>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Wilfredo wygląda nie jak z grania w Kazaniu
on nie gral niemal caly sezon ligowy , tak wiec nie mial za bardzo sie czym zmeczyc, w finale PO wloskiego 2 razy zmienil plotnickiego i mogl cos pograc to tłukl strasznie dokladnie tak samo jak tlucze teraz na kadrze, tak wiec zasluga grbicia to nie jest, tzn nie udalo sie grbiciowi go zepsuc. bo takiego sliwke i kaczmarka tak jak konczyli lige w formie zerowej to jak widac 1,5 meisiaca trenowania z grbiciem nic nie dalo - dalej sa w formie zerowej. wracajac do leona to perka sie go nie pozbyla bez powodu - ostatnie 2 sezony to leon wiecej czasu byl kontuzjowany/niedysponowany niz gral. stosunek efekt/koszt mizerny.
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Absolutnie nie twierdzę, że forma Leona to zasługa Grbicia. Po prostu dawno nie widziałem go na takiej świeżości i z takim luzem co mi bardzo zaimponowało i przekonało finalnie do pogrania na naszych 'orłów'.

Słowenia również jak zauważył kolega Luis wydaje się ciekawym typem. Forma chyba jadna z najwyższa z wszystkich obecnie drużyn, Toncek grający na jakichs surrealistycznych liczbach (on zawsze na kadrze stawał się lepszym zawodnikiem ale w tym sezonie to już jest duża przesada) tylko nie mogę zrozumieć jaki plan ma trener Cretu na IO. Ta forma juz od dłuzszego czasu jest na wysokim poziomie i jak pokazała historia siatkówki nie da się czegoś takiego utrzymać na przestrzenii dwóch miesięcy. Kiedy nadejdzie ten spadek jakości? A może Słowency spektakularnie odpadną w sierpniu przekreślając najważniejszą imprezę ostatnich lat? Ktoś ma jakieś pomysły?
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Końcowa klasyfikacja:
Polska V 3,75

Idę w stronę naszego zespołu. Kurs jak dla mnie bardzo zadowalający i uważam że bardziej adekwatne byłoby tu 2,75.
Jeśli pokonamy Brazylię to wpadamy na kogoś z pary Japonia-Kanada. Szczerze mówiąc wolałbym by była to Japonia bo z nimi gra nam się dużo lepiej niż z Kanadą. Trochę dziwi mnie takie faworyzowanie Japonii w tej parze, bo Kanada prezentuje się w LN więcej niż solidnie. No cóż, już w czwartek boisko zweryfikuje moje poglądy.
Niemniej na kogo byśmy nie wpadli to jednak mamy dużo więcej jakości na poszczególnych pozycjach niż przeciwnicy.
W ewentualnym finale, najprawdopodobniej będzie to ktoś z pary Francja-Słowenia. Tu nie faworyzował bym zbytnio Słoweńców, bo efekty grania całej LN jedną szóstką, już było widać w meczu z rezerwową Serbią.
Francuzi mocno rotowali składem w LN, dzięki czemu powinni być fizycznie w lepszej dyspozycji od podopiecznych Cretu.
Jeżeli dotrzemy do finału to, niezależnie kto będzie naszym przeciwnikiem, powinniśmy sobie w nim poradzić.
Mamy zdecydowanie najmocniejszą ławkę ze wszystkich ekip. Mamy zdecydowanie najlepszy środek spośród finalistów LN. Na przyjęciu para Leon-(Fornal,Bednorz), też nie ma sobie równych. No może na pozycji atakującego nie widzę wielkiej przewagi naszej drużyny, ale z pewnością też nie odstajemy od innych ekip.
Podsumowując, jeżeli Grbic nie będzie przeszkadzał i na siłę cisnął Śliwki i Kaczmarka do gry, to sądzę że przy najlepszej publiczności na świecie, która jak zawsze będzie siódmym zawodnikiem, powinniśmy wygrać ten turniej i obronić trofeum z poprzedniego roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
uważam że bardziej adekwatne byłoby tu 2,75.
faktycznie ja bym dal na
pl br 1.4 2.75
pl fra 1.44 2.62
pl jpn 1,36 3/ pl slo 1,4 2,75/ pl can 1,25 3,75
to tam wychodzi z takiego iloczynu max 2.75 na polske. zreszta na pl bra juz jest 1.33 czyli nizej i przypuszczam ze mozliwie ze minimalnei zaywazm szanse underdeogow i tam w tych kursach po 1-2 ticki nizej moze byc to tam wtedy nie bedzie 2.75 a cos kolo 2.4 nawet.
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Z typem zgadzam się w 100% i sam pograłem tylko tutaj małe sprostowanie. W półfinale trafiamy na kogoś z pary Francja v Włochy. Pozdrawiam
Faktycznie zagramy z Francją najprawdopodobniej, więc tym bardziej mamy handicap w postaci jednego dnia odpoczynku po ćwierćfinale.
Z Francją pewnie będzie zacięte spotkanie, z uwagi na to że większość siatkarzy zna się dobrze z naszej PlusLigi. Jednak tak jak pisałem wyżej, uważam że przy optymalnym zestawieniu naszej drużyny, jesteśmy zdecydowanym faworytem w tym turnieju, a kurs 3,75 to atrakcyjny kąsek.
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Witam.
Jakie typy na pary ćwierćfinałowe Ligi Narodów.
Japonia
Polska
Francja handicap 1.5 seta
Słowenia
Co do Japonii ostatnio przegrali z Kanadą po tie break, ciężki mecz ale wydaje mi się że japońce to ogarną.
My gramy u siebie i nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana.
Francja gra z drugim składem Włochów, powinna spokojnie 3-0 lub 3_1 wygrać.
Słowenia i to może dziwne co napisze ale na tę chwilę wg mnie są w najlepszej formie z wszystkich drużyn.
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Witam.
Jakie typy na pary ćwierćfinałowe Ligi Narodów.
Japonia
Polska
Francja handicap 1.5 seta
Słowenia
Co do Japonii ostatnio przegrali z Kanadą po tie break, ciężki mecz ale wydaje mi się że japońce to ogarną.
My gramy u siebie i nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana.
Francja gra z drugim składem Włochów, powinna spokojnie 3-0 lub 3_1 wygrać.
Słowenia i to może dziwne co napisze ale na tę chwilę wg mnie są w najlepszej formie z wszystkich drużyn.
No nie wiadomo czy Ran w Japonii zagra, dopiero jutro się dowiemy.
Ja tam zagrałem over 175,5pkt w tym meczu.
W Słowenię tak bardzo nie wierzę, bo grają cały czas tą samą szóstką i w meczu z rezerwową Serbią widać już było jak falują z jakością gry.
Argentynę pewnie pchną, a dalej zobaczymy
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Japonia dzisiaj bez Rana. W mojej opinii mecz 50/50 więc jest value w stronę Kanady po obecnych kursach.
Z tego co kojarzę parę męczy już grali bez niego. W dalszym ciągu ishikawa i takahashi a wiemy jak Japonia broni, w takim razie mecz trochę nie do grania może coś na live..
Osobiście pisałem wyżej posta że Japonia polska . Francja na handicapie i Słowenia ale zagrałem za 2 koła tylko Polskę Francję i Słowenię..
Swoją drogą wczoraj Belgia to jak pokazała swój minimalizm z Ukrainą to już ich nie lubię, gdyby wygrała czekalbym na Polskę na handicapie dziś i wpadło by ponad 3 tysie za 400🫤
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Japonia dzisiaj bez Rana. W mojej opinii mecz 50/50 więc jest value w stronę Kanady po obecnych kursach.
Dokładnie, właśnie o tym piszę.

Japonia - Kanada
1set Kanada +2,5pkt. 1,7
Kanada win 2,60
1set/mecz - Kanada/Kanada 3,85


Też widzę value w tych kursach.
W fazie zasadniczej grali ze sobą i po bardzo wyrównanym meczu wygrała Kanada 3:2.
Jednak wtedy Japonia grała z Ranem, a dziś go zabraknie. Dla mnie to niewątpliwie spora strata dla zespołu Blaina.
Kanada to spore zaskoczenie ostatnich sezonów. Wywalczyli awans na IO w turnieju interkontynentalnym razem z Polską, co było sporą niespodzianką. Jednak wyniki i sama gra w obecnej LN, świadczą o tym że nie był to przypadek.
Minusem jest to że grają praktycznie jedną szóstką i na ławce nie ma równorzędnych zmienników. Owszem Hoag to nie anonimowe nazwisko, ale jako zmiennik Maara czy Loeppkyego wypada blado. Jest młody Ketrzynski, jednak Szwarc ma więcej jakości i jest zdecydowanie nr1 w ataku.
Niemniej ich gra wygląda bardzo dobrze, widać że jest fajna atmosfera, a każda kolejna wygrana tylko ich motywuje do lepszej gry.
Co do typu, to Kanada z reguły dość mocno wchodzi w swoje mecze. Na 12 spotkań w LN przegrali tylko 3x pierwszą partię i paradoksalnie było to z tymi słabszymi drużynami, bo z Turcją, Holandią i Argentyną. Nas zlali do 18 w pierwszym secie, choć później mecz przegrali.
Z Japonią również wygrali pierwszą partię do 21 i podobnego scenariusza spodziewam się dzisiaj. Asekuruję się handi +2,5pkt w stronę Kanady, gdyż Japonia jeśli już wygrywała swoje pierwsze partie, to z reguły do 23, 22pkt. Oczywiście nie biorę pod uwagę ich meczy z USA, gdzie oba zespoły wyszły rezerwami, czy Holandią, która grała bez Nimira. Nawet Bułgarzy zdołali ugrać z nimi 23pkt w pierwszej partii!!!
Brak Takahashiego + statystyki z LN + świetna gra Kanady, skłaniają mnie ku powyższym typom.
Naprawdę widzę spore value w tych kursach na nadal niedocenianą Kanadę i próbuje to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Dokładnie, właśnie o tym piszę.

Japonia - Kanada
1set Kanada +2,5pkt. 1,7
Kanada win 2,60
1set/mecz - Kanada/Kanada 3,85


Też widzę value w tych kursach.
W fazie zasadniczej grali ze sobą i po bardzo wyrównanym meczu wygrała Kanada 3:2.
Jednak wtedy Japonia grała z Ranem, a dziś go zabraknie. Dla mnie to niewątpliwie spora strata dla zespołu Blaina.
Kanada to spore zaskoczenie ostatnich sezonów. Wywalczyli awans na IO w turnieju interkontynentalnym razem z Polską, co było sporą niespodzianką. Jednak wyniki i sama gra w obecnej LN, świadczą o tym że nie był to przypadek.
Minusem jest to że grają praktycznie jedną szóstką i na ławce nie ma równorzędnych zmienników. Owszem Hoag to nie anonimowe nazwisko, ale jako zmiennik Maara czy Loeppkyego wypada blado. Jest młody Ketrzynski, jednak Szwarc ma więcej jakości i jest zdecydowanie nr1 w ataku.
Niemniej ich gra wygląda bardzo dobrze, widać że jest fajna atmosfera, a każda kolejna wygrana tylko ich motywuje do lepszej gry.
Co do typu, to Kanada z reguły dość mocno wchodzi w swoje mecze. Na 12 spotkań w LN przegrali tylko 3x pierwszą partię i paradoksalnie było to z tymi słabszymi drużynami, bo z Turcją, Holandią i Argentyną. Nas zlali do 18 w pierwszym secie, choć później mecz przegrali.
Z Japonią również wygrali pierwszą partię do 21 i podobnego scenariusza spodziewam się dzisiaj. Asekuruję się handi +2,5pkt w stronę Kanady, gdyż Japonia jeśli już wygrywała swoje pierwsze partie, to z reguły do 23, 22pkt. Oczywiście nie biorę pod uwagę ich meczy z USA, gdzie oba zespoły wyszły rezerwami, czy Holandią, która grała bez Nimira. Nawet Bułgarzy zdołali ugrać z nimi 23pkt w pierwszej partii!!!
Brak Takahasiego + statystyki z LN + świetna gra Kanady, skłaniają mnie ku powyższym typom.
Naprawdę widzę spore value w tych kursach na nadal niedocenianą Kanadę i próbuje to wykorzystać.
Brak takashiego? Ma nie grać ran, takashi jest do dyspozycji trenera chyba że to kolejne jakieś info. No wydaje się to najbardziej wyrównana para , jednak ja się nie podejmuje tutaj zwycięzcy.
Co myślisz o innych meczach ćwierćfinałowych?
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Brak takashiego? Ma nie grać ran, takashi jest do dyspozycji trenera chyba że to kolejne jakieś info. No wydaje się to najbardziej wyrównana para , jednak ja się nie podejmuje tutaj zwycięzcy.
Co myślisz o innych meczach ćwierćfinałowych?
No Ran nazywa się Takahashi😉
Pewnie chodziło Ci o Kentaro Takahashi? Tylko że to środkowy a nie przyjmujący, więc różnica zasadnicza!
Pozostałe mecze, cóż....nie widzę tam value kursowego. Faworyci powinni ogarnąć, ale to sport i niespodzianki jakiejś nie wykluczam. Wydaje mi się że Włosi są w stanie urwać seta. W naszym meczu gram under 14,5pkt(1,85) Lucarelliego bo to zbyt wysoka linia wg mnie, bardziej widziałbym tu 12,5pkt.
 
Ostatnia edycja:
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
No Ran nazywa się Takahashi😉
Pewnie chodziło Ci o Kentaro Takahashi? Tylko że to środkowy a nie przyjmujący, więc różnica zasadnicza!
Pozostałe mecze, cóż....nie widzę tam value kursowego. Faworyci powinni ogarnąć, ale to sport i niespodzianki jakiejś nie wykluczam. Wydaje mi się że Włosi są w stanie urwać seta. W naszym meczu gram under 14,5pkt(1,85) Lucarelliego bo to zbyt wysoka linia wg mnie, bardziej widziałbym tu 12,5pkt.
No tak , to moja pomyłka bo jak myślałem o tamtym, dzięki 😏 no to oby bez sensacji w pozostałych meczach było hehe
 
G 11,6K

gzjjr

Użytkownik
Forum jak zwykle szuka niespodzianki i tego mitycznego value 😅 Tym razem na Kanadę. Grali 18.06 ze sobą gdzie Kanada wygrała 3:2 i dzisiaj podrażniona Japonia bierze rewanż. Kursy są dobrze wystawione także powodzenia eksperci 😀
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Forum jak zwykle szuka niespodzianki i tego mitycznego value 😅 Tym razem na Kanadę. Grali 18.06 ze sobą gdzie Kanada wygrała 3:2 i dzisiaj podrażniona Japonia bierze rewanż. Kursy są dobrze wystawione także powodzenia eksperci 😀
piorunujaca 'analiza fundamentalna' nie powiem przynajmniej smiesznie bylo.

a na serio co do kanady to jeden najwiekszy ich mankament to ze sa calkowicie zalezni od dyspozycji maara (ktora ogolnie jest fenomenalna w skrocie) ale wiadomo maar to nie robot, a czlowiek i czasem zdarzy mu sie nie wejsc w mecz albo zagrac gorzej no i wtedy kanada po prostu mecz przeegrywa. jakby kanada miala jeszcze jakiegos sypacza ze sredniej pólki, to moglaby na serio duzo krwi upuscic przeciwnikom z topu, a tak no to pewnej granicy nie przeskoczą. mnie dziwi brak sclatera na kadrach ale tam to chyba jest jakis konflikt personalny albo czyms sclater podpadl samelwuo rok temu (juz dokladnie nie pamietam), tak to mialaby kanada bardzo wartosciowa zmiane na opp a nawet mozliwe ze wskoczylby na pierwszego zamiast szwarca, ktory czesto potrafi wpadac w "czarne dziury'.
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
A co są warte wasze analizy? Zwykłe wróżenie z fusów. Ja obserwuje kursy, siatkarzyki mnie nie interesują. Do zobaczenia około 19
Obserwujesz kursy? I dlatego że rosną na Japonię stwierdzasz że wygrają? Czyli twoją teorią Polacy dziś też przegrają z Brazylią, już nie mówię o innych dyscyplinach sportowych skoro się sugerujesz tylko kursami a nie znajomością ( jeśli jakąkolwiek oczywiście posiadasz). Nikt na grupie nie napisał że to jest pewniak i że wszyscy mają to grać, każdy ma swój rozum a tu się można wymienić poglądami, dzięki tobie wiem że ktoś taki jak ty gra bo się sugeruje kursami, mam nadzieję że czasem wygrywasz i nie mówię tego złośliwie.
PS. A co dziś będzie w meczu Kanada Japonia to się dowiemy po meczu jak sam słusznie napisałeś 😏
 
Do góry Bottom