>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

S 2

szaloneliczby

Użytkownik
zwycięska partia przejmuje głosy tych którzy nie zdobędą 5%, czyli PiS jak wygra to złapie kilka dodatkowych procent. Scenariusz który zaprezentowałeś jest nierealny. W wyborach do sejmiku obowiązywał inny system.
Ale to jest nieprawda... Po prostu partie, które nie przekroczyły progu nie są brane pod uwagę w metodzie D&#39;Hondta. To jest dokładnie taki sam scenariusz liczenia jak w wyborach do sejmików wojewódzkich.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kto lepszy? PSL-SLD/ PSL @1.50 STS
Nie oszukujmy się SLD miało swoje 5 minut z panią Ogórek, ale teraz nie mają już zbytnio argumentów żeby na nich glosować ich czas powoli przemija, po prostu ludzie wolą dać szanse innym. Do tego jeszcze w społeczeństwie funkcjonuje myślenie SLD a to komuchy to nie ja na nich nie zagłosuje. PSL ma stałe poparcie u rolników i to się nie zmienia, do tego PSL jest w miarę porządnie przedstawiane w mediach, więc co nieco zainteresuje ich program wgłębią się w to i co poniektórzy zagłosują na nich. Nie mniej moim zdaniem czas SLD już przemija i PSL spokojnie ich wyprzedzi.
Sry ale moim zdaniem bardzo słaby zakład po mega cienkim kursie. Jeśli juz miałbym coś wybierać to zdecydowanie wolałbym pograć na Lewice. Swoje 5min w wyborach prezydenckich to miał Kukiz i w 2 turze Duda, Ogórek poza tym że całkiem fajna kobieta niczym się nie wyróżniła, więc nie wiem czemu to ona i SLD miałob bym miec &quot;swoje 5 minut&quot;. Wybory prezydenckie w wykonaniu SLD to lekka kompromitacja, zresztą kilka ostatnich wyborów do PE czy samorządowych to słabiutkie wyniki. Teraz jednak zauważono problem, Lewica potrafiła sie dogadać, zwarli szyki i pod jednym szyldem idą do wyborów. Zawsze trochę stałego elektoratu jest, jakieś kolorowe środowiska i temu pokrewne również na nich zagłosują, nie zdziwię się jak koło 10% się zakręcą. PSL przyjęło sie ze jest partią rolników ale z rolnikami to wiele wspólnego oni raczej nie mają. Sawicki to jeden z najbardziej nielubianych ministrów, pamiętamy najazdy traktorami na Warszawe. Piechociński ostatnio nie potrafił dopiąć budowy fabryki Jaguara która to powstanie gdzieś na Słowacji. PSL kojarzy sie z nieudolnością i kolesiostwem ale jak co wybory pewnie do Sejmu wejdą i zrobią coś koło 6%. Nie mnie jednak dla mnie więcej głosów na jesieni bedzie miała lewica.
PSL - ZL 2 @2,15 sts
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj w jakimś sondażu podali, że Nowoczesna ma mieć 7% ? Czy jest się czego bać z tym zakładem na poniżej 5,5%, jak myślicie ? Mi się to wydaje całkiem nierealne, bo nawet jak ktoś jest zawiedzionym wyborcą platformy to w obliczu 41% dla PiSu nie powinien jeszcze rozmywać głosów na Nowoczesną. Na Nowoczesną to można by sobie głosować jak by było np. 32% na PO, 35% na PiS, ale nie w takiej sytuacji. Inne sondaże podawały na Nowoczesną 2,2%. Zostaje jednak chyba tylko intuicja.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Pompują Petru żeby wycyckać Ruch Kukiza to jest widoczne jak na tacy. Gościu jest anonimowy na tę chwilę to nie ma sie czego bać. Ale jak ruszą kampanie to ja to widze tak że własnie nowoczesna i SLD będą ciągle pokazywane, żeby troche ludziom zadziałać na wyobraźnie. Ja prawde mówiąc przestaje rozumiec tą taktyke bo zamiast pompować PO to tutaj stawiają na gościa którego praktycznie nikt nie zna. Mam nadzieję że sie przeliczą i nic z tego nie wyjdzie ;)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Pompują Petru żeby wycyckać Ruch Kukiza to jest widoczne jak na tacy. Gościu jest anonimowy na tę chwilę to nie ma sie czego bać. Ale jak ruszą kampanie to ja to widze tak że własnie nowoczesna i SLD będą ciągle pokazywane, żeby troche ludziom zadziałać na wyobraźnie. Ja prawde mówiąc przestaje rozumiec tą taktyke bo zamiast pompować PO to tutaj stawiają na gościa którego praktycznie nikt nie zna. Mam nadzieję że sie przeliczą i nic z tego nie wyjdzie ;)
Bo ludzie nie chca glosowac na PO i to wlasnie Petru zamiast PO ma zlapac tych wyborcow , by potem po wyborach nie okazac sie antysystemowcem jak to on wmawia, tylko stworzyc koalicje z PO ????

Zobaczycie PO ze wszystkimi zrobi koalicje byle nie dobrac im sie do dupek , przeciez te ustawy o zmianie plci , czy ostatnio Kopacz na konferencjie z pytaniami o finansowanie kosciola , to krok do wyborcow lewicowych i do SLD, by po wyborach zrobic koalicje, problem w tym , ze nie wiadomo czy ZL i .Nowoczesna wejda do parlamentu ;)


Wspominalem tutaj , ze PO nie przekroczy 20% to mnie wszyscy wysmiali i pukali w czolo, a o to wlasnie wychodza 1 sonadaze gdzie PO ma tylko 18% ;) A tendencja leci w dol i w dol. Czekam tylko na decyzje Senatorow PO zwiazku z referendum, bo obojetnie jak zadecyduja i tak sa na straconej pozycji :]:]

Jak to jakis prof. ostatnio powiedzial : Kto referendum wojuje , ten od referendum ginie ;)
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Dokładnie sie zgadzam z Panem wyżej, widać że POwcy robią wszystko żeby się zwąchać z kim sie da, ale czy to coś da? ???? Ja również w poście wyżej dawałem typ na under 21.5 bodajże i podejrzewam że to wejdzie jak masło ;p ja osobiście jeszcze nic nie grałem czekam na kursy na miesiąc przed wyborami bo jeszcze może się sporo wydarzyć
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Jest jeszcze jedno kluczowe pytanie - na ile ci, którzy teoretycznie popierają inicjatywę Kukiza czy Petru są w stanie zagłosować na anonimowe osoby na listach. To jest właśnie coś, na czym często zyskuje PSL - mają na listach znane osoby z kręgów lokalnych i nawet jeśli ktoś PSL nie popiera, to zawsze jakaś tam pula głosów jest przez nich przechwycona.
Ogólnie tym mniejszym/nowszych partiom zostało mało czasu na wypromowanie swoich ludzi, nie mówiąc już o jakichś programach/wizjach/hasłach które miałyby nadać ton debaty tuż przed wyborami. Ja to w ogóle zacząłbym od tego czy te komitety są w stanie zebrać w całej Polsce odpowiednią liczbę podpisów do rejestracji ;)
 
J 127

jester72

Użytkownik
Jeśli to okaże się prawdą http://www.tvn24.pl/kwiatkowski-i-bury-podejrzani-o-ustawianie-konkursow-w-nik,572036,s.html to PO juz się po tym nie podniesie i poleci w dół, przerywając lekką, ale jednak tendencje wzrostową. Zwłaszcza że Kwiatkowski (i kierowana przez niego NIK) uchodził raczej za uczciwego, a przynajmniej nie umoczonego w jakieś grubsze afery. Tak czy owak do wyborów jak to się mówi niczym tego nie przykryją ???? i będą rozjeżdżani przez w gruncie wszystkich, a zwłaszcza przez PiS.
Polskie ziemniaki
STS linia 28,5 kurs na under 1,75
Toto linia 22,5 kurs 1,95
i Fortuna linia 26 kurs 1,8
Linia w STS mocniej do zaatakowania, choć ew. sugeruje poczekać do potwierdzenia info, no chyba że hazard jest silniejszy ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli to okaże się prawdą http://www.tvn24.pl/kwiatkowski-i-bury-podejrzani-o-ustawianie-konkursow-w-nik,572036,s.html to PO juz się po tym nie podniesie i poleci w dół, przerywając lekką, ale jednak tendencje wzrostową. Zwłaszcza że Kwiatkowski (i kierowana przez niego NIK) uchodził raczej za uczciwego, a przynajmniej nie umoczonego w jakieś grubsze afery. Tak czy owak do wyborów jak to się mówi niczym tego nie przykryją ???? i będą rozjeżdżani przez w gruncie wszystkich, a zwłaszcza przez PiS.
Polskie ziemniaki
STS linia 28,5 kurs na under 1,75
Toto linia 22,5 kurs 1,95
i Fortuna linia 26 kurs 1,8
Linia w STS mocniej do zaatakowania, choć ew. sugeruje poczekać do potwierdzenia info, no chyba że hazard jest silniejszy ????
Ja uważam, że linie 28,5 jest do grania, ale niżej to zawsze ryzyko. Pojedynek między PO a PiS dopiero się zacznie. Na razie to jest walka tylko w jedną stronę czyli w stronę PO. Moim skromnym zdaniem służby z zemsty próbują doprowadzić do zniszczenia PO, ale to są byłe służby (coś jak w filmie &quot;Służby specjalne&quot;). Jednak jak PO się odwinie używając obecnych służb to na jaw mogą wyjść różne nieprzychylne rzeczy związane z PiSem.
Myślę, że wynik PO będzie oscylował na poziomie 20%-25%, ale jeszcze wiele, bardzo wiele może się zdarzyć.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Jednak jak PO się odwinie używając obecnych służb to na jaw mogą wyjść różne nieprzychylne rzeczy związane z PiSem.
PiS obecne może załatwić tylko informacja, że Prezes nie nakarmił kota i pozostawił go w upale bez dostępu do wody.
A tak na poważnie - Adamo, przestań p...!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PiS obecne może załatwić tylko informacja, że Prezes nie nakarmił kota i pozostawił go w upale bez dostępu do wody.
A tak na poważnie - Adamo, przestań p...!
Jester to ty przestań p...., że w PiS są sami święci... W każdej społeczności, w każdej partii, wszędzie są różne osoby. Nie będę się wypowiadał przez rok na tematy polityczne na tym forum, zgodnie z obietnicą. Zobaczymy za rok jacy to święci będą w PiSie, no chyba, że zdarzy się cud i jednak nie zdobędą władzy.
A co do typu ja tylko na linie under 25 radzę po prostu się wstrzymać do czasu sprawdzenia, czy i służby coś nie znajdą tym razem na PiS. Nie mówię, że tak będzie, ale może się tak zdarzyć. Generalnie granie teraz = lepsze kursy, ale większe ryzyko. Każdy podejmuje decyzję sam.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem służby z zemsty próbują doprowadzić do zniszczenia PO, ale to są byłe służby (coś jak w filmie &quot;Służby specjalne&quot;). Jednak jak PO się odwinie używając obecnych służb to na jaw mogą wyjść różne nieprzychylne rzeczy związane z PiSem.
Typowy argument leminga i Giertycha, jak Prokuratura chciala zamknac Kaminskiego , to oo jaka niezalezna i dobra prokuratura, ale jak chca zamknac koalicjanta albo Kwiatkowskiego to oooo jaka Pisowska prokuratura i sady...
A co mozna znalezc na PiS ? Nie sa moze swieci, pod wzgledem wystepow w mediach czy w rozmowach , ale akurat nic nie maja za uszami , bo nie chodzili na osmiorniczki, nie dali sie podsluchac we wlasnej villi;) a jedyna tasma , ktora poszla na nich to ta jak Tusk chcial ich sprowokowac, mniej ich a Samoobrone.
Juz raz pisalem, ze PO nie przekroczy 20% i dalej sie tego bede trzymal, do tego T.Lis znowu probowal zaatakowac Dude, ale zapomnial ze Kopacz i PO ma wiecej za uszami i znowu to PO bardziej oberwie niz PiS.
Jak dla mnie trzeba grac te linie, przed decyzja Senatu o Referendum , podobno maja odrzucic referendum , co za tym idzie wku**** 6mln. potencjalnych wyborcow i dadza PiSowi tyle mozliwosci na spoty i pokazanie ,, Obywatelskosci&#39;&#39; , ze w polaczeniu z tasmami sie juz nie podniosa ;)
DLatego podzielam zdanie Jestera i polecam granie wszelkich underow. a skoro STS daje 28 to polecam bardzo ;) Bo po 2 tygodniach linnie bardzo spadna i to moze do poziomu 20-22 %;)
 
J 127

jester72

Użytkownik
Jester to ty przestań p...., że w PiS są sami święci... .
Nie znajdziesz takich moich wpisów z prozaicznego powodu -bo tak nie uważam. Tyle tylko że afery Pisu są póki co aferami czasu przeszłego dokonanego, za które Pis zapłacił porażką wyborczą w 2007 roku.
Natomiast afery PO są aferami czasu teraźniejszego za które przyjdzie im zapłacić w październiku ????. Tyle.
@blady9mks
Mylisz, co symptomatyczne dla zatwardziałych zwolenników PiSu 6 milionów podpisów z 6 milionami wyborców. Tak się składa że sam podpisałem się pod dwoma referendami - co do dzieciaków i co do lasów ???? I kilku moich znajomych postąpiło podobnie. Więc 6 milionów podpisów to nie to samo co 6 milionów wyborców. Nawet potencjalnych ;)
Linia under 20% dla PO nadal moim zdaniem dyskusyjna, zobaczymy co &quot;spindochtor&quot; Misiek wymyśli ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Mylisz, co symptomatyczne dla zatwardziałych zwolenników PiSu 6 milionów podpisów z 6 milionami wyborców. Tak się składa że sam podpisałem się pod dwoma referendami - co do dzieciaków i co do lasów I kilku moich znajomych postąpiło podobnie. Więc 6 milionów podpisów to nie to samo co 6 milionów wyborców. Nawet potencjalnych
Nie napisalem ,ze te 6 mln. to wyborcy PiSu napisalem tylko, ze jak Senat nie przyjmie z glosami PO, tego referendum , to PO bedzie mialo kolejny problem w liczbie 6mln wyborcow /osob podpisujacych, bo to ze te osoby podpisaly itd. to znaczy ze chca tego referendum ,a jak teraz Ci przychodzi PO i mowie nie nie , referendum nie ma to co , glosujesz na nich ? No chyba nie , wiec PO sie tym oslabia, Duda ma teraz szach , trzeba czekac tylko na mat( czyli decyzje Senatu ) Senat przyjmie : Duda ,, w kampanii mowilem , ze mln. osob to automatycznie moj projket o referendum &#39;&#39;
Senat nie przyjmie : Po raz kolejny PO wyrzuca 6 mln glosow do smietnika.
Dlatego jak ktos uawza , ze granie undera ma sens to lepiej grac przed decyzja senatu, poniewaz poparcie bedzie spadac .
Ciekawa grafika, ,,a ty dlaczego glosujesz na PO ? &#39;&#39;
 
J 127

jester72

Użytkownik
Jak dla mnie trzeba grac te linie, przed decyzja Senatu o Referendum , podobno maja odrzucic referendum , co za tym idzie wku**** 6mln. potencjalnych wyborcow ;)
Napisałeś i nie zrozumiałeś co Ci na to odpisałem. Wielu ludzi podpisywało się pod dwoma ( w tym ja sam) a nawet trzema wnioskami referendalnymi, co nie jest ani dziwne ani zabronione, a to oznacza że 6 milionów podpisów to nie to samo co 6 milionów wyborców.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I jeszcze jest taka kwestia, że PiS jak zwykle manipuluje opinią publiczną, ROBIŁ TO OD ZAWSZE, sumując głosy. Średnio było po 2mln na każde z pytań więc np Jester i inni podpisali się pod dwoma, ale tak naprawdę to jeden człowiek/wyborca, i w głosach pod referendum było liczone jako 2, ale głos wyborczy jeden ???? Tak realnie to z 3 mln osób się mogły podpisać dając 6 mln głosów.
I nie jestem przekonany co do tego, że ludzie tak źle będą patrzyli na to odrzucenie, bo nawet do Pisowców powinien trafić argument, że jest coś nie tak, jeśli jest referendum WYŁĄCZNIE z pytaniami środowiska jednej partii politycznej i to w dniu wyborów. Prezydent miał dobry pomysł na zaszachowanie PO ale byłby mistrzem strategii jak by np. jeszcze dopisał pytanie SLD o związki partnerskie gejów. Wiadomo, że ludzie by to odrzucili bo mamy społeczeństwo konserwatywne, ale miałby argument, że są różne pytania.
Komor zrobił referendum, ale z głównym pytaniem kukizowców o JOWy, a nie z pytaniami z PO.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Napisałeś i nie zrozumiałeś co Ci na to odpisałem. Wielu ludzi podpisywało się pod dwoma ( w tym ja sam) a nawet trzema wnioskami referendalnymi, co nie jest ani dziwne ani zabronione, a to oznacza że 6 milionów podpisów to nie to samo co 6 milionów wyborców.
No ok , to nawet jezeli to nie jest 6 mln podpisow, to skoro sie pod czyms podpisujesz to tego chesz , a jak Ci tego dana partia nie daje to co , glosujesz na nia ? No nie , wiec juz ten mln, czy 2 ida na inne partie.

I nie jestem przekonany co do tego, że ludzie tak źle będą patrzyli na to odrzucenie, bo nawet do Pisowców powinien trafić argument, że jest coś nie tak, jeśli jest referendum WYŁĄCZNIE z pytaniami środowiska jednej partii politycznej i to w dniu wyborów.
Kocham te manipulacje, ze sa to pytania Pisowcow, tak jak prokuratura jest pisowska jak zamykaja zlodzieji, i tak jak CBA jest pisowskie jak odrkywa afery i korupcje.

Powtarzam po raz kolejny , zapytaj Jestera czy jest pisowcem czy nie , sa to pytania ,pod ktorymi podpisali sie POLACY , a nie czlonkowie partii itd, to Obywatele zebrali te podpisy i poszli do Prezydenta, dziwne ze jakos ani SLD, a nie TR nie potrafia zebrac podpisow , pod swoimi pytaniami i je przekazac Prezydentowi ?

Prawdziwy test dla Dudy bedzie wlasnie to jak, Lewica przyjdzie z podpisami i je przekaze i poprosi o referendum, a tak byly podpisy Duda zlozyl wniosek i tyle . Nie jest to zadne pisowskie referendum, a referendum Polakow, ktorzy tego chcieli i sie pod nim podpisali!

I jeszcze jest taka kwestia, że PiS jak zwykle manipuluje opinią publiczną, ROBIŁ TO OD ZAWSZE, sumując głosy. Średnio było po 2mln na każde z pytań więc np Jester i inni podpisali się pod dwoma, ale tak naprawdę to jeden człowiek/wyborca, i w głosach pod referendum było liczone jako 2, ale głos wyborczy jeden Tak realnie to z 3 mln osób się mogły podpisać dając 6 mln głosów.
No tak PO to wgl nie manipuluje, a rzecznik rzadu, tak bardzo rzecznikuje , ze partia sie zajmuje ???? )

Komor zrobił referendum, ale z głównym pytaniem kukizowców o JOWy, a nie z pytaniami z PO.
Przeciez PO zawsze bylo za JOWami ;) Komorowski zrobil tykajaca bombe, ktora teraz uderza w PO i kosztuje Polakow bardzo duzo pieniedzy i tyle ;)

Do mnie np. nie dociera argument ,, na Komorowskeigo glosowalo iles tam mln. dlatego maja byc tez inne pytania itd &#39;&#39; Glosuje sie na osobe , a jak sie chce miec jakies referendum to trzeba zebrac glos Obywateli i tyle.

P.S malo osob wspomina jakos o tym, ze Sejm moze tez zrobic wlasne referednum , dlatego wiec tak bardzo przejete PO losem obywateli lewicowych , nie skrzyknie sie z SLD i przeglosuja taki projekt ??

Ano odpowiedz jest bardzo prosta i banalna, takie referendum nie przekroczyloby 10% frekwencji i dlatego nie chca sie dalej upokarzac sie i tracic wyborcow.

Co do tego , ze Duda powinien dopisac pytania lewicy, nie maja one zadnego poparcia w podpisach , a o lewej stronie najlepiej swiadcza wybory prezydenckie , dzie lacznie mieli 2% , wiec nawet nie mln glosow. Zbiora podpisy , niech zloza projekt i czas pokaze. A tak gdyby Duda dopisal pytania od Lewicy to Korwin przyjdzie i powie EJ ! przeciez mialem wieksze poaprcie od LEwicy gdzie omje pytania ?! itd itd. :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PO poniżej 28,5% kurs: 1,75 buk: STS (BARDZO) WYSOKA STAWKA
Zamiast tyle gadać o polityce lepiej na niej zarabiać ???? Wg praktycznie wszystkich sondaży głosy PO szacuje się maksymalnie na 26%. Generalnie wg różnych sondaży w ciągu ostatniego miesiąca było 19-26%. Oczywiście same sondaże to nie wszystko aby zagrać taką stawką. Punktem odniesienia może być I tura wyborów prezydenckich gdzie Komor miał ok 33% czyli zaledwie o 4,5% więcej niż próg w naszym zakładzie. Oczywiście jednak wybór Prezydenta, a partii to 2 zupełnie różne sprawy. Prezydent z racji braku właściwie podejmowania decyzji ma zawsze handicapowo ocieplany wizerunek, tak jest zawsze. Do tego co bardzo ważne wyborcy PiSu po raz pierwszy od 8 lat mogą mieć swój rząd, swojego Prezydenta już mają. Są więc bardzo, bardzo zdterminowani aby ruszyć cztery litery i bez względu na pogodę iść na wybory. Nie można tego powiedzieć o wyborcach PO, którzy są zniesmaczeni licznymi aferami i gotowi będą albo pozostać w domach albo oddać głos na Zjednoczoną Lewicę, które może rzeczywiście zjednoczyć cały lewicowy, liberalny elektorat, a PiSu też bardzo nie lubi. Wracając jeszcze na moment do wyborów prezydenckich te kilka procent to właśnie ci co zagłosowali na Komora, bo mieli tylko Ogórek, nikogo poważnego. Do tych wszystkich argumentów co podałem wyżej dochodzą coraz to nowe aferki i afery. Nieważne czy to robią służby czy ktoś inny - uderza to w PO bo kolejni wyborcy zaczynają się zastanawiać o co chodzi. Dla mnie osobiście Kwiatkowski wyglądał na bardzo porządnego gościa i go lubiłem, no ale jak się ma PSL za koalicjanta i barona Burego łatwo można wpaść. Nieważne zresztą w jaki sposób - odbiór społeczny będzie negatywny. W ostatnich dniach doszła jeszcze sprawa podsłuchów Tusk-Kulczyk. To oznacza, że już nawet nie chodzi o afery, ale też o brak kontroli rządu nad służbami. I teraz przypomina się słynne zdanie, że &quot;państwo funkcjonuje tylko teoretycznie&quot;. Jest też kwestia odrzucenia referendum, która może nie odejmie 6 mln wyborców, ale może i to być kolejny 1% mniej bo PiS wykorzysta to w kampanii - partia mająca obywatelskość odrzuca projekty obywatelskie - taka będzie retoryka. Oczywiście to nie analizuję tego pod kątem polityki bo to jedna wielka manipulacja, bo wiadomo, że jak bym zaczął zbierać podpisy pod tym, że podatek ma być obniżony o 90% uzyskałbym i 20 mln podpisów bo ludzie z reguły nie mają pojęcia o mechanizmach gospodarczych i społecznych. Tak czy inaczej odbiór społeczny będzie bardzo negatywny. PO dała się sprowadzić w tej chwili do narożnika i już nawet nie wyprowadza ciosów tylko się broni, a za chwilę może być na deskach z wynikiem wyborczym 14%.
Oczywiście ktoś może myśleć, że jeszcze PO się odbije i będzie tendencja wzrostowa, ale kompletnie nic na to nie wskazuje - bezbarwna kampania PO, brak jakichkolwiek wpadek PiSu (pilnują się i będą się pilnowali do dnia zdobycia władzy) no i można się spodziewać kolejnych rewelacji kelnerów. Wobec powyższego kurs 1,75 jest jak najbardziej do grania na poważnie. Myślę, że wynik PO będzie oscylował na poziomie 20-25%
A teraz taka mała sprawa kursowo - bukowa. Postawiłem po 1,75 nie żadne miliony tylko śmieszną kasę jak na Bet365 nie mówiąc o Pinnacle, a STS najpierw długo mi przyjmował zakłady, a w trakcie przyjmowania, obniżyli pod koniec kurs do 1,70. (Rozdzieliłem stawkę na mniejsze bo od razu tej dużej mi nie przyjęło). Nie mam pojęcia czy to ja swoją śmieszną stawką zmieniłem kurs czy wszyscy momentalnie o godz 23 dzisiaj to grali. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Oczywiście jak jest np. mecz i pojawia się ważna informacja, że np. Messi jednak zagra kurs momentalnie spada, ale tu nie było kompletnie takiej sytuacji. Wygląda na to jak bym sam to zrobił, ale to naprawdę nie były wielkie pieniądze. Dla mnie to bardzo duża stawka bo na bukmacherce nie mam wielkiego bankrollu, ale formalnie to grosze i jak to mogło spowodować zmianę kursu ? Nie mam pojęcia, no chyba, że nikt tego nie grał i ktoś się skapnął, że mają za wysoki kurs. Tak czy inaczej sorry chłopaki i dziewczyny, ale po 1,70 też bym to grał ???? Polecam do grania.
 
Do góry Bottom