>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Ode mnie poniższe typy na dzisiejsze turniej - wszystko forbet:

Lebedev - Woryna 1 1.50
Dudek - Zengota 1 1.40
Berge - Kvech 2 2.25
Lindback - Ellis 1 1.52

Krótka analiza typów. Woryna jak i Zengota końcówkę sezonu mają słabą. Uważam że zarówno Andrzej jak i Patryk dziś będą wyżej. Kvech dziś na swoim owalu i uważam, że dziś będzie niespodzianka turnieju. Lindback trochę niestabilny ale ostatnie zawody całkiem dobrze pojechał i liczę że dziś będzie równie dobrze i pozostawi w pokonanym polu Anglika. Taka analiza oparta na obecnej formie zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Q 13K

quatr0

Użytkownik
Już od kilku rund SGP nie ma otwieram nowych tematów więc wrzucam na szybko typy na dzisiaj.
Jestem w podróży więc wszystkie 3 typy oparte są na wynikach kwalifikacji, polach startowych, obecnej formie zawodników i jakimś wewnętrznym przeczuciu.

Bewley - Doyle @ 1,50 STS
Jednego punktu Bewleya zabrakło.
Nilsson - Becker @ 1,75 STS
Vaculik - Madsen @ 1,75 STS
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Finlandia - Słowenia [1] 1.55 forbet

MEP w Opolu. Finowie mają w składzie przede wszystkim Lahtiego, który ma dobrą końcówkę sezonu. Słoweńcy ogólnie słabszy skład, a Ivacic jest cieniem zawodnika z początku sezonu. Przewiduję, że Finowie spokojnie będą wyżej od Słoweńców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +929
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Cyfer - Polis [1] 1.62 sts / 1.55 forbet, etoto
Słabe zawody, tor kompletnie nie do walki.

IM 2 ligi. Pożegnalny występ Cyfera (od nowego sezonu będzie zawodnikiem Unii Tarnów) przed pilską publicznością. Myślę, że będzie chciał pożegnać się godnie i zostawić po sobie dobre wspomnienia. Sezon bardzo udany, druga średnia biegowa w lidze. Polis również sezon udany, ale mam wrażenie, że końcówka sezonu już troszkę słabsza. Domowy tor i chęć do tego pożegnania się z Piłą powinny dziś zagwarantować Adrianowi miejsce wyższe od Oskara.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gomólski - Suchecki [1] 1.80 etoto

Turniej Chrobrego w Gnieźnie. Zestawienie dwóch zawodników miejscowego Startu. Kurs przeszacowany moim zdaniem. W trakcie sezonu Gomólski miał dużo więcej jazdy, a Suchecki rzadko kiedy łapał się do składu. Suchecki dostał szansę na półfinał z Opolem i pojechał słabo. W treningach przed finałowym starciem z Rzeszowem lepiej wyglądał Gomólski i myślę, że ten trend zostanie dziś podtrzymany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +601
W 2,3K

wiewior11

Użytkownik
Dziś w Manchesterze bardzo ciekawe ściganie - Memoriał Petera Cravena. W stawce kilka światowych gwiazd, gram takiego dubelka w Superbet

Janowski > Doyle @2.05
Fricke > Lidsey @1.60

Tor w Manchesterze trochę przypomina ten wrocławski i myślę, że Janowski może zaprezentować się tu z dobrej strony i otrzeć nawet o zwycięstwo.
Lidsey w zeszłym roku jeździł bardzo dobrze w barwach Belle Vue, ale moim zdaniem Fricke jest dużo skuteczniejszy na tym owalu i powinien mocno poszaleć na dystansie. Jest zawodnikiem o klasę lepszym od swojego młodszego rodaka.
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1 H2H Bewley - Janowski | 1 | 1.52 | forbet
Bewley to zawodnik miejscowych Asów, który niejednokrotnie stawał na podium tego memoriału. Głównie liczę na znajomość toru, tym bardziej, że Janowski wraca do Anglii po kilku latach, co prawda zdążył zadebiutować w bieżącym sezonie, ale czy 9+2 to jest dobry wynik to odpowiedzcie sobie sami, a utrata punktów na Nichollsie czy Worrallu utwierdza mnie w przekonaniu, że Magic musi się w tą Anglię jeszcze wjeździć.

#2 H2H Brady Kurtz - Jaimon Lidsey | 1 | 1.65 superbet lub 1.52 forBET
Dwóch zawodników miejscowego Belle, stawiam na kapitana drużyny, a zarazem lidera drużyny z poprzedniego sezonu (średnia biegowa lepsza od Bewleya). Kurtz od kilku lat jeździ w Memoriale Cravena i jak przystało na kapitana podchodzi do niego na poważnie. Rok 2023 i 2022 to 4 miejsca, w 2021 nie startował natomiast 2020 to 3 miejsce. Forma i starty w tym sezonie u Kurtza raczej OK. Wygrał przecież ostatnie 2 rundy Mistrzostw Australii.

#3 Brady Kurtz - Maciej Janowski | 1 | 1.85 | superbet

#4 Brady Kurtz awans do TOP 5 | TAK | sts | 2.22


edit: Wszystko wchodzi gładko, a Brady Kurtz wygrywa zawody! 🤜🤛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1909
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Hej, będzie gdzieś transmisja z tego turnieju?
Post automatycznie złączony:

Tak informacyjnie: na każdej stronie faworyt bewely kurs ok 4.5 na betclic bewely 6.0 bez podatku.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Trzeba pamiętać że tam jest dosyć dziwna formuła z tego co pamiętam a finał jadą w 6 ?3 w finale od razu a kolejni jadą w barażu,więc tu trochę loteria i zawodnik z 8 pozycji może wygrać ten turniej😉😉jeśli nie to niech mnie ktoś poprawi😉
1.Typ główny
Harris -Iversen 1 kurs 1.8 Fortuna
Poboczne:
Janowski-Lidsey 1 kurs 1.6 Fortuna
Bewley-Lindgren 1 kurs 1.77 Fortuna
Bloedern-Wojdylo 1 kurs 1.85 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
M 71,9K

mazinho87

Użytkownik
Silesia Cup - 23.03 godz 14.

Kurtz - Czugunow 2 2.52 (sts)

Czugunow w pierwszym sparingu zostawił po sobie dobre wrażenie, a jego zespół Ostrovia jechała przeciwko mistrzom Polski z Lublina. Według obserwatorów i ekspertów był szybki. Czugunow sporo potrenował w Polsce, a Kurtz ostatnie dni spędził w Anglii i na tamtejszych krotkich torach. Idę w kierunku zawodnika, ktore tych kółek pokręcił w tym roku i jeszcze zbierał dobre rezenzje.

Krakowiak - Berntzon 2 2.22 (sts)

Krakowiak na swoim torze w Krośnie nie mial okazji potrenował, szukał jazd w rodzinnym Gnieźnie. Krakowiak to tez taki typ zawodnika co wolno wchodzi w sezon, potrzeba mu jazd, bo co roku na poczatku sezonu miał problemy z objeżdżeniem. Bertnzon sporo potrenował, zaliczył bodajze tez juz sparing w Pile.

Powodzenia!
 
W 2,3K

wiewior11

Użytkownik
ode mnie dubel na dzisiejsze ściganie w Silesia Cup, powyższy typ kolegi mazinho87 na Berntzona wydaje się bardzo sensowny.

Kurtz > Woryna @1.80 Superbet ✅
Australijczyk w mega sztosie w ostatnich dniach i głodny jazdy, Woryna niby na domowym torze, ale jego dyspozycja w ostatnim sezonie była słabiutka i nie wydaje mi się, żeby w tym roku nadeszło odrodzenie, przynajmniej na samym początku.

Madsen > Lindgren @1.60 Superbet✅
Domowy tor w Częstochowie był jednym z powodów pożegnania się Szweda z Włókniarzem, zupełnym przeciwieństwem jest Leon, który zna tutaj każdy metr tego owalu i czuje się na nim jak ryba w wodzie.

zieloności

2/2✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja tak patrzę,jest kilka fajnych typów baaa nawet fajne kursy ale to by bylo za proste i w kilku przypadkach może być niezła podpucha...
Wybrałem sobie dwa typy główne do dubli
Czughunow-Krakowiak 1 kurs 1.4 STS
Musielak-M.Hansen 2 kurs 1.75 STS
Dodatkowy za drobne:
Kurtz-Thungate 1 kurs 1.57 STS

Konsekwentnie przeciwko Musielakowi uważam że narazie jeździ sobie bezpiecznie na rozjeżdżanie a Hansen musi od początku udowadniać swoją wartość w nowym zespole,Krakowiak wolno wchodzi w sezon i też jest trochę porcelanowy i lubi uważać i jeździć ostrożniej ,Kurtz świetna forma w Anglii ,na Polskę inne silniki pytanie czy będzie mu się tu chciało szarpać??jesli tak to powinien być w czołówce ,chociaż akurat przeciwko Tungatowi nie lubię stawiać bo to taki wariat może klępnąć tu 12 a może 2 więc mnie nic nie zdziwi,chciałem go w parze z Musielakiem ale to mi się trochę kłóci ....może Fortuna rzuci jakieś inne zestawianie....narazie tyle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom