>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

Volleyball_Expert 447,9K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Holandia - Serbia typ (Handicap setowy -1.5 seta Serbia) Kurs 1.97 Fortuna

Holendrzy w pierwszym tygodniu powalczyli m.in czy to że Słoweńcom przegrywając po tie-breaku bo bardzo zaciętym meczu. Serbowie mają w swoim składzie wiele gwiazd i naprawdę dziwię się, że aktualnie są niżej w tabeli od Holendrów i gra w pierwszym tygodniu nie wygląda tak jakby tego oczekiwali. Siatkarze w składzie Serbii to m.in Uros, Podrascanin, Anatasijevic, Kujundzicic, Ivovic, Todorovic naprawdę niektórzy siatkarze to są gwiazdy światowego formatu. Jeśli dzisiaj Nimir w Holandii nie będzie miał jakiegoś super dnia to według mnie Serbowie jako zespół przewyższają zespół Holandii i w dodatku potrzebują punktów jeśli chcą się dostać na turniej finałowy w Łodzi a to już poważna strata punktową i takie mecze po prostu muszą wygrywać. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1506
pinio1111 141,3K

pinio1111

Użytkownik
Serbia - Holandia

W poprzednim tygodniu Serbia wygrała zaledwie 1 spotkanie 3:1 z Iranem następne 3 to same porażki 0:3 z Japonią, 1:3 z Brazylią i 0:3 z Niemcami. Na pewno mocno zawiedli zwłaszcza w meczu z Niemcami i Japonią gdzie Japonia nie grała w swoim najmocniejszym składzie.
Holandia wygrała 2 spotkania i 2 przegrała. Wygrała 3:2 z Turcją i 3:1 z Bułgarią natomiast przegrali 2:3 ze Słowenią i 0:3 z Polską.
Obie drużyny w dalszym ciągu mają nadzieje na Igrzyska Olimpijskie, na ten moment to Serbowie są bliżsi bo są wyżej w rankingu. Bliżsi co nie oznacza, że blisko bo tamtymi porażkami mocno zmniejszyli te szanse.
Ja jednak wejdę w zwycięstwo Serbii. Skład mają naprawdę dobry, jest Uros, Ivović, Podrascanin, Atanasijević więc mają kim grać. Mam tylko nadzieję, że przez ten tydzień poprawili dużo.
Holandia mnie jakoś nie przekonuje, oczywiście jest Nimir ale poza nim to drużyna mocno średnia choć nie ma co ukrywać ostatnie lata to jest duży progres.

Serbia 1,52 Fortuna
Nie żebym negował Twój typ, ale ja bym uważał na tą Serbię po tym co widziałem w pierwszym tygodniu. Nie wiem czy oni jeszcze są w stanie zagrać lepiej?
U Holendrów wszystko będzie zależało od postawy Nimira, a bardziej od jego zdrowia, bo wiadomo że to 50% zespołu.
Ostatnio trochę niedomagał i w kilku meczach był oszczędzany. Jeżeli postawili go na nogi i będzie gotów na 100%, to nie zdziwi mnie nawet wygrana Holendrów.
Ja widzę tu over 177,5pkt. 1,71 bądź handi pkt w stronę Holendrów.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kuba - Holandia 1:3

Według mnie warto dziś zaatakować ten over meczowy w tym spotkani pomiędzy Kuba vs Holandia.
Kuba od początku Ligi Narodów gra dość solidnie można rzec jednak jedynie świetnie zagrali w pierwszym meczu pokonując Brazylię 3:1. Ogólnie w każdym meczu było więcej niż 3 sety a grali z przeciwnikami różnego typu. Grali z Iranem 3:1 z Niemcami 3:1 z Kanadą 1:3 czy z Japonią 2:3.
Holandia na 5 spotkań przegrała w 2óch meczach 0:3 z Polską i wczoraj z Serbią jednak z Serbią mieli swoje szanse. Wygrali 3:1 z Bułgarią, 3:2 z Turcją i przegrali również 2:3 ze Słowenią.
Oczywiście jeżeli Kuba zagra na swoim poziomie to może tutaj zakończyć się w 3 setach jednak uważam, że Kuba ma w każdym meczu jakiś przestój co Holandia powinna wykorzystać.
Kuba to bardzo specyficzna drużyna, która nie kalkuluje, gra mocno w ataku, ryzykuje z zagrywki często popełniając bardzo dużo błędów natomiast Holandia to drużyna bardziej taktyczna, która potrafi wykorzystać blok, często atakują bardziej technicznie i Kuba może mieć troszkę problemów z tym.
Over jest dość niski i przy 4 setach powinni to dość łatwo ogarnąć.

powyżej 174,5 1,74 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2773
Volleyball_Expert 447,9K

Volleyball_Expert

Użytkownik
USA - Włochy typ (Handicap setowy +1.5 seta Włochy) kurs 1.60 ETOTO

Amerykanie rozegrali w pełnym składzie z Argentyna. Spotkań wygrane co prawda w trzech setach, ale Argentyńczycy nie zagrali tego meczu na swoim optymalnym poziomie. Włosi już na ten moment mają czwarte pozycje w lidze narodow. Włosi przez całą Ligę narodow graja w optymalnym składzie co na pewno duży atut przed tym spotkaniem, gdzie Amerykanie jak już wspomniałem jeden mecz dopiero zagrali w optymalnym składzie. Nie wiadomo jak by potoczył się mecz USA z Argentyna jakby Argentyńczycy domknęli pierwszy set, a było bardzo blisko. Amerykanie chodz wygrali mecz za 3 pkt to zagrali średnie spotkanie moim zdaniem. Pozytywna postacią był na pewno Defalco przyjmujący USA. Anderson po kontuzji nadal daleko mu do optymalnej formy. Według mnie na ten moment Włosi są wstanie wygrać to spotkanie bo wcale nie odstaja od USA lecz ja gram bezpiecznej, że Włosi wygraja minimum dwa sety. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2528
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Polska 0:3

Na ten mecz czekam z niecierpliwością jednak przyznam szczerze wolał bym oglądać Japonię w swojej najlepszej dyspozycji a po 2óch spotkaniach takiej nie widzimy. Nie mniej jednak uważam, że dziś Japonia zagra na 110% i nie odpuszczą ani jednej piłki w końcu wiedzą z kim grają. Jednak oba mecze wygrane 3:0 z Iranem i 3:2 z Niemcami.
Polacy również 2 spotkania i 2 wygrane 3:0 z Turcją i 3:1 z Bułgarią.
Dziś za pewne obaj trenerzy wyjdą w najmocniejszym składzie i powinniśmy oglądać świetne spotkanie. Kursy na Polskę według mnie nie do gry i ja wejdę w over meczowy, na pewno stać Japonię nawet na zwycięstwo dziś a czy tak się stanie? Zobaczymy.

powyżej 177,5 1,74 Etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Japonia - POLSKA
Typ: POLSKA WYGRA 1 SET i CAŁY MECZ
Kurs 2.0

Polacy są bezapelacyjnie lepszym zespołem. Do tego kluczowa informacja z obozu japońskiego: dziś oszczędzają kluczowym zawodników. Należy dodać również kontuzje pierwszego rozgrywającego. Trener zapowiadał spore zmiany. W ataku ma zagrać Miyaura zamiast Nishidy, ma środku zmaissta Takahaskeigo zagraLarry, na przyjęciu jednego z liderów zastąpi Kai. Tak duże osłabienia względem i tak mocniejszej Polsce. W mojej opinii mecz pod dyktando Polaków. Od pierwszego seta i tak do końca meczu, ponieważ w polskiej ekipie kto zagra ten i tak gwarantuje jakość na wyższym poziomie od japońskich zmienników
 
Otrzymane punkty reputacji: +2204
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Nie no Zibi, nie pisz że drużyny wystąpią w najmocniejszych składach... U Japończyków nie zagrają Sekita i Nishida. To spore osłabienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
M 94K

michalkin

Użytkownik
Ale tu chodzi o to, że z tak śmieszną analizą w której konkretów zero to mogłeś poczekać dosłownie chwilę z informacją o składach.
 
pinio1111 141,3K

pinio1111

Użytkownik
To że będzie rezerwa bylo wiadomo już o 8.00 rano. O kontuzjowanych jeszcze wczesniej
O kontuzjach owszem, ale nie żartuj że wiedziałeś o 8:00 o tym że wyjdą całkowitą rezerwą. Owszem były takie przypuszczenia i się sprawdziły, ale równie dobrze mogła to być "zasłona dymna". Gdybyś miał pewność to byś pewnie zagrał handi na naszych za max stawkę😉
Do momentu ogłaszania oficjalnych szóstek przed samym meczem to zawsze są dywagacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
O kontuzjach owszem, ale nie żartuj że wiedziałeś o 8:00 o tym że wyjdą całkowitą rezerwą. Owszem były takie przypuszczenia i się sprawdziły, ale równie dobrze mogła to być "zasłona dymna". Gdybyś miał pewność to byś pewnie zagrał handi na naszych za max stawkę😉
Do momentu ogłaszania oficjalnych szóstek przed samym meczem to zawsze są dywagacje.
Wystarczy , że były przecieki z samego rana, które się potwierdziły w 100% .
 

Załączniki

Do góry Bottom