>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher GO+bet - opinie

Baqu 774,5K

Baqu

Forum VIP
GRUBO!

Z perspektywy klienta to nic takiego, z perspektywy prawa i konkurencji to wtopa, która może być ostatnim gwoździem do trumny. Nie będę tłumaczył prawa bo szkoda mi na to czasu, ale tu mogą wchodzić w grę ogromne kary. Zwłaszcza, że od dłuższego już czasu nic sobie z tego nie robią. I chyba nie mozna się łudzić, że się ogarną.
Czy mógłbyś z laski swojej zacytowac to prawo i decyzje o konkurencji do ktorych sie odnosisz ?

prawo konkurencyjne tu w ogole nie wchodzi w gre gdyz te firmy ze soba nie konkuruja. logo jest publicznie znane tak samo jak... zawodnicy druzyny czy jej nazwa...

Nie wiem czy rozumiesz czym jest zastrzeżenie znaku towarowego.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Czy mógłbyś z laski swojej zacytowac to prawo i decyzje o konkurencji do ktorych sie odnosisz ?

prawo konkurencyjne tu w ogole nie wchodzi w gre gdyz te firmy ze soba nie konkuruja. logo jest publicznie znane tak samo jak... zawodnicy druzyny czy jej nazwa...

Nie wiem czy rozumiesz czym jest zastrzeżenie znaku towarowego.
Gdyby mi się tylko chciało tłumaczyć tak oczywiste rzeczy... Oczywiście ligi/kluby sportowe nie są konkurencją dla bukmachera, mowa tutaj o innych firmach bukmacherskich. O takich działaniach mówi Ustawa o nieuczciwej konkurencji. Jest dość krótka - przeczytaj sobie, może się przydać.
Do reszty serio nawet nie chce mi się odnosić, bo jak czytam ten bełkot o "publicznym logo" i zastrzeganiu znaku towarowego no to literek na klawiaturze brakuje. Pojęcia zielonego nie masz o czym piszesz.
 
Baqu 774,5K

Baqu

Forum VIP
Gdyby mi się tylko chciało tłumaczyć tak oczywiste rzeczy... Oczywiście ligi/kluby sportowe nie są konkurencją dla bukmachera, mowa tutaj o innych firmach bukmacherskich. O takich działaniach mówi Ustawa o nieuczciwej konkurencji. Jest dość krótka - przeczytaj sobie, może się przydać.
Do reszty serio nawet nie chce mi się odnosić, bo jak czytam ten bełkot o "publicznym logo" i zastrzeganiu znaku towarowego no to literek na klawiaturze brakuje. Pojęcia zielonego nie masz o czym piszesz.
oczywiście ty masz pojecie pisząc samymi ogólnikami :) nawet nie wiesz ze Polska ustawa nie ma nic do logotypów firm europejskich ale udajesz alfe i omege w tym temacie. Jezeli nawet nie wiesz ze istnieje cos takiego jak Urzęd Własności Intelektualnej UE EUIPO.

Ta twoja argumentacja jest serio chora :) zaraz napiszesz jak jak sklep wystawi baton snickers do sprzedazy z jego logiem to tez bedziesz mial problem bo to przeciez ich logo ! Dlaczego sklep uzywa na stronie loga Berlinki ?! Halo oszustwo ! Kompletnie mylisz pojęcia co tylko pokazuje ze kompletnie nie rozumiesz na czym polega europejskie prawo patentowe.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
oczywiście ty masz pojecie pisząc samymi ogólnikami :) nawet nie wiesz ze Polska ustawa nie ma nic do logotypów firm europejskich ale udajesz alfe i omege w tym temacie. Jezeli nawet nie wiesz ze istnieje cos takiego jak Urzęd Własności Intelektualnej UE EUIPO.

Ta twoja argumentacja jest serio chora :) zaraz napiszesz jak jak sklep wystawi baton snickers do sprzedazy z jego logiem to tez bedziesz mial problem bo to przeciez ich logo ! Dlaczego sklep uzywa na stronie loga Berlinki ?! Halo oszustwo ! Kompletnie mylisz pojęcia co tylko pokazuje ze kompletnie nie rozumiesz na czym polega europejskie prawo patentowe.
hahaha :D Porównanie z batonem i berlinkami dobre, szkoda tylko, że się nie wysiliłeś, bo kompletnie idiotyczne i nietrafione. I tylko udowadnia to o czym napisałem wcześniej - pojęcia nie masz o czym piszesz. Ale tak jak wspomniałem - szkoda mi czasu. Możesz się pośmiać teraz, ja zrobię to nieco później :)
Post automatycznie złączony:

Najbardziej to mi szkoda takich stsów i superbetów - no nie wiedzą, że mogą sobie wykorzystywać loga jak chcą, tylko Go+ to ogarnął i wydymał wszystkich! hehe, mistrzowie marketingu :)
 
Baqu 774,5K

Baqu

Forum VIP
hahaha :D Porównanie z batonem i berlinkami dobre, szkoda tylko, że się nie wysiliłeś, bo kompletnie idiotyczne i nietrafione. I tylko udowadnia to o czym napisałem wcześniej - pojęcia nie masz o czym piszesz. Ale tak jak wspomniałem - szkoda mi czasu. Możesz się pośmiać teraz, ja zrobię to nieco później :)
kompletnie się nie wysiliłem gdyż wysilać się nie trzeba. Nie podałeś zadnego argumentu oprócz tego ze jest gruba afera, cztery posty napisałeś a w trzech mowisz ze Ci sie nie chce tlumaczyc. jak Ci sie nie chce to po cholere w ogole o tym piszesz. Jeszcze wchodzisz do nich na chat i sie ośmieszasz a pozniej piszesz o tym na forum. To jakiś rodzaj samobiczowania ?

Od kilku lat wchodzisz w ten temat i piszesz jedynie negatywne komentarza o tym bukmacherze. Troche to dziwne ze nadal tam grasz albo.. :unsure:
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Najbardziej to mi szkoda takich stsów i superbetów - no nie wiedzą, że mogą sobie wykorzystywać loga jak chcą, tylko Go+ to ogarnął i wydymał wszystkich! hehe, mistrzowie marketingu :)
Ja tam nie rozumiem czemu ci ich szkoda - przecież żaden klient na to uwagi nie zwraca, a taki sts czy superbet mają pewnie po 10x więcej graczy, więc zaryzykuje stwierdzenie że loga klubów jednak nie decydują o przewadze jednego buka nad drugim :)

W ogóle cały ten problem jest dosyć dziwny. Używają loga to używają, klubom to nie przeszkadza, grającym też nie, chyba nikomu nie przeszkadza poza tobą :)
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Witam, mam problem z tym bukmacherem, użyłem opcji Cashout w przerwie meczu Francja - Dania, jednak Cashout został anulowany, ale mimo to na konto otrzymałem ponad 1200 złotych, które wypłaciłęm. Po pół godzinie wszedłem na konto i moje saldo to -1200 złotych. Napisałem do konsultanta i otrzymałem taką odpowiedź:


Jarek 20:14
Dzień dobry Łukasz. W czym mogę pomóc?



Łukasz 20:15
Witam. Dlaczego na moim koncie widnieje -1242,56?



Jarek 20:15
Już to weryfikuję, proszę o chwilę




Pana zakład o numerze XXXXX początkowo został niepoprawnie rozliczony jako wygrany. Wypłacił Pan wygraną, a następnie po ponownym rozliczeniu kuponu, kwota wygranej została odjęta z Pana salda.



Jarek 20:18
Zgodnie z regulaminem musi Pan wyrównać saldo



Łukasz 20:19
Nie ma nawet takiej opcji, ponieważ użyłem Cashout'a, który nie został wypłacony, a zamiast tego w przerwie otrzymałem na konto powyższą liczbę pieniędzy. Proszę mnie nie oszukiwać.



Jarek 20:20
Proszę o chwilę



Jarek 20:27
Czy robił Pan całkowity Cashout czy częściowy?



Łukasz 20:27
Całkowity.



Jarek 20:30
Sprawa zostanie dokładnie przeanalizowana przez odpowiedni dział. Gdy wszystko zostanie wyjaśnione, odezwiemy się do Pana mailem. Możemy się tak umówić?



Łukasz 20:31
Oczywiście, możemy się tak umówić.



Jarek 20:31
W takim razie dziękuję za rozmowę i do usłyszenia.



Łukasz 20:31
Dziękuję, czekam na odpowiedź, pozdrawiam.


Jest to ewidentna próba wyłudzenia ode mnie pieniędzy ze strony tego bukmachera. Czy ktoś miał podobny problem? Jak powinienem się zachować?
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Ta twoja argumentacja jest serio chora :) zaraz napiszesz jak jak sklep wystawi baton snickers do sprzedazy z jego logiem to tez bedziesz mial problem bo to przeciez ich logo ! Dlaczego sklep uzywa na stronie loga Berlinki ?! Halo oszustwo ! Kompletnie mylisz pojęcia co tylko pokazuje ze kompletnie nie rozumiesz na czym polega europejskie prawo patentowe.
W ogóle cały ten problem jest dosyć dziwny. Używają loga to używają, klubom to nie przeszkadza, grającym też nie, chyba nikomu nie przeszkadza poza tobą :)
Już? Chłopaki się pośmiali? To fajnie :)
To teraz mądre głowy możecie spojrzeć co już jakiś czas temu wydarzyło się w ich ofercie. Zniknęły herby i loga z wszystkich lig i wszystkich dyscyplin. Wizerunki zawodników i zawodniczek w tenisie także się rozpłynęły. Ciekawe co? Czyżby nie znali europejskiego prawa patentowego? Amatorzy...

Pozdrawiam chłopaki, następnym razem przed wymądrzaniem się może warto doinformować się 3-4 razy skoro 2 to za mało.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Już? Chłopaki się pośmiali? To fajnie :)
To teraz mądre głowy możecie spojrzeć co już jakiś czas temu wydarzyło się w ich ofercie. Zniknęły herby i loga z wszystkich lig i wszystkich dyscyplin. Wizerunki zawodników i zawodniczek w tenisie także się rozpłynęły. Ciekawe co? Czyżby nie znali europejskiego prawa patentowego? Amatorzy...

Pozdrawiam chłopaki, następnym razem przed wymądrzaniem się może warto doinformować się 3-4 razy skoro 2 to za mało.
Błędnie odczytałeś mój wpis - nigdzie nie twierdziłem że nie masz racji w tym co mówisz, powiedziałem tylko że taki problem ma realnie niewielki wpływ na opinie graczy o buku. Większość po prostu nie zwraca na to uwagi, a buk wcale nie miał na tym żadnej przewagi względem konkurencji (i właśnie to wtedy tobie napisałem). I tak, w dalszym ciągu tak uważam że dla przeciętnego gracza ta zmiana nie ma żadnego znaczenia. Nie wiem dlaczego loga klubów czy zdjęcia zawodników miały dla ciebie aż tak duże znaczenie, ale jeżeli dzięki tej zmianie poczułeś się lepiej to ja nic do tego nie mam :)
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Ostatnio zacząłem dużo grać na pl bukach. Niestety go+bet ma jedną poważną wadę która go dyskwalifikuje jako bukmachera ma którym można grać. Po kilku minutach sam wylogowuje z konta. Śledzę mecz live, w pewnym momencie chce obstawić a tam wyskakuje info zaloguj się. I tak za każdym po kilku minutach po zalogowaniu. A cały czas niby pokazuje, że jestem zalogowany. Dlatego ten buk do gry live się kompletnie nie nadaje. A że gram tylko live to buk nie do gry.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Zwijają się? Wczoraj wpłaciłem depozyt do dziś brak kasy. Czat wyłączony. O co chodzi?
Zgadzało by się to z ich aktywnością. Codziennie po 10 maili i SMS od nich o promocjach. Gdzie przez ostatnie pół roku nie było nic. A tak jest często przed zawijką z rynku. Ewinner tak robiło np. Oczywiście promocje bardzo słabe jak to w takich bukach. A wystarczyło by zrobić takie 20+20 jak choćby Superbet, który powinien być naśladowany przez tych którzy chcą coś osiągnąć. No ale te wszystkie go bet i inne tego typu nie są tym zainteresowane.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Maja prace techniczne, tak samo Betters i Betcris czyli buki z tym samym softem więc problem musi być po tamtej stronie. Jedyne co jest trochę zastanawiające to ten wyłączony czat
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
To nie jest problem z dziś. To samo było wczoraj podczas trwania spotkań Ligi Mistrzów. Dziwne, że dopiero dziś pojawia się jakakolwiek informacja na ten temat. Oczywiście jak gdyby nigdy nic dziś od rana odpalona promocja z okazji ... dnia singla.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dramat nawet depozytów nie zwrócili, ja rozumiem awaria kilka godzin ale kilka dni? Porażka. Odradzam wpłacać jakiekolwiek pieniądze bo tylko zamrozicie kasę.
 
Do góry Bottom