>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Maj 2019:



Zysk: - 21,18 j



Trafione: 17



Przegrane: 19



Yield: - 16,88 %


Maj się jeszcze nie skończył. stawka 3x po 1000 zł położyła maj, ale świadomie ryzykowałem (koniec sezonu i "niby" musieli. wyszło jednak odwrotnie). Gramy dalej. To projekt długoterminowy.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
dziś bez szaleństw po ostatniej nauczce.



Na wieczór mam 2 z MLB, ale jeszcze BAH nie ma kursów. Tylko stawka będzie niższa , po 1j



FC Getafe - FC Villarreal   1   @1.51

Real Valladolid - FC Valencia  2  @1.38

ako: 2.08

stawka: 2j

bet-at-home




-----------------------------------------------------------------



Carl Zeiss Jena - TSV 1860 Monachium  1   @1.62

Hertha BSC - Bayer 04 Leverkusen  2   @1.45

ako: 2.35

stawka: 1j

bet-at-home




-----------------------------------------------------------------




Udinese Calcio - SPAL Ferrara  1  @1.58

Manchester City - Watford FC  1   @1.21

ako: 1.91

stawka: 1j

bet-at-home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
MLB Baseball



Texas Rangers - St. Louis Cardinals  2   @1.72

stawka: 1j

bet-at-home




-------------------------------------------------------



Detroit Tigers - Oakland Athletics   1   @1.97

stawka: 1j

bet-at-home




P.S. Getafe wtopa, Valencia już miała 2-0 to tamci poluzowali majty :/ akurat stawka największa i typy w sumie z plusem, który mało daje, na cukierki. A dwa duble ładnie weszły
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Od czerwca wracam już na 100% do założeń tematu tj progresja od 100 zł do 800 zł. Detroit przegrał w doliczonym niestety.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Może wywołam lekkie kontrowersje, ale ostatnie 4 z 5 typów ( 2 wygrane) były w rzeczywistości grana za niższe stawki :)
max to było 2 j. W temacie stawki 5j i ta dziś 10j.  Show to show :p

Jednak nie jest powiedziane, ze to co podaję musze teoretycznie grać na żywo. Nie mam takiego obowiązku. Maj mam słaby PRE, za to Live nie zapeszając udany. Tylko ostatnie 5 typów. Także prosze się nie sugerować stawkami, ktore będe podawał w koncowce maja. Jak będzie duża stawka i faktycznie ją zagram t poinformuję bo to będzie oznaczać, że danego typu jestem bardziej pewny i do niego przekonany i są argumenty.

Turki były za 2j(wtopione)
Irlandia (trafiona) 2j
Mets akurat 1j czyli tyle ile w temacie (trafiony)
Detroit 2j (wtopione)
Zagrzeg 2j (w trakcie)

Oczywiscie rozliczenie będzie prawidłowe. Od czerwca definitywnie powrót do progresji :)

MLB Baseball
Cleveland - Oakland  1   @2.05   stawka: 5j bet at home
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Nie chcę zasmiecac tematu ale takimi wpisami gdy typ za 10 j nie wchodzi to się ośmieszasz. Graj dla siebie a nie dla show bo niedlugo nikt nie bedzie Cię traktowal powaznie. Zauwazylem, ze czesto gramy te same druzyny ale dzis dla mnie Dinamo Rijeka to bylo 50/50. Bez obrazy, powodzenia w dalszym typowaniu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 22 maja 2019 19:21 przez erni1
Nie chcę zasmiecac tematu ale takimi wpisami gdy typ za 10 j nie wchodzi to się ośmieszasz. Graj dla siebie a nie dla show bo niedlugo nikt nie bedzie Cię traktowal powaznie. Zauwazylem, ze czesto gramy te same druzyny ale dzis dla mnie Dinamo Rijeka to bylo 50/50. Bez obrazy, powodzenia w dalszym typowaniu. 


Szanuję Twoją opinię.  Napisałem to uczciwie, nie dlatego, że Dynamo przegrywa, przegra to przegra. To się dzieje od 5 typów. MLB dzisiejsze mam czutkę + analiza, że wejdą na pewno 2 z 3, ale nie szaleję ze stawkami, szanuję budżet po ostatnich wtopach na Legii i Eintrachcie, na których przewaliłem faktycznie 3000 zł. Pograne mam po 1j MLB, jednak w temacie daje 5j. Po co to robię? Po to by poprawić ewentualne statystyki w maju. Nie jest to robione na hurra, stawka faktyczna i tak nigdy nie przekroczyła w temacie 10j więc nie będzie tak, że nagle coś jest za 20-30j.



Temat generalnie zbiegł na inny tor niż założenia, dlatego od czerwca tylko progresja, która będzie grana. Wszystkie typy z tematu grałem stawkami jak należy, oprócz 4 z 5 ostatnich podanych. Zresztą screeny były nieraz.

 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zeby dobrze zrozumiec, w temacie będę chciał pokazać skuteczność progresji, jednak jeśli jakiś dubel przykładowo będzie grany na 2 poziomie za 200 zł to tak naprawdę może się okazać, że też będzie dokładka z mojej strony. Nie będę o tym informował tutaj, żeby nie mieszać i kogo to w sumie obchodzi , ale umowmy się, oprocz tematu i typów tu granych,  gram też na inne sposoby: live, single, duble, triple, które nie zawsze tu podaję z rożnych przyczyn. Generalnie poczekajmy do czerwca na progresję, po to byl ten temat założony. Sam narobiłem chaosu i muszę sobie sam wyprostować temat.
 
Do góry Bottom