>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter Striker 2

'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Furia /Astralis win @ 1,75 pinnacle


Przede wszystkim nie jest to żaden mocny bet.
W większości jest to moja czutka. Miałem nie grać w tym spotkaniu zupełnie nic, ale dosłownie godzinę przed spotkaniem zdecydowałem się na Astralis. Od czasu transferu nie przepadam za jabbim i stavnem po tym co zrobili Heroic. Nie można tego w żaden sposób usprawiedliwić i nie mowa tutaj już o samym opuszczeniu Heroic a bardziej tego w jaki sposób do tego dążyli. Patrząc jak to wygląda na papierze to skład Duńczyków jest potężny i spokojnie można nim konkurować o najwyższe cele, ale na wszystko przyjdzie czas. To że znają się świetnie jabii i stavn nie ma wątpliwości i to na pewno jest na spory plus, natomiast z reszta drużyny to nie jest tak, że Panowie pierwszy raz piątki zbili czy grali że sobą kilkanaście dni temu, nic z tych rzeczy. Znali się wcześniej i grywali ze sobą również. Oczywiście tutaj trzeba sporo nabrać ogrania jako kolektyw i na to trzeba czasu, ale wydaje się to prostsze niż w innych przypadkach. Oficjalne spotkanie zagrali dosłownie jedno! I ktoś powie, że jestem niespełna rozumu grając na takie Astralis i po części trzeba się z tym zgodzić, ale ja to widzę troszkę inaczej i ten ich "pierwszy" mecz wcale nie pokazał, aby faktycznie tak było. Przeciwnikiem Virtus Pro i można śmiało powiedzieć, że Astralis zagrało na prawdę bardzo dobre spotkanie i nie trzeba było dużo, aby ten mecz nawet zwyciężyli. Odnośnie Furii to już o niej tyle tutaj pisałem po tych transferach...że to flaki olejem. Uważałem uważam i ostatnie dni tego nie zmieniły, że Furia na większe sukcesy a przede wszystkim regularne bicie się o zwycięstwa w dużych turniejach, nie ma zbytnio co liczyć. Grałem w stronę Furii z Mouz, grałem w stronę Furii z Apeks i nie zawiedli. Bardzo dobry turniej w ich wykonaniu i na pewno mocno to dało nadzieję i podbudowało Brazylijczyków, lecz powiedzieć że są w świetnej formie to zdecydowanie za dużo. Dzisiejsze spotkanie jest pewnego rodzaju również weryfikacją, więc zobaczymy czy to nadal płonie, choć Sport trochę ich ugasił bo ograł ich bez straty mapy X2 do 8. Oczywiście po drugiej stronie grał przyszły najlepszy zawodnik Csa na świecie, więc też trzeba mieć to na uwadze 😁 mowa oczywiście o donku.
Myślę, że czysto strzelecko Astralis może wypaść dziś lepiej, ale czy tak będzie to się okaże. Oby to był długi i zacięty pojedynek!
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Preasy gra dzisiaj o 13:00 mecz z Betboom w ramach Yalla Compass, a o 16:00 mecz w bo5 z Alternate Attax. W najkrotszym scenariuszu czeka ich minimum 5h praktycznie ciągłej gry, a jeśli mecze będą wyrównane to możliwe nawet 8h (oczywiście należy pamiętać, że między mapami są krótkie przerwy ;) )

Nie ruszam tego meczu, bo dla mnie Preasy to duża lepsza drużyna od Niemców, ale jeśli ktoś czynnik fizyczny i koncentracji uważa za bardzo istotny, to tutaj mogą pojawić się kłopoty u Duńczyków, a kurs na Niemców w ggbet ponad 3.00
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Fnatic vs. SAW: 2 @ 1,89 ✅

Buki to oceniają 50-50 chyba przez pryzmat sromotnej porażki SAW z 9Pandas, ale to tylko jedna mapa. W reszcie spotkań nie widzę czegoś, co sprawiałoby, żeby SAW miało mieć jakieś kompleksy względem Fnatic po ich ostatnich występach.
Fnatic nie pokazało do tej pory nic na tyle szczególnego, żeby SAW pokonujące NiP i gładko wygrywające z Enterprise, (które pokonało AMKAL stawiające opór Fnatic) wyglądało gorzej, od Fnatic, które już od dawien dawna nie przypomina tej drużyny z czasów jej świetności. Mając to na uwadze i po prostu subiektywnie uważając SAW za mocniejszą drużynę biorę to po tym kursie, ale warto trzymać rękę na pulsie pod ewentualne kontry, bo tutaj może to pójść w dwie strony. To jest mecz decydujący o awansie na Majora w przypadku zwycięstwa lub spadku do drabinki ostatniej szansy w przypadku porażki, więc nie wszystko się tutaj dzisiaj będzie rozstrzygać, co daje pewną przestrzeń do kalkulacji po obu stronach i dlatego nie ma co szaleć ze stawką, natomiast ja tu widzę pewną przewagę Portugalczyków, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Vitality vs. Heroic: 2 (+4,5 HC) @ 1,85 ❌
Te drużyny grały ze sobą 2 tygodnie temu w Katowicach i Heroic pokonało Vitality 2-1 eliminując tę ekipę z turnieju. Każda z map bardzo bliska, to mogło pójść też w drugą stronę, ale kurs w okolicach 3,7-4,0 w stronę Heroic na zwycięstwo w BO1? No nie, o ile nie ruszam takich meczów na starcie rozgrywek, gdzie jest grana jedna mapa, tak tutaj widzę value na to, że Heroic wygra przynajmniej 9 rund, że postawi podobny opór jak ostatnio. Heroic ogólnie zagrało całkiem niezły turniej w Katowicach, nie wyszedł ostatni mecz z G2, ale i tak zrobili wynik ponad stan, gdzie takie Vitality absolutnie zawiodło i nie wiem dlaczego buki są przekonane o tym, że tym razem będzie gładko, bo co, bo łatwo wygrali dziś z Gamer Legion? :D No i co z tego, skoro Heroic się po nich przejechało podczas IEMa z wyjątkiem jednego Overpassa, które GL zagrało po prostu dobrze, zupełnie nie radząc sobie na dwóch kolejnych mapach? Oczywiście, że Vitality to wciąż mocna drużyna z dużym potencjałem, ale moim zdaniem te kursy są po prostu nieadekwatne do tego, czego się spodziewam w tym spotkaniu.
Dla odważniejszych można próbować zwycięstwo duńczyków, ale ja osobiście biorę to w Handi. Zdziwie się, jak na niedługo przed meczem ten kurs będzie na podobnym poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Fnatic vs GamerLegion / GL wygra @ 1,83 pinnacle

Witam. Dla mnie bardzo fajny kurs na Snaxa i spółkę. Doskonale wiemy jak ważne jest to spotkanie. Oczywiście cały polski świat csa dziś będzie trzymać kciuki za Janusza! Osobiście, nie zdziwiły by mnie kursu na GL nawet w okolicach 1,6 i na to po cichu liczyłem a tutaj proszę, bardzo miłe zaskoczenie. GamerLegion nie gra wybitnie, ale nie schodzą poniżej pewnego poziomu i na prawdę są solidni. To co prezentują zdecydowanie wystarczy na Fnatic, które wygląda tragicznie, ani ładu ani składu w ich grze, monetami katastrofalne błędy, ogromne błędy w komunikacji. Rywal wychodzi na plecy koledze, ten mu albo nie daje Infa albo daje tak niezrozumiałe, że on nic z tego nie wie co wizę się z brakiem reakcji ze strony kolegi. Źle dorzucane flesze na wejście na bsa, no mógł bym wymieniać i wymieniać. Nie wierze, że nagle Fnatic zacznie grać świetnego csa bez prostych błędów, gdzie one pojawiały się dosłownie w każdym poprzednim spotkaniu. Myślę, że GamerLegion jeśli to spotkanie może przegrać to tylko sam ze sobą. Skład Fnatic nie przekonuje ani na papierze ani w praktyce, jeszcze Krimz który jest cieniem tego zawodnika sprzed lat. GL gra bardzo przeciętnie, natomiast Fnatic o wiele gorzej. Snax i spółka, gdyby nie własną głupota to naszych chłopaków z Ence spokojnie by ograli domykając ten mecz. Ograli OG i Węgrów czyli rywali z którymi po prostu trzeba było wygrać i tak się też stało. Fnatic dostało lanie od SaW oraz KOI, nie ugrywajac nawet mapy. Już nawet nie patrząc na to, że typ trochę patriotyczny za naszym Snaxem to GamerLegion w porównaniu do Fnatic po prostu wygląda o niebo lepiej, po za tym grają że sobą znaczenie dłużej i jeśli są błędy to na pewno tak rażące w oczy jak w Fnatic. Uważam, że GL są tutaj faworytami i powinni dziś wyjść zwycięsko z tego starcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Dokładnie. Sam miałem coś napisać o tym meczu, ale nie mam tu nic do dodania, ja też spodziewałem się niższego kursu w stronę GL i z chęcią biorę to co proponują buki w tym spotkaniu.
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Team Liquid vs SAW / Liquid wygra @ 1,77 pinnacle[/ICONMINUS]

Dobrze, lecimy z tym Blastem. Oglądałem chyba każdy, dosłownie każdy mecz Liquid w tym składzie, ogromnie byłem ciekaw tego co oni zaprezentują i póki co teoria nie przekłada się na praktykę, świetnie odzwierciedla to brak awansu na Majora. To nie jest tak, że Liquid gra tragicznie, ale w tych ważnych momentach brakuje tego zgrania i przewidzenia co kolega z drużyny akurat zrobi w danej sytuacji, ale będzie to eliminowane z każdym kolejnym spotkaniem, z każdą kolejną godziną gry.
TL witał się z gąską po pierwszej mapie z Complexity, widzieliśmy reakcje zawodników, uśmieszek na twarzy i domknięcie spotkania a tu proszę, świetny powrót Elige i spółki, po za tym zasłużył sobie na tego Majora jak i całe Complexity. Jest mnóstwo kunsztu w Liquid, strzelecko również nie wygląda to źle tylko trzeba to wszystko poukładać a to może zrobić tylko i wyłącznie czas. Póki co gołym okiem można było dostrzec regularne błędy przy rotacji do C4, każdy trochę na swój sposób, ale oni doskonale o tym wiedzą i to będzie powoli opanowane. Oczywiście mógł bym tutaj wymieniać negatywne strony ich gry, ale wszystko usprawiedliwia ich ten krótki okres gry w tym składzie. SAW zawsze było solidne, solidne ale nic ponad pewien poziom i utrzymuje się to po dzień dzisiejszy. Potrafią zagrać i postawić się topce, ale nigdy to nie przekłada się na regularne zwycięstwa z rywalami równymi bądź półkę wyżej. Portugalczycy są w dobrej formie i nie można im tego odmówić bo na 11 spotkań przegrali zaledwie dwa. Ktoś popatrzy na ich ostatnie spotkania i na papierze wygląda to imponująco, bo zwycięstwa z Fnatic, NiP czy Monte na pierwszy rzut oka robią wrażenie, ale doskonale wiemy, że żadna z tych ekip wcale na chwilę obecną nie grzeszy formą a dochodzą do tego roszady w składach. Dziś na pewno jedno z najcięższych spotkań Portugalczyków. W Liquid nastroje po porażce o Majora na pewno nie są świetne, ale trzeba iść do przodu i nie pozwolić sobie teraz na jakąś kompromitację w Blaście, który też jest ważną imprezą. Dla mnie bardzo dobry kurs na Liquid i pora wygrywać w Europie a nie tylko klepać średniaków w swoim regionie.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Saw vs OG / wygrana OG @ 2,62 pinnacle

Jestem mocno zaskoczony. Miałem tutaj nic nie grać bo liczyłem zbliżone kursy i niczego powyżej 1,8 na Fika i spółkę nie przewidywałem. Zaznaczę, że gdyby kursy były mniej więcej równe to nie grał bym w tym spotkaniu nic, ale takie faworyzowanie Portugalczyków to już jest przesada, mimo tej świetnej formy w jakiej się znajdują.
Portugalczycy wygrali siedem spotkań z rzędu, owszem ale pisałem ostatnio jacy to byli rywale i w jakiej dyspozycji kadrowej i nie tylko. Od tego spotkania rozegrali jedno z C9 i trzeba im przyznać że imponująco to wyglądało. Electronic wyglądał jak by od 1.6 nie grał w csa, dramat. OG może zagrać totalne dno a może zaskoczyć wręcz przeciwnie. Ograli Complexity a z Heroic potwierdzili, że to nie żaden wypadek przy pracy, tylko coś rusza do przodu. Dla mnie spotkanie bliżej 50/50 niż to co sugerują nam buki. Po takim kursie, żałował bym gdybym ich nie zagrał.
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Rebels vs Alternate / Rebels wygra @ 1,72 1xbet

Witam, grają nasze chłopaki z Rebels i osobiście liczyłem na coś więcej jeśli chodzi o kursy na polską formacje. Dołączył innocent i od tego spotkania wygląda to na prawdę lepiej..może wyniki o tym nie świadczą, ale tak jest. Zagrali bardzo dobre spotkanie z mocną Aurora, przegrywając w trzech mapach, przegrali w trzech z B8 a spokojnie mogli nasi to wygrać do zera. Przegrali ostatnie spotkanie z Sinners w dwóch mapach, ale tam była ostra walka i szczegóły zdecydowały o zwycięzcy. Niemcy mogą zaskoczyć, ale ja liczę na podtrzymanie dobrej gry bądź jeszcze lepszej z naszej strony co myślę spokojnie zapewniło by nam zwycięstwo. Trzymamy kciuki za naszych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1689
prof 8,8K

prof

Użytkownik
IEM Chengdu

Liquid
- Heroic. 1 @ 2.15

Liquid kojarzy mi sie z druzyna ktora od paru sezonow gra bardzo w kratke. Jest to taka druzyna ktora moze przegrac z kazdym ale jak przychodzi wazny mecz na międzynarodowej arenie to potrafi zaskoczyć. Ja bylem fanem Heroic w starym skladzie ,a obecnie moja wiara w ten projekt jest bardzo niska i konsekwetnie lubie stawiac przeciwko nim. Liquid Nie dostalo sie na majora ze swojej strefy poniewaz tam 2 przegrane powodawaly eliminacje z rmr'a. Pech ich polegal na tym ze trafili na 2 najmocniejsze druzyny czyli Complexity/Furia. Dostali troche czasu zeby sie na nowo zgrac z twistzem i licze ze tro zacznie hulac. Ostanim razem jak grali na europejskie topowe formocje to przegrwali ale po walce z G2i Faze. Heroic przegra jutro po heroicznym wpierdolu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1691
N 36,2K

nafciarz1995

Użytkownik
13:2

BIG - Gods Reign
Typ: -19,5 rundy w 1 mapie
Kurs:
1,76
Krótko bez owijania w bawełne, niemieckie BIG zajmujace 38 miejsce w rankingu HLTV kontra Indyjskie Gods Reign zajmujace miejsce 107. Goście w wiekszosci graja tylko na swoim podworku co swiadczy o ich poziomie i ogolnie azjatyckiego csa ktory oprocz 1-2 zespołów nie istnieje, maja 3 mecze rozegrane z europejskimi druzynami w ciagu miesiaca gdzie tylko raz byl pokryty over mapy w meczu z Aurora 13:7. Wczoraj na Ninjas in Pyjamas ktore jest slabsze od BIGu przegrali 2:0 (w tym 13:1 na swojej mapie i 13:5 na drugiej), owszem maja jakiegos gracza z Holandii od poprzedniej meczu ale to jakis no'name niegrajacy w zadnej powaznej druzynie. Co tu sie rozpisywac 13:6 na takich ogorkow to nie jest trudne zadanie, no jedynie moze nie wejsc jak BIG podejdzie lekcewazaco do nich ale to by byla raczej kompromitacja dla nich, meczyc sie z takimi ogórkami a kurs fajny i mozliwe ze zaraz moga zmienic linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
prof 8,8K

prof

Użytkownik
G2 - MOUZ @ 2.25

Zaryzykuje stwierdzenie ze ten kurs na MOUZ to jest promocja bo w moich oczach to Myszy sa dzisiaj faworytem tego spotkania. Dlaczego dzis takie kursy? No bo jak w Katowiach MOUZ bylo delikatnym faworytem po 1.70 to dostali w PO mocno na dziure od G2. Czy G2 ma sposob na MOUZ? Mysle ze nie bo tu nie ma zadnych dominujacych serii tylko druzyny sie najczesciej wymieniaja zwyciestwami. Ekipa Siuhego ma narazie tne problem ze latwo przechodzi przez turnieje a w PO brakuje kropki nad I. Druzyna jednak bedzie dojrzewac z kazdym turniejem i mysle ze to zaprocentuje moze juz dzis. Dla mnie MOUZ lepiej wyglada jako stabilny kolektyw i tam nie potrzeba herosow. G2 natomiast potrzebuje bohaterow bo bez tego nie sa wstanie wygrywac regularnie meczy. G2 prowadzac z Virtus pro 1-0 w mapach bylo blisko przegrania Overpassa ale wtedy geniusz Monesiego po raz kolejny uratowal druzyne. Kto wie co by sie stalo gdyby VP wyrownalo stan rywalizacji i mecz przeniosl sie na Inferno. Ja poprostu G2 nie ufam bo za czesto ktos tam ma slaby mecz jak Hunter/Hooxi czy nawet Niko nie zawsze staje na wysokosci zadania. Wole postawic na MOUZ ktore ma lepsze win ratio % , nie ma wpadek na slabsze druzyny i jest ogolnie stabilniejsza ekipa.

Co za meczycho. MOUZ moglo to przegrac glownie przez przegranie wszystkich pistoletowek na 2 i 3 mapie. Druzyna jednak zadzialala jako kolektyw. Do tego Brollan sie odpalil na ostatniej mapie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1804
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Hej! Poprosiłbym WENTOR i nafciarz1995 o buka w późniejszych betach.... prof ma sentyment (y) Rozj.....ebaliście system ;)
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
KOI vs Bleed / Bleed win @ 2,30 ggbet

Bardzo interesujące spotkanie na ~ 18:30, w którym gram ten większy kurs bo jeśli miał bym z przekonaniem wskazać zwycięzcę to był spasował. Zapowiada się zacięte spotkanie i większość idzie w KOI. Tutaj mamy aż 2,30 na hampusa i spółkę i ja w to pójdę bo uważam to za małe value, w moich oczach spotkanie może pójść w każdą stronę i kto by nie wygrał to niespodzianki nie będzie. Hampus po cichu od zaplecza csa powraca i wygląda to na prawdę dobrze.
Bleed podoba mi się jako kolektyw, oglądałem ich kilka ostatnich spotkań i monetami można być pod wrażeniem, szczególnie jeśli chodzi o kwestie komunikacji, choć to też nie powinno dziwić bo nie od wczoraj razem grają. Nie można powiedzieć, że któraś z ekip jest w słabej dyspozycji bo obie tutaj wyglądają dobrze, ogólnie w ostatnich tygodniach, choć to Bleed miał tygodnie w których grał na prawdę znakomicie po czym przychodziły spotkania z kimś półkę wyżej i przerywało to ich serie zwycięstw, ale mieli w nich bardzo dużo do powiedzenia. Najważniejsze jest to co tu i teraz a na chwilę obecną to obie ekipy jeśli zagrają na swoim poziomie, to co w ostatnich spotkaniach to będzie można podziwiać bardzo zacięte spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1329
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Betboom - Eternal Fire 1 @ 2.99 GGBet

Bardzo wazne kwalifikacje do mistrzostw swiata gdzie w puli jest potezna paczka dollarsow. Mobilizacja u obu druzyn bedzie top. Wszystko bedzie zalezec od tego jak u ruskich bedzie z dyspozycja dnia. Sa bardzo grozni i ale tez bardzo chaotyczni. Jak jzu wchodza na bombsite to ni hooja sie nie zatrzymuja i ida na heady. Turkom nie jestem wstanie zaufac bo jest to druzyna ktora juz pare razy miala moment w ktorym mieli cos osiagnac. Zawsze nic z tego nie wychodzilo. Etenral Fire czesto bardzo dobrze prezentuje sie na bardzo mocne zespoly. Gdy przychodzi im do gry z druzynami z poziomiu Tier2 sa wstanie throwac rundy i mecze. Wypuszczac przewagi w bardzo dziwny sposob. Uwazam ten bet za value a w projekt turecki przestalem wierzyc.
 
Ostatnia edycja:
N 36,2K

nafciarz1995

Użytkownik
EYEBALLERS (-1,5 handicap mapy) - HAVU @ 2.32 fortuna GODZ 19 2:0 13:3 i 13:2 :eek: :oops:

Szwedzka druzyna zajmujaca miejsce 82 w rankingu kontra Finladzkie HAVU zajmujace miejsce 108. HAVU na ostatnie 17 meczy wygrało ledwo 3, w dodatku notujac ostatnio serie 4 porazek z rzedu, natomiast Szwedzi na 21 meczy wygrali 9. Lecz w CS'ie zbytnio nie ma co sie przejmowac historia, bo bardziej trzeba sie skupic na obecnej formie. Dzis HAVU odnioslo porazke z Ukrainskim zespolem z 83 miejsca, 0:2, przegrywajac obie mapy do 6 (wiec gladko), natomiast EYEBALLERS wygrali wczoraj z wyzej notowanymi rywalami 2:0 z 76 miejsca wygrywajac obie mapy do 5 oraz 4. Podsumowujac, jest to mecz slabych druzyn ale na sama wygrana Szwedkow jest kurs 1.39 wiec cienizna natomiast juz na 2:0 na fortunie jest bardzo fajny kurs, ktory mozna sprobowac zagrac bo HAVU jest w ogole bez formy a EYEBALLERS jak na swoje mozliwosci cos tam gra majac w dodatku w swoim skladzie JW ktory mimo uplywu lat dalej gra sobie w CS'a. Jeśli podejda do meczu z nimi jak wczoraj z Zero Tenacity to powinni raczej wygrac gladko 2:0

PS. I bez analizy mecz o 2 w nocy

Apeks - sunday school -18,5 rund w 1 mapie @ 1.81 (esl challenger melbourne) 13:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1865
N 36,2K

nafciarz1995

Użytkownik
MIBR - KZG -17,5 rundy w 1 mapie @ 1.72 superbet godzina 4:30 13:4

Podobny mecz do tego co Apeks -sunday school. Brazylijskie MIBR zajmujace miejsce 20 w rankingu kontra Australijskie KZG zajmujace miejsce 157. Brazylijczycy na swoim podworku radza sobie swietnie majac ostatnio bardzo dobra passe zwyciestw. Goscie? Totalne ogorki wedlug Mnie grajace jak wiadomo tylko na swojej scenie, gdzie zdarzalo im sie nawet na ich terenie przegrać pokrywając under z dzisiejszego typu. Nie ma co sie rozpisywać, podobny mecz ktory wstawialem ostatnio (apeks -sunday school) gdzie bylo 13:2. Mibr jak nie będzie odwalać to raczej nie odda więcej niz 4 rund. Niestety typ tylko na superbecie bo nigdzie indziej nie ma linii na mapy. Wstawiam w nowy post, bo to nowy dzien i nie chciałem edytowac poprzedniego. Jeśli nie mozna to niech admin wklei to do posta wyzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1333
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ilumminar - Zero @2.20

Efortuna
Totalnie idę w stronę pierwszej mapy. Mecz za chwilę overpas wybór Zero. Polska formacja pnie się z tygodnia na tydzień w rankingu. Miałem okazję kilka razy ich obejrzeć i na prawdę solidnie grają. Co prawda illuminar nie grał overpasa ostatnio prawie wcale ale ja widzę ich formę i możliwości do ubrania tego. Mimo wyboru zero to oni mają winrate na tej mapie około 50 %. Polacy zaczną od CT gdzie grają po tej stronie bardzo zachowawczo. Co może doprowadzić do zbudowania solidnej przewagi po zmianie stron. Nawet jeśli na live będzie odbijało ZT to myślę że warto próbować iść w stronę Polaków, a to dzisiaj oni w tym spotkaniu są w roli droga.
 
Do góry Bottom