Co do pojedynku Nadal - Federer - porównywać Federera do Nishikoriego w jego aktualnej formie grubo przesadzone. To jest ten mecz z kategorii nobet. Na seta Federera bym w życiu nie zagrał, może jakiś handicap z wysoką linią powiedzmy +9 gemów, ale już bym wolał Nadala z niską -3,5 gema gdyby oscylował w granicach 1,5.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Djokovic - Thiem to spodziewalem sie wyrownanych kursów jak dla mnie po dzisiejszym meczu Thiem gra w finale. Wiem ze Djokovic jest faworytem French Open ale austriak na 2 pojedynki w tym roku ma bilans 1-1 z Serbem a lubi grac w Paryżu i sadze ze po takim kursie warto zagrać 
Wygrana Thiem kurs @2.69 sts  
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Roland Garros
Godzina: 12:55
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: liczba setów w meczu : 5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na pierwszy rzut oka mecz pomiędzy Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem, który ma być rozegrany w turnieju wielkoszlemowym na nawierzchni ziemnej, to powinno być gładkie 3:0 dla Rafaela Nadala. Teraz jednak może być inaczej i moim zdaniem będzie. Po pierwsze Roger Federer jest w świetnej formie. Gra on bardzo solidnie przez cały sezon na tej nawierzchni. Widać, że musi czuć się naprawdę mocny, skoro w tym roku nie zrezygnował ze startu w turniejach rozgrywanych na mączce i naprawdę sporo tych spotkań rozegrał. W tym turnieju stracił zaledwie jednego seta. Fakt, że rywale wybitni nie byli, ale z mocnym na ziemi Wawrinką zagrał bardzo dobrze, był wyraźnie lepszy w tamtym spotkaniu. Najważniejszy argument za tym, że liczę na dobry mecz Rogera jest taki, że Federer wygrał pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków z Nadalem. Widać, że po latach znalazł na niego sposób. Trzy ostatnie mecze wygrał z nim bez straty seta. Oczywiście na tej nawierzchni Nadal jest faworytem, ale moim zdaniem będzie mu ciężko. Spodziewam się tutaj pięciosetowego spotkania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dobra koniec kłótni na temat meczu Federer - Nadal !!
Podajemy tutaj własne typy z analizami z pełną kulturą ! Każdy ma do tego prawo aby wyrazić własne zdanie w analizie, w której podaje swój typ, wszelkie  pisanie o ustawkach itd, od razu będzie usuwane. Kolejne posty z kłótniami, mądrzeniem się, naskakiwaniem na drugiego użytkownika będą usuwane a autorzy zostaną odpowiednio nagrodzeni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Co do występu Federera w tegorocznym Rolandzie, to gra tam przez kontrakt z Rolexem, który od tego roku obsługuje ten turniej.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Typowanie półfinałów nie bedzie wcale proste ale ja próbuje w ten sposób
Para Djoko-Thiem. Po obejrzeniu dzisiejszych meczy nasuneły mi sie takie wnioski. Nole do momentu kiedy go Zvieriev przełama grał jakby chciał przejsc ten ćwiercfinał najmniejszym nakładem sił, gdy jednak wymykał mu sie set z rąk wział sie do roboty solidnie i dalej tez juz kontrolował mecz, Zvieriev próbował ratować sie serwisem ale Nole sobie z tym radził, grał mądrze a wiadomo technicznie potrafi zrobic wszystko. Dominikz kolei tez sie dorze zaprezentował jednak mi osobiscie czegos u niego brak, czasem moze dokładniejszy return, lepszej gry przy sietce, czasem po prosu dokładniejszych podan, facet ma papiery na to by na tej nawierzchni osoagac finały ale chyba jeszcze nie teraz , Djoko to jednak fachowiec, doswiadczenie i umiejetnosci wg mnie po jego stronie , wiec tak

Djoko win kurs 1,5

Drugi półfinał w sumie zastanawiałem sie jak ugryźć i poszedłem w gemy, Rafa to dominator na tej nawierzchni ale odnosze takie wrazenie ze Roger jest w tym momencie w bardzo dobrej formie i widac ma chrapke by Rafie pokrzyzwać zdobycie 13 Garrosa, nie mam pojecia jak to sie skonczy, choc kibicuje Szwajcarowi, byc moze Rafa wygra, ale czy go tak połknie jak co niektórzy tutaj prorokuja? mam wrazenie ze nie. Mysle ze w meczu bedzie set dość wyrównany a czy beda 3, 4 sety trudno powiedziec, licze ze Roger podniesie rękawice bo przyjechał tutaj specjalnie by zmierzyć sie z królem mączki i to się spełniło, wiec licze na dobry mecz i obieram taką linie

Over 30,5 gemów kurs 1,51

ako 2,27 fortuna
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik


Napiszmy to jeszcze raz, powtórzymy 

typ:

Nadal -5.5 (1.53) Pinnacle

Nadal -8.5 (2.70) Pinnacle

Rafael jest zawodnikiem który na 14 występów na RG wygrał 11 razy turniej (jeden raz się wycofał z powodu kontuzji, jeden raz przegrał z Soderlingiem, również nie w pełni zdrów, z Robinem który potem zagrał w finale z Rogerem, dzięki czemu Fedex zdobył tego szlema, inaczej Rafa wykluczyłby całkowicie Federera jako pretendenta do tytułu najlepszego tenisisty wszechczasów, bo jak wiadomo nie można być najlepszym 4ever jeśli nie jest sie wstanie wygrać szlema na mączce) 

Do rzeczy

Jutro spotyka sie 37 letni Federer z królem nawierzchni ziemnej Nadalem, z królem który nawet w 2008 roku, gdy Federer był u szczytu kariery stłamsił go, zmasakrował, oddając mu w finale RG ledwo kilka gemów (podobnie jak Nishikoriemu przed dwoma dniami i podobnie jak zrobi to jutro po raz kolejny). Rafa spotyka sie z Rogerem u schyłku kariery, który Rolnda nie traktuje do końca poważnie, pewnie dlatego że nie ma żadnych szans na jego wygranie.

Jeśli chodzi o sam mecz. Scenariusz jest prosty i zrozumiały od lat. Rafa gra swoimi forehendami, obracającymi sie niezlioczną ilość razy na sekunde, koszmarnie utrudniającymi odegranie jakiejkolwiek piłki ludziom, którzy grają starodawnym stylem jednorecznym z bh do beznadziejnego na ziemnej nawierzchni beckhendu Federera, uniemożliwiając mu jakiekolwiek zagranie ofensywne z lewej strony. Na chłopski rozum, Rafa kręci forehendem poteżny kick do beckhendu Rogera, ten odgrywa mu pasywnie na drugą strone, bo ofensywnie nie odegra, nie jest to możliwe przy stylu gry federera z lewej strony i wysokości na jaką odbija sie piłka po fh Nadala. Nawet pasywne returny Nadala nie dadzą możliwości zaatakowani ich przez Fedexa, z prostego powodu, tu jest po prostu zbyt wolno :D Rafa ustawi sie na koncowej lini, bedzie odgrywał wszystko z powrotem,nawet krótkie piłki które byłyby zabite w mgnieniu oka na trawie, nie zrobią Nadalowi nic na ziemiii, bo będą odebrane z powrotem na końcową linie :D i tak do bólu, dopóki Federer nie zrobi błędu 

Rolanda nie można porównać do jakiegokolwiek innego turnieju na ziemi, z powodu wielkiego wybiegu za końcową linią. Tutaj jest możliwość ustawienia sie nawet 6 metrów za koncową linią i odgrywania wszystkiego.

prosty scenariusz na ten mecz. Dziękuje i do potwierdzenia jutro po południu, kto mądry na tym zarobi, kto nie mądry straci .
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Federer-Nadal (-5,5 gema) 2

Zanizony handicap to wydaje sie dobrym rozwiazaniem w tym przypadku, gdzie zachowana jet jakas tam granica bezpieczenstwa. Nawet gdyby Federer ugral seta to i tak jest duza szansa na pokrycie. Sensacji w tym meczu nie bedzie, bo byc nie moze, a z czasem na dystansie powinna rosnac tylko przewaga Hiszpana.


Duzo ciekawszy to moze byc mecz Djokovica i Thiema. Thiem juz wyniosl dowsiadczenie z ubieglorocznego finalu z Nadalem i na pewno do tego finalu chcialby wrocic. Djokovic jest faworytem, ale jesli w ktoryms finale wygrac moze underdog to realne jest to tylko w tym spotkaniu.

Osobiscie wolalbym powtorke ubieglorocznego finalu Nadal-Thiem i trzymam kciuki za Austriaka, ale to nie koncert zyczen.
 
W 0

wawrza

Użytkownik
Wpadł mi w oko zakład na fortunie:

Więcej asów: Nadal 6,0 - remis 7,0 - Federer 1,25 

​​​​​Nie oglądam spotkań więc pytam Was o opinie, Nadal bez szans żeby to ugrać?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Na dzis perełka ode mnie
Djoko-thiem
Suma asow : under 13.5 @1.83 forbet  tylko 9asow w 5setach 

Obaj panowie z asami nie szaleja. Świetnie returnuja. Djoko wczoraj 1as, Thiem 3asy. 2lata temu na RG zaserwowali Łącznie 4asy. Dzis przelotne opady wiec moze być mokro. Dodatkowo wiatr ok 30km/h. Wedlug mnie tej lini nie przekroczą nawet w 5setach

​​​​​​
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 7 czerwca 2019 07:09 przez wawrzaWpadł mi w oko zakład na fortunie:

Więcej asów: Nadal 6,0 - remis 7,0 - Federer 1,25 

​​​​​Nie oglądam spotkań więc pytam Was o opinie, Nadal bez szans żeby to ugrać?
Raczej tak, nie szedłbym w tym kierunku na Nadala. W sumie, w żadnym innym też, kursy są mocno zaniżone i nie opłaca się tego grać. Bardziej coś w stronę Feda, chociażby seta powinien ugrać, jak serwos będzie funkcjonował.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Osobiście pogralem Nadala dw 3-0 @2.05   i nie widze szans dla Ferdka. Wygrywanie swoich gemow przy serwisie nie wystarczy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom