>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
5xharoldx5 5xharoldx5 team work makes dream work :cool:

Washington Capitals @ Edmonton Oilers
Capitals +1.5
2.05
Betfair


Waszyngton gra bardzo nierówno. Potrafia pokonać Pingwiny na wyjeździe 6:0 zeby przegrać z Jets 0:3. Uważam ze ze względu na hype kurs na gospodarzy jest przeszacowany. Waszyngton pokazał ze potrafi grac dobrze na wyjazdach z mocnymi ekipami. Przegrali 2:3 OT z Floryda, wygrali z Tampa i Bostonem! oraz przegrali 1 bramka z Dallas. Ten dodatkowy handicap mnie skusił i wydaje mi sie dzisiaj najsensowniejszy do gry.

Colorado Avalanche @ Vancouver Canucks
Under 6.5
2.08
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1222
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
CBJ vs Ottawa - Nylander over 0.5pkt @2.35

Dzisiaj znowu poszukam punktu Nylandera, dla jasności w meczu CBJ z Ottawa a nie jego bratem z Toronto :D. Aktualnie po 9 spotkaniach w szeregach kurtek ma 7pkt i wygląda naprawdę dobrze, bardzo aktywny oddaje sporo strzałów i co najważniejsze jest w pp1. Ostatni mecz z Montrealem mocno pechowy dla niego gdzie miał swoje okazję i po jednym strzale krążek uderzył w poprzeczkę, następnie był blisko asysty gdzie po podaniu do kolegi również krążek wylądował na poprzeczce i finalnie mimo sporej presji oraz oddanych 41 strzałów skończyli ten mecz bez gola. Zagrają z Ottawa, która boryka się z problemami a nawet w dobrej formie ich obrona jest kiepska tyle że nadrabiają to bramkami a tych teraz brakuje. CBJ powinno mieć dużo sytuacji aby postrzelać bramki i liczę że między innymi to Nylander zapisze się czy to na liście strzelców czy to jako asystujący bo często gęsto znajduje się w dobrym miejscu i zazwyczaj te groźniejsze akcje są z jego udziałem, kursy dobre przeciwnik słaby trzeba próbować!

Flyers vs Toronto - Flyers lub remis @1.66

Szczerze mówiąc trochę dziwią mnie te kursy w stronę Toronto... Wiem jak Flyers wyglądało z Tampa ale taki mecz "raz na ruski rok" się zdarza i raczej bym głębiej tam nie wchodził, następnie wygrana zaledwie 1 golem z Sharksami co też może niepokoić natomiast jak się temu przyjrzymy to wcale nie ma się o co obawiać. Flyers zagrało dobry mecz i byli lepsi w każdym aspekcie a to że rekiny czasem napsują krwi to już jest klasykiem, wiadomo że nie będą przegrywać wszystkiego jak leci i to bez żadnego oporu, lotnicy mieli dużo sytuacji ale czasem po prostu nie chcę wpaść a rekiny wykorzystały to co miały. Toronto ostatnie mecze z dużymi problemami moim zdaniem, dwa mecze przegrane z Bostonem oba 1:4, remis z szablami 1:1 i wygrana w OT ale po bardzo średnim meczu żeby nie powiedzieć że słabym a na koniec spotkanie z Montrealem gdzie również zagrali kiepsko mimo wygranej 3:2. Gra nie układała się ani trochę a brak Marnera dało się bardzo mocno odczuć, niestety Matthews bez kolegi to jak bez ręki, to on asystuje w większości jego bramek i tworzy mu naprawdę dobre sytuację a zabrakło go tak jak i zabraknie go w meczu z Flyers i uważam że to jest największy powód dlaczego powinniśmy iść w stronę gospodarzy szczególnie że kursy naprawdę bardzo dobre. Dodatkowym aspektem jest to że Flyers dalej jest tak naprawdę na ostrzu noża i dalej muszą walczyć żeby w tych PO być więc nawet ten 1pkt za remis może dużo zmienić.

Carolina vs Pantery - Carolina OT @1.82

Dam kolejną szanse Hurricanes, którzy ostatnio w meczu z Jetsami mocno mnie zawiedli gdy po 2 tercji wygrywali 3:0 i jakimś dziwnym sposobem przegrali ten mecz 3:5 w 3 tercji... Na ich tafli nigdy nie gra się przyjemnie i zawsze jest to bardzo trudne, w tym roku rzadkością jest aby tracili więcej niż 2 bramki u siebie i defensywnie dobrze to wygląda. Nie chcę mówić że Pantery odpuszczą ten mecz ale nie sądzę aby "kopali się z koniem" najprawdopodobniej i tak będą mieli pierwsze miejsce w konferencji wschodniej i w zasadzie wyjazd do Karoliny Północnej będzie ich najtrudniejszym spotkaniem w tych meczach co im zostały do rozegrania, jest jeszcze wyjazd do Bostonu ale jest to już bliżej końca sezonu i będzie można dokręcić śrubę a Bruins ostatnio i tak w przeciętnej formie i pewnie odpalą się w PO.

Pingwiny vs Sharks - Crosby gol @2,40

No kiedy jak nie dziś... Crosby od 8 spotkań bez gola, dodatkowo Pingwiny na ostatnie 4 mecze zaledwie 2 bramki oddając ponad 150 strzałów przecież to jakieś jaja. Dzisiaj zagrają z rekinami i mam nadzieje że dziś coś w końcu zaczną strzelać bo jak długo można grać na tak niskiej skuteczności mając tyle okazji. Liczę że Crosby się dziś przełamie jak całe Pingwiny bo grają dzisiaj na jedną z gorszych defensyw w lidze.

Detroit vs Arizona - Kane over 0.5pkt @1.43

Będzie to rewanż za spotkanie z przed kilku dni w Arizonie gdzie gospodarze wygrali 4:0 co było dość nieoczekiwane. Dzisiejszy rywal mimo potencjału w ofensywie to defensywnie dalej tragedia a jak chcę się grać w PO to takie mecze trzeba wygrywać bezapelacyjnie. Larkina nie zobaczymy najprawdopodobniej do 19 marca ale to nie znaczy że muszą wszystko przegrywać i to na ostatniej prostej, liczę że w końcu się za siebie wezmą bo rywal naprawdę spokojnie do pokonania. Arizona sama potrafi sobie napytać biedy prostymi błędami a kar też trochę łapią i wcale dobrze nie wyglądają grając shorthanded bo tracą tych bramek notorycznie. Kane jako mózg całej operacji coś tam namąci bo ten sezon gra rewelacyjnie i to w zasadzie dzięki niemu Detroit ma szansę na zagranie w PO dlatego myślę że do jakiegoś dubla jak najbardziej okej.

Buffalo vs NYI - NYI lub remis @1.54

Buffalo z NYI i tutaj poszukam wygranej lub remisu gości. Szable w tym sezonie zaliczyły regres i to całkiem spory, praktycznie każdy tam kręci liczby o połowę mniejsze niż w poprzednim sezonie i jak na tak ofensywny zespół mieli sporo kłopotów ze strzelaniem a gdy już to robili to zazwyczaj w wygranych meczach a nie w tych gdzie ta 1 lub 2 bramki mogły zaważyć. Islandersi od przejęcia sterów przez Roya zaliczyli mocny progres i pisałem to już na samym początku nawet gdy jeszcze przegrywali to było widać sporą zmianę i poprawę w ich grze, aktualnie wyglądają bardzo dobrze gdzie po każdym się przejechali i to nawet 5:1 po Bruins. Ostatni mecz 0:3 vs LA można powiedzieć że lekko stopujący i można ruszać dalej, jeden mecz nic nie zmieni i moim zdaniem dalej będą szli po swoje czy PO i uważam za wysoko prawdopodobne że nie przegrają tego meczu w regulaminowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1856
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Montreal - Boston
Typ: David Pastrnak powyżej 0.5 asysty (z dogrywką)
@1.85 Superbet

Mam wrażenie, że bukmacher nieco przesadził z kursem (dla porównania, Fortuna na to samo zdarzenie wystawiła @1.45), dlatego dziś z tego skorzystam. Boston zawsze był niewygodnym przeciwnikiem dla Montrealu i absolutnie znajduje to potwierdzenie w ostatnich bezpośrednich meczach. Patrząc na dziesięć wstecz - dziewięciokrotnie wygrywał Boston, zaś raz - Montreal, po dogrywce. Przewaga dzisiejszych gości jest tutaj dość wyraźna, a na domiar wszystkiego przed miesiącem wbili mu dziewięć goli. David Pastrnak to absolutny lider teamu nie tylko jeśli chodzi o bramki, ale może przede wszystkim - asysty. 42 bramki i 53 asysty - to pokazuje, że uczestniczy w bardzo wielu akcjach zespołu, ale nie angażuje się tylko i wyłącznie w strzelanie. Skoro Boston powinien dziś zdobyć parę bramek, to obstawiam że Pastrnak będzie asystował przy co najmniej jednej z nich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3738
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tampa Bay Lightning - New York Rangers

Typy:
New York Rangers (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzwewaga) prowadzili 2:0
New York Rangers wygrają lub zremisują @1,57 Superbet

Kursy wystawione na to spotkanie dają identyczne szanse obu drużynom, dla mnie faworytem są New York Rangers. U Rangersów kontuzjowani są Chytil i Wheeler, ale oni nie grają już od jakiegoś czasu, niedawno kontuzję złapał też Trouba. Mimo wszystko sytuacja kadrowa NY Rangers nie jest zła, Tampa też ma swoje problemy. New York Rangers są po prostu lepszą drużyną niż Tampa, ich forma jest dobra- wygrali trzy ostatnie mecze, m.in. na wyjeździe z Caroliną Hurricanes. Tampa Bay Lightning aktualnie grają w kratkę. Możliwe, że na takie kursy a nie inne ma wpływ ostatni wynik Tampy, czyli wygrana aż 7:0 z Philadelphią Flyers. No nic, ja w każdym razie stawiam na Rangersów.

Montreal Canadiens - Boston Bruins

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,74 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,55 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,00 Fortuna
Montreal Canadiens powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,99 Fortuna

Boston Bruins od lutego nic wielkiego nie grają i od tego czasu większość spotkań przegrywają. Teraz jeszcze pojawiły się kontuzje czy inne problemy istotnych zawodników: Forbot, Grzelcyk czy van Riemsdyk. Montreal Canadiens mają duże problemy w obronie, ale strzelać potrafią, a na mecz z Bruins nie trzeba ich motywować... Ostatni mecz między tymi drużynami to 9:4 dla Bruins. Teraz aż tylu bramek nie będzie, ale po trzy z obu stron to całkiem realny scenariusz.

Calgary Flames - Vegas Golden Knights

Typy:
Calgary Flames (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Calgary Flames wygrają w regulaminowym czasie gry @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,45 Fortuna

Sytuacja kadrowa Vegas powoli wraca do normy, do tego drużyna ta dokonała dużych wzmocnień składu. Mimo wszystko Vegas ma duże problemy z obroną. Od szcześciu spotkań Golden Knights tracą po przynajmniej trzy bramki, zwłaszcza na wyjazdach wygląda to bardzo źle.

Carolina Hurricanes - Florida Panthers

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,80 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes wygrają lub zremisują @1,50 Superbet
Carolina Hurricanes wygrają w regulaminowym czasie gry @2,30 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,55 Fortuna

I typy na remisy:

Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs remis @4,40 Superbet
Dallas Stars - New Jersey Devils remis @4,60 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2755
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Anaheim Ducks at Minnesota Wild
Kaczki +1.5
1.99
Betfair

myślałem czy brać Arizonę czy Kaczki i jednak skusiłem się na tych drugich. Szczerze ? wszystko wskazuje na wygrana gospodarzy, bilans tych ekip w ostatnich 10 spotkaniach to 9:1 dla Wild ! O dziwo ostatni mecz w styczniu wygrało Anaheim 3:2 - troche fartownie ale zawsze. Głownie gram tu przeciwko publice i serii wygranych faworytów - na przełamanie.

plus:
Vegas Golden Knights at Calgary Flames
Under 6.5
2.06
Matchbook

bonus
Washington Capitals at Seattle Kraken
Capitals +0.5
1.97
Matchbook
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4121
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Chicago vs LA Kings - LA over 3,5 @1.84 Pierwsza tercja i po sprawie :)

Dzisiaj poszukam bramek w zespole z LA. Ostatnio grają w kratkę ale trzeba przyznać że nie mieli najłatwiejszego kalendarza a dzisiaj zagrają jakby nie było z jedną z najsłabszych ekip w lidze a takie mecze trzeba wygrywać pewnie szczególnie pod koniec sezonu gdzie jeszcze wiele się może wydarzyć, teoretycznie powinniśmy zobaczyć LA w PO ale lepiej nie kusić losu. Ten sezon był dla nich bardzo przewrotny bo po bardzo dobrym początku zaliczyli mocny upadek gdzie mieli problemy ze wszystkim, grą, porozumieniem, problemami w szatni etc. Teraz wygląda to zdecydowanie lepiej i w ofensywie potrafią naprawdę mocno docisnąć szczególnie z takim przeciwnikiem. Ostatnie 2 mecze Chicago wysokie wygrane do czego nas nie przyzwyczaili chociaż grali na Arizonę oraz Kaczki to mimo to stracili 6 bramek to jedynie pokazuje że Bedard potrafi namieszać w ofensywie ale defensywa jest dalej bardzo kiepska, wolni i robią proste błędy co niejednokrotnie wykorzystywali przeciwnicy, w bramce mamy Mrazek'a lub Soderbloma, którzy również nie grają super zawodów. Dużą siłą przyjezdnych jest to że każda zmiana gra tam na podobnym poziomie więc cały czas będą napierać na gospodarzy i sądzę że 4 bramki będą tylko kwestią czasu bo grając na Chicago to 2 bramki można brać za pewnik i bazę wyjściową.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3366
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

Typy:
Chicago Blackhawks powyżej 1,5 bramki w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,44 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,65 Fortuna

Chicago Blackhawks to jest najsłabsza drużyna w lidze, ale ich poprzednie dwa spotkania były świetne. Blackhawks najpierw pokonali 7:4 Arizonę Coyotes, a potem 7:2 Anaheim Ducks. Coyotes i Ducks to są drużyny znacznie słabsze od Los Angeles Kings, ale 14 goli w dwóch meczach robi wrażenie. Teraz Chicago aż tak bardzo sobie nie postrzela, ale na te dwie bramki jak najbardziej ich stać.

Pittsburgh Penguins - New York Rangers

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,52 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,92 Fortuna

Pittsburgh Penguins ciągle są w grze o playoffy. Osobiście nie wróżę im sukcesu, bo konkurencja jest bardzo duża, ale jakaś nadzieja w drużynie z pewnością jeszcze jest po ostatnim zwycięstwie 6:3 z San Jose Sharks. To już nie są te same Pingwiny co kiedyś, ale na swoim lodzie jeszcze niejednego faworyta zaskoczą. Z New York Rangers będzie ciężko o zwycięstwo, bo jest ogromny problem z defensywą, ale sami mogą strzelić dwa czy nawet trzy gole.

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

Typy:
Tampa Bay Lightning (ML) @2,40 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Tampa Bay Lightning wygrają lub zremisują @1,90 Superbet
Tampa Bay Lightning wygrają w regulaminowym czasie gry @3,30 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Tampa Bay Lightning powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,78 Fortuna

Wygląda na to, że Florida Panthers tracą formę, a Tampa wprost przeciwnie. Tampa Bay Lightning przegrywali 0:2 z New York Rangers, a ostatecznie wygrali 6:3. Wcześniej Lightning pokonali aż 7:0 Philadelphię Flyers. Fakt, że oba te zwycięstwa były u siebie, ale według mnie stać ich na to, żeby sprawiać też niespodzianki grając na wyjeździe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2925
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Anaheim Ducks at Winnipeg Jets
Over 5.5
1.79
Matchbook


w Marcu na 8 spotkań w których drużyna gości była under-dogiem i przegrała poprzedni mecz w 7 spotkaniach kolejnego dnia padał over = biorę. Poza tym Kaczki sa 6:4 w overarch na wyjeździe a ostatni mecz wczoraj zaliczyli under. Winnipeg wypoczęte, zmotywowane po przegranej z Nashville, liczę na strzelanke a linia niziutka 🔫
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4052
scorpio82 119,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: St.Louis Blues - Anaheim Ducks
Typ: Wygrana St.Louis (razem z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W poniedziałek tylko 1 mecz w NHL jednak szczególnie dla gospodarzy o ogromnym znaczeniu. Sezon regularny zbliża się powoli do końca a St.Louis robią wszystko aby włączyć się do walki w fazie play-off. Na chwilę obecną tracą do 8 zespołu na zachodzie 6 punktów jednak ostatnie 2 trudne mecze z LA i Boston wygrali więc forma wydaje się jest. Dziś wygrana obowiązkiem ponieważ Anaheim wśród słabszych zespołów w lidze a do dzisiejszego spotkania podejdą po serii 5 kolejnych porażek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
NYI Islanders vs Ottawa - NY Islanders over 3.5 @1.92

Zaczynamy od meczu NY Islanders z Ottawa i dla mnie faworyt jest jeden. Wyspiarze w mocnej walce o PO a taki mecz jak dzisiaj to po prostu trzeba wygrać mocno. Ottawa od dłuższego czasu z problemami i te 2 wygrane po dogrywkach 1:1 z Pingwinami i 2:2 z CBJ wcale mnie nie przekonują do niczego, zarówno CBJ jak Pingwiny miały dużo okazji do tego aby strzelić kilka bramek więcej i niezależnie od tego czy Senatorzy są w dobrej formie czy słabej to defensywnie zawsze wyglądają kiepsko, kwestia tylko tego czy ofensywa to nadrobi czy nie. Islanders ostatnie 2 mecze przegrali do 0 co może strasznie dziwić ale z drugiej strony wygląda jak perfekcyjny scenariusz na odbicie się grając ze słabszym rywalem i ja w to idę bo dalej uważam że są zdecydowanie lepszym i spójniejszym zespołem.

Detroit vs Buffalo - over 7.5 kar 2min @1.95

Ten mecz mocno mnie ciekawi pod względem co pokażą Skrzydełka. Bo ładnej serii 6 wygranych mają teraz serię 7 przegranych i bardzo sobie utrudniają życie, jeśli chodzi o grę w PO... Buffalo nieoczekiwanie zagrało 3 bardzo dobre spotkania, które wygrali i po cichu mają szansę na comeback aby zagrać w PO a są to bezpośredni rywale i uważam że z tego względu ten mecz będzie zupełnie inny i właśnie będzie przypominał bardziej mecz z fazy play off niż regularnego sezonu. Moim zdaniem zobaczymy całkiem wyrównany i twardy mecz, dużo fizyczności i kary powinny się tutaj posypać a wygra ten kto lepiej przytrzyma defensywę i skuteczniej zagra w PP.

Arizona vs NJ Devils - Jack Hughes gol @2.55
Arizona vs NJ Devils - Luke Hughes over 1.5 strzałów @2.10


Arizona z NJ Devils widzę jako szybki i radosny mecz. Powinniśmy zobaczyć sporo sytuacji z obu stron do czego przyzwyczaiły już nas te drużyny a w bezpośrednim starciu powinno to byś jeszcze bardziej uwidocznione. Ekipa z NJ ma jeszcze szansę na PO więc sądzę że to jednak oni bardziej przejmą inicjatywę i będą mieli więcej okazji strzeleckich dlatego poszukam przełamania Jack Hughesa, który od 4 spotkań nie strzelił a jak chcą myśleć o PO to musi on zabrać na siebie więcej, dodatkowo zagram jeszcze w stronę jego brata, który gra dobry sezon jak na rookie i z takim rywalem te 2 strzały powinien zmieścić.

CBJ vs Sharks - Nylander over 0,5pkt @1.84 Znowu z golem :)

CBJ zagra z rekinami i tutaj znowu poszukam punktu Nylandera, który jest trochę underrated i bukmacherzy jeszcze za mocno go "kursują". W Ostatnim meczu strzelił bramkę gdzie kurs na jego punkt był @2.35 a dzisiaj mamy @1.84, bardziej myślę że to ze względu na przeciwnika i z mocniejszym rywalem znowu pójdą w górę natomiast nawet te 1.84 jest za duże moim zdaniem i powinien oscylować w okolicach 1.6- 1.7 jak na Gaudeau czy Jennera bo w kurtkach wygląda bardzo dobrze. Warto wspomnieć że wskoczył do pierwszej 5 oraz gra w pp1 a całe CBJ zaliczyło progres i grają mocno ofensywnie no a zagrają na najsłabszą ekipę w lidze. Pisałem już że rekiny potrafią zaskoczyć ale wcale mnie to nie interesuje, mogą nawet 5 bramek strzelić i nic to nie zmieni bo CBJ dalej będzie miało swoje okazje.

Blues vs Minnesota - under 6 @1.66

Blues vs Minnesota to moim zdaniem idealny mecz do zagrania undera, które bardzo bardzo rzadko tykam. Obie drużyny są mocno do siebie podobne moim zdaniem średniaki grające solidnie, tak bym je określił. Co prawda Minnesota miała kilka spotkań w tym sezonie gdzie tracili mnóstwo bramek na lepsze ekipy jednak w bardziej wyrównanych spotkaniach ta gra wygląda zupełnie inaczej, starają się nie tracić bramek skupiając się na defensywie a później dopiero wykorzystać swoje sytuację. Blues gra podobnie i nie starają się na siłę strzelić nie wiadomo ilu bramek a przede wszystkim wygrać mecz i często możemy zobaczyć że mecz zamyka się w 4-5 bramkach i taką nadzieję mam również dzisiaj że zobaczymy równy mecz, który zakończy się jakimś wynikiem typu 3:1 1:3 bo to kto wygra to w zasadzie 50-50.

Vancouver vs Caps - over 5.5 @1.69
Vancouver vs Caps - JT Miller gol @2.70


Ostatnim meczem będzie Vancouver z Capsami i tutaj poszukam bramek. Dziwi mnie trochę ten kurs na over bo Canucks po słabszym okresie wraca na właściwe tory, zaczynają strzelać i wyglądają naprawdę dobrze. Z drugiej strony mamy ekipę Capsów, którzy walczą o życie żeby wepchnąć się do PO i tutaj nie ma odpuszczania tak jak pisałem to w przypadku meczu z Oilers. Przewidywałem że obrona Capsów tego nie dźwignie przez co będą musieli gonić wynik i się odsłaniać dając kolejne szansę na bramki przeciwnikowi i co? Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla ekipy z Edmonton i dzisiaj również widzę podobny przebieg. Canucks powinno przejąć ten mecz i wyjść na prowadzenie a Capsi znowu będą musieli gonić i zobaczymy podobny scenariusz. Kurs na gola JT Millera w tym starciu też bardzo wysoki i nie rozumiem dlaczego bo gra znowu świetny sezon a z takim rywalem będzie miał nie jedną okazję aby wpisać się na listę strzelców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3511
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
🚨 Ottawa Senators at New York Islanders
Senators +0.5 FT 3:3
1.9
Matchbook


Ottawa chyba wreszcie znalazła swoje mojo - dwie wygrane z CLB i PIT po dobrych spotkaniach. Oczywiście prawie nikt na nich dzisiaj nie stawia dzisiaj gdyż wyjazdowa wygrana z CLB nadarzyła się po 7 wyjazdowych wygranych z rzędu wiec z jakiej paki wygrają kolejny mecz ? H2H ostatnich 10 to 7:3 dla NYI którzy maja serie 2W, wchodzę w doga przeciwko "masowce" na faworytów - gospodarzy.

Plus
New York Rangers @ Pittsburgh Penguins
Under 5.5 2:3 po 1T :poop: 7:4 FT 🤯
2.08
Betfair


Miałem wrzucić Tampę +0.5 ale w trakcie pisania strzelili na 1:0 więc to mija się z celem. Liczę że nie przegrają w regulaminowym.

Ostatni typ na dziś:
Colorado Avalanche @ Edmonton Oilers
Under 6.5
2.36


Myślałem czy nie brać U7 ale kurs jest tak niski że nie ma sensu po 2.36 U6.5 biorę z pocałowaniem ręki. Na ostatnie 10 spotkań miedź tymi ekipami 6 to U6.5, plus Edmonton 7 underow w ostatnich 10 spotkaniach a Colorado 6 na 10. Value na under.

O Tampa właśnie strzeliła na 2:0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1994
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes

Typy:
remis @4,40 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,00 Superbet
Toronto Maple Leafs lub remis @1,72 Superbet

Czuję w tym meczu remis. Obie drużyny mają zupełnie różne style gry. Toronto Maple Leafs mają spore problemy w defensywie, ale ofensywnie są potęgą. Carolina Hurricanes to jest głównie doskonała defensywa, tracą mało bramek. Bukmacherzy w roli lekkiego faworyta stawiają Carolinę, jak dla mnie to szanse są wyrównane nawet z minimalnym wskazaniem na Toronto. Widzi mi się tutaj remis 3:3, stąd takie typy.

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

Typy:
Colorado Avalanche (ML) @2,15 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Colorado Avalanche lub remis @1,72 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,20 Fortuna

Colorado Avalanche obecnie są w kapitalnej formie. Drużyna ta ma serię pięciu zwycięstw. W swoim ostatnim meczu Colorado przegrywało 0:3 z Vancouver Canucks, a mimo to wygrali po dogrywce. Taki comeback doda im jeszcze więcej wiary we własne możliwości i według mnie wygrają to spotkanie.

Boston Bruins - Philadelphia Flyers

Typy:
Philadelphia Flyers (ML) @2,50 Superbet (z opcją Superprzewaga)
Philadelphia Flyers wygrają w regulaminowym czasie gry @3,50 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Philadelphia Flyers lub remis @2,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,59 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,20 Fortuna

I jeszcze typy na remisy:

St. Louis Blues - Minnesota Wild remis @4,20 Superbet
Dallas Stars - Los Angeles Kings remis @4,50 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3815
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dwa ostatnie dni były dla mnie bardzo udane, weszło wiele dobrych kursów. Dobrze by było gdyby następne dni były choć w połowie tak dobre.

Vegas Golden Knights - New Jersey Devils

Typy:
New Jersey Devils (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New Jersey Devils wygrają lub zremisują @1,85 Superbet
New Jersey Devils powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,68 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,41 Fortuna

Jest to ostatni dzwonek dla Devils, by włączyć się jeszcze do walki o playoffy. Vegas Golden Knights mają coraz lepszą sytuację kadrową, ale ich gra w obronie nadal jest słaba. W ostatnim meczu Vegas przegrali 1:4 z Calgary Flames. New Jersey Devils potencjał ofensywny mają ogromny, więc jeśli Golden Knights nie poprawią się w obronie, to mogą to przegrać.

New York Rangers - New York Islanders

Typy:
New York Rangers (ML) @1,57 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,41 Fortuna

New York Islanders byli do niedawna w świetnej formie, wygrali sześć spotkań z rzędu. Teraz jednak doznali trzech porażek: 0:3 z Los Angeles Kings, 0:4 z Buffalo Sabres i przegrali po dogrywce z Ottawa Senators. New York Rangers to jest jedna z najlepszych drużyn w NHL, są w dużo lepszej formie od swoich rywali, więc powinni to wygrać.

Ottawa Senators - Carolina Hurricanes

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,57 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,44 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,61 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
  • TOP 1 - Najlepsze analizy miesiąca (Marzec 2024)
  • #414
NY Rangers vs NY Islanders - over 5.5 @1.76
NY Rangers vs NY Islanders - obie po 2 bramki @1.53
NY Rangers vs NY Islanders - NY Islanders gol w 1 tercji @1.71


Pisałem od dołu więc ten mecz jest ostatnim ^^. Bardzo ciekawy mecz przed nami gdzie ekipy z Nowego Jorku zmierzą się między sobą i jedyne co tutaj widzę to bramki. Faworytem tego spotkania są gospodarze czyli Rangersi natomiast te mecze są dla mnie zawsze 50-50. Islandersi z Rangersami to zawsze specyficzne widowisko niezależnie od formy jednego czy drugiego zespołu szala może przechylić się na każdą stronę. Niedawny mecz na otwartym obiekcie był palce lizać gdzie wyspiarze wypuścili mecz i finalnie po dogrywce Rangersi wygrali 6:5 i dzisiaj również taki mecz chciałbym zobaczyć. Gospodarze w ostatnie 2 mecze stracili aż 10 bramek co daję pole do popisu gościom, którzy muszą zabrać poprawki w poprzednich spotkań gdzie zamiast po prostu więcej strzelać to próbowali robić jakieś koronkowe akcję a czasami prostota jest najlepsza. Defensywnie też mieli sporo kłopotów z Ottawa gdzie było wiele błędów i dopuścili do kilku 2v1 i te mecz mógł a w zasadzie powinien skończyć o wiele gorzej. Dodatkowo dokładam gola w 1 tercji dla wyspiarzy bo w tym sezonie ich największym problemem jest dowiezienie meczu, pierwszą tercję grają zawsze na bardzo dobrym poziomie a w 2 i 3 mają zjazd..

Chicago vs Sharks - over 5.5 @1.73
Chicago vs Sharks - obie po 2 bramki @1.50


Mecz na szczycie czyli Chicago vs Sharks :D. Ostatnie oraz przedostatnie miejsce w konferencji zachodniej jednak ich gra wygląda zdecydowanie lepiej niż to miało w pierwszej połowie sezonu i myślę że zobaczymy jakiś radosny mecz gdzie jedni i drudzy strzelą kilka bramek. Chicago po 2 świetnych meczach, w których strzelili aż 14 bramek następnie przegrali 0:5 z LA gdzie grałem w stronę LA i sądziłem że tak to może wyglądać bo jednak trochę się "wystrzelali". Dzisiaj można na nowo podejść do tego meczu i z taką defensywą jaką mają Sharski to Bedard i spółka nie powinni mieć problemu i tak samo w drugą stronę, rekiny ofensywnie zaliczyli progres i mimo słabych wyników zawsze coś ustrzelą, o dziwo od 11 spotkań zdobywają minimum 2 bramki i myślę że dzisiaj będzie podobnie, osobiście obstawiam 4-2 dla Chicago ale jak będzie to zobaczymy.

Pingwiny vs Detroit - Detroit over 2.5 @1.78

Dziwi mnie że Pingwiny dzisiaj są w roli faworyta. Detroit miało poważne problemy ale wczoraj się przełamali w bardzo ważnym meczu i liczę że zaczną wracać do swojej formy i nie wywrócą się z rowerka na sam koniec. Skrzydełka walczą o PO a jest tam bardzo ciasno i każdy gol, każdy pkt może teraz zaważyć na tym czy finalnie zagrają w fazie play off. Moim zdaniem jak i dla zarządu klubu ten sezon się skończył z momentem gdy oddali Guentzela, decyzja ciężka ale overall na plus i na dłuższą metę było to najlepsze rozwiązanie nie mniej jednak odbierając im szanse na zagranie w PO w tym sezonie. Jedna i druga drużyna ostatnio wygląda bardzo słabo ale jest jedna zasadnicza różnica, Pingwiny w zasadzie skończyły już sezon a Detroit ma sporę szansę aby go przedłużyć i to będzie ich główną siłą napędową. Strzelenie 3 bramek gospodarzom w takiej formie naprawdę nie powinno być wielkim wyzwaniem i myślę że mimo wszystko kursy przesadzone.

Blues vs Anaheim - over 5.5 @1.72
Blues vs Anaheim - obie po 2bramki @1.51


Na poniedziałkową noc zaledwie jedno spotkanie i tutaj również poszukam bramek. Nutki walczą o PO i takie kaczki powinni rozgromić, wczorajszy mecz z Minnesota zagrali na dobrym poziomie i mimo wygranej dopiero po dogrywce to oni dyktowali warunki i mieli dużo bardzo dogodnych sytuacji aby tą przewagę powiększyć. Dzisiejszy rywal przyjedzie z serią 5 przegranych z rzędu z bilansem 5:27 co wygląda tragicznie. Nie raz pisałem o kaczkach że ten sezon dla nich jest bardzo słaby bo defensywa niskich lotów a ofensywa tego nie nadrabia, często dają się stłamsić i są pod ogromnym naporem rywala, ich jedynym argumentem jest wykorzystywanie błędów oraz kontry i z tego zdobywają całkiem wiele goli. Ostatnie 2 mecze skończyli bez trafienia więc nie wierzę że dzisiaj nie dołożą chociaż 2 bramek bo nutki powinni mieć dość łatwy mecz przez co mogą gdzieś lekko poluzować grę chociaż wcale nie wykluczam tego że kaczki zaskoczą i zobaczymy z ich strony 3-4 bramki bo kilka zespołów w tym sezonie już się tak przejechało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5325
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Świetne typy na NYR - brawo dla was

New Jersey Devils @ Vegas Golden Knights
Devils +0.5 po 1.95
Under 6.5 po 2
wynik 1:3

Uważam że tak wysoki kurs na Devils jest zdecydowanie warty gry. Wszystko powyżej 2.4 bym brał a za ich wygraną płacą 2.6.

Oba zespoły zdecydowanie pod formą. Gospodarze 3:6 goście 3:7. Po takim kursie zaufam gościom z NJ. To ich ostatni mecz wyjazdowy w serii i po wczorajszej przegranej dadzą z siebie dzisiaj 101%

Ostatni mój bet na dziś to San Jose Sharks ML po 2.4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1617
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
St. Louis Blues - Anaheim Ducks

Typy:
St. Louis Blues (ML) @1,47 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
St. Louis Blues powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,33 Fortuna
St. Louis Blues powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,87 Fortuna

St. Louis Blues mocno walczą o playoffy. Rywalizacja na zachodzie jest bardzo duża i Blues musieliby zagrać świetną końcówkę sezonu, żeby znaleźć się w czołowej ósemce. Wobec tego wygrywanie takich spotkań jak to jest ich obowiązkiem. St. Louis Blues wydają się być w dobrej formie, wygrali trzy ostatnie mecze, a rywale łatwi nie byli- Boston Bruins, Los Angeles Kings i Minnesota Wild. Anaheim Ducks są w totalnym dołku. Już nie chodzi tylko o to, że przegrali pięć ostatnich spotkań, ale o rozmiary tych porażek: 2:6, 1:6, 2:7, 0:2 i 0:6. Wiadomo, że w NHL wszystko jest możliwe, ale według mnie tutaj nie będzie niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3877
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Seattle - Buffalo
Typ: Seattle powyżej 2.5 gola (z dogrywką)
@1.59 Fortuna

Swój typ opieram w głównej mierze na historii bezpośrednich spotkań, która jasno dowodzi, że rywalizacja między tą parą rywali jest zawsze zacięta i obfita w bramki. Sięgając wstecz do 2011 roku - rozegrano wówczas dwa bezpośrednie mecze, zakończone wynikami 5:2 i 4:7 (w obu przypadkach wygrywali hokeiści z Seattle). W kolejnym roku znów wygrało Seattle - tym razem u siebie 5:1. W styczniu 2023 r. kolejne ich zwycięstwo - tym razem 3:4 na wyjeździe. I wreszcie całkiem niedawne wydarzenie - ponownie w Buffalo - 2:5 dla Seattle. To pokazuje, że Seattle ma sposób na swojego rywala i nie szczędzi przeciw niemu bramek. Buffalo jak widać również trafia w tych spotkaniach, dlatego przez chwilę myślałem o wybraniu alternatywnego typu na over 5.5 gola, ale finalnie korzystam z bezpieczniejszej opcji - uważam, że Seattle powinno te trzy bramki (włączając dogrywkę) strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Calgary vs Caps - Caps over 2.5 @1.77

Dzisiaj w NHL zaledwie 2 mecze, biorę pod lupę spotkanie Calgary vs Caps i poszukam bramek gości. W typach dnia 5 z rzędu więc niedługo spadnę z rowerka ale miejmy nadzieje że jeszcze nie dzisiaj. O gościach pisałem już niejednokrotnie i cały czas pokazują że realnie chcą zagrać w PO. Ostatnie 2 wygrane 2:1 2:1 na Canucks i Krakeny to bardzo cenne dla nich punkty, z Vancouver wiadomo - jedna z mocniejszych ekip a na Krakeny z reguły gra się nieprzyjemnie i ciężko im strzelać gole. Dzisiaj zagrają jednak z przeciwnikiem, który jak oni goni play offy i to gospodarze są tutaj faworytem. Osobiście uważam że Capsi będą cały czas mieszać do końca sezonu i bardzo podoba mi się to że stawiają na młodych a "weterani" są do pomocy a nie jak Pingwiny całą grę opierają na swoich "gwiazdach" i być może to jest ta różnica dlaczego Capsi mają zdecydowanie większe szanse na PO. Calgary defensywnie nie wygląda najlepiej ale nadrabiają to ofensywą i chociaż te 2 ostatnie wygrane wyglądają ładnie 5:2 i 4:1 to ja jednak bym nie brał tego jakoś mocno pod uwagę, każdy wie że Vegas od dłuższego czasu ma problemy a Montreal grał o wiele lepiej i mieli sporo sytuacji aby te bramki wbić ale jak to z nimi bywa nie zawsze skuteczność dojeżdża. Uważam też że możemy zobaczyć całkiem sporo kar a w power playu Capsi zdecydowanie się poprawili więc to również będzie ich siłą. Szczerze mówiąc dla mnie jest to 50-50 mecz, chciałbym aby Capsi to wygrali ale jak będzie to zobaczymy, wydaje mi się że goście te 3 bramki powinni strzelić pytanie tylko ile stracą i czy one pozwolą im na zwycięstwo ale nie zdziwi mnie wynik 1:3 jak i 6:3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3717
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Calgary Flames - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 1,69
Bukmacher: Fortuna

Kto by się spodziewał jeszcze jakiś czas temu, że Washington Capitals na tym etapie sezonu będą tak poważnym kandydatem do playoffs. Szansa dla tej drużyny jest całkiem duża, ale trzeba solidnie rozegrać resztę spotkań. Sytuacja kadrowa u Washington Capitals jest już idealna(grają bez Backstroma, ale on nie gra prawie od samego początku sezonu) i od połowy lutego Caps grają naprawdę dobrze. Ich dwa ostatnie mecze to zwycięstwa, a wrażenie robi wyjazdowa wygrana z Vancouver Canucks. Calgary Flames również nie powiedzieli ostatniego słowa jeśli chodzi o walkę o playoffy. Ich problemem jest nierówna defensywa, która czasem potrafi zagrać nieźle, ale potrafi też kompletnie zawalić mecz. Sądzę, że gości stać w tym spotkaniu na zdobycie trzech bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3632
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Washington Capitals at Calgary Flames
Under 6.5
wynik 5:2
1.78
Matchbook


w przeciwieństwie do kolegów ja dzisiaj wezmę under w Calgary.

Płomienie ostatnio bardzo overowo - co wpisuje się w ich rodzaj gry. Jeżeli nie strzelali sporo to oczywiście tracili, w ostatnich 10 spotkaniach zaliczyli 8 overow, ponad to w meczach domowych z Capitals w 4 ostatnich spotkaniach zawsze padal over - czas zatrzymać ta karuzele overow :> kurs mizerny a to dlaczego ? przecież powinni nastrzelac... problem polega na tym ze Waszngton dość dobrze ostatnio broni - oczywiście zdarzają sie wpadki jak z Edmonton czy Detroit aczkolwiek tylko dzięki obronie potrafią wygrywać spotkania i zapewne kolejny raz się dzisiaj na niej skupia.

plus
Buffalo ML po 2.1
wynik 6:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2330
Do góry Bottom