>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
To i tak nic nie zmieni, bez przesady. PO będzie na luzie miało ponad 21,5 %. I Stonoga tego nie zmieni.
????????????

Moge sie teraz zalozyc ze PO nie przekroczy 20% . A mozna za to podziekowac Zalewskiemu, ktory naglosnil cala sprawe z Kaminskim i Giertychem, ktorzy byli tak jechani przez PO, a teraz wychwalani przez KOpacz ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Moge sie teraz zalozyc ze PO nie przekroczy 20% .
O co? Bo wchodzę że PO będzie miało powyżej 20 %. PO ma poparcie u takich ludzi że żadne afery i wpadki tego nie zmienią. Zagłosują na PO bo nie na PIS bo PIS zły.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
O co? Bo wchodzę że PO będzie miało powyżej 20 %. PO ma poparcie u takich ludzi że żadne afery i wpadki tego nie zmienią. Zagłosują na PO bo nie na PIS bo PIS zły.
Zgadzam sie jak najbardziej, ale takich ludzi jest juz teraz na serio bardzo malo, najczesciej urzednicy, ale wlasnie z tych ludzi , ktorzy boja sie PiSu , a glosowali na PO to NowoczesnaPL skorzysta i te 3-4% urwie. :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja jako wyborca PO wypowiem się w imieniu mojego elektoratu, że Pan Stonoga jest traktowany jako ktoś powiązany ze służbami i całkowicie nie jest wiarygodny. Tu działa taki efekt jak u pisowców negacja rządu i prezydenta, to u peowców Pan Stonoga więc nie ma już znaczenia co powie lub opublikuje, chyba, że tuż przed wyborami służby (Stonoga) wyciągną naprawdę mocną sprawę obyczajową jakiegoś czołowego polityka PO np. sex z nieletnią lub jakieś przestępstwo korupcyjne. Wtedy i elektorat PO odejdzie i może być poniżej tych 20%. W innym przypadku powinno przekroczyć. No i jeszcze wszyscy zapominamy, że jednak PiS to PiS i w każdej chwili mogą odpalić jakiegoś babola, choć pilnują się niesamowicie, a prowokacje mainstreamowych mediów aby ich sprowokować stają się nudne ???? Nawet Antek Maciarewicz od pół roku nie zwołał Zespołu Smoleńskiego, choć miesięcznicy nie odpuścili.
Tak czy inaczej na chwilę obecną moim zdaniem nie ma jeszcze sensu grać na wynik procentowy PO i PiS bo wiele w każdą stronę może się zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1. Czemu mowicie Maciarewicz zamiast Macierewicz?
2. W czym to ze jest np pedofilem przeszkadza w rzadzeniu. Trynkiewicz bylby lepszym premierem niz zlodzieje z PO bo by rzynajmniej nie kradl tylko za ofiarami sie rozgladal
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
2. W czym to ze jest np pedofilem przeszkadza w rzadzeniu. Trynkiewicz bylby lepszym premierem niz zlodzieje z PO bo by rzynajmniej nie kradl tylko za ofiarami sie rozgladal
Ja myślę, że ABSOLUTNIE w NICZYM. Nawet dobrze się składa bo może by cofnął tą idiotyczną zmianę KK, że można bzykać 15-18 latki, ale już za posiadanie jej nagiego zdjęcia można iść do pierdla na 8 lat. A może nawet by wprowadził prawo do bzykania od 13 w górę ? Jestem za takimi jak Trynkiewicz ???? Byku widzisz w końcu się z tobą zgadzam
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No mi nie przeszkadzaja osobiscie zboczency

Mi przeszkadza ze wladza, glownie PO kradnie to jest problem najwiekszy a rozdmuchuje sie o pierdolach sprawy jak matka Madzi

A nie ma na podstawowe zadania panstwa bo kas z coraz wyzszych podatkow rozprowadzona na kolesi
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Sporo fajnych kursów na fortunie, niestety nie ma już tych zakładów na premiera a te 2.6 na Szydło to było mocne value.
PO poniżej 21.5 - 2.05 @fortuna / poniżej 22.5 - 1.95 @totolotek
Dla mnie piękne kursy. Według mnie PO na pewno będzie miało poniżej 20%, 15-17 to jest max co osiągną a jak wyjdzie coś przed wyborami to i mogą mieć poniżej 15. Mocno zakłamany wynik sondaży dla Komorowskiego, PO teraz miało rzekome 29% poparcia - nie wierzę i myślę, że nie przekroczą tych 20.
nowoczesna.pl poniżej 5 - 2 @fortuna / poniżej 5.5 - 1.70 @sts
Petru praktycznie codziennie w tv, ale tak naprawdę mało kto go zna i prawdopodobnie nikt nie zna ludzi którzy będą startować z jego list. Moim zdaniem eksperyment z Petru sie nie udał i raczej PO będzie jak najmocniej pompowane, bo tak naprawdę wyborów jeszcze nie przegrali, ale szanse na dobry wynik są naprawde znikome.
KORWiN powyżej 3 - 1.80 @fortuna
Janusz widać przyblakł po wyborach prezydenckich, liczyli na pewno na dużo lepszy wynik niż te 3%. Niezły pomysł z tą &quot;plażową&quot; kampanią, widać że chcą trafić do młodych i moim zdaniem jakiś tam procencik z elektoratu Kukiza uszczkną także trójka jest mocno pewna.
Mam nadzieje że będzie więcej kursów. STS wystawił świetną ofertę na wybory prezydenckie, także tylko czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
1. Czemu mowicie Maciarewicz zamiast Macierewicz?
2. W czym to ze jest np pedofilem przeszkadza w rzadzeniu. Trynkiewicz bylby lepszym premierem niz zlodzieje z PO bo by rzynajmniej nie kradl tylko za ofiarami sie rozgladal
oj nie
jakiś profesorek w telewizji mówił, że gdyby można było wystawić małpę do Sejmu, to zebrała by wiele głosów i wyprzedziła by niejednego człowieka.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Co myślicie o tych dwóch propozycjach od Fortuny:
SLD-nowoczesna.pl 1 1.7
SLD (5.5%) + 1.9
Ciekawe jak beda liczyc wynik SLd czy cala liste zjednoczonej lewicy, bo jak tak to powinni nowoczesna pyknac.
E: zreszta niewiadomo czy taa zjednoczona lewica dociagnie do konca.
 
P 5

phyrz

Użytkownik
Ciekawe jak beda liczyc wynik SLd czy cala liste zjednoczonej lewicy, bo jak tak to powinni nowoczesna pyknac.
E: zreszta niewiadomo czy taa zjednoczona lewica dociagnie do konca.
Inaczej nie mogą jak wystartują jako jeden komitet, np. na STS jest napisane &quot;samodzielnie lub w koalicji&quot;.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Inaczej nie mogą jak wystartują jako jeden komitet, np. na STS jest napisane &quot;samodzielnie lub w koalicji&quot;.
No tak ale to nie jest STS tyko Fortuna, wiec warto zapytac jak to maja zamiar policzyc, no i tak jak juz mowilem wazne jest czy zjednoczona lewica sie nie rozpadnie czy dojda jako jeden komitet do wyborow.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Co myślicie o tych dwóch propozycjach od Fortuny:
SLD-nowoczesna.pl 1 1.7
Powinno być izi, ale tak jak ktoś zauważył będą mieli wspólną listę o nazwie &quot;Zjednoczona Lewica&quot; i nie wiadomo jak buk potraktuje ten zakład. W prezydenckich ich kandydatka miała mało bo nawet sami wyborcy sld jej nie chcieli. Teraz pewnie leśne dziadki pójdą za wodzem Millerem, dodajmy do tego młodych lewicowców, których nie brakuje w dużych miastach i mamy wszystko.
 
P 5

phyrz

Użytkownik
&quot;Dzień dobry,

W przypadku zakładów na poparcie procentowe partii pod uwagę będzie brany wynik ugrupowania startującego samodzielnie lub w ewentualnej koalicji.


--
pozdrawiam
Maciej
Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o&quot;
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
KORWiN (mniej niż 3.5)@1.70 STS (uwaga : samodzielnie lub w koalicji z udziałem ugrupowania KORWiN, w przypadku startu w koalicji z innym ugrupowaniem uwzględnionym w zakładach stawka zostanie zwrócona))

Co ma wspólnego Korwin i piwo bezalkoholowe? Obaj nie mają 3 %. Dlaczego Korwin nie dostanie się do sejmu? Bo gimnazjaliście nie mają prawa głosu. To tyle gwoli wstępu, a tak bardziej na poważnie to nie oszukujmy się, ale 3% to jest bariera której krowin nie przekroczy, fakty są takie że 90% jego wyborców to przedział do 20 lat(takie mentalne gimbusy) i nie są wstanie nawet wymienić postulatów tej partii. Oczywiście są też wyborcy inteligentni, którzy wiedzą co chce zrobić Korwin a czego nie i dlaczego na niego zagłosowali. A nie tyko z powodu &quot;bo on jest fajny&quot;. Dwa Zobaczmy jak Janusz jest przedstawiany w mediach? Przecież mało się o nim mówi a jak się mówi to przeważnie w czarnym świetle. Trzy nie oszukujmy się, ale jak byśmy zapytali 100 losowych osób w dorosłym wieku co sądzi pan o Korwinie to odpowiedzą oszołom. Do tego w sondażach Korwin lata między 2-3%, nigdy do 4 nie doskoczył i moim zdaniem nie doskoczy.

@edit: 2 % w najnowszym sondażu. ????


Kto lepszy? PSL-SLD/ PSL @1.50 STS

Nie oszukujmy się SLD miało swoje 5 minut z panią Ogórek, ale teraz nie mają już zbytnio argumentów żeby na nich glosować ich czas powoli przemija, po prostu ludzie wolą dać szanse innym. Do tego jeszcze w społeczeństwie funkcjonuje myślenie SLD a to komuchy to nie ja na nich nie zagłosuje. PSL ma stałe poparcie u rolników i to się nie zmienia, do tego PSL jest w miarę porządnie przedstawiane w mediach, więc co nieco zainteresuje ich program wgłębią się w to i co poniektórzy zagłosują na nich. Nie mniej moim zdaniem czas SLD już przemija i PSL spokojnie ich wyprzedzi.


I jak najbardziej trzymam się tego co powiedziałem tutaj:

http://forum.bukmacherskie.com/f319/wybory-parlamentarne-w-polsce-2015-a-122221.html#post5542294

PO over 21,5% @ 1.6 STS.

@Edit: Down:

Na pewno sporo studentów którzy popierają KORWIN nie pójdzie głosować ponieważ musieliby wrócić do swojej miejscowości zagłosować albo iść przed wyborami do urzędu po papierek zezwalający głosować w dowolnej komisji.
Bardzo trefny i mocny argument. ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
KORWiN (mniej niż 3.5)@1.70 STS (uwaga : samodzielnie lub w koalicji z udziałem ugrupowania KORWiN, w przypadku startu w koalicji z innym ugrupowaniem uwzględnionym w zakładach stawka zostanie zwrócona))
Co ma wspólnego Korwin i piwo bezalkoholowe? Obaj nie mają 3 %. Dlaczego Korwin nie dostanie się do sejmu? Bo gimnazjaliście nie mają prawa głosu. To tyle gwoli wstępu, a tak bardziej na poważnie to nie oszukujmy się, ale 3% to jest bariera której krowin nie przekroczy, fakty są takie że 90% jego wyborców to przedział do 20 lat(takie mentalne gimbusy) i nie są wstanie nawet wymienić postulatów tej partii. Oczywiście są też wyborcy inteligentni, którzy wiedzą co chce zrobić Korwin a czego nie i dlaczego na niego zagłosowali. A nie tyko z powodu &quot;bo on jest fajny&quot;. Dwa Zobaczmy jak Janusz jest przedstawiany w mediach? Przecież mało się o nim mówi a jak się mówi to przeważnie w czarnym świetle. Trzy nie oszukujmy się, ale jak byśmy zapytali 100 losowych osób w dorosłym wieku co sądzi pan o Korwinie to odpowiedzą oszołom. Do tego w sondażach Korwin lata między 2-3%, nigdy do 4 nie doskoczył i moim zdaniem nie doskoczy.
@edit: 2 % w najnowszym sondażu. ????

Kto lepszy? PSL-SLD/ PSL @1.50 STS
Nie oszukujmy się SLD miało swoje 5 minut z panią Ogórek, ale teraz nie mają już zbytnio argumentów żeby na nich glosować ich czas powoli przemija, po prostu ludzie wolą dać szanse innym. Do tego jeszcze w społeczeństwie funkcjonuje myślenie SLD a to komuchy to nie ja na nich nie zagłosuje. PSL ma stałe poparcie u rolników i to się nie zmienia, do tego PSL jest w miarę porządnie przedstawiane w mediach, więc co nieco zainteresuje ich program wgłębią się w to i co poniektórzy zagłosują na nich. Nie mniej moim zdaniem czas SLD już przemija i PSL spokojnie ich wyprzedzi.

I jak najbardziej trzymam się tego co powiedziałem tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f319/wybory-parlamentarne-w-polsce-2015-a-122221.html#post5542294
PO over 21,5% @ 1.6 STS.
Z typem na Korwin poniżej 3.5% się całkowicie zgadzam warto dodać że KORWIN ma również swoich zwolenników w wieku 20-30 lat niestety spora część osób w tym wieku przebywa za granicą i brać udział w głosowaniu nie będzie. Na pewno sporo studentów którzy popierają KORWIN nie pójdzie głosować ponieważ musieliby wrócić do swojej miejscowości zagłosować albo iść przed wyborami do urzędu po papierek zezwalający głosować w dowolnej komisji. Uważam iż partia KORWIN nie uzyska 3.5 % dlatego że jej elektorat stanowią głównie osoby nieletnie które nie mogą głosować, studenci nie studiujący w pobliżu miejsca zamieszkania oraz młodzi Polacy za granicą gdzie komisji wyborczych jest bardzo mało.
Zagrać tego zakładu jeszcze nie zagrałem ponieważ czekam na oferty u innych buków. Jak nie będzie nigdzie kursów lepszych to zagram w sts.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Korwin powyżej 3.0 - Fortuna Kurs 1.8
No to zaczynamy zkolejnymi wyborami.
Nie rozumiem totalnie tej lini i tego kursu. W samych wyborach prezydenckich które były niedawno było 3,26% na Korwina, a taka prawda jest że gdyby nie Kukiz, który pozabierał sporo głosów innych antysystemowców Janusz miałby dobre kilka procentów więcej. Wipler w wywiadach mówił o tym że pisali do niego ludzie że będą głosować na Kukiza bo ma największe szanse na 2 ture. Wybory parlamentarne to już co innego i takiego czegoś tutaj nie będzie ;) Kukiz przed wyborami prezydenckimi mocno promowany przez telewizje, teraz jest jechany za brak programu itp, myślę że teraz nawet 2 cyfrowego wyniku nie osiągnie. Korwin od dawna mówił że wybory parlamentarne są dla niego najważniejsze, kto wie czy to nie będą jego ostatnie wybory. Myślę że sporo kaski wpompuje w kampanie i wejdzie do sejmu.
Osobiście czekam na ofertę internetowych buków i też nie lubie mrozić kaski na 2 miesiące, ale jestem pewien że ta linia podskoczy, a kurs spadnie za jakiś czas
Polecam!
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Co do typu KORWIN (powyżej 3.0) to jak najbardziej polecam, uważam że jest to pewniak. W wyborach do PE nowa prawica miała 7.15 proc a w prezydenckich Korwin zgarnął 3.26 proc ale wiadomo że duża część wyborców poparła Kukiza. W tym momencie w sondażach ma w granicach 3% ale tylko dlatego że jest sezon ogórkowy i nic się nie dzieje, jak zacznie się kampania to będzie mógł jedynie zyskać. Myślę, że przekroczenie 5 procent i wejście do sejmu jest w tym momencie prawdopodobne na jakieś 90%.
Co do samego grania, to sam bym to pograł ale realny kurs po odjęciu podatku wyniesie (1.58). Po za tym myślałem o większej kwocie, a nie wiem jak tam wyglądają podatki przy większej wygranej. Nie wiecie gdzie można pograć wybory do sejmu u zagranicznych ?
 
Do góry Bottom