>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Z tego co się orientuję to nikt u nas tego nie pokazuje. Brak Polaków to i brak zakupu praw do transmisji, trochę szkoda, bo właśnie styczeń od kilku lat mi się kojarzył z ręczną i fajnymi meczami.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z tego co się orientuję to nikt u nas tego nie pokazuje. Brak Polaków to i brak zakupu praw do transmisji, trochę szkoda, bo właśnie styczeń od kilku lat mi się kojarzył z ręczną i fajnymi meczami.
TVP podobno ciągle rozmawia ale za turniej bez udziału reprezentacji nie chcą dać tyle co w latach ubiegłych. A szkoda bo zawsze to fajnie pokazywali na sport.tvp.pl
Na ten moment pozostaje szukanie na kanałach zagranicznych. Może jednak coś na ostatnią chwilę się zmieni.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
W pucharze prezydenta biora udział zespoły z piątych miejsc które zajęły w swoich grupach jeśli dobrze pamiętam.
Pokazuja sie juz fajne kursy ne te zdarzenia .
 
M 218

mhb

Użytkownik
Na 1 kolejkę kilka typów. Wszystkie kursy z Fortuny.
Niemcy poniżej 34.5 1.61
Niemcy grają dobrze w obronie. W ataku grają długie akcje. Mecz otwarcia jest zawsze ciężki i wynik na remisie może się trzymać dość długo. Korea zawsze była niewygodna, ale europejskich zespołów. Myślę, że trzeba będzie trzymać siły jak najdłużej i nie forsować tempa.
Katar poniżej 31.5 2.09
W meczach Kataru nigdy nie było wysokiego tempa. Myślę, że wygrają spokojnie ten mecz, ale w drużynie doszło do wielu zmian i kilka gwiazd z poprzednich imprez nie zobaczymy na tych MŚ. Rzucić 32 bramki też nie jest tak łatwo. Kurs warty spróbowania.
Japonia +4.5 1.81
O Japonia już pisałem w ramach turnieju w Polsce. Zespół fajnie prowadzony. Jadą z nadziejami na niespodziankę. Gwiazdy Macedonii to już nie to samo co kiedyś. Lazarov więcej siedzi niż gra w klubie, a to on był motorem napędowym. 1 mecz też nie jest łatwy. Spodziewam się wyrównanego meczu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Panowie znalazłem fajny bet. Katar z Egiptem sa w jednej grupie i faworytami w tej grupie sa wegrzy i szwedzi a kursy na to ze katar zakonczy w fazie grupowej jest kurs 3 a ze egipt 3,6 ktoraś z tych druzyn teoretycznie zakonczy na tym szczeblu jezeli wezmiemy pod uwage ze wegrzy i szwedzi wychodza dalej bo wychodza tylko 3 druzyny
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
orientuje sie ktos czy ecze beda transmitowane na youtube przez jakis oficjalny kanal federacji czy cos w tym stylu? z tego co kojarze to w poprzednich turniejach czasami mozna bylo ogladac na yutubie
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
Panowie znalazłem fajny bet. Katar z Egiptem sa w jednej grupie i faworytami w tej grupie sa wegrzy i szwedzi a kursy na to ze katar zakonczy w fazie grupowej jest kurs 3 a ze egipt 3,6 ktoraś z tych druzyn teoretycznie zakonczy na tym szczeblu jezeli wezmiemy pod uwage ze wegrzy i szwedzi wychodza dalej bo wychodza tylko 3 druzyny
Gdzie masz takie kursy. Ja u siebie mam. Egipt brak awansu 1.50
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
Zgadza sie. Na brak awansu Egiptu w forbet placa 3.0. Pobieram. Asekuruje to typem egipt Zajmnie 3miejsce po 3.80. A jesli ktos chce zrobić surebeta to wtedy warto zagrac ze egipt awansuje po 2.60. Ewidentny blad Forbeta
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bardzo ciekawy typ na to że największa gwiazda Niemców Uwe Gensheimer rzuci minimum 7 goli. Sam w sobie , przeciwko dowolnej drużynie jest on w stanie wykręcić wynik na poziomie 6-7 goli a tutaj zagra przeciwko Zjednoczonej Korei. Koreańczycy grają bardzo szybko, szybko rozwiązują akcje kombinacyjnie. W obronie co ważne, często grają wysoką defensywą co bardzo sprzyja golą skrzydłowych, tym bardziej tak klasowych jak Gensheimer. Linia fajna, moi zdaniem na spokojnie do pokrycia
Uwe Gensheimer over 6,5 gola @ 1,85 Unibet✅✅✅
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bardzo ciekawy typ na to że największa gwiazda Niemców Uwe Gensheimer rzuci minimum 7 goli. Sam w sobie , przeciwko dowolnej drużynie jest on w stanie wykręcić wynik na poziomie 6-7 goli a tutaj zagra przeciwko Zjednoczonej Korei. Koreańczycy grają bardzo szybko, szybko rozwiązują akcje kombinacyjnie. W obronie co ważne, często grają wysoką defensywą co bardzo sprzyja golą skrzydłowych, tym bardziej tak klasowych jak Gensheimer. Linia fajna, moi zdaniem na spokojnie do pokrycia
Uwe Gensheimer over 6,5 gola @ 1,85 Unibet
do pokrycia jak najbardziej tylko czy niemcy nie beda grali zmiennikami ? oto jest pytanie.
to samo mozna napisac hansen over 4,5 jak sie wkurza to on do przery rzuca 5 bramek ale nie wiadomo czy trenerzy nie dadza pograc w takich meczach zmiennikom? Jedyny argument to taki czy te druzyny chca wejsc z wysokiego C czy po prostu wygrac mecz zmiennikami i dac im troche pograc z takimi druzynami
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Do usunięcia potem ;)
Podrzuci ktoś stronę z live scorem bramek kto ile zdobył? Oficjalna strona kuleje. To samo było ostatnio u kobiet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom