>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2015/2016

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Liga Mistrzyń 2015/2016




Początek rozgrywek: 27 października 2015

Oficjalna strona rozgrywek: CEV.lu/Liga Mistrzyń
Notka: CEV powraca do formuły sprzed dwóch lat, a więc w Lidze Mistrzyń znów obejrzymy 24 zespoły, a nie 20 jak to było w sezonie 2014/2015.


Podział na grupy:


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Eczacibasi VitrA Istanbul - Pomi Casalmaggiore
Eczacibasi w poprzednim sezonie wygrało LM. Zaszły jednak drobne zmiany w składzie. Parę środkowych w dalszym ciągu tworzą Furst i Poljak. Jordan Larson-Burbach na przyjęciu będzie teraz miała Neriman Ozsoy, a nie Bethanie De La Cruz. Bardzo dużym wzmocnieniem powinna być młoda Tijana Boskovic. Neslihan Demir najlepsze lata ma już za sobą i ostatnio wchodzi nawet na krótkie zmiany na rozegranie.
Pomi to Mistrzynie Włoch, które w poprzednim sezonie grały świetną siatkówkę. Kilka zmian zaszło, ale ten zespół nadal jest bardzo mocny. Odeszła rozgrywająca Skorupa, która była mózgiem tego zespołu. W jej miejsce przyszła utalentowana Lloyd, ale brakuje jej tego błysku. Parę przyjmujących tworzą Piccinini i Tirozzi. Na ataku przyszła Kozuch w miejsce Ortolani. Środek siatki tworzą Gibbemeyer i Stevanovic.
Eczacibasi powinno mieć przewagę na siatce. Pomi gra trochę niewygodną siatkówkę dla rywala. Bardzo dobrze bronią, technicznie zespół na wysokim poziomie. Przy dobrym przyjęciu mnóstwo szybkich akcji.
Faworytkami Turczynki, ale Pomi jak na razie miało dobry początek sezonu i wyglądało to dość pozytywnie w ich wykonaniu. Spokojnie stać ten zespół na walkę i przynajmniej seta powinny urwać.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.61 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Azerrail Baku - Allianz MTV Stuttgart
Azerrail ma w swoim składzie kilka ciekawych zawodniczek. Świetna rozgrywająca reprezentacji Tajlandii Nootsara Tomkom, na libero również reprezentantka tego kraju, Wanna Buakaew. Ważnym ogniwem powinna być bułgarska środkowa Strashimira Filipova czy też skrzydłowa Odina Bayramova. Większość składu ograna, sporo reprezentantek kraju.
Stuttgartu w akcji chyba nigdy nie widziałem. Kadrowo nie wyglądają najgorzej, ale do rywalek trochę im jednak brakuje. Jest holenderska rozgrywająca Stoltenborg. Całkiem nieźle na papierze wyglądają skrzydła. Są Mlejnkova i Grobelna, które są bardzo młode i bardzo utalentowane. Renata Sandor kilka lat starsza, ale tak naprawdę dopiero wchodzi do grania na tym najwyższym poziomie.
Zdecydowanym faworytem Azerrail. W Azerbejdżanie zazwyczaj gra się ciężko, zwłaszcza jak nie masz zbyt wielu argumentów, żeby rywala zaskoczyć. Nie do końca mi się podoba pomysł budowania zespołu przez Azerrail, ale to akurat nie ma znaczenia. Powinny wygrać.
Typ:
Azerrail Baku @ 1.35 MarathonBet ✅

Telekom Baku - Impel Wrocław
Telekom to dawna Rabita, ale jeżeli chodzi o personalia to zupełnie inna bajka. Obecnie w tym zespole nie ma żadnych gwiazd. Na rozegraniu znana z polskich parkietów Muhlsteinova. Są Bulgarki: Koeva, Ruseva i Filipova (libero). Azerki, które są w tym zespole też na kolana nie rzucają.
Impel rozpoczął sezon w Polsce od pewnych wygranych. Sporo zmieniony skład w porównaniu do poprzedniego sezonu. Pojawiły się Radecka i Skowrońska-Dolata, które są znaczącym wzmocnieniem. W końcu bardzo dobrze obsadzone przyjęcie gdzie są Costagrande, Hildebrand i Kossanyiova. Może Hildebrand i Costagrande jeszcze nie pokazały pełni swoich możliwości, ale i tak to skok jakościowy w porównaniu do poprzednich przyjmujących. Przeciętnie wygląda środek siatki, ale tak naprawdę brakowało już lepszych, polskich środkowych.
W Baku gra się oczywiście ciężko, ale obecnie Telekom (wcześniej Rabita) to jednak półka niżej. Impel siatkarsko powinien być zdecydowanie lepszy.
Typ:
Impel Wrocław @ 1.35 MarathonBet ✅

Vizura Belgrad - RC Cannes
Ekipy z Belgradu w akcji nie widziałem. Przeglądałem skład i jest tam mnóstwo młodych zawodniczek. Pewnie sporo talentów, ale nie spodziewam się raczej wysokiego poziomu i regularności z ich strony.
Cannes na pewno też z innymi aspiracjami w porównaniu do poprzednich lat. Nie ma już gwiazd, zdecydowanie więcej młodych zawodniczek, które już coś pograły, ale nie na tym najwyższym poziomie.
Jest rozgrywająca Letizia Camera, na skrzydłach kilka ciekawych zawodniczek jak Bianchini, Bursac czy Lazic. Mocnym punktem powinna być środkowa Rachel Sanchez Pérez, która błysnęła w ostatniej kolejce ligi francuskiej.
Belgrad to może być gorący teren, ale też nie sądzę, że Cannes pęknie. Różnie to u nich kadrowo wyglądało w ostatnich latach, ale zawsze trener Yan Fang potrafił to wszystko poukładać. Zawsze ten zespół miał swój styl i pewnie tak będzie teraz. Wątpię, że powalczą o coś więcej w tym sezonie w Europie, ale akurat takie zespoły jak Belgrad powinny łyknąć.
Typ:
RC Cannes @ 1.34 MarathonBet ⛔
EDIT: Żart. Takie błędy w końcówkach dwóch pierwszych partii, że wyglądało to tak jakby nie chciały tego wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Trefl Sopot - Vakifbank✅ 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)
Typ: Vakifbank - 2,5 seta. @ 1.74 Pinnacle.

Statystycznie ten typ nie ma prawa wejść, gdyż zawsze jak to Atomówki były gospodyniami to przegrywały 1-3, ale to co pokazały w ostatnim spotkaniu z Dąbrową jest zwyczajnie słabe i Turczynki z takimi zawodniczkami jak: Sheilla Castro - dwukrotna mistrzyni olimpijska, najlepsza punktująca minionych mistrzostw świata. Kimberly Hill czyli MVP minionych mistrzostw świata. Do tego jeszcze na dokładkę trzy wicemistrzynie Europy Robin de Kruijf, Anne Buijs i Lonneke Sloetjes. W lidze uporali się już z Fenerbahce. Atom pokonał Wrocław, ale przegrał znowu z Dąbrowiankami, a i też potrafił w głupi sposób stracić seta z Bydgoszczą... Logika nie pokazuje tutaj żadnych argumentów po stronie Sopocianek i nawet własna hala im nie pomoże.

Ja jednak się wybieram na ten mecz, więc do zobaczenia na hali.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Atom Trefl Sopot +2.5 seta 2.20 2/10 b e t 365 ⛔
+17.5 pkt 1.95 2/10 parimatch ⛔
14-10 na 17-25 w 1 secie zabiło hcp punktowy. Jednak Vaki 3 klasy lepsze w ogólnym rozrachunku.

Ja idę w drugą stronę. Meczu z Dąbrową nie biorę pod uwagę, bo był grany w Elblągu, w nieznanej Atomówkom hali. Ponad 5.5 pkt średnio na seta, to spory hcp punktowy, a i urwanie seta w/g mnie możliwe (macio106 podał historię).
Niech sobie public gra 3-0 Turczynek po niespełna 1.80 (średnia komiczna 1.20 na seta).

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Lowest scoring set total(not including 5th set): (41.5) over 2.30 1/10 ✅
Chociaż tu trafienie, dzięki sporemu rozpreżeniu Turczynek w 3 secie, bo przy 8-16 w zasadzie księgowałem komplet wtop z tego meczu.

Jeszcze w parimatchu znalazłem fajny bet, że nie będzie seta z pogromem do 16 lub większym.
Też w to wchodzę delikatnie za 1/10.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja idę w drugą stronę. Meczu z Dąbrową nie biorę pod uwagę, bo był grany w Elblągu, w nieznanej Atomówkom hali
Typu nie neguje w żadnym wypadku, bo wydaje się, że zwłaszcza handicap punktowy jest do ogarnięcia.
Hala w Elblągu nieznana była również zawodniczkom z Dąbrowy Górniczej, które z tego co wiem odbyły na niej zdecydowanie mniej treningów (Atomówki ostatnie dni trenowały właśnie w Elblągu, codziennie specjalnie dojeżdżając).
Nie wiem jak tam sytuacja wygląda z Brittnee Cooper, która ostatnio była kontuzjowana. W przeciwieństwie do Tokarskiej (i tak całkiem udany początek sezonu) czy Efimienko potrafi zrobić różnice na środku siatki.
Atom ma solidny skład, ale już teraz widać spore problemy na lewym skrzydle. Balkestein-Grothues jest oczywiście wzmocnieniem, ale obok niej przydałaby się jednak zawodniczka trochę bardziej ofensywna, a Kaczorowska taką zawodniczkaą na pewno nie jest.
Wszystko będzie zależeć od VakifBanku, który kadrowo wygląda świetnie. Jeżeli zagrają równy mecz na swoim wysokim poziomie to Atom seta nie ugra. Tylko, że to kobiety i jakieś wahania mogą się zdarzyć.
Handicap na pewno ciekawy.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam, na dzień dzisiejszy swój post zamieszczę właśnie tutaj bo mam na kuponie m.in dwa spotkania z LM kobiet:
Sopot-Vak.Istanbuł -13,5 handi 2 kurs 1.48✅✅
Macio106 opisał ten mecz i prawdopodobnie sopocianki będzie stać ew wygrać jednego seta a ponadto w jednym z setów przewiduje wyraźny odskok punktowy zawodniczek ze Stambułu linia w maratonie wystawiona prawidłowo -17 przy kursie 1,9 a ja standardowo obniżyłem linie jaką proponuję mi fortuna.. Wynik 17:25 ; 20:25 ; 18:25 +20 pkt

Cannes-Vol.Zurych -15,5 handi 2 kurs 1,44 ✅✅
francuski zespół to już nie ten sam co sprzed paru lat kontra naszpikowany dobrymi zawodniczkami zespół ze Szwajcarii.. Spodziewam się wyniku 3:0 dla Zurychu i w jednym z setów łomotu sromotnego:) np do 13
w maratonie np mamy dobrze wystawioną linię -19,5 ja oczywiście skorzystałem z obniżonego handi...

Wynik: 25:27 ; 17:25 ; 14:25 + 21pkt bez łomotu się nie obeszło:)

Plus Liga mężczyzn:
Częstochowa-Gdańsk 2 kurs 1,22 ✅
kurs na podbicie.. Gdańszczanie dobrze wystartowali i myślę że na początku sezonu pobudzeni dobrymi wynikami jutro podejda do spotkania zmobilizowani i dobrze zmotywowani... AZS może liczyć tylko na wygranie ew jednego seta
Tak jak mówiłem 3:1 dla Lotosu ale wcale tak łatwo nie było

Liga rosyjska mężczyzn:
Fakel N.- krasnodar -8,5 handi 1 kurs 1,43 ✅✅ izzi
mecz już się odbył o 14:30 i zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy... Marathonbet wystawił rano linie -13,5 z którą się zgodziłem ale fortuna troszkę za bardzo ją obniżyła do -8,5 więc z uśmiechem na ustach zagrałem

Załączam poniżej zrzut kuponu
Ps. I jeszcze moje wypociny z weekendu które weszły:)



Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lokomotiv Baku - Azerrail Baku​


Zapowiada się na pewno bardzo ciekawe spotkanie. U bukmacherów faworyta brak.

Lokomotiv przegrał pierwsze wyjazdowe spotkanie z Dynamo Kazań, oglądałem fragmenty i wyglądało to przyzwoicie. Trzeba jednak wziąć poprawkę, bo strasznie słabo zagrały w tym meczu przyjmujące rosyjskiego zespołu, czyli Vasileva i Del Core. Siła Lokomotivu to przede wszystkim atakująca Havlickova, którą wspierają przyjmujące Crncevic i Danielso. Solidny środek siatki i rozegranie (Ozge Cemberci Kirdar). Na pewno bardzo jasnym punktem jest libero Brenda Castillo.

Azerrail pokazał bardzo pozytywną siatkówkę podczas 1 kolejki. Pewna wygrana w trzech setach z MTV Stuttgart. Rozgrywa Nootsara Tomkom, która jest naprawdę bardzo kreatywna. Mocny środek siatki (Filipova i Tow-Arnett). Naprawdę ciekawie wyglądają Amerykanki, które może nie grają w kadrze, ale prezentują wysoko poziom, czyli atakująca Eckerman, przyjmująca Kingdon i wspomniana środkowa Tow-Arnett.

Gospodarzem jest Lokomotiv, ale Azerrail również w tej hali występuje jako gospodarz, więc tak naprawdę nie ma co mówić o przewadze parkietu. W pierwszej serii spotkań naprawdę dobre wrażenie pozostawił po sobie Azerrail i wydaje mi się, że w starciu z Lokomotivem będzie miał zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie.

Typ:
Azerrail Baku @ 1.93 Pinnacle ⛔


Impel Wrocław - SC Dresdner

Wrocław w pierwszej kolejce rozbił azerski Telekom w trzech setach. Niemiecka ekipa przed własną publicznością przegrała 1:3 z Fenerbahce Stambuł, ale to dla nikogo nie było zaskoczeniem.

Impel na pewno wzmocniony w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale jak na razie wcale nie błyszczy. Słabe spotkania z Chemikiem i Atomem, z Muszynianką się uratowały, ale też wyglądało to mocno przeciętnie. Przede wszystkim jest problem na lewym skrzydle. Hildebrand strasznie nieregularna jak na razie, Costagrande słabiutko wygląda, a Kossanyiova to nie jest jeszcze ten najwyższy poziom. Do rozegrania Radeckiej nie ma co się przyczepiać. Środkowe solidne, ale jednak czegoś brakuje.

Dresdner to zawsze była ekipa solidna, która stanowiła kolektyw i przede wszystkim dawała radę na własnym parkiecie. Teraz wielkich gwiazd nie ma, ale powinno to wyglądać podobnie. Dijkema zrobiła spory postęp w sezonie reprezentacyjnym, atakująca Lippmann ma fajne warunki fizyczne, ale jakoś nie może zrobić kolejnego kroku do przodu.

Faworytem jest Impel, który ma lepszy skład i zdecydowanie większy potencjał. Jak na razie ten zespół gra jednak poniżej oczekiwań i jakoś nie jestem przekonany do ich łatwej przeprawy z niemiecką ekipą.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.53 Pinnacle ✅


Pomi Casalmaggiore - Chemik Police

Chemik świetnie rozpoczął sezon. Same zwycięstwa i przede wszystkim straciły chyba tylko jednego seta.
Casalmaggiore miało bardzo udany poprzedni sezon. Pojawiły się zmiany, ale na początku obecnego sezonu również ich gra wygląda bardzo, bardzo dobrze.

Co do Chemika. Na pewno sporym wzmocnieniem są Montano i Havelkova. Montano jak na razie nieregularna, ale w porównaniu do Bjelicy to inna półka. Havelkova sporo wniosła, do teog dochodzi fajna współpraca z Wołosz (grały razem w Busto Arsizio). Chemik ma naprawdę fajnie zbilansowany skład i ciekawy system gry. Przy dobrym przyjęciu grają naprawdę szybko.

Casalmaggiore strasznie mi się podobało już w poprzednim sezonie. Obawiałem się trochę, że odejście Skorupy, Ortolani i Gennari może trochę osłabić ten zespół. Lloyd, Kozuch, i Piccinini jak na razie dają radę. Bardzo mocny środek siatki z Gibbemeyer i Stevanovic. W świetnej formie jest libero Imma Sirressi. Zespół naprawdę bardzo dobrze poukładany i z małą ilością słabszych punktów. Dobrze przyjmują, świetnie bronią i grają dosyć szybką siatkówkę. Na wyższej piłce mogą mieć problemy, ale ciężko je ruszyć zagrywką (chociaż Chemik ma dobrą).

Casalmaggiore u siebie jest według mnie faworytem. Może nie zdecydowanym, bo Chemik w tym zestawieniu personalnym też jest groźny.
Obie drużyny mają udany początek sezonu. Nie ma jednak sensu porównywać OrlenLigi do rywalizacji we Włoszech. Casalmaggiore fajnie pokazało się z Eczacibasi na wyjeździe, wydaje mi się, że wygra kolejne spotkanie, a Chemik zakończy swoją dobrą passę.

Ze stawką się nie poszaleje (limity), ale kurs super jak dla mnie.

Typ:
Pomi Casalmaggiore @ 1.82 MarathonBet ⛔
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Lokomotiv Baku - Azerrail Baku​

Zapowiada się na pewno bardzo ciekawe spotkanie. U bukmacherów faworyta brak.
Lokomotiv przegrał pierwsze wyjazdowe spotkanie z Dynamo Kazań, oglądałem fragmenty i wyglądało to przyzwoicie. Trzeba jednak wziąć poprawkę, bo strasznie słabo zagrały w tym meczu przyjmujące rosyjskiego zespołu, czyli Vasileva i Del Core. Siła Lokomotivu to przede wszystkim atakująca Havlickova, którą wspierają przyjmujące Crncevic i Danielso. Solidny środek siatki i rozegranie (Ozge Cemberci Kirdar). Na pewno bardzo jasnym punktem jest libero Brenda Castillo.
Azerrail pokazał bardzo pozytywną siatkówkę podczas 1 kolejki. Pewna wygrana w trzech setach z MTV Stuttgart. Rozgrywa Nootsara Tomkom, która jest naprawdę bardzo kreatywna. Mocny środek siatki (Filipova i Tow-Arnett). Naprawdę ciekawie wyglądają Amerykanki, które może nie grają w kadrze, ale prezentują wysoko poziom, czyli atakująca Eckerman, przyjmująca Kingdon i wspomniana środkowa Tow-Arnett.
Gospodarzem jest Lokomotiv, ale Azerrail również w tej hali występuje jako gospodarz, więc tak naprawdę nie ma co mówić o przewadze parkietu. W pierwszej serii spotkań naprawdę dobre wrażenie pozostawił po sobie Azerrail i wydaje mi się, że w starciu z Lokomotivem będzie miał zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie.
Typ:
Azerrail Baku @ 1.93 Pinnacle
Cześć. Odnośnie tego meczu. Orientujesz się jak ekipy wyglądają kadrowo? Podczas ostatnich meczy ( ostatni w marcu tego roku ) - murowanym faworytem według bukmacherów był lokomotiw ( kursy w granicach 1,10 ). Czy nastąpiły aż takie rozsady w składzie?
Pozdrawiam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cześć. Odnośnie tego meczu. Orientujesz się jak ekipy wyglądają kadrowo? Podczas ostatnich meczy ( ostatni w marcu tego roku ) - murowanym faworytem według bukmacherów był lokomotiw ( kursy w granicach 1,10 ). Czy nastąpiły aż takie rozsady w składzie?

Pozdrawiam
Lokomotiv miał w tamtym sezonie z tego co pamiętam Buijs na lewym skrzydle (teraz VakifBank), Arrighetti na środku siatki, czy Lloyd na rozegraniu. Więc siła ognia była zdecydowanie większa.

Azerrail (rok temu to był Azeryol, chyba że coś pomyliłem) teraz jest na pewno mocniejszy. Znacznie lepsze rozegranie, bardzo dobrze wyglądają Amerykanki. Nie ma Brakocevic czy Nikolic w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale jakoś całość wygląda to lepiej. Rok temu to były indywidualności, a teraz znacznie ciekawie wyglądają jako zespół.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Trefl Sopot - Novara ✅PGE Atom Trefl - Igor Gorgonzola 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
Typ: 1 @ 2.80 Unibet

Być może typ szaleńczy, kierowany sympatią do klubu. Jednak ja widzę szanse PGE na zwycięstwo. Pierwsze Atomówki siedziały cały tydzień w Sopocie i ciężko trenowały, nie było już &quot;życia na walizkach&quot;. Solidnie pracowały do tego meczu, który jest nie oszukujmy się o &quot;6&quot; punktów. Dwa po kontuzji wróciła Katarzyna Zaroślińska i rozgrywa coraz to lepsze mecze. Jutro powinna już znowu błyszczeć w ataku. Trzy mobilizacja jaka jest w drużynie każdy wie o co grają, wiedzą o tym kibicie i ilość jaka ich jutro przyjdzie (widać po sprzedaży biletów) więc typowo ściany pomagają gospodynią. Jutro w ATOM-ie nie zagra tylko Brittnee Cooper, która bardzo dobrze zastępuje Maja Tokarska (chociażby ostatni mecz ligowy). Tak wszystkie zawodniczki są dostępne. Ktoś powie no dobra, ale z Łodzią było 3-2 no było, ale jak by w frajerski sposób nie przewaliły 4 seta to było by inaczej, miały tydzień liczę że błędy zostały poprawione a głowa wyzerowana.
Włoszki natomiast zajmują 4. miejsce w Serie A, ustępując w tabeli kolejno Imoco Volley Conegliano, Nordmeccanice Piacenza i Pomi Casalmaggiore. Jednak ostatnie dwa mecze to dwie przegrane w tym ostatnia ze znacznie słabszym Montichiari. Prawdziwy popis dała chorwacka atakująca zespołu, Samanta Fabris. Jej 29 punktów jednak nie wystarczyło do wygrania tego spotkania. Obecnie najmocniejszym elementem gry Włoszek wydaje się być zagrywka - są one drugim najlepiej serwującym zespołem Seria A, jednakże ryzyko na zagrywce sprawia, że popełniają wiele błędów. A w Sopocie przyjmująca Maret Balkestein gra naprawdę dobrą siatkówkę.
Podsumowując moim zdaniem Sopot jutro musi wygrać to spotkanie, i podoła temu zadaniu, a pomogą kibice przepracowany tydzień i &quot;własne ściany&quot;. Do zobaczenia na hali!


Składy zespołów:
PGE Atom Trefl Sopot: Maja Tokarska, Maret Balkstein, Olga Sawenczuk, Anna Miros, Magdalena Damaske, Zuzanna Efimienko, Danica Radenković, Anna Kaczmar, Justyna Łukasik, Agata Durajczyk, Klaudia Kulig, Klaudia Kaczorowska, Katarzyna Zaroślińska.
Igor Gorgonzola Novara: Helene Rousseaux, Eleonora Bruno, Magdalena Wawrzyniak, Tijana Malesević, Martina Giuggi, Aurea Cruz, Sara Bonifacio, Cristina Chirichella, Stefania Sansona, Noemi Signorile, Francesca Bosio, Samanta Fabris.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jest i nasz mistrz odmiany i interpunkcji ale po kolei.
po kontuzji wróciła Katarzyna Zaroślińska i rozgrywa coraz to lepsze mecze.
Ona to ma problemy, żeby dojść do 40% skuteczności w meczu, nie licząc meczu z Legionowem ale to nie jest żadna miara przeciwnika, poza tym oddaje masę punktów po własnych błędach.
A jeszcze poza tym Zaroślińska wielokrotnie udowodniła (także mi), że nadaje się do obijania średniaków, gorzej jak przychodzi jej zagrać przeciwko mocniejszej drużynie, za taką uważam zespół z Novary.
Trzy mobilizacja jaka jest w drużynie każdy wie o co grają
Rozumiem, że dla Novary mecz o nic, ok.
Jutro w ATOM-ie nie zagra tylko Brittnee Cooper, która bardzo dobrze zastępuje Maja Tokarska
Tokarska jeszcze jakoś wygląda, za to Efimienko jest dramatycznie słaba i bardzo często zastępuje ją Łukasik.
Ktoś powie no dobra, ale z Łodzią było 3-2 no było, ale jak by w frajerski sposób nie przewaliły 4 seta to było by inaczej, miały tydzień liczę że błędy zostały poprawione a głowa wyzerowana.
Bardzo życzeniowe zdanie, które jak dla mnie tylko odstrasza od takiego typu, sam twierdzisz, że przegrały frajersko, więc to chyba nie świadczy zbyt dobrze o nich.
Wcześniejsze mecze także mnie nie przekonują specjalnie, wygrana z fatalnym Legionowem 3-0, porażka u siebie z Vakifbankiem 0-3, gdzie zbierały równy oklep w każdym secie i traciły punkty seriami, porażka u siebie z Dąbrową, wygrana ze słabym Wrocławiem. Dupy to nie urywa.
Jednak ostatnie dwa mecze to dwie przegrane w tym ostatnia ze znacznie słabszym Montichiari.
To znacznie słabsze Montichiari w OL pewnie kręciłoby się koło 4 miejsca.
Obecnie najmocniejszym elementem gry Włoszek wydaje się być zagrywka
A Sopot ma w składzie takiego orła przyjęcia jak Kaczorowska, która jest kopalnią punktów.
A w Sopocie przyjmująca Maret Balkestein gra naprawdę dobrą siatkówkę.
Może w przyjęciu jeszcze sobie radzi ale w ataku to jest dramat, podobnie jak Kaczorowska.
Podsumowując moim zdaniem Sopot jutro musi wygrać to spotkanie, i podoła temu zadaniu, a pomogą kibice przepracowany tydzień i &quot;własne ściany&quot;.
I cała &quot;analiza&quot; sprowadza się do tego, że Sopot musi wygrać, genialne.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam nie mam czasu na opisanie meczy postaram się później
Zagrany kupon w fortunie na razie dam tylko zrzut kuponu a później coś napiszę

Dyn. Moskwa- Alba Blaj +26,5 handi 2 kurs1.42✅
Co do gospodyń wiadomo że mają mocny zespół i powinny to spotkanie rozstrzygnąć na korzyść 3:0 ale zespółz Rumunii napewno się postawi i liczę na jeden wyrównany set.. U siebie przegrały z Piacenza po wyrównanej walce..
Wynik 25:22 ; 25:23 ; 25:18

P.Belgrad- Vol. Zurych -15,5 handi 2 kurs 1,35 ✅✅
wiem że kurs mały ale pobieram.. Powiem tak nie zdziwię się jakby vizura zdobyła seta ale to mi na rękę bo wtedy zespół z Zurychu w jakimś secie może rozgromić gospodynie i w ogólnym rozrachunku ponad te 20 oczek przewagi powinno się pojawić..
wynik 17:25 ; 17:25 ; 12:25 izzi ????

Milano-Lube Civitanowa -13,5 handi 2 kurs 1,45✅izzi
I tu również pomniejszona linia jaką oferuje fortuna..
Gospodarze ostatnio przeciwstawili się ekipie Latiny przegrana 2:3 ale lekko morale mogły podskoczyć..
Ogólnie skład personalny przeciętny ale ambicji i determinacji ażeby ugrać chociaż seta nie zabraknie...
Myślę że goście jeden set wygrają zdecydowanie i ok 20 małych pkt w całym meczu co pokryje handi
13:25 ; 18:25 ; 16:25

Będzin-Czarni Radom -10,5 handi 2 kurs 1,44 ✅
ten mecz opisałem w dziale +L.. Radom dziś wskakuje na fotel lidera..
wynik 18:25 ; 17:25 ; 22:25

Myślę że mimo kłopotów z grą Resovii są w stanie pokonać u siebie Kędzierzyn 3:1.. Tak naprawdę dla ekipy z gości to będzie pierwszy poważny sprawdzian bo dotąd grali z dołem tabeli.. Jestem sam ciekaw jak to spotkanie będzie wyglądało:)

Trochę ogolnikowo dziś ale brak czasu niestety

Ps. Do tego dorzucam kupon kamikadze:) może ktoś sobie z niego coś wybierze..
Pozdrawiam

Ps. Kolejny dzień na ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Eczacibasi - Chemik Police⛔Eczacibasi VitrA Stambuł - Chemik Police 3:0 (25:22, 25:18, 26:24).
Typ: Chemik + 1,5 seta @ 1.80 STS (Tylko tam znalazłem, jak ktoś ma innego buka to proszę o info.) lub Betsson.

Turczynki to jedne z faworytek do końcowego sukcesu. Zespół z wysokim budżetem zbudowany w jednym celu – zwycięstwa. Zwyciężczynie ostatniej edycji, naszpikowane gwiazdami: Maja Poljak, Jordan Larson-Burbach czy młoda Tijana Bošković. Niby wszystko powinno być perfekcyjne, a jednak nie jest. W lidze przegrane z Fenerbahce i Halkbank, a w tegorocznej lidze mistrzyń u siebie uległy Casalmaggiore 3-2. Przypominam że chemik je pokonał 3-2. Jednak to nie jest żaden wyznacznik. Ważny aspekt jest jeden to że chemik co by nie mówić w tym sezonie nie przegrał ani jednego meczu! Są na fali zwycięstw i dodaje im skrzydeł. Eczacibasi przegrało wszystkie spotkania z mocnymi rywalami. Same zawodniczki wiedzą że nie jadą tam jako faworytki:
- Według mnie czeka nas najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Przeciwniczki bronią złotego medalu Ligi Mistrzyń, więc to mówi samo za siebie. Nie jesteśmy faworytem spotkania, ale czasami to lepiej. Z drugiej strony uważam, że nie jesteśmy również na straconej pozycji. Mamy silny zespół i jeśli chcą z nami wygrać, będą musiały się natrudzić – kończy.
Chemik nie odpuści tego spotkania, tego jestem pewien jest w stanie nawiązać walkę i ugrać te dwa sety. Bo jednak o zwycięstwo w całym meczu będzie trudno. Co by Turczynkom nie wypominać to i tak nadal solidna ekipa.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam, na dziś w fortunie zagrałem taki tripel za 210zł Kurs po odjeciu podatku 2,9
Później napiszę obszerną analizę..

Kamnik Calcit - Vak.Stambuł ✅izzi✅
pierwsza drużyna zdobędzie 51,5 pkt zagrałem poniżej po kursie 1,59
Na Sam wynik 3:0 płacą 1,1 a gospodynie myślę że nawet w jednym secie nie zbliżą się do 20 pkt.. Wystarczy że będzie do 16 ; 17 ; 18 i punkty zaliczamy.. Turczynki napewno jakiegoś seta ogarną do 12 lub 13
12:25 ; 14:25 ; 15;25


Eczaczibasi-Chemik Police powyżej165,5 kurs1,38⛔
Chemik bez porażki w tym sezonie gra wygląda dobrze a gospodynie są trochę pod formą liczę na wyrównany mecz i tutaj nikt tanio skóry nie sprzeda nie zdziwię się jak będzie 5 setów
25:22 ; 25:18 ; 26:24
szkoda tego trzeciego seta bo mecz mógłby się inaczej potoczyć

Dodałem do kuponu jeszcze ligę włoską mężczyzn

Verona-Padwa -9,5 handi 1 kurs 1,51 ✅
Gospodarze napewno faworytem spotkania ale na jakiś tam spacerek bym nie liczył.. Stać gości na urwanie seta
ale 3pkt pozostaną w Veronie a o handi się nie martwię
porównując z bet365 który wystawił linię -13,5 po kursie 1,7 linia -9,5 korzystna:)
25:23 ; 25:18 ; 26:24

Ps. Podaję jeszcze drugi kupon już bez analizy pograny za 60zyli.. Może ktoś skorzysta;-)
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Novara - Sopot 1:3 (25:22, 21:25, 22:25, 21:25)
Typ: 2 (+2,5 seta) @1.47 Unibet ✅lub 2 (+12,5 pkt) @1.66 1xBet✅ lub Over 177.5 pkt @1.92 1xBet✅ lub Over 3.5 seta @ 1.56 Unibet✅


Jedno jest pewne Novara na pewno nie zagra tak słabo jak grała w Ergo Arenie, ba jej ostatnie wyniki są naprawdę dobre. Zwycięstwa z Conegliano, Scandicci i Busto Arsizio. Atom natomiast też trzy zwycięstwa. Gładkie ogolenie Bielska i Ostrowca, ale z Piłą nie było już tak kolorowo. Po dwóch wygranych setach Atomówki poczuły &quot;już wygraną&quot; i gra się rozłupała. Jednak co by nie mówić to nerwową końcówkę czwartego seta wygrał Atom, mimo błędów sędziego czy swojej słabej gry. To świadczy tylko doświadczeniu zawodniczek. Ostatnio pewien użytkownik był taki przekonany o tym jak Efimienko jest słaba, w pierwszym meczu z Novarą świetne bloki mecz z Piłą to samo. Ten sam użytkownik zarzucał że Balkestein Maret gra &quot;dramat&quot; w ataku no w meczu z Piłą 24 punkty same nie wpadły.;) Niestety są też minusy niepokoi forma Zaroślińskiej, w ostatnim meczu zagrała źle, a z KSZO nie grała wcale. Ivana Đerisilo też w ostatnim meczu fatalnie zagrała błędy błędy, po co wpuszczać kogoś z laurami jak ma się na ławce solidną Sawenczuk? Radenkovic jak to ona walczy o każdą piłkę i w sumie niczym się nie wyróżnia, robi dobrze to co do niej należy. Nie zapominajmy że ten mecz jest meczem w którym można wiele zyskać. Może on bowiem zagwarantować awans do play offów, jednak Atomówki nie muszą wygrać wystarczy że doprowadzą do tie breaka. Kończąc tutaj żadna drużyna nie odpuści, będą walczyć o każdą piłkę i każdy punkt. Nie spodziewam się tutaj wielkiego pogromu ze strony Włoszek, ok są mocne, ale Atom seta im na pewno urwie, i wcale nie powinien przegrać tak dużo. Ba nawet jest w stanie z Włoszkami powalczyć o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Novara - Sopot 2 +1.5 seta 2.50 2.5/10 p i n n a c l e ✅
1-3

2 sety po 2.50 wydają się dobrą opcją. Marathonbet otwierał rynek z 3.20 na Atom, a tu mamy 2.50 za +1.5, które daje awans.
Inna sprawa z meczem, bo w ewentualnym tie breaku już Sopot by mógł sobie pozwolić na rozluźnienie.
Zastanawiam się, czy sam powrót Bosetti tłumaczy wzrost kursu na Sopot z 3.20 na 4.05, czy są ku temu inne racjonalne przesłanki? Czy typowe public money zbija kurs na Novarę?
Daję Polkom około 45% szans na urwanie 2 setów i po 2.50 2.5 jednostki inwestuję.
Pojechały mocno zmobilizowane, większa presja jest na Włoszkach. One muszą, nasze mogą. Poza tym w głowach i jednych i drugich jest to 3-0 z Sopotu. Wiary we własne umiejętności Sopociankom tutaj nie zabraknie po tym laniu, które Włoszkom zafundowały w Ergo Arenie. Sama gra Sopocianek od kilku spotkań też wyraźnie coraz lepsza, o czym wyżej pisał macio106. W 1 spotkaniu Włoszki kompletnie nie zagroziły Atomówkom zagrywką i jeśli w tym elemencie nic się drastycznie nie zmieni, to powinno być dobrze.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Teraz włączyłem TV i jak się okazuje na rozegraniu Kaczmar, bo Radenkovic jakis uraz na porannym treningu. Oj będzie słabo.
Dały radę i bez Radenkovic. Jednak trzeba było i czysty win brać. Miały ponad 30% spokojnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom