>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2024 (wtorek)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: przedział goli w każdej połowie: 1-3
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Typ w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-rewanże-16-04-2024-17-04-2024.170900/post-7259173
Analiza:

Wiele już zostało powiedziane o tym meczu, dlatego mój post może być nieco lakoniczny. Mimo wszystko - idzie masówka na over i jak najbardziej przesłanki ku temu są uzasadnione. PSG musi ruszyć do ataku od pierwszych minut i liczyć na wyrównanie jednobramkowej straty, jaką zaliczyli w Paryżu. Dla przypomnienia Barca wygrała wyjazdowo 2:3. Jednocześnie też nie sądzę, by Barcelona cofnęła się mocno do defensywy, gdyż przeciwnik potrafi strzelać bramki w każdych warunkach. Widzę dziś minimum trzy bramki i tylko pytanie, po której stronie się pojawią. Jako że szykuje się otwarty mecz od pierwszych minut, to moim typem na dziś jest bezpiecznie gol w obydwu połowach. Dzisiaj wszystko może się zdarzyć ale jednego możemy być pewni - będzie sporo okazji do zdobycia bramki. Z drugiej zaś strony nie sądzę, aby w którejkolwiek z nich doszło do zdobycia czterech bramek. Jest to spotkanie o bezpośredni awans, dlatego defensywy również przygotowane są na sto procent. Między jedną a trzema bramki w każdej połowie to mój typ na dziś.

180
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +2478
N 359,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anadolu Efes Stambuł - Virtus Bolonia
Typ: Anadolu Efes i powyżej 168,5 pkt
Kurs: 2,35
Bukmacher: Superbet
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7259179
Analiza:

Jeszcze kilka miesięcy temu Virtus był w okolicach 2-3 miejsca ze sporymi szansami na bezpośredni awans do Play-Off. Przyszła słabsza forma, seria porażek w Eurolidze i wylądowali na miejscu zbliżonemu ich potencjałowi. Zajęli ostatecznie 10. miejsce po fazie zasadniczej i by dostać się do Play-Off musza wygrać 2 wyjazdowe mecze. Na pierwszy ogień idzie mecz w Stambule z Anadolu Efes i trzeba przyznać, że ekipa gości większych szans nie ma. Ekipa turecka po słabym początku i zmianie trenera zaczęła seryjnie wygrywać i piąć się w tabeli. Ostatecznie dało im to 9. lokatę. W fazie zasadniczej we własnej hali mieli 5. bilans - 13-4. Zatem we własnej hali są bardzo groźni, ponadto rzucają sporo pkt, średnio niespełna 88 pkt na mecz przy około 80 pkt traconych. Virtus z kolei w delegacji jest z bilansem 5-12 w drugiej połowie tabeli. Średnio na wyjazdach rzucają około 77 pkt przy traconych 85 pkt na mecz. W 2024 roku Efes we własnej hali przegrał tylko 2krotnie przy 16 wygranych we wszystkich rozgrywkach. Virtus z kolei grając na wyjazdach w 2024 roku wygrał tylko 5 meczów, z czego 1 w Eurolidze i 4 we włoskiej Lega A, zanotowali również aż 11 porażek. W tym między innymi z Efesem 99:75. Dziś liczę na podobny przebieg spotkania i jego wynik końcowy. Efes powinien od początku narzucić swoje tempo gry i budować przewagę.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Liczba fauli 1 drużyna (Barcelona) Powyżej 11,5 - TAK
Kurs: 2,05
Bukmacher: Superbet
Typ w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...nże-16-04-2024-17-04-2024.170900/post-7259024
Analiza:

Mimo, że Barca w 1 spotkaniu popełniła tylko 8 fauli, to teraz uważam, że po ich stronie tych przewinień będzie znacznie więcej. Ja zawsze jestem zdania, że mecz meczowi nie jest równy i każdy wygląda inaczej, a coś mi mówi, że Barca wcale tak lekko mieć nie będzie mimo iż podchodzi do tego meczu z przewagą z poprzedniego meczu i atutem własnego boiska. Barcelona tak naprawdę od dłuższego czasu mi jakoś zbytnio nie imponuje, bo kogo oni pokonali? Słabe Atletico Madryt w lidze, słabe Napoli, a jeśli dziś przejdą PSG i namieszają w El clasico to wtedy zrozumiem "spuszczanie się" nad ich formą, bo póki co mi oni nie imponują, ale to tylko moje zdanie. Kylian Mbappe i reszta ekipy z PSG nie złożyli jeszcze broni, a jeśli Barca będzie chciała grać w półfinale, to będzie musiała się dziś sporo napocić i jestem jednego pewny, że będzie to mecz z faulami i kartkami, bo jedna bramka gości doprowadza do dogrywki i obraz od razu się zmienia, a Barca za wszelką cenę będzie chciała grać na 0 z tyłu, ale wątpię w to, że to im się uda, a wtedy łatwo o błędy i faule, moim zdaniem łapać typ i grać, bo to dla mnie promocja :)

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
lukas88 324,4K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Paris Saint Germain
Typ: PSG over 5,5 RR + Mbappe gol
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-rewanże-16-04-2024-17-04-2024.170900/post-7259221


Szlagier w Barcelonie, spotkanie z bogata historią i słynna remontadą Dumy Katalonii w 2017 roku. Dziś Barca w niezłym położeniu bo wygrali w Paryżu 3-2. natomiast mnie gospodarze nie przekonują przez cały sezon, co prawda od końca stycznie nie ponieśli porażki, zaczęli tracić znacznie mniej bramek niż jesienią. Paryżanie sezon też bez rewelacji, zlepek indywidualności, samolubny i nieskuteczny Dembele sporo kontuzji na dystansie sezonu. Dziś jednak uważa że Paryż nie ma nic do stracenia i ruszą z kopyta od pierwszej minuty, potencjał w ofensywie ogromny, przede wszystkim Mbappe, młody Barcola, Dembele któremu może w końcu mecz wyjdzie przeciwko byłemu zespołowi.... Ważną informacją jest powrót Hakimiego, który nie zagrał w Paryżu, a może on wiele dać w ofensywie.
Idę zatem w cornery gości oraz gola Mbappe, któremu przyjdzie się zmierzyć z młodzianem w Barcelonie czyli 17 letnim stoperem, któremu w meczu o taką stawkę może się zagotować głowa, i głupi błąd w ustawieniu czy faul w polu karnym stworzy znakomitą szansę dla Kyliana, którego też typuję na strzelca gola, w pierwszym meczu nie trafił, ale dziś to zupełnie nowy rozdział.

400
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +2659
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Atletico Madryt
Typ: J. Oblał otrzyma kartkę
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-rewanże-16-04-2024-17-04-2024.170900/post-7259226
Analiza:

Atletico to taka drużyna która raczej nie będzie się wdawać w ofensywną grę tylko będą starali się utrzymać zaliczkę z pierwszego meczu. Dla nich LM jest priorytetem w tym momencie.
Uważam że mecz będzie wyglądał tak, że to Dortmund będzie atakował a Atletico udanie będzie utrzymywało remis który daje im awans. Spodziewam się sporo cwaniactwa z ich strony i gry na czas . Stąd właśnie typ na kartkę Oblaka. Uważam, że bramkarz drużyny hiszpańskiej pod koniec meczu będzie przedłużał wznowienie od bramki i może za to otrzymać kartkę. Cała nadzieja w arbitrze bo to zależy od niego, ale po takim kursie warto spróbowa

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Lewandowski gol
Kurs: 2.03
Bukmacher: betfan
Typ w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-rewanże-16-04-2024-17-04-2024.170900/post-7259230
Analiza: Myślę, że w dzisiejszym meczu będzie sporo szans dla Lewandowskiego do zdobycia bramki. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu co prawda nie byl nie wiadomo jak groźny pod bramką rywali, ale teraz podejrzewam że mecz może być jeszcze bardziej otwarty, a to pomoże Lewemu w zdobyciu bramki. Dodatkowo Barca gra u siebie, powinno być więcej pewności siebie w swoje umiejętności. Nie ma wątpliwości, że Lewandowski to zawodnik który potrafi odnaleźć się we właściwym miejscu na boisku i jestem zdania, że trafi dzisiaj do siatki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom