>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Transfery, wymiany i inne ruchy

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tutaj piszemy informacje, newsy, a także plotki mniej lub bardziej wiarygodne dotyczące ruchów zawodników między klubami we wszystkich ligach europejskich włącznie z KHL i NHL.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślę, że temat zda egzamin, czasami jest tak, że niektórych ruchów się po prostu nie zauważy od razu, a mogą być przydatne i na taką informację natknąłem się dzisiaj (info sprzed trzech dni):
Slovan ogłosił informację o odejściu trzech zawodników. Pierwszy bramkarz - Ciliak (28 spotkań, 3,31 średnia, 89,3 % obron) odejdzie z Bratysławy i będzie grał dla czeskiej Komety Brno. Rezygnuje także dwóch napastników - Lamper 9 pkt (5+4) i Lunter 12 pkt (6+6). Karierę będą kontynuować obaj w słowackim zespole Banska Bistrica.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Prawdopodobne jest, że uznany za najlepszego goalie Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2019 - rosjanin Koshetkov (Soczi) przejdzie po zakończeniu sezonu do SKA St. Petersburg. W tym sezonie zagrał dwa spotkania w KHL i 15 w składzie klubu z Ryazania. Kontrakt 19-letniego bramkarza obowiązuje do końca sezonu 2020/2021. Widać SKA już myśli o wzmocnieniach na przyszły sezon ????
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Za kulisami walki w drugie miejsce na wschodzie KHL, mówi sie o tym że Avangard Omsk rozmawia z Darrenem Dietzem odnosnie jego wystepów w zespole Jastrzębi w nastepnym sezonie, mimo ze jego kontrakt Z Astaną wygasa po sezonie 2020/2021. Ale kto bogatemu zabroni.
Edit: Przepraszam , male sprostowanie bo się zagalopowąłem z sezonami , kontrakt jest dwuletni czyli wygasa po sezonie 2019/2020
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Prawdopodobne jest, że uznany za najlepszego goalie Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2019 - rosjanin Koshetkov (Soczi) przejdzie po zakończeniu sezonu do SKA St. Petersburg. W tym sezonie zagrał dwa spotkania w KHL i 15 w składzie klubu z Ryazania. Kontrakt 19-letniego bramkarza obowiązuje do końca sezonu 2020/2021. Widać SKA już myśli o wzmocnieniach na przyszły sezon ????
Skauci SKA nie próźnują, z tego co wiem to są też na kazdym meczu Loko, ciekawe którego gracza chcą podkrasć, mam juz typy ale nie chcę wykrakać bo ta młodziez jest perspektywiczna i za rok bedzie stanowic o sile Loko więc najchetniej bym tych skautów stamtąd wygonił;)
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej
Przeczytane u jednego z dziennikarzy zajmujących się KHL. Ilja Konowałow jest już na celowniku skautów z NHL. Nie wiem, które kluby ich wysłały, ale coś chyba jest na rzeczy jak chodzi o bramkarza stycznia.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Przeczytane u jednego z dziennikarzy zajmujących się KHL. Ilja Konowałow jest już na celowniku skautów z NHL. Nie wiem, które kluby ich wysłały, ale coś chyba jest na rzeczy jak chodzi o bramkarza stycznia.
Skauci z NHL tez sie tam krecą i będą na meczu Rosja-Finlandia 07.02, gdzie w brame zobaczymy Ilie Konowałowa. Ale Loko ma drugi talent miezy słupkami9 mówią, że lepszy jest niż Ilia), chłopak ma 19 lat i juz zdażył sie zaprezentować w kilku meczach KHL i podpaść kilku napastnikom bo radził sobie bardzo dobrze ;)
Chodzi o Daniła Isajewa, swoja drogą trzeba go obserwowac bo kto wie czy w nastepnym sezonie obaj nie beda stanowic o sile miedzy słupkami Loko, chociaz zobaczymy co za rok pokaże Konowałow , czy ta forma bedzie na takim samym poziomie, potrzeba stabilnosci teraz
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej
Soczi:
Agent Kochetkova - Alexander Chernykh skomentował w mediach informację o możliwym przeniesieniu swojego klienta do SKA. Stwierdził, że jego klient ma ważną umowę z Sochi do 2021 roku, aczkolwiek możliwe, że pod sam koniec sezonu zostanie wykonany taki ruch...Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić zwłaszcza, że Kochetkov nie raz mówił o dobrych relacjach z managementem, innymi zawodnikami itd....
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Młody 20-letni zawodnik Amura - Nikita Popugaev - zdecydował rozwiązać kontrakt z zespołem i spróbować swoich sił w Ameryce Północnej. Nie będzie to wielkim oslabieniem dla Chabarowska. Nikita zagrał dla Amura 37 spotkań i strzelił jednego gola. Prawa do zawodnika wciąż będą należeć do ekipy z Chabarowska.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Slovan wciąż pozbywa się swoich zawodników. Do Szwedzkiego Brynas przeszedł wicelider strzelców ekipy z Bratysławy - Rudolf Cerveny.
PS. SKA przedłużyło kontrakt z Hellbergiem do końca sezonu 21/22.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Z ciekawostek hokejowych:
Darren Dietz 17.02.19 otrzymał obywatelstwo Kazachstanu i bedzie bronił jego barw w najbliższych MŚ.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej


Aleksander Elesin ( Loko) podpisał kontrakt z Calgary Flames, 



Joonas Kemppainen przenosi się z Ufy do SKA, kontrak póki co na rok.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 23:38 przez mark1973
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.



Z tego co dzisiaj wyczytałem to najbliżej mu właśnie do Leafs, ale to nic pewnego. Ekipa z Toronto jest mocna, ale zawodnik Omska byłby ciekawym wzmocnieniem i nie zająłby wiele miejsca "pod czapką" ;)
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:43 p.m. przez rasijskij
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 23:38 przez mark1973
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.



Z tego co dzisiaj wyczytałem to najbliżej mu właśnie do Leafs, ale to nic pewnego. Ekipa z Toronto jest mocna, ale zawodnik Omska byłby ciekawym wzmocnieniem i nie zająłby wiele miejsca "pod czapką" ;)



Ilja sie bardzo dobrze rozwinął pod okiem Hartleya i z pewnością ma szanse sie zaadoptować w Leafs, spory w tym roku odpływ rosyjskich talentów za granice. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


A nie słyszał nikt z was informacji na temat Kaprizowa? Nie wybiera się do Minnesoty na przyszły sezon? Ja ostatnio nie jestem na bieżąco. Jakiś czas temu spotkał się z przedstawicielem klubu z USA ale nie wiem na jakim etapie to się teraz odbywa.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:51 p.m. przez rasijskij


A nie słyszał nikt z was informacji na temat Kaprizowa? Nie wybiera się do Minnesoty na przyszły sezon? Ja ostatnio nie jestem na bieżąco. Jakiś czas temu spotkał się z przedstawicielem klubu z USA ale nie wiem na jakim etapie to się teraz odbywa.



Wild jako jedni z pierwszych gratulowali mu zdobycia Gagarina i ma grac u nich od nastepnoego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom