>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 7 maja 2019 19:39 przez mjaurvcein


Lista ignorowanych po pewnym czasie sama się kasuje. 



Wrzuciłem tam wiadomego użytkownika. Po paru tygodniach zauważyłem, że widzę jego posty więc wrzuciłem jeszcze raz. Dzisiaj znowu widzę jego posty... 



Faktycznie zauważyliśmy błąd w systemie ignorowanych, jutro do godz. 16 zostanie to naprawione. Przepraszamy za niedogodności.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik


Ten nowy wygląd forum to szczyt żenady. Mega nieczytelne. Kto to zatwierdził? Ludzie ogarnijcie się. Forum ma być przyjazne, jasne i czytelne a to nowe to szczyt. Czy ktoś z moderatorów w ogóle się z tym zapoznał?!?!?



Ten wygląd to ostateczny pogrzeb tego forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Kibic a mi sie podoba jest milsze niz poprzednie - wiadomo ze jeszcze dopracjua te forum -spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik


Weźcie nie robcie jaj i wroccie do tego co było bo teraz to już jest TRAGEDIA. Zero czytelnosci
 
castiel34 0

castiel34

Użytkownik
cytat z dnia 11 maja 2019 08:22 przez jozzy22


Weźcie nie robcie jaj i wroccie do tego co było bo teraz to już jest TRAGEDIA. Zero czytelnosci


No chcociaz by powiadomili uzytkownikow ze dalej beda sie bawic oprawą graficzną a tu nic nagle wchodze i jakbym na innym forum był,kwestia przyzwyczajenia zapewne po tygodniu dwoch nie bedziemy uwagi zwracac ale sam fakt
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 08:34 przez polon83
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 20:13 przez naspokojnie


Widzę, że dużo osób narzeka tutaj na wygląd forum, czy jest możliwość abym zobaczył (z ciekawości) jak wyglądało wcześniej  ?



Jest taka możliwość. 



Tu przykładowo strona forum z czerwca 2017  http://web.archive.org/web/20170603072839/https://www.forum.bukmacherskie.com/



A tutaj strona z kwietnia 2005   http://web.archive.org/web/20050426080644/http://www.forum.bukmacherskie.com/



A tutaj z dostępnych dat można sobie wybrać datę aby zobaczyć jak forum wyglądało w danym momencie http://web.archive.org/web/*/http://forum.bukmacherskie.com


 



Admini porównajcie sobie jak to wygladało kiedyś, a jak obecnie. I odpowiedzcie szczerze na pytanie: czy poszło to w dobrym kierunku?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik


Co tu się stało to ja nawet nie pytam xD 



Przecież ten nowy wygląd aż cukierkowo bije w oczy. Dobrze pamiętać czasy starego wyglądu :')
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 10:49 przez kuba72


Admini porównajcie sobie jak to wygladało kiedyś, a jak obecnie. I odpowiedzcie szczerze na pytanie: czy poszło to w dobrym kierunku?


Porównałem, odpowiedziałem: w porównaniu z poprzednią wersją, wygląda zajebiście! ????(12 lat doświadczenia w tworzeniu portali i aplikacji internetowych, a Ty?)
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 08:26 przez castiel34


No chcociaz by powiadomili uzytkownikow ze dalej beda sie bawic oprawą graficzną a tu nic nagle wchodze i jakbym na innym forum był,kwestia przyzwyczajenia zapewne po tygodniu dwoch nie bedziemy uwagi zwracac ale sam fakt


Pisaliśmy o tym niejednokrotnie, że będziemy ciągle usprawniać forum, w tym wygląd. Czytanie ze zrozumieniem wielce wskazane ????
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 01:03 przez kibic-zwierze


Ten nowy wygląd forum to szczyt żenady. Mega nieczytelne. Kto to zatwierdził? Ludzie ogarnijcie się. Forum ma być przyjazne, jasne i czytelne a to nowe to szczyt. Czy ktoś z moderatorów w ogóle się z tym zapoznał?!?!?



Ten wygląd to ostateczny pogrzeb tego forum


Ok, Panowie moderatorzy i admini, pakujemy manatki, nic tu po nas. Zamykamy forum. @kibic-zwierze się wypowiedział i wyłożył argumenty nie do przebicia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 11:06 przez prezes96


Co tu się stało to ja nawet nie pytam xD 



Przecież ten nowy wygląd aż cukierkowo bije w oczy. Dobrze pamiętać czasy starego wyglądu :')


Nie wiem jak Ty, ale ja wolę aby ktoś we mnie bił cukierkami niż przedawnionym, archaicznym gó..em. kwestia gustu i upodobań ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Ja tylko chciałbym zgłosić, że mimo kolejnych tygodni i jeszcze nowszego wyglądu (?) na wersji mobilnej forum, gdy klika się na stronie głównej np w temat dyskusje na żywo, to zamiast przenosić do ostatniego nieprzeczytanego postu, tak jak to było na starej wersji forum (i tej co była przed nią też), co jest dość logiczne, przenosi do ostatniego wpisu ogółem w temacie. Bez sensu z punktu widzenia użytkownika - ponad 10 lat doświadczenia w używaniu forum :) 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 11:20 przez mjaurvcein


Ja tylko chciałbym zgłosić, że mimo kolejnych tygodni i jeszcze nowszego wyglądu (?) na wersji mobilnej forum, gdy klika się na stronie głównej np w temat dyskusje na żywo, to zamiast przenosić do ostatniego nieprzeczytanego postu, tak jak to było na starej wersji forum (i tej co była przed nią też), co jest dość logiczne, przenosi do ostatniego wpisu ogółem w temacie. Bez sensu z punktu widzenia użytkownika - ponad 10 lat doświadczenia w używaniu forum :) 


Zgadza się, dlatego nazywa się to "ostatni wpis w dziale", jeżeli chcesz przejść do ostatniego nieprzeczytanego wpisu w danym temacie, wejdź w dział, kliknij w tytuł tematu, wówczas przeniesie Cię do ostatniego nieprzeczytanego wpisu. Logiczne :)



dygresyjnie - 10 lat używania czegoś, co stworzył ktoś mądrzejszy nie czyni Ciebie mądrzejszym ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Dygresyjnie 12 lat pracy w jakiejś branży nie powoduje, że jesteś w czymś dobry :)



 



A dałeś mi solution na zasadzie - jak wchodzę do sklepu drzwiami to jestem po złej stronie lady - nie ma problemu - wystarczy, że wejdziesz oknem i będzie ok. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 11:26 przez mjaurvcein


Dygresyjnie 12 lat pracy w jakiejś branży nie powoduje, że jesteś w czymś dobry :)



 



A dałeś mi solution na zasadzie - jak wchodzę do sklepu drzwiami to jestem po złej stronie lady - nie ma problemu - wystarczy, że wejdziesz oknem i będzie ok. 


Dygresyjnie masz rację, jak robisz coś 12 lat i jesteś w tym dobry, to jesteś w tym dobry, w innym wypadku siedziałbyś na forum i marudził, że wszystko jest ble i fuj :)



dałem Ci solution na zasadzie - wchodzisz do sklepu, gdzie wszystko jest za darmo, możesz brać co chcesz, ktoś inny to utrzymuje po to abyś Ty mógł korzystać, drzwi są wystarczająco szerokie dla 99% klientów, ale Tobie akurat nie pasuje, więc zamiast marudzić, schudnij trochę, wejdź, przywitaj się i korzystaj z dobrodziejstw sklepu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Ja bym wprowadzil jeszcze pare poprawek jezeli sie da , naprzyklad takie;











 



Adamo mi sie ten nowy lay-out podoba , a klolory mozna zmienic na zywsze bardziej wyraziste a czcionke dac czarna lub lekko ja pogrubic i kontrast bedzie lepszy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Może rozważcie jednak powrót do tego wcześniejszego designu. Ja myślałem, że te wcześniejsze zmiany to były ostateczne. Chodzi mi o kolorystykę. Niestety tak jasne tło i wszystko jaśniejsze powoduje, że spada kontrast. Do tego zrobiła się strasznie mała czcionka... Osoby z problemami ze wzrokiem będą miały koszmar... Obecny wygląd jest wg mnie gorszy niż wcześniejszy... Tak jasne niebieskie ramki i otoczki i szara, a nie czarna czcionka, do tego strasznie mała. Mnie już bolą oczy po 10 min...



Po prostu wszystko jest za jasne... Na forum to tylko białe tło gdzie się wpisuje tekst powinno być super jasne z pełną bielą, ale nie tak jasne ramki... Po za tym nie ma chyba sensu żeby na dole były odnośniki do całego forum... Nie wiem jak innym, ale mnie ta kolorystyka nie przypadła do gustu i bolą mnie oczy. I nie wiem czy będę ryzykował wzrokiem żeby tu wchodzić. Może postawcie na demokrację i zróbcie sondę odnośnie tej kolorystyki.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik


mozna zlikwidowac odnosniki calego forum na dole zajmuje 3/4 strony 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 92

reina17

Użytkownik


Forum to społeczność, a społeczność to użytkownicy, którzy ją tworzą. Nie branie pod uwagi zdania innych osób oraz aroganckie i nieprofesjonalne odzywki powodują, że miejsce to zaczyna odstraszać a nie przyciągać.



Ponadto w mojej ocenie, obecny szablon forum jest chyba najmniej czytelny i najmniej przejrzysty ze wszystkich dotychczasowych wersji. Zamiast wprowadzać zmiany usprawniające działanie forum, to dorzucacie jeszcze większą ilością lukru i "cukierkowości", bo taka jest moda... Niestety, ale forum przestaje być miejsce, w którym można miło spędzić czas.



Kilka lat temu forum było pod względem ruchu w pierwszym 1000 w PL, a obecna pozycja to 4397.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik


Admini mili, jeżeli już nawet taki apologeta nowego forum jak adamo80 wypowiada się krytycznie, to zdaje się naprawdę coś jest nie tak...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom