>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Wystarczy , że były przecieki z samego rana, które się potwierdziły w 100% .
Dokładnie tak jak jest napisane:
"Wiele wskazuje na to....", tylko że takich przedmeczowych dywagacji widziałem już setki i niestety nie zawsze się sprawdzały, więc raczej domu bym w tej sytuacji nie stawiał po takim info😉
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
nie grajcie i tyle, przeciez to tylko kasa 😅
A Ty nie masz własnego rozumu, że musisz grać moje typy? Ja podałem typ, typ nie wszedł i tyle zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz a Ci wszyscy wiedzący... Jakoś nie napisali tego wcześniej więc ich sprawa. Ja tego nie przeczytałem gdybym przeczytał to bym o tym wspomniał.
Jakoś dwa poprzednie trafione typy nie były tak komentowane jak ten dzisiejszy no ale cóż... Tak bywa. Zapraszam dalej do dyskusji jednak przed meczem 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
bedziecie przezywac ten mecz jeszcze pare godzin zamiast sie zajac tym co ma sens (czyli przyszlymi meczami a nie faktami dokonanymi), to co by sie jutro nikt nie zdziwil brazka jutro na polske bez lucarelliego i isaca (i tak grzal lawe) ale z lealem w skladzie. co by mniej "zdziwionych" bylo "a czemu nie ma lucareliego"

 
Otrzymane punkty reputacji: +71
L 3,6K

luis11

Użytkownik
Polska + Japonia + Włochy @2.21 fortuna
Bardzo fajny tripel, Brazylia odmładza skład, jeszcze nie zagra Lucarelli ich najjaśniejsza postać, jakoś trudno mi uwierzyć, żeby jutro wygrali z tak grająca reprezentacja Polski. Do tego Japonia, która gra u siebie, odpuścili dzisiejszy mecz z Polakami, więc jutro już będzie pełna moc, Słowenią po bardzo długim meczu dzisiaj, jestem zdania, że Japonia ich jutro zamęczy swoim stylem gry. Na koniec Włosi przeciwko himerycznej Kubie, tutaj tak samo ciężko mi uwierzyć, że tak grająca w kratkę Kuba pokonuje tak dobrze ułożony zespół jak Włosi. Moim zdaniem bardzo pewny tripel.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
grać japonie po 1,3 przeciwko slowenii, no no jest wysoko. nawet jak ktos kompletnie nie ogarnia siatkowki i nie ogladal meczy i zobaczylby tabele to zlapalby sie za glowe, a co dopiero jak ktos kto cos tam śledzi.
 
AndrzejKoziol 3,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
O ile z typem na PL zgdzam się w 100%- zapowiada się niezbyt ciężkie spotkanie, chociaż nie będzię to już taki spacerek jak dzisiaj z Japonią tak typów na Wlochy po 1,18 [!!] i Japonie [1,31] kompletnie nie rozumiem.

Włosi trzeci dzień z rzędu z graniem, awans na IO praktycznie zapewniony, rotacja możliwa, czy warto dodawać taki kurs? Moim zdaniem zdecydowanie nie.

Słowenia przygotowała formę na VNL i takie są fakty. Awans na IO był dla nich priorytetem i wywiązali się z tego celująco. Dzisiaj 5setówka ale znając ich charakter to nie sądzę, że będą odpoczywali. Zapowiada się bardzo równe spotkanie i kursy bardziej wyceniłbym 1,9-1,9.

Żeby nie było, że tylko krytykuję a nic nie dorzucę od siebie to skoro jesteśmy przy fortunie to proponuję coś takiego

Polska -1,5 seta + Francja -1,5 seta + USA -1,5 seta = 3,84 FORTUNA ⛔

Francja powoli łapie rytm po przeciętnym pierwszym tygodniu, Holandia to druzyna bardzo słaba a może nawet katastrofalna wyłączając Nimira? Trzeci mecz pod rząd Holendrów-zdecydowanie może zabraknąc sił na rosnących Francuzów.

Usa wczoraj po bardzo łamiącej a może wręcz frajerskiej porażce? To tylko jedno spotkanie, zapominamy i gramy dalej. Amerykanie mówili w wywiadach, że chcą przyjechać na turniej finałowy do Łodzi więc trzeba wygrywać. Serbowie walczą z Kubą o IO ale jakość tej drużyny jest hmm kontrowersyjna? Moim zdaniem USA nie powinno mieć dużych kłopotów w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Włochy - Kuba
over 169,5 pkt. 1,80

W końcu wróciłem z urlopu, więc jest chwila żeby coś tu skrobnąć.
Ja wchodzę w bardzo niską linię w tym meczu. Uważam że linia powinna być na poziomie minimum 177,5pkt., więc korzystam z, wg mnie, niedopatrzenia buka.
Jasne że Włosi są tu zdecydowanym faworytem, ale oni mają już, z tą ilością pkt., praktycznie zagwarantowany udział na IO.
Kuba natomiast walczy o życie, bo po ostatnich porażkach ponownie spadli za Serbię i w tym momencie są poza IO. Przy ewentualnej wygranej z Włochami zyskaliby mnóstwo pkt., więc spodziewam się pełnej mobilizacji i gry na 200%. Do tego widać że tegoroczna Kuba im mocniejszy rywal to gra lepiej. Z pewnością stać ich na wygranie minimum jednego seta, a w tym wypadku linia 169,5pkt. powinna zostać swobodnie pokryta. Nie sądzę bowiem by Włosi przegrali to spotkanie do zera, więc powinniśmy zobaczyć minimum 4 sety.
Sądzę że zobaczymy dość wyrównany mecz z wieloma siatkarskimi "bombami" z obu stron, zakończony overem pkt.


Zrobiłem również analizę do meczu Francji z Nl, "ale coś poszło nie tak" i mi ją wykasowało, a nie chce mi się smarować od nowa, więc krótko:

Francja - Holandia
over 174,5 pkt. 1,77

Holandia trochę odżyła po wygranej z Kubą i nadal mogą wierzyć w dogonienie Serbów i Kuby. Ewentualna wygrana dałaby im sporo cennych pkt., więc spodziewam się zaciętej walki z ich strony.
Francja gra kiedy chce i można spodziewać się po nich wszystkiego.
Set w zasięgu Holendrów jak najbardziej i wtedy over powinien wpaść.

kursy z fortuny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1652
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
ogolnie nie kumam czemu tu nikt nie zwraca uwagi na sklady i tego ze kuba bez simona w tej kolejce, a francuzy bez ngape/chinienieze (jego nazwisko do napisania poprawnie przyprawia mnie o dreszcze wiadomo o kogo chodzi). a kuba bez simona to jak bez trenera on tam wszystkimi ustawial na boisku, aby nie dochodzilo do "stanu wrzenia" gdzie kubanczycy bardziej zajmuja sie pretensjami sami do siebie niz gra i to widac w ostatnich meczach (szczegolnie z holandia) gdzie kubanczycy momentami byli bardziej zajeci opieprzaniem wlasnego libero (ktory fakt faktem odwalal herezje z kosmosu) niz graniem. no i holendry bez ter horsta i taka smieszna dziura na przyjeciu, piazza w pierwszym meczu to w akcie desperacji nawet gral ter mattem jako przyjmujacym xD
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
A Ty nie masz własnego rozumu, że musisz grać moje typy? Ja podałem typ, typ nie wszedł i tyle zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz a Ci wszyscy wiedzący... Jakoś nie napisali tego wcześniej więc ich sprawa. Ja tego nie przeczytałem gdybym przeczytał to bym o tym wspomniał.
Jakoś dwa poprzednie trafione typy nie były tak komentowane jak ten dzisiejszy no ale cóż... Tak bywa. Zapraszam dalej do dyskusji jednak przed meczem 🙂
wręcz przeciwnie, nie mam żadnych pretensji do Pana.
Nie pierwszy i ostani mi kupon nie siadł. Tylko trochę ta forma "nie grajcie i tyle" mnie zdziwiła.
Luzik
 
L 3,6K

luis11

Użytkownik
O ile z typem na PL zgdzam się w 100%- zapowiada się niezbyt ciężkie spotkanie, chociaż nie będzię to już taki spacerek jak dzisiaj z Japonią tak typów na Wlochy po 1,18 [!!] i Japonie [1,31] kompletnie nie rozumiem.

Włosi trzeci dzień z rzędu z graniem, awans na IO praktycznie zapewniony, rotacja możliwa, czy warto dodawać taki kurs? Moim zdaniem zdecydowanie nie.

Słowenia przygotowała formę na VNL i takie są fakty. Awans na IO był dla nich priorytetem i wywiązali się z tego celująco. Dzisiaj 5setówka ale znając ich charakter to nie sądzę, że będą odpoczywali. Zapowiada się bardzo równe spotkanie i kursy bardziej wyceniłbym 1,9-1,9.

Żeby nie było, że tylko krytykuję a nic nie dorzucę od siebie to skoro jesteśmy przy fortunie to proponuję coś takiego

Polska -1,5 seta + Francja -1,5 seta + USA -1,5 seta = 3,84 FORTUNA

Francja powoli łapie rytm po przeciętnym pierwszym tygodniu, Holandia to druzyna bardzo słaba a może nawet katastrofalna wyłączając Nimira? Trzeci mecz pod rząd Holendrów-zdecydowanie może zabraknąc sił na rosnących Francuzów.

Usa wczoraj po bardzo łamiącej a może wręcz frajerskiej porażce? To tylko jedno spotkanie, zapominamy i gramy dalej. Amerykanie mówili w wywiadach, że chcą przyjechać na turniej finałowy do Łodzi więc trzeba wygrywać. Serbowie walczą z Kubą o IO ale jakość tej drużyny jest hmm kontrowersyjna? Moim zdaniem USA nie powinno mieć dużych kłopotów w tym spotkaniu.
Nawet ciężko to komentować, piszesz o możliwej rezerwie Włochów (ich rezerwowa szóstka też sobie poradzi z tak chimeryczna Kubą), a za chwilę stawiasz z handicapem na Francuzów, którzy grają jak wiatr zawieje, raz im się chce, raz im się nie chce, więc naprawdę szkoda tego komentować. Jak negujesz typ to podaj argument, czym Ci kubanczycy mają wygrać mecz? Ja nie widzę ich przewagi w żadnym aspekcie gry. Dalej Japonia, drużyna grająca u siebie, grająca pierwszym składem genialną siatkówkę, dzisiaj odpoczywali, więc jest pewność, że jutro pójdzie pierwszy skład vs Słowenia zajechana powoli jak koń po westernie, grająca ciągle 5 setowki, nie rotująca składem. Nie widzę żadnych argumentów jutro za Słowenią, jak wyjdą pierwszą szóstką to powalczą, ale finalnie braknie pary na tak grających Japończyków, a jak wyjdą rezerwą to będzie szybkie 3-0 i tyle. Więcej nie odpowiadam, bo naprawdę tu szkoda pisać jakiekolwiek analizy, przykład zibiego, pisze rzetelne analizy, trafia typy, jednej informacji nie znalazł i zostaje nagle zlinczowany przez osoby, które nigdy tu słowa nie napisały, naprawdę robi się tu jeden z najgorszych działów tego forum, zero wymiany argumentacji, tylko ciągle ataki na kogoś, komu się chce coś napisać i się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +705
AndrzejKoziol 3,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Nawet ciężko to komentować, piszesz o możliwej rezerwie Włochów (ich rezerwowa szóstka też sobie poradzi z tak chimeryczna Kubą),
Tego nie wiemy jakim składem wyjdą Włosi mając dwa mecze w nogach. Natomiast jeżeli wyjdą składem rezerwowym i stawiasz na nich po 1,18 to życzę szczęścia w walce z bukmacherem bo wygląda na to, że będziesz go dużo potrzebował.

a za chwilę stawiasz z handicapem na Francuzów, którzy grają jak wiatr zawieje, raz im się chce, raz im się nie chce, więc naprawdę szkoda tego komentować.

Wygrali z Włochami dwa dni temu, grali dobrą siatkówkę, mają po drugiej siatce komiczną drużynę + Nimir który rozegra trzecie spotkanie w przeciągu 48 godzin, przeciętna Serbia bardzo mocno ich zbiła, jakieś podstawy jednak są by twierdzić że Francja nie powina mieć dużych kłopotów w tym meczu.
Dalej Japonia, drużyna grająca u siebie, grająca pierwszym składem genialną siatkówkę, dzisiaj odpoczywali, więc jest pewność, że jutro pójdzie pierwszy skład vs Słowenia zajechana powoli jak koń po westernie, grająca ciągle 5 setowki, nie rotująca składem. Nie widzę żadnych argumentów jutro za Słowenią, jak wyjdą pierwszą szóstką to powalczą, ale finalnie braknie pary na tak grających Japończyków, a jak wyjdą rezerwą to będzie szybkie 3-0 i tyle.

Ta świetnie wyglądająca Japonia powinna przegrać z Niemcami 1-3 tylko sędzia trochę za mocno uwierzył w siebie, spotkanie z Iranem też nie było jakieś wybtne w ich wykonaniu. Daleko od ich optymalnej formy. Zmęczenie to faktycznie niepodważalny argument ale nie taki by Słowenia była underdogiem. Lepiej spokojnie poczekać na składy.

Więcej nie odpowiadam, bo naprawdę tu szkoda pisać jakiekolwiek analizy, przykład zibiego, pisze rzetelne analizy, trafia typy, jednej informacji nie znalazł i zostaje nagle zlinczowany przez osoby, które nigdy tu słowa nie napisały, naprawdę robi się tu jeden z najgorszych działów tego forum, zero wymiany argumentacji, tylko ciągle ataki na kogoś, komu się chce coś napisać i się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Czyli jak nigdy nie napsiałem w tym dziale to nie mogę zwrócić uwagi użytkownikowi Zibiemu, że jego rzetelna analiza niestety nie była rzetelna? Lepiej żeby kolejne osoby były wrzucane na mine takim typem?
Post automatycznie złączony:

ogolnie nie kumam czemu tu nikt nie zwraca uwagi na sklady i tego ze kuba bez simona w tej kolejce, a francuzy bez ngape/chinienieze (jego nazwisko do napisania poprawnie przyprawia mnie o dreszcze wiadomo o kogo chodzi). a kuba bez simona to jak bez trenera on tam wszystkimi ustawial na boisku, aby nie dochodzilo do "stanu wrzenia" gdzie kubanczycy bardziej zajmuja sie pretensjami sami do siebie niz gra i to widac w ostatnich meczach (szczegolnie z holandia) gdzie kubanczycy momentami byli bardziej zajeci opieprzaniem wlasnego libero (ktory fakt faktem odwalal herezje z kosmosu) niz graniem. no i holendry bez ter horsta i taka smieszna dziura na przyjeciu, piazza w pierwszym meczu to w akcie desperacji nawet gral ter mattem jako przyjmujacym xD
Ngapeth obecnie w szóstce Francji to jest zawodnik ujemny, nie widzę podstaw by ubolewać nad brakiem takiego gracza
Chinenyeze super zawodnik to fakt ale Seddik już w ostatnim meczu pokazał jak wielki potencjal w nim drzemie, nie powinien być gorszy od Parkinsona, Plaka czy Wiltenburga
Simon zgadzam się, gigantyczna strata dla reprezentacji Kuby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
mkl 157,3K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja uderzyłem właśnie w Słowenia z Japonią. Fortuna daje kurs aż @3.50!

Słowenia bez porażki na ten moment, 6 meczów i 6 wygranych. W teorii mają już awans na IO, ale pewnie jeszcze będą chcieli to przypieczętować i zdobyć punkty do rankingu. Grają pierwszym składem, ich gra momentami wygląda fenomenalnie. Japonia osłabiona, dziś z nami wyglądała bardzo słabo. Dzień wcześniej męczarnie z Niemcami. Myślami już raczej na Igrzyskach i tam jest koncetrancja. Na 0:3 też piękny kurs @12.00, szkoda nie zagrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Japonia, drużyna grająca u siebie, grająca pierwszym składem genialną siatkówkę
o widze ze jakis nowy slownik jezyka polskiego jest tu pisany, dzisiejszego dnia sie dowiedzialem ze "genialna siatkowka" to taka w ktorej sie po meczarniach wygrywa na niemcow grajacych kampa karliczek jako opp (nominalny oh z musu przestawiony na bombe) brand schott brehme krick i ten smieszny chlopaczek graven. choc tak naprawde to tam w czwartym niemcy miali jakos 14-11 i sedzia sie wlaczyl do akcji najpierw druk akcji pozniej jeszcze czerwona i zagotowal niemcow gdyby nei to bardzo prawdopodobne ze skonczyloby sie na 1-3. takze no mamy nowa definicje zwrotu "genialna siatkowka" - to taka siatkowka gdzie cudem po olbrzymich mekach z pomoca sedziego wygrywasz na druzyne ktora musiala przestawic nominalnego przyjmuajcego na atakujacego bo nie miala innego wyjscia. no i gitara. jakby do tego dodac ze ci sami niemcy dzien wczesniej zostali 3x spakowani 25-15 przez brazylie to juz sie zrobi totalny misz-masz ale po co o tym wspominac.


Ngapeth obecnie w szóstce Francji to jest zawodnik ujemny, nie widzę podstaw by ubolewać nad brakiem takiego gracza
Chinenyeze super zawodnik to fakt ale Seddik już w ostatnim meczu pokazał jak wielki potencjal w nim drzemie, nie powinien być gorszy od Parkinsona, Plaka czy Wiltenburga
Simon zgadzam się, gigantyczna strata dla reprezentacji Kuby
ja szczerze stracilem koncepcje na ngapeta, jaka on role pelni w umysle gianiego w reprezentacji francji, bo tak naprawde to w tym meczu wlochami to clevenot mial jakis dzien konia + do tego wlosi odwalali herezje nie z tej ziemii ten przegrany 3set to byla jakas choroba umyslowa, o tej setowce gdzie le goffa flot balonik smieszny robi "asa" a lavia odwala kaszane z kosmosu, o wielu wczesniejszych akcjach nie wspominajac, nie wiem, ja uwazam ze i tak giani bedzie orać para clevenot/ngapeth, chociaz no tak jak mowisz louati byl w stanie zastapic ngape bo grac umie.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
ogolnie nie kumam czemu tu nikt nie zwraca uwagi na sklady i tego ze kuba bez simona w tej kolejce, a francuzy bez ngape/chinienieze (jego nazwisko do napisania poprawnie przyprawia mnie o dreszcze wiadomo o kogo chodzi). a kuba bez simona to jak bez trenera on tam wszystkimi ustawial na boisku, aby nie dochodzilo do "stanu wrzenia" gdzie kubanczycy bardziej zajmuja sie pretensjami sami do siebie niz gra i to widac w ostatnich meczach (szczegolnie z holandia) gdzie kubanczycy momentami byli bardziej zajeci opieprzaniem wlasnego libero (ktory fakt faktem odwalal herezje z kosmosu) niz graniem. no i holendry bez ter horsta i taka smieszna dziura na przyjeciu, piazza w pierwszym meczu to w akcie desperacji nawet gral ter mattem jako przyjmujacym xD
Wiesz tadzin, ja wychodzę z założenia że to forum jest po to by dzielić się swoimi spostrzeżeniami, wiadomościami i ewentualnymi typami. Również że jeśli ktoś wchodzi w dany dział to ma jakąkolwiek wiedzę na temat danej dyscypliny i potrafi sprawdzić składy itp.
O braku Simona w tym i poprzednim meczu wie każdy kto śledzi LN. Mimo jego braku uważam że i tak linia jest zaniżona i stać Kubę na seta, bo to mimo wszystka najlepsza zespołowo Kuba od lat.
To że rejestruje się tu spora grupa, sorry że nazwę to po imieniu, ale "oszołomów" nie mających pojęcia o bukmacherce i sądzących że grając typy innych złapali Boga za nogi i zarobią miliony, to jest fakt niezaprzeczalny. To szczególnie oni wyrzucają tu później swoje frustrację, gdy typ nie jest trafiony, bo każdy kto wie z czym to się je, takich bzdur nie pisze.
Mnie prawdę mówiąc śmieszą ich komentarze, bo tylko potwierdzają to jak są prości w konstrukcji i śmieszni.
Mi również zdarza się skorzystać z typów niektórych forumowiczów, ale nigdy nie robię tego bezwiednie, bez własnej analizy i nigdy nie są to dyscypliny o których nie mam pojęcia. Do tego nigdy nie strofuję kogoś jeśli jego typ nie wszedł a z niego korzystałem.
Z Twoim zdaniem się liczę, choć nie zawsze się zgadzamy, bo widzę że masz dużą wiedzę na temat siatkówki i cenię jeśli przed meczem coś napiszesz.
Jeśli ktoś nie zgadza się z moimi analizami, to fajnie jeśli coś tu napisze i wejdzie w polemikę. Może ma więcej wiadomości i wiedzy na temat danego spotkania i będzie w stanie mi to wyperswadować?
Na to właśnie liczę, bo po to jest to forum.
Natomiast jeśli ktoś wstawia negatywne komentarze po fakcie, uprzednio nie pisząc niczego konstruktywnego, jest dla mnie żałosny i tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 powiem tak sam dalem na ten mecz kursy 1.2 - 4, az tak nisko jak teraz jest na -2,5 wlochow bym nie dal. ale nie gram tego meczu. jest duza losowosc czy wlosi zrobia przestoj i oddadza seta czy nie, po takim kursie na pewno bym nie szedl w -2,5 ale nie chce brac udzialu w tym meczu bo kubance jak sie obraza na samych siebie to sie poloza i koniec i zadna sila ich do gry nie zmusi. za duzo zalezy od ich "humorzastości"
 
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 powiem tak sam dalem na ten mecz kursy 1.2 - 4, az tak nisko jak teraz jest na -2,5 wlochow bym nie dal. ale nie gram tego meczu. jest duza losowosc czy wlosi zrobia przestoj i oddadza seta czy nie, po takim kursie na pewno bym nie szedl w -2,5 ale nie chce brac udzialu w tym meczu bo kubance jak sie obraza na samych siebie to sie poloza i koniec i zadna sila ich do gry nie zmusi. za duzo zalezy od ich "humorzastości"
Ja typowo na seta Kubańców bym nie grał bo 1,60 to było zdecydowanie za mało. Ale już linia 169,5pkt po 1,80 jest dla mnie jak najbardziej do grania bo przy secie dla Kuby nierealne by nie została przekroczona. W bukmacherce zawsze jest ryzyko i tego się nie obejdzie, ale widzę value w tej linii w porównaniu z grą na seta, dlatego to ruszyłem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1129
Do góry Bottom