>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney, Auckland - 07.01-13.01.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce:
Sydney, Australia
Data rozgrywania: 07.01.2018 - 13.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $528,910
Oficjalna strona turnieju: http://www.apiainternational.com.au/
Lista Startowa: http://www.apiainternational.com.au/players/men-singles
Drabinka: http://www.apiainternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.apiainternational.com.au/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów:http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-sydney/



Miejsce: Auckland, New Zealand
Data rozgrywania: 08.01.2018 - 13.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $561,345
Oficjalna strona turnieju: http://www.asbclassic.co.nz/
Lista Startowa: http://www.asbclassic.co.nz/players/
Drabinka: http://www.asbclassic.co.nz/draws/mens
Plan gier: http://www.asbclassic.co.nz/schedule/mens
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/atp-auckland/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ja napisze odnośnie meczu Johnson - Harrison. Mecz rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego. 12 godzin prędzej w Brisbane Harrison gra finał z Kyrgiosem. Licząc +/- 2h na mecz, jako, że jest to finał to myślę, że Harrison da z siebie wszystko co w jego mocy, potem ogarnięcie się po meczu, podróż na lotnisko i lot z Brisbane do Auckland trwa 3h 15 min. Odprawa itd. każdy wie ile to trwa i teoretycznie zostaje mu pare godzinek i gra mecz z Johnsonem.
Wydaje mi się, że ciężko będzie miał się zregenerować po finale z Kyrgiosem i Johnson go pokona.
H2H na korzyść Steva , wygrał 2x po 2-0 z Ryanem.
Steve Johnson wygra mecz @1.8
Steve Johnson wygra 2-0 @2.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ja napisze odnośnie meczu Johnson - Harrison. Mecz rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego. 12 godzin prędzej w Brisbane Harrison gra finał z Kyrgiosem. Licząc +/- 2h na mecz, jako, że jest to finał to myślę, że Harrison da z siebie wszystko co w jego mocy, potem ogarnięcie się po meczu, podróż na lotnisko i lot z Brisbane do Auckland trwa 3h 15 min. Odprawa itd. każdy wie ile to trwa i teoretycznie zostaje mu pare godzinek i gra mecz z Johnsonem.
Wydaje mi się, że ciężko będzie miał się zregenerować po finale z Kyrgiosem i Johnson go pokona.
H2H na korzyść Steva , wygrał 2x po 2-0 z Ryanem.
Steve Johnson wygra mecz @1.8
Steve Johnson wygra 2-0 @2.8
Nie no, bądźmy poważni. Przecież finaliści z poprzedniego tygodnia zawsze mają przełożony mecz na co najmniej wtorek. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie kazał Ryanowi pędzić na inny turniej i po kilku godzinach wychodzić na kort. Jakby tak miało być, to Amerykanin wycofałby się ze startu.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Mecz Harrisona z Johnsonem jest we wtorek 30 minut po północy pewnie kierowałeś się livescore&#39;m, który jak to zwykle bywa na początku zarzuca mecze na turniej a w późniejszym czasie je segreguje wg. harmonogramu i dni rozgrywania.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dolgopolov -Fognini typ 1 kurs 1,50 Fortuna ⛔
Kurs w kilka minut spadł z 1.70 (akurat obstawiałem kupon) . Ukrainiec zagrał 3 sety w Kyrgiosem i wygrał dwa mecze w Brisbane gładko. Jest przygotowany do sezonu i powinien wygrać.
Khachanov K. - Sugita Y typ 2 kurs 2,30 Fortuna ⛔
Japończyk wygrał 4 stycznia z Rosjaninem 6/4 6/2. Myślę, że to wystarczający powód by przy tym kusie zaryzykować. Khachanov gra na siłę i nie lubię na niego stawiać ????
Razem kupon 3,45
---------------------------------------------------------------------
Edit:
Kolego.. 4 stycznia to Chaczanow wygrał z Sugitą 6/4, 6/2. Sprawdzajcie informację, które napiszecie, tym bardziej, że są one Waszymi jedynymi argumentami, przy typie. / noname007x
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dolgopolov -Fognini typ 1 kurs 1,50 Fortuna
Kurs w kilka minut spadł z 1.70 (akurat obstawiałem kupon) . Ukrainiec zagrał 3 sety w Kyrgiosem i wygrał dwa mecze w Brisbane gładko. Jest przygotowany do sezonu i powinien wygrać.
Khachanov K. - Sugita Y typ 2 kurs 2,30 Fortuna
Japończyk wygrał 4 stycznia z Rosjaninem 6/4 6/2. Myślę, że to wystarczający powód by przy tym kusie zaryzykować. Khachanov gra na siłę i nie lubię na niego stawiać ????
Razem kupon 3,45
---------------------------------------------------------------------
Edit:
Kolego.. 4 stycznia to Chaczanow wygrał z Sugitą 6/4, 6/2. Sprawdzajcie informację, które napiszecie, tym bardziej, że są one Waszymi jedynymi argumentami, przy typie. / noname007x
Przepraszam bardzo, mój błąd! Dziękuję za zwrócenie uwagi. Proponuję nie sugerować się moim typem. Coś był dla mnie podejrzany ten wysoki kurs na Japończyka ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lindstedt/Skugor-Pella/Sousa Mecz odwołany.
Pella/Sousa 3.42 bah ZWROT

Mamy przeddzień AO, a pamiętajmy, że turnieje tuż przed i tuż po Wielkim Szlemie lubią rządzić się swoimi prawami. Czy Robert z Franko są tutaj takimi faworytami? Ich trzeci wspólny mecz, zaczęli w poprzednim tygodniu w Pune, gdzie najpierw ograli Fucso i Kukuszkę, czyli singlowego składaka, a następnie ulegli gospodarzom Bhambriemu i Sharanowi, czyli gościom z przełomu challków i 250-tek. Fakt, Guido z Joao to też zlepek singlistów, ale pokazywali oni już, że między liniami deblowymi potrafią coś zagrać. Dalej mam w pamięci Portugalczyka, który w parze z Leo Mayerem potrafili dojść bodajże do ćwierćfinału USO. Pella lepszy na cegle, ale ze swoją lewą ręką i niezłym wzrostem potrafi zagrać w deblu na każdej nawierzchni. Pierwszy ich wspólny mecz, ale często takie &quot;wynalazki&quot; dają radę, tym bardziej, jeżeli mają jakieś predyspozycje do gry podwójnej. Uważam, że w takiej części sezonu nie można w takim meczu faworyzować w taki sposób jednej z par i kurs znacznie ponad 3.00 uważam za warty uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja tam bym z meczem Fognini- Dolgo uważał. Fognini przy kursie wystawionym na niego +2.50 wygrał aż 60% spotkań.
Kto interesuje się trochę tenisem to wie, że Włocha najlepiej stawiać właśnie przy tak wystawionych kursach.
H2H mega na korzyść Dolgopolova, ale ostatni mecz w 2014 r , a uważam, że Fognini zmienił się i swoje zachowanie na korcie i na pewno nie wystawiłbym kursu w tym starciu 2.60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sydney
Simon G. - Donaldson J.
Simon G. -1 gem ::: 1,83 ::: 1/3
Simon to jeden z największych przebijaków w tourze, ale to w obecnym tenisie się sprawdza dość dobrze. Ostatnio wygrał turniej Pune i kto wie czy nie pójdzie dalej za ciosem. Jego przeciwnik to 21-letni Amerykanin. Po takim kursie warto zaatakować na o wiele bardziej doświadczonego zawodnika przynajmniej w mojej opinii.
Wynik: 1:6 4:6
Fognini F. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. -3 gemy ::: 1,91 ::: 1/3
H2H 1:5 i tylko raz wygrał Fabio w 2007 roku, na mączce, czyli dobre 11 lat temu! Ukrainiec zaimponował na pewno wynikiem w 1 rundzie gdzie pokonał w 3 setach Victora Troickiego, Serba który od kilku sezonów w Sydney osiągnął genialne wynik (rok temu półfinał, 2016-2015 zwycięstwo).
Wynik: 3:6 6:3 6:4
ATP Auckland
Cuevas P. - Pella G.
Cuevas P. +2 gemy ::: 1,91 ::: 1/3
H2H 2:2 z 2014-2016. Obaj pochodzą z Ameryki Południowej i lubią grać na mączce. Faworyta meczu widzę tutaj w Pablo Cuevasie który wybierał od 3 lat turniej w Sydney, jednak teraz zmienił na Auckland. Po drugie Pella doszedł do półfinału w Doha, więc bardzo możliwe, że może będzie chciał trochę wyluzować przed turniejem wielkoszlemowym Australian Open.
Wynik: Zwrot
Vesely J. - Albot R.
Vesely J. -1 gem ::: 1,96 ::: 1/3
Dla Veselya turniej w Auckland ma wartość sentymentalną. 3 lata temu wygrał tutaj swój pierwszy i jedyny turniej w karierze o randze ATP. Radu Albot pomimo 28-lat na karku, większą część kariery spędził na poziomie Challenger.
Wynik: 3:6 6:1 7:6(7)
Johnson S. - Harrison R.
Johnson S. -2 gemy ::: 1,94 ::: 1/3
H2H 2:0 z lat 2014-2016. Steve w Auckland osiągał dotychczas dość przyzwoite wyniki, rok temu zagrał tutaj w półfinale. Harrison ostatnio doszedł do półfinału w Brisbane, więc kto wie czy delikatnie nie odpuści przed Australian Open. Obaj pochodzą ze Stanów Zjednoczonych.
Wynik: Zwrot
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Małe AKO z dwóch pewniejszych imho zdarzeń:
Tsitsipas Stefanos vs Lacko Lukas
Tsitsipas Stefanos @1.53 bet365 ⛔

Młodziak juz pokazał się z dobrej strony w tym roku w Dosze, ładnie przebrnął kwale i uległ Thiemowi w QF i to jego widzę tutaj jako zwycięzcę. Nie widzę natomiast zbyt wielu argumentów za Słowakiem.

Chung Heyon vs Sandgren Tennys
Chung Heyon @1.22 bet365 ✅

Tutaj jak dla mnie bez niespodzianki, Sandgren bez formy w tym roku nie powinien zagrozić Chungowi.
AKO @1,86 bet365
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
ATP Sydney
Simon G. - Donaldson J.
Simon G. -1 gem ::: 1,83 ::: 1/3
Simon to jeden z największych przebijaków w tourze, ale to w obecnym tenisie się sprawdza dość dobrze. Ostatnio wygrał turniej Pune i kto wie czy nie pójdzie dalej za ciosem. Jego przeciwnik to 21-letni gospodarz. Po takim kursie warto zaatakować na o wiele bardziej doświadczonego zawodnika przynajmniej w mojej opinii.
Wynik:
Fognini F. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. -3 gemy ::: 1,91 ::: 1/3
H2H 1:5 i tylko raz wygrał Fabio w 2007 roku, na mączce, czyli dobre 11 lat temu! Ukrainiec zaimponował na pewno wynikiem w 1 rundzie gdzie pokonał w 3 setach Victora Troickiego, Serba który od kilku sezonów w Sydney osiągnął genialne wynik (rok temu półfinał, 2016-2015 zwycięstwo).
ATP Auckland
Cuevas P. - Pella G.
Cuevas P. +2 gemy ::: 1,91 ::: 1/3
H2H 2:2 z 2014-2016. Obaj pochodzą z Ameryki Południowej i lubią grać na mączce. Faworyta meczu widzę tutaj w Pablo Cuevasie który wybierał od 3 lat turniej w Sydney, jednak teraz zmienił na Auckland. Po drugie Pella doszedł do półfinału w Doha, więc bardzo możliwe, że może będzie chciał trochę wyluzować przed turniejem wielkoszlemowym Australian Open.
Wynik:
Vesely J. - Albot R.
Vesely J. -1 gem ::: 1,96 ::: 1/3
Dla Veselya turniej w Auckland ma wartość sentymentalną. 3 lata temu wygrał tutaj swój pierwszy i jedyny turniej w karierze o randze ATP. Radu Albot pomimo 28-lat na karku, większą część kariery spędził na poziomie Challenger.
Wynik:
Johnson S. - Harrison R.
Johnson S. -2 gemy ::: 1,94 ::: 1/3
H2H 2:0 z lat 2014-2016. Steve w Auckland osiągał dotychczas dość przyzwoite wyniki, rok temu zagrał tutaj w półfinale. Harrison ostatnio doszedł do półfinału w Brisbane, więc kto wie czy delikatnie nie odpuści przed Australian Open. Obaj pochodzą ze Stanów Zjednoczonych.
Wynik:
Donaldson to amerykanin
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
De Minaur Alex vs Verdasco Fernando
De Minaur Alex +1.5 set @1.71 pinnacle ✅

Młody kangur to kolejny obiecujący zawodnik, który całkiem nie dawno rozpoczął swoją profesjonalną karierę. Na australijskich kortach czuje się bardzo dobrze, co kolejny raz pokazał pokonując w tym sezonie Johnsona czy Raonica. O pojedynku z tym pierwszym się nie wypowiem bo nie widziałem, natomiast w meczu z kanadyjczykiem pokazał sie z bardzo dobrej strony. Można by powiedzieć, że Rao nie zagrał wtedy swojego najlepszego tenisa, ale też sam tego nie przegrał. Alex grał mega stabilnie, mimo kilku mocnych serwisów gładko je odbierał i nie robił masy błędów. Kolejny mecz który oglądałem czyli już półfinał z Harrisonem był na podobnym poziomie, i gdyby nie zabrakło trochę głowy to by to wyciągnął. Teraz dostaje kolejnego ciężkiego zawodnika, jednak myśle że scenariusz będzie podobny do poprzednich pojedynków w tym roku i o ile głowa nie zawiedzie, to Alex wygra przynajmniej jeden set.
Dodatkowo za połowę stawki:
De Minaur Alex @2.80 pinnacle ✅
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Simon - Donaldson
Typ: Simon z kursem 1,77

Francuz na początku roku pokazał się z dobrej strony, wygrywając turniej w Indiach, który był dosyć mocno obsadzony. W całym turnieju pokonał między innymi Bautiste-Aguta, w finale Kevina Andersona, ale chyba największe wrażenie zrobił pokonując w półfinale Cilicia. Widać, że jest w dobrej dyspozycji, za to Donaldson to niewiadoma. Jedna wygrana i jedna przegrana. Kurs na Simona bardzo dobry i moim zdaniem warty pogrania.
Tsitsipas - Lacko
Typ: Tsitsipas z kursem 1,44

Grek w poprzednim tygodniu pokazał, że potrafi dobrze grać i w przyszłości może być z niego dobry grajek. Po serii czterech wygranych ( między innymi z Gasquetem), przyszła porażka z Thiemem. Jednak nawet mimo przegranej, pokazał się w tym meczu z dobrej strony. Słowak za to po jednej wygranej, przegrał swój mecz. Wydaje mi się, że Grek powinien wygrać, bo znajduje się na początku roku w lepszej formie niż Lacko.
Fognini - Dołgopołow
Typ: Dołgopołow z kursem 1,51

Dla Włocha będzie to pierwszy mecz w tym roku, dlatego ciężko cokolwiek powiedzieć o jego aktualnej dyspozycji, jednak sugerując się poprzednimi latami, można stwierdzić, że jest to zawodnik nieprzewidywalny i niemal nigdy nie obstawiałem jego meczów. Tym razem jednak idę w stronę jego przeciwnika. Ukrainiec ma za sobą już kilka meczów w tym roku i to z solidnymi tenisistami. Pokonał Zeballosa, Schwartzmana, w tym turnieju odprawił z kwitkiem już Troickiego, a do tego dochodzi porażka z Kyrgiosem. Porażka, ale po trzech setach, więc i tam nie było walki. Wydaje się on być w dobrej dyspozycji, dlatego jestem skłonny zaryzykować.

AKO: 3,85 w Fortuna
 
M 0

m4y3

Użytkownik
Fabio Fognini vs Alexandr Dolgopolov
Typ: Fognini +3.5
Kurs: 1,73
Zaczne od tego, ze spodziewam sie 3 setow, lub conajmniej jednego taja, a przy moich przewidywaniach typ jest bardzo prawdopodobny. Licze tez na to, ze Fabio bedzie sie chcial dobrze wstrzelic w 2018 i pogra ile fabryka dala. Tak naprawde nie mozna powiedziec w jakiej obecnie sa formie zawodnicy a granie na kogos tylko dlatego iz ten ktos wygral kilka lat temu jest srednio dobre. Mie atakuje nikogo, tylko wyrazam swoja opinie, powodzenia wszystkim.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Spoko. Też celuje w stronę Fabio, okres przygotowawczy na Florydzie spędził i nie leciał w chuja przez ten czas. Dzisiaj powinnien zagrać dobrze, ważne zeby mu się chciało bo umiejętności wielkie ale głowa jak czajnik czasami.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pytanko do ludzi dobrze obeznanych w tenisie.
Analizowalem chwilę mecze, które odbędą się dzisiejszej nocy i chce zagrać coś takiego, prośba jest taka żeby ktoś obeznany wyraził opinie bo potrzebuje gotówki więc mam zamiar zagrać grubiej.
Minaur +3,5 gema @1,55
Sock @1,45
Lacko +3,5 gema @1,52
Z góry dzięki ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Obstawianie tych 250tek przed szlemem mija się z celem, nikt nie wie kto tutaj będzie chciał grać a kto zagra 1-2 mecze i sobie odpuści by nie nabawić się urazów przed AO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Auckland:
Johnson S. - Bautista-Agut R.
Johnson S. +1,5 seta ::: 1,97 ::: 1/3
Johnson S. +4 gemy ::: 1,83 ::: 1/3
H2H 0:4 dla Hiszpana, ale ostatni mecz grali 3 lata temu. W 3 spotkaniach Steve urwał seta i były to dość zacięte mecze. Obaj w 1 rundzie mieli kelnerów i obaj też odpali w pierwszym meczu w ubiegłym tygodniu gry.
Wynik: 6:2 2:6 1:6
Ferrer D. - Sousa J.
Ferrer D. ::: 1,82 ::: 1/3
H2H 1:1 z lat 2013-2016. Liczę tutaj na Hiszpana który ma już swoje lata, ale on przez wiele lat kręcił się w okolicy top 5 i był nie do zajechania przez wielu tenisistów. Poprzedni sezon miał znacznie gorszy, ale liczę na to, że w tym się odbije pomimo wieku. Do tego w Auckland on wraz z Kohlschreiberem zawsze mi się dobrze kojarzyli.
Wynik: 6:2 6:2
Querrey S. - Vesely J.
Vesely J. +3 gemy ::: 1,79 ::: 1/3
Obaj dobrze serwują, dlatego liczę na jakiś tie-break. Reprezentant Czech pomimo ogromnych trudności w 1 rundzie wygrał mecz, a to jak znam życie powinno go tylko wzmocnić. Vesely wygrał tutaj swój pierwszy i jedyny turniej w karierze.
Wynik: 4:6 7:6(10) (5)6:7
Sock J. - Gojowczyk P.
Sock J. -3 gemy ::: 1,92 ::: 1/3
Dziwne te kursy, Sock powinien być mocnym faworytem tego meczu, chyba że ma jakieś kłopoty zdrowotne. Jest to jedynka turniejowa. Rok temu wygrał ten turniej. Gojowczyk zawodnik raczej z poziomu Challenger niż ATP.
Wynik: 3:6 3:6
Cuevas P. - Khachanov K.
Cuevas P. ::: 2,35 ::: 1/3
Z młodzikami to nigdy nic nie wiadomo w jakiej są formie i jak ją długo utrzymają. Dlatego nie widzę sensu stawiania na Rosjanina. Może i serwisem coś zdziała, ale Cuevas to stary tenisowy wyga, z nie jednego pieca jadł chleb. Nawierzchnia na pewno mu nie sprzyja, ale pomimo to rok temu pod koniec sezonu już raz pokonał Karena.
Wynik: 2:6 (4)6:7
ATP Sydney:
Berankis R. - Mannarino A.
Berankis R. +1,5 seta ::: 1,95 ::: 1/3
H2H 3:2. Ich mecze zawsze były zacięte i na to licz, że tak samo będzie i tym razem. Francuz zawsze z chwiejną formą, a raczej głową. Litwin natomiast od czasu pokaże na co go stać, ale takie występki u niego zdarzają się baaardzo rzadko. Z Mannarino widocznie dobrze mu się gra.
Wynik: 2:6 1:6
Ramos A. - Lorenzi P.
Ramos A. -1 gem ::: 1,75 ::: 1/3
H2H 2:3, ale pomimo to Lorenzi jakoś nie przekonuje mnie na nawierzchni typu hard. Obaj w ostatnim sezonie osiągnęli bardzo wysoką pozycję w rankingu. Typ na podstawie zwykłej intuicji, bez większej filozofii.
Wynik: 3:6 5:7
Dzumhur D. - De Minaur A.
De Minaur A. ::: 2,30 ::: 1/3
Gospodarz u siebie na pewno będzie mocno walczył. Młody, zdolny, ambitny, publika będzie na pewno za nim. Ostatnio osiągnął nawet dobre wyniki. Dzumhur miał genialny poprzedni sezon, a jak będzie w tym? Jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi kryzys.
Wynik: 2:6 0:3
Lopez F. - Schwartzman D.
Lopez F. +3 gemy ::: 1,76 ::: 1/3
Lopez to jeden z dinozaurów tenisa którzy powoli będą odchodzić. Ale serwować to on jeszcze potrafi i moim zdaniem wcale tutaj nie jest na pozycji przegranego. Schwartzman to okropnie niski zawodnik. Podobnie jak Dzumhur miał świetny poprzedni sezon, to jednak w 2018 może przyjść kryzys.
Wynik: 6:3 7:6(1)
Millman J. - Muller G.
Muller G. ::: 2,02 ::: 2/3 +2,04
Ten kurs to chyba jakiś żart, albo ja o czymś nie wiem. Muller ostatnio nie grał dużo, ale na sezon moim zdaniem się wyleczył, rok temu wygrał ten turniej. Natomiast Millman to dla mnie taki australijski Denis Istomin, nawet i gorszy.
Wynik: (5)6:7 4:6
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
W przypadku Mullera przytaczasz argument, że rok temu wygrał ten turniej, a w kontekście meczu Sousy z Ferrerm pomijasz fakt, że Portugalczyk grał tam przed rokiem w finale. Oglądałem Sousę z Youngiem, zagrał na wysokiej intensywności, wprawdzie pechowo przegrał pierwszy set, ale w dwóch pozostałych nie dał Amerykaninowi pograć. Jak dla mnie Joao bierze dziś ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
T 143

tdulko

Użytkownik
Cenie zawsze wszystkie wypowiedzi i typy. Ale pozwole sobie zazartowac z: &#39;okropnie niski zawodnik.&#39; ????
Ten argument ciagle wraca... Ale gdyby to mialo kluczowe znaczenie to czy on by nawygrywal tyle meczow w tamtym roku?
A moze on ma dobry return na przyklad?
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom