>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Baraże do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 [21.03.2024 - 26.03.2024]

Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Walia - Polska typ Awans Polska kurs 1.95 Fortuna

Polska Reprezentacja przystapi do finału baraży nie będąc faworytem tego spotkania. Mamy kimś postraszyć przeciwnika m.in: Robert Lewandowski, który w Barcelonie ostatnio pokazywał wzrost formy, w środku pola znakomicie zagrać Jakub Piotrowski. Najlepiej w meczu z Estonia zagrał Nicola Zalewski, który popisywał się niezwykłymi wrzutkami, znakomitym dryblingiem zagrał fenomenalne spotkania walczyny zawodnik. Ciężko mówić coś o obronach faktycznie poprzez chwilowa dekoncentrację padła bramka dla Estonii to nie powinno się wydarzyć. W Reprezentacji Walii nie zagra dzisiaj Gareth Bale. Walijczycy też ostatnio mieli swoje wpadki m.in remis i porażka z Armenia, porażka z Turcja czy remis z Korea Południową. Nie tak dawno graliśmy też baraze, gdzie na ławce trenerskiej był jeszcze Czesław Michniewicz i wygraliśmy na swoim terenie z według mnie mocniejszą od Walii Reprezentacja Szwecji. Zieliński jeśli wejdzie na swoi rytm chodz ostatnio mniej grał to zawodnik o bardzo wysokich umiejętnościach. Cztery ostatnie mecze wygrane z Walia. Według mnie nie jesteśmy w tym meczu wcale na straconej pozycji niż wskazują na to kursy. Polsko po awans !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3012
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Walia Polska
Awans Polska
Betfan
2.0

Patrząc na grę naszych ostatnio, tzn w przeciągu roku, półtora , od meczu w Mołdawii, taki typ jest bez szans, ale jednak po przejęciu przez Probierza , po kilku meczach widać światełko w tunelu. Nawet na tle słabej Estonii widać było zaangażowanie, chęć do kolejnych goli, nawet dokładne podania, mnóstwo strzałów itd, co w poprzednich spotkaniach nie miało praktycznie miejsca. Jedynym minusem jest obrona, jednak atak wydaję się być dużo mocniejszy niż walijski atak. Gospodarze chwalą się bardzo dobrym bilansem u siebie, jednakże taka Armenia potrafiła ty strzelić 4 bramki i wygrać oczywiście. Ja doliczyłem się na 20 ostatnich meczy jednak 5 porażek włącznie z powyższą. Wiadomo że dobre ekipy tam wygrywają jak Anglia czy Holandia jak i dania. Z tego wszystkiego wynika że to my mamy jednak co poniektórych lepszych piłkarzy jak Lewy który ostatnio wreszcie się obudził i zaczął gra po dawnemu, a nawet samemu dużo podawać do kolegów, mamy Świderskiego, piątka, wiecznie młodego Grosickiego, jak i nowych dobrych jak Zalewski czy Piotrowski. Jeśli dołożymy dobra ławkę, i dobrego stratega na ławce, to szanse na awans delikatnie wzrastają w kierunku biało-czerwonych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1927
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Znow hurraoptymizm po zlaniu amatorow w ostatnim meczu, jaki to czlowiek musi byc zaslepiony grajac w strone Polakow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Polska
Typ: obie drużyny powyżej 1.5 spalonych
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Jakoś tak pasują mi tutaj te spalone. Wydaje mi się, że obie ekioy będą tu grały bardzo asekuracyjnie, a gra będzie się toczyła głównie w środku pola.
Myślę, że często Lewandowski, Świderski czy napastnicy Walijscy będą stali na " ochlapach". My już nie raz graliśmy słynna lagę na Roberta. Uważam, że w tym meczu może być podobnie.
Walia ostatnie 3 mecze o stawkę to aż 10 zlapanych spalonych, Polska w ostatnich 3 meczach łapana na spalonego była 6 razy. Widać zatem, że obie ekipy pokrywały ostatnio proponowana przeze mnie linie. Liczę na to, że pokryją i dziś a kurs bajka.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Polska
Typ: obie drużyny powyżej 1.5 spalonych
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Jakoś tak pasują mi tutaj te spalone. Wydaje mi się, że obie ekioy będą tu grały bardzo asekuracyjnie, a gra będzie się toczyła głównie w środku pola.
Myślę, że często Lewandowski, Świderski czy napastnicy Walijscy będą stali na " ochlapach". My już nie raz graliśmy słynna lagę na Roberta. Uważam, że w tym meczu może być podobnie.
Walia ostatnie 3 mecze o stawkę to aż 10 zlapanych spalonych, Polska w ostatnich 3 meczach łapana na spalonego była 6 razy. Widać zatem, że obie ekipy pokrywały ostatnio proponowana przeze mnie linie. Liczę na to, że pokryją i dziś a kurs bajka.
Ostatnie 3 mecze Walii 5, 2, 1 spalone (ich przeciwnicy 0,0,1)
Ostanie 3 mecze Polaków 1, 0, 4 (ich przeciwnicy 0, 1, 0)
Więc w ani jednym meczu nie było nawet blisko podanego typu
Nie mówię, że zakład nie wejdzie, ale argumenty z d*py
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do Euro 2024

Godzina: 20:45

Spotkanie: Walia - Polska

Typ: 1 i over 1,5

Kurs: 3.95

Bukmacher: fortuna

Post w dziale:

Analiza:


Dzisiejszy finał baraży o udział w Euro 2024 obiecuje być emocjonującym starciem między dwoma zaciętymi rywalami - Walią i Polską. Wielka stawka sprawia, że obie drużyny są zmotywowane do osiągnięcia sukcesu i zapewnienia sobie miejsca na europejskiej scenie piłkarskiej. Jednakże, to Walia uznawana jest za faworyta tego spotkania, z racji przewagi, jaką prezentuje ich drużyna na boisku w ostatnich występach.

Polska, mimo że ma bogatą historię w futbolu, aktualnie zmaga się z różnymi problemami i nierównościami w grze. Niemniej jednak, nie można jej lekceważyć, ponieważ zawodnicy mogą zaskoczyć każdego swoją determinacją i wolą walki, zwłaszcza w tak kluczowych momentach jak ten. To właśnie w takich momentach talent i charakter drużyny są wystawione na próbę, a każda chwila może przynieść zwycięstwo lub porażkę.

Wynik tego meczu będzie odzwierciedleniem intensywnych przygotowań i zaangażowania, jakie obie drużyny włożyły w osiągnięcie celu. Fanów obu stron czeka emocjonujące widowisko, które na pewno dostarczy wielu niezapomnianych momentów i decydujących akcji. Teraz, gdy napięcie wzrasta, świat sportu trzyma oddech, oczekując na wynik tego epickiego starcia, które wyłoni zwycięzcę, gotowego do podjęcia wyzwania na arenie międzynarodowej.

Mój typ 2:1 dla Walii.
 
Do góry Bottom