>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Ekstraklasy (01.03 - 02.03.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!
Nie zwalniamy tempa. 25 kolejka Ekstraklasy. Ciekawe spotkanie w Gliwicach, gdzie Piast podejmie Śląsk, który ostatni wyjazd przegrał, Piast jeśli chce walczyć o mistrzostwo powinien taki mecz wygrać. Ciekawe spotkanie Zagłębia z Lechią oraz Górnik vs Lech czy w końcu Górnik wygra i przełamie się strzelając jakąś bramkę.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
Poprzedni temat został usunięty, stworzony na nowo, oddawanie punktów kolejne fanaberie. Choć nie można wykluczyć wygranej Górnika.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No to lecimy dalej, nie zatrzymujemy się, niczym liga mistrzów kolejne spotkania wtorek i środa.
Ja sobie na ten moment wybrałem dwa overy.
Tak na szybko, bo czasu brak, jutro coś dopiszę więcej ????
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Szczecin
Over 2.5 @ 2.15 ⛔
bet365
Górnik Zabrze vs Lech Poznań
Over 2.5 @ 2.05 ⛔
bet365

Jak tylko będą kursy uzupełnię. Składy jutro ;).
Jagiellonia cóż wykorzystała błędy Lecha, wykorzystała błędy Śląska, a że potrafi tracić, to pokazała z Legią.
Ciekawa drużyna powstała w Szczecinie, może mecz z Termalicą tego nie pokazał, zabrakło Frączczaka, a widać , że jest to zawodnik, który potrafi pociągnąć grę. Strata 3 punktów w ostatnich minutach, to nie miłe doświadczenie, ale myślę, że ta sportowa złość ich zbuduje.
H2H spotkań w Białymstoku przemawia za overem.
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Szczecin 2:1
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Szczecin 5:0
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Szczecin 2:3
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Szczecin 1:0

Przewidywane składy:

Jagiellonia: Drągowski - Burliga, Madera, Tarasovs, Tomasik - Grzyb, Góralski - Frankowski, Wassiljew, Grzelczak - Cernych.
Pogoń: Słowik - Rudol, Fojut, Czerwiński, Lewandowski - Matras, Murawski - Frączczak, Kort, Gyurcso - Dwaliszwili.

Co do Górnik vs Lech, wydaje Mi się, że nastąpi przełamanie strzeleckie Górnika, Lech w obronie bardzo słabo starają się nadrobić ofensywą, wychodzi im to różnie.
Lech 5:2 z Termalicą, w Bielsku porażka 4:1, straconych 6 bramek, 6 strzelonych.
Dzisiaj z Jagą kolejne 2 bramki stracone. Grają nie równo, tutaj upatruję szansy Zabrzan.
Górnik cóż trzeba walczyć o punkty i próbować się wydostać z ostatniej pozycji, po remisie we Wrocławiu , gdzie ich gra wyglądała w miarę w porządku, choć na tle słabego Śląska to nie była sztuka.
Ojrzyński musi się postarać podnieść morale w drużynie, w sumie to kto jak nie on, ale patrząc realnie, to wyczerpała się praca na linii piłkarze trener, brakuje zaufania i to może doprowadzić (moim zdaniem doprowadzi), do zwolnienia w niedługim czasie trenera.
h2h meczów w Zabrzu:
Górnik Zabrze vs Lech Poznań 1:6
Górnik Zabrze vs Lech Poznań 1:1
Górnik Zabrze vs Lech Poznań 0:3
Górnik Zabrze vs Lech Poznań 0:1
Górnik Zabrze: Radosław Janukiewicz - Paweł Golański, Bartosz Kopacz, Ołeksander Szeweluchin, Ken Kallaste - Szymon Skrzypczak, Aleksander Kwiek, Radosław Sobolewski, Roman Gergel, Sebastian Steblecki - Jose Kante.
Lech Poznań: Jasmin Burić - Keeba Ceesay, Marcin Kamiński, Paulus Araajuri, Tamas Kadar - Abdul Aziz Tetteh, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski, Maciej Gajos - Dawid Kownacki.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Tak jak pisałem w temacie 24 kolejki. Typować spotkania Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk nie zamierzam. Oba zespoły są w bardzo dobrej formie. Zagłębie bardzo dobrze zagrało taktycznie na Cracovii. Co może działać na korzyść Zagłębia to jest to, że Lechia ma tylko 3 dni przerwy i prawie całą połowę grała w osłabieniu. Ale tak jak pisałem to nie musi mieć wielkiego przełożenia.
1. Ławka Lechii jest dość długa.
2. Lechia jest fantastycznie przygotowana motorycznie do rundy.
Aczkolwiek ten mecz może mieć różne oblicza, Lechia wychodzi ofensywnie, a Zagłębie dobrze ustawione taktycznie może pokarać piłkarzy z Gdańska. Wiele będzie zależeć od organizacji gry gdańszczan po stracie. Nadal nie gra Peszko. Ma 2 tygodnie przerwy i to na pewno plus w stronę Lechii.
Więc jeśli nie gram nic w spotkaniu Lechii.
To parę zagadnień z innych boisk.
A dokładnie dwa typy na wtorek:
Korona - Wisła
Najpierw myślałem, żeby iść w stronę Korony. Pamiętamy, że boisko w Kielcach jest w opłakanym stanie. Dodatkowo do formy doszedł o dziwo Bartłomiej Pawłowski. Cabrera też wydaję się być takim solidnym napastnikiem. Z drugiej strony mamy Wisłę bez pomysłu, która jednak musi kiedyś wygrać. 1 punkt w 7 spotkaniach. To jest szok nawet dla jej przeciwników. Oba zespoły przegrywają wygrane spotkania. I raczej ta nonszalancja w obronie teraz się nie zmieni. Typuję AH over 2

Piast - Śląsk

Śląsk gra fajnie w odbiorze, ale nie ma zupełnie pomysłu na rozegranie akcji. Jedynie Pich i Morioka mogą pociągnąć ich do lepszej gry. Biliński jest osamotniony z przodu i bardzo łatwo go odciąć od podań. Piast potrzebuję paru punktów do zapewnienia sobie TOP8 i spokojnego oddechu. Rywal ku temu idealny. Aczkolwiek tu bym poczekał do grania na LIVE. Dlaczego? Otóż Latal zaczął nie wiedzieć czemu wystawiać Jankowskiego na szpicy. Najsłabszy napastnik gra, natomiast Barisic i Nespor wchodzą na ostatnie minuty. Być może Jankowski ma najwyższą formę, ale zupełnie tego nie pokazał. Zarówno Barisic jak i Nespor są fantastyczni w pojedynkach główkowych. Na obrońców Śląska będzie to dobra broń.
Czekał bym na składy, jeśli w podstawie wyjdzie Barisic lub Nespor atakowałbym na Piast wygra
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jedyny mecz w którego kierunku racjonalnie można podążyć to chyba Legia w Niecieczy, choć pewnie kursiwo jeszcze poleci do jakiś 1.6 +/- reszta to mecze z serii niech się dzieje co chce.Nie sądzę żeby stracili punkty w Niecieczy i u siebie z Górnikiem mając do rozegrania w czterech ostatnich kolejkach mecze kolejno z Cracovią i Lechem oba na wyjeździe, Lechia u siebie i Szczecin.Co jak co ale Legia paczkę sobie zrobiła i nikt tam jana palił nie będzie jeśli chce grać w pierwszym składzie, w poprzednich latach już tyle razy dawali ciała że chyba w tym roku są wyczuleni (o wylocie na rzecz Celtic&#39;u nie wspomnę)
Zagłębie-Lechia Obie ekipy można powiedzieć podobnie funkcjonują, potrafią nieźle zaskoczyć jak i dać ciała, o wyniku zadecyduje dyspozycja dnia.
Korona-Wisła tutaj to nawet nie ma co pisać, może jakiś over?tylko zgadnijmy czy Wisła znowu nie będzie potrafiła trafić do bramki mając 100% okazje?Korona mistrzowie horrorów, drugi mecz z rzędu przegrywa 3-2 prowadząc 0-2 to jednak jest sztuka.Wisła wiele nie lepsza u siebie.Z jednej strony Wisła w sezonie lepiej wyglądała na wyjazdach, z drugiej Korona w Kielcach był dla nas trudnym rywalem, murawa ponoć kartoflisko.
Górnik-Lech mecz na przełamanie, pytanie kogo?
Piast-Śląsk tutaj szansa dla Piasta na lekką odmułę, choć mam wrażenie że Piasta przerosły dokonania zeszłej rundy, w Gdańsku grali jakby czekali na wakacje, praktycznie nie byli w stanie zrobić sztycha, kiedy Lechista głupio wyleciał z boiska wyglądało to tylko ciut lepiej ale dlatego że Lechia cofnęła bronić 2-0, kontaktowa bramka to zwykła checa.
Jaga-Pogoń, Podbeskidzie-Górnik Ł wyrównane mecze, każdy wynik możliwy bez żadnej sensacji.
Reasumując, ciężka kolejka :]
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Korona - Wisła
pow. 2,5 bramki i obie strzelą
kurs 2,25
pow. 4,5 bramki
kurs 5,75

Ten pierwszy typ wydaje mi się najpewniejszy, bo to co gra kielecka ofensywa woła o pomstę do nieba. Sylwestrzak i Dejmek przechodzą samych siebie, a nowy nabytek z Białorusi dał się zapamiętać tylko tym, że sprokurował karnego i jakimś cudem nie dostał czerwonej kartki. Dla uzupełnienia prawa obrona eksperymentalna, więc cudem będzie jak Wisła czegoś nie strzeli. W Wiśle też nie wygląda to najlepiej, pozbyli się bramkarza, który ratował im wcześniej parę razy skórę, a Pawłowski śrubuje rekord bez zwycięstwa swojego i Wisły. Korona ostatnio mocno overova, 0-0 tu raczej nie będzie.
Co do drugiego typu, tak jak pisałem Korona dużo strzela i dużo traci, a dwa ostatnie mecze w Kielcach kończyły się 5 bramkami, padły wyniki 3-2 i 2-3. Jutro możliwa powtórka.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Łęczna +0,25 @ 1,79 Pinnacle ⛔

Podbeskidzie jest teraz na fali.Dwa spotkania wygrali jako wyraźny underdog.W Krakowie jednak nie zagrali moim zdaniem dobrego spotkania.Do tej 64min. oglądajac to spotkanie miałem wrażenie,że Wisła dowiezie ten wynik bo górale ani trochę nie przypominali zespołu,który tydzień wcześniej rozgromił u siebie Lecha.Od bramki na 1-1 dopiero zaczęli zdecydowaniej atakować i to się opłaciło ale też trzeba zwrócić uwagę,że Wisła musiała grać z Sadlokiem i Urygą na środku defensywy.
Łęczna pokazała u siebie z Koroną na prawdę sporo dobrej piłki.Świerczok odpalił niesamowicie,został wybrany plusem kolejki.Nic w tym dziwnego bo momentami ośmieszał obrońców Korony.Hat-trick,słupek,poprzeczka,bardzo dużo ruchu i chęci do gry.Mecz od początku układał im się pod górkę bo Górnik mógł już w pierwszej akcji meczu wyjść na prowadzenie po świetnej akcji Bonina ze Świerczokiem a chwilę potem dostali bramkę.Potem identyczna sytuacja.Świerczok trafia w poprzeczkę i jeszcze nie celna dobitka Bonina,mija parę minut a Górnik już przegrywa 2:0 po koszmarnym błędzie Bartkusa.Mimo to potrafili wrócić do meczu.Pierwszy karny po rulecie Świerczoka i faulu Pawłowskiego a drugi po faulu na Piesiu do którego piłkę dogrywał Danielewicz.Po przerwie już to tak super nie wyglądało ale też widać było,że pierwsza połowa dużo sił kosztowała w której tempo od początku było mocne.
Górnik gra solidnie,jest dobrze przygotowany do rundy.Danielewicz,Bogusławski i Jakubik szybko wpasowali się składu,przesunięcie Pruchnika na środek obrony też jak na razie na plus.Bonin póki co trochę poniżej oczekiwań ale za to odpalił Świerczok,który powinien być teraz pewny siebie i głodny kolejnych bramek.Z Koroną również dobry mecz zagrał Pitry,jest Piesio,jest Marquitos więc ta siła ofensywa wygląda nieźle.Tutaj też moim zdaniem Górnik powinien mieć przewagę nad góralami czyli bardziej kreatywny środek pola.Łęczna ma słaby bilans z Podbeskidziem (po awansie Górnika do ekstraklasy 4 mecze, z czego 3 porażki i 1 remis) ale też nie biorę tego mocno pod uwagę bo wtedy górali prowadził Ojrzyński a skład bardzo mocno różnił się od obecnego.Pierwszy mecz co prawda wygrało PBB (już pod wodzą Podolińskiego) tyle,że Górnik grał znacznie słabiej ze Śpiączką czy Sasinem w pierwszym składzie,do tego kończyli ten mecz w dziewiątkę.Teraz oba zespoły są w dobrej dyspozycji ale to Górnik wg mnie ma większy potencjał i też nie bardzo wierzę w kolejne zwycięstwo górali.Taki mecz jak z Lechem prędko się może nie powtórzyć a przed tym spotkaniem górale u siebie mieli ogromne problemy z wygrywaniem (byli bez wygranej przez 10 spotkań).

Wisła AH 0 @ 1,92 Pinnacle

Idę w tym meczu na przełamanie Wisły,które w końcu musi kiedyś nastąpić.Z Podbeskidziem to mogło i powinno się udać ale po bramce na 1-1 z karnego już kompletnie stanęli.Wisła już bez Pawłowskiego ale to akurat może i lepiej bo jak dla mnie Pawłowski jest po prostu słabym trenerem i nie wiem po co w ogóle Wisła go zatrudniała.Na plus dla Wiślaków na pewno jest przyjście Wolskiego,który już w meczu z góralami sporo wniósł do gry.Ondrasek też ciekawy transfer ale brakuje mu wsparcia.
Szanse dla Wisły upatruję głównie w beznadziejnej wręcz defensywie Korony.Drugi mecz już przegrywają prowadząc dwoma bramkami.Do tego wypada za kartki Dejmek.Z Koroną ciężko się gra Wiślakom ale po tym co pokazali w Łęcznej ten typ jakoś wydaje mi się bezpieczny bo myślę,że w najgorszym wypadku skończy się tutaj remisem.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Górnik - Lech, typ 1, kurs 3,35 Fortuna ⛔
Tutaj krótko, bo nie ma o czym się rozpisywać. Nadszedł czas rozliczeń za prostytuowanie się w poprzednim roku (przedostatnia kolejka). Tym razem to Lech się wypnie, a Górnik będzie ładował. Choć pewnie nie będzie to tak spektakularne jak w zeszłym sezonie. Z handicapami bym uważał, bardziej wchodzi w grę zwycięstwo zabrzan jedną bramką.
W Lechu zabraknie Nielsena, co niewątpliwie osłabia wspaniały potencjał ofensywny poznańskiej lokomotywy.
edit: Brawo za analizę
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak już jesteście tacy pewni to można spróbować 2/1 przerwa/koniec, kurs pewnie 20 lub lepiej
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk ⛔ 1-0
Typ: 2 @3.00 Unibet

Ja tutaj pójdę w kierunku Lechii. Zagłębie potrafi zaskoczyć i grać niespodziewanie dobrze, ale Lechia po zmianie trenera, gra naprawdę dobrze. O tym jak zgwałcili Podbeskidzie pisać nie trzeba. W Kielcach przegrali, jednak co by było jak by nie te dwa karne? O tym co było w sobie też pisać nie trzeba. Lechia zagrała po prostu dobrze. Maloca i Janicki są nie do przejścia solidni mocni obrońcy. Wyżej w Ekstraklasie jest tylko Pazdan. Wawrzyniak jak to on cały czas jedne równy dobry poziom. Krasić każdy go jedzie i ciśnie a tak naprawdę z Piastem do czasu czerwonej kartki był najlepszy na boisku. W meczu z Podbeskidziem pokazał że umie jeszcze grać w piłkę. Mak znowu dobry mecz i na dłużej będzie w 11. Flavio prezentuje dobry poziom z jesieni i to od niego zaczyna się większość ataków. Jego brat jeszcze musi trochę popracować. Jak zacznie strzelać to będzie robił to regularnie. Lechia ma ciśnienie na pierwszą 8 i takie są cele, brakuje już niewiele. Po rozegraniu najlepszego meczu w sezonie morale na bank są duże. Nowy trener dobrze poskładał te puzzle. Sebastian Mila nie pojechał na mecz do Lubina. Tym samym ponownie z opaską kapitana spotkanie w ekstraklasie rozpocznie Milos Krasić. Serbski pomocnik może zagrać przeciwko Zagłębiu, gdyż sobotę jego usunięcie z boiska było następstwem dwóch żółtych kartek, a wcześniej nie miał on tego typu upomnień na polskich boiskach.
Zagłębie potrafi raz rozegrać świetny mecz, a raz kompletną padakę. Lubin wygrał w Krakowie, ale czy przeważał w meczu? Śmiem wątpić. Na moje to jest ten czas, gdzie ten potencjał Lechii się uwolnił i teraz będą już tylko zwycięstwa. Na koniec jeszcze trochę statów. Gdy Zagłębie było gospodarzem, to ostatnie 3 mecze to zwycięstwa Lechii. Lechia na wyjeździe nie wygrała od 7 listopada! To jest pięć meczy, w myśl zasady nic nie może wieczne trwać. Kiedyś muszą wygrać.


------------------------------------------------------------------

Termalica B-B. - Legia Warszawa ⛔ 3-0
Typ: 2 @1.75 Unibet

Faworyt wydaje się być tu tylko jeden. Wiadomo Legia musi, a gospodarze? Nic nie muszą przegrają ok, nikt nie chciał od nich zwycięstwa. Zremisują będzie sukces. Wygrają = tydzień imby na wiosce. Gospodarze porobili parę wzmocnień zimą, co by nie spaść. Moim zdaniem jedyny wyróżniający się piłkarz to Vladislavs Gutkovskis. Młody na Łotwie wykręcił super staty, idealny kompan w ataku dla doświadczonego Kędziory. Jednak co tu dużo mówić Legia porobiła takie transfery że obecnie odskoczyła od każdej drużyny w Ekstraklasie. Coz tego ze bramce jest średni Malarz, jak w obronie rządzą. Jędrzejczyk ,Pazdan i Holusek, a Malarz się nudzi? Duda rozegrał ostatnio bardzo dobry mecz. Nikolić dwa razy już nie strzelił? W środę idealny rywal, aby dorobić sobie trochę goli. Tutaj jest zwykła różnica klas i tyle. Wiele osób może tutaj kombinować że jednak gospodarze mają szanse, ok wasz wybór. Ja nie daję Termalice żadnych szans. Legia wygra to spotkanie i do samej Legii będzie zależało czy będzie chcieli ich zgwałcić 5-0 czy wystarczy im skromne 1-0, 2-0.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Górnik - Lech, typ 1, kurs 3,35 Fortuna

Tutaj krótko, bo nie ma o czym się rozpisywać. Nadszedł czas rozliczeń za prostytuowanie się w poprzednim roku (przedostatnia kolejka). Tym razem to Lech się wypnie, a Górnik będzie ładował. Choć pewnie nie będzie to tak spektakularne jak w zeszłym sezonie. Z handicapami bym uważał, bardziej wchodzi w grę zwycięstwo zabrzan jedną bramką.
Chatę zastawiłeś? ????

Klasyczny no bet dla mnie. Nawet trudno przewidzieć składy ekip. Ojrzyński po przegranych derbach personalnie sporo namieszał, ponoć konflikt z Sobolewskim który w ostatnim meczu też nie grał. W Lechu to samo, rotację w formacji defensywnej (z Jagiellonią grali zestawieniem nie próbowanym w sparingach nawet jednej minuty), nieudolne próby grania formacją 3-5-2 (a raczej 3-6-1 ;). W niedzielę Kolejorz kończył z Pawłowskim na szpicy, bo w kadrze jest tylko jeden i do tego słaby napastnik (Nielsen, Robak kontuzjowani).

Podsumowując w obu ekipach nie jest kolorowo. Dla mnie granie 1x2 przed meczem zupełnie bez sensu. Chyba, że ktoś wierzy w jakieś oddawanie punktów (Spółdzielnia na Legię :grin ???? .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No jak nie muszą:]zostało 18pkt do zdobycia w sezonie zasadniczym i wciąż jest realna szansa na pierwszą ósemkę, jasne że jest tam ciasno, każdy sobie po głowie chodzi ale puki jest szansa trzeba robić wszystko by w tym kierunku podążać.Termalika nie ma powodów by się położyć przed Legią skoro potrafili wywieźć pkt z Łazienkowskiej, Legia zdaje się być obecnie bardziej obiecująca niż przed nowym rokiem i też myślę że wygra ale spacerek to wcale być nie musi.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: Zagłębie wygra i over 2.5 ⛔
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę od tego, że over siedzi tutaj jak w banku, a może nawet w banku nic nie jest tak pewne. Oczywiście żartuję, bowiem Ekstraklasa nauczyła już, że niespodziankami sypie częściej niż śnieg na święta Bożego Narodzenia. Wracając do typu, jako bet dnia wybrałem over 2,5 bramki w meczu Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk, ale kolega wyżej wyprzedził mnie podając azjana na 3+. Dokładam więc do tego wygraną gospodarzy, którzy grają na wiosnę drugą najładniejszą, po Legii, piłkę. Można się nie zgadzać, ale kto widział mecz tych drużyn w 2 kolejki temu wie, najlepiej na żywo, wie o czym mówię. Legia idzie po mistrza jak po coś swojego, ale to Zagłębie było stroną przeważającą przez długie momenty. Z Legii wyszła wtedy mądrość i wyrachowanie, zrobili bowiem swoje w pierwszej połowie i później spokojnie kontrowali. Lubinki pokazali pazur w Chorzowie, gdzie dominowali Ruch, ale nie potrafili strzelić, natomiast na Cracovii w wyrównanym meczu, z przewagą w stronę gospodarzy, potrafili wywieźć 3 punkty. To dobrze świadczy, że potrafią wygrywać w trudnych spotkaniach. Lechia naszpikowana gwiazdami Ekstraklasy, choć tym razem bez Mili i Peszki, a co by nie mówić jest to osłabienie Gdańszczan. Zagłębie rzadko nie traci bramki, tym bardziej u siebie, a strzelać już nie raz pokazało, że potrafi. Over może siąść w pierwszej połowie, a wygrana to dodatek do typu, również na podwyższenie kursu, a 4,25 to już bardzo grywalne jako singiel.
Ode mnie na weekend:
https://scr.hu/0w8kh/szma1
 
D 230

doktorbet

Użytkownik
Podbeskidzie - Górnik Łęczna
Typ: Podbeskidzie ✅
Kurs: 2.50

Bet365
1/10
Analiza:
W tym meczu liczę na doświadczenie i ogranie Podbeskidzia w Ekstraklasie. Skład bardzo wyrównany i zgrany. Zespół charakteryzujący się charyzmą i determinacją. Z taką formą mogą liczyć na ogromny doping ze strony kibiców. H2H również na korzyść Podbeskidzia. DNB byłoby bezpieczniejszą opcją aczkolwiek w lidze Polskiej tego typu zabezpieczeń nie używam. Moim skromnym zdaniem jest to najciekawsze spotkanie i największe value we wtorkowych spotkaniach w Ekstraklasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna
01.03.2016 18:00
Typ: Czyste konto Podbeskidzie B-B - NIE ⛔
kurs: 1,36

Polska Ekstraklasa dla wielu ruletka ale spróbuję i tu spojrzeć na liczby.
Spotkanie drużyn z dolnej połowy tabeli naszej Ekstraklasy.
Goście strzelają w lidze na wyjeździe niewiele bramek jednak robią to dosyć regularnie gdyż trafiali w 9/12 spotkań(wyjazdowych w lidze).
Gospodarze na swoim boisku w tym sezonie w lidze nie zachowali czystego konta w 12/12 spotkań.
Jedyną przesłanką negatywną co do tego typu(jeśli chodzi o liczby) mogą być wyniki bezpośrednich spotkań.
Mimo tego śmiało polecam typ ale za rozsądną stawkę bo to w końcu Polska liga. Powodzenia.

Dodatkowo po przejrzeniu dokładniej statystyk proponuję za drobne:
Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna
typ: X ⛔
kurs:3,1 bet365​


Typ motywuję tym iż ekipy mają fatalne odpowiednie statystyki w tym sezonie w lidze jeśli chodzi o wygrane u siebie i na wyjeździe.
Stawka niska bez szaleństw.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 @ 2.22 Pinnacle

Piast mimo, że w 3 ostatnich spotkaniach zdobył tylko 2 punkty, wciąż ma realna szanse na tytuł Mistrza Polski. Gliwiczanie w spotkaniach przed własną publicznością mają najlepszy bilans w lidze 9-2-1. Dla porównania Śląsk Wrocław jest drużyną, która w meczach wyjazdowych spisuje się najgorzej w lidze. Bilans Wrocławian to 2-3-7.

Dla piłkarzy Piasta nadarza się znakomita okazja, aby zdobyć 3 punkty i nie pozwolić odskoczyć w tabeli Legii Warszawa. W drużynie Piasta wszyscy piłkarze są gotowi do gry, nie ma żadnych kontuzji, czy wykluczeń. W zespole Śląska nie ma już tak &quot;kolorowo&quot;, ponieważ kontuzjowany jest Jakub Wrąbala, a za kartki pauzować będą Piotr Celeban i Marcel Gecov.

Nie mam pojęcia dlaczego kursy idą w górę na Piasta, ale według mnie to gospodarze powinni wygrać to spotkanie.
 
T 6

tomk7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Śląsk
Typ: Under 1,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: otobet

Analiza:
Spotkanie to od początku zapowiadało się dla mnie underowo.

Obie ekipy wiosną kompletnie zawodzą ze skutecznością. Piast w 3 spotkaniach zdobył zaledwie jedną bramkę i Śląsk był niewiele lepszy bo w tym czasie tylko dwukrotnie pokonali bramkarzy przeciwników.
Z drugiej strony obie ekipy wyglądają bardzo solidnie w defensywie i w swoich dwóch na trzy mecze potrafiły zachować czyste konta.
Łącznie w 4 na 6 wiosennych meczach z udziałem tych drużyn padało poniżej 1,5 bramki co już pokazuje, że kurs ten jest mocno zawyżony.

Jednak jest jeszcze czynnik decydujący dla mnie o zasadności takiego typu. Pogoda w Polsce znowu szaleje, co ma przez cały dzień trwać i od razu przypomina się mecz Piasta z Pogonią rozegrany na kartoflisku w Gliwicach. Grania w piłkę dużo tam nie było, mecz zakończył się bezbramkowym remisem i uważam, że są duże szanse nawet na powtórkę tego scenariusza.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Cały bilans Ekstraklasa 2016: Zakłady: 11 - Wygrane: 7, Przegrane: 3, Zwroty: 1. Zainwestowane jednostki: 55, Profit: +19,40.
03/01/2016 20:30 CET
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk over 2.5 ⛔
2.23 (Pinnacle)
5/10
Spodziewałem się kursu na poziomie 1.95-2.00. Dla mnie z dzisiejszych spotkań Ekstraklasy właśnie tutaj jest największa szansa na over, a paradoksalnie najwyższy kurs.
Nie spoglądam mocno w tabelki statystyczne (bo to też bardzo mała próbka), a bazuje na obserwacji. W tym roku obie ekipy grają w futbol i tworzą dużo sytuacji podbramkowych. Lechia pod nowym trenerem gra bardzo ofensywnie i głównie nastawia się na ataki. Zagłębie gra z kontry i wychodzi im to świetnie. Dobrym wzmocnieniem Zagłębia okazał się Starzyński, który wykłada wiele piłek do dogodnych sytuacji strzeleckich.
Spodziewam się, że Lechia będzie atakować, a Zagłębie ustawi się w dogodnych dla siebie kontrach i znowu powinno się z tego wywiązać ofensywne spotkanie. Jeśli nie zawiedzie skuteczność, to powinno być dobrze. Po takim kursie trzeba to brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Korona - Wisła
Typowałem dużo bramek, ale teraz cholera wie co z tego będzie. W Kielcach boisko w nie najlepszym stanie i cały czas pada śnieg, który się roztapia, czyli będzie to mecz z cyklu piłka nożna w błocie. Praktycznie o wyniku i bramkach może zadecydować przypadek.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Podbeskidzie-Górnik Łęczna over 4,5 ż. kartek. STS 1.9 ⛔

Dzisiejsze spotkanie sędziować będzie pan Tomasz Musiał z Krakowa. Średnia kartek tego arbitra w tym sezonie ekstraklasy wynosi ponad 3,8 &quot;żółtka&quot; na na mecz. Bywały mecze w których pokazywał 2-3 kartki lub nawet wcale, ale zdarzały się również spotkania kiedy wyciągał 5, 7, a nawet 9 kartek. Ta druga kategoria to były typowe mecze walki i własnie jednym z nich było spotkanie 10 kolejki pomiędzy dzisiejszymi rywalami;) a więc ci sami rywale, ten sam sędzia tylko boisko inne. W tamtym meczu mieliśmy 9 kartoników koloru żółtego, a także 2 kiery.
Co prawda ostatnio Łęczna nie inkasowała zbyt wielu kartek, ale uważam, że dziś to się zmieni. Ewidentnie iskrzy na linii Podbeskidzie-Łęczna i dziś nie będzie inaczej.
Arbiter Musiał będzie miał dużo pracy bo w obu zespołach typowych &quot;rzemieślników&quot; nie brakuje, a i oba teamy mają szanse na pierwszą ósemkę. Górale tracą do Górników 4 oczka, więc walka dzisiaj na całego,a co za tym idzie kartek zabraknąć nie powinno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom