>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza

MKS @ 2.60 STS


Nie rozumiem czemu Arka jest faworytem w tym spotkaniu, bo grają fatalnie i dla mnie to jest ekipa na równi z Piernikami i Astorią, seria zwycięstw z początku sezonu ich mocno ratuje, ale z ostatnich dwunastu spotkań wygrali dwa i z każdym meczem zbliżają się do miejsca premiującego spadek, ostatnio kompromitująca porażka z Toruniem i uważam, że dopóki na stanowisku trenera będzie pan Szubarga to niewiele się tam zmieni. Trener rzucony na głęboką wodę, ewidentnie sobie nie poradził, trochę case Stefańskiego w Treflu.
Arka w obronie wygląda fatalnie, atmosfera jest słaba co widać po reakcjach zawodników w trakcie meczu, brak pomysłu na wykorzystanie poszczególnych zawodników, Fenner fajnie wszedł w ligę po czym z każdym meczem wygląda coraz gorzej, Musić niewykorzystywany, cała drużyna robi regres z meczu na mecz. MKS od odejścia Verge'a wygląda solidnie, mieli dosyć łatwy terminarz, ale w pełni go wykorzystali, dodatkowo wygrana ze Spójnią, porażka z Treflem, jednak potrafili nawiązać walkę i doprowadzić do -3 w czwartej kwarcie. Dodatkowo do drużyny dołączył Gerry Blakes, który ma dosyć niezłe CV, zadebiutował w meczu z Treflem ale był to lekko mówiąc falstart, w Alpe Adria Cup wyglądało to lepiej i myślę, że z meczu na mecz będzie się rozkręcać, miał sporą przerwę w grze i na pewno potrzebuje czasu.

Podsumowując, bet głównie przeciwko Arce, Szubarga na gorącym krześle, w klubie nerwowo, jednak myślę, że się nie obroni i poleci po tym albo następnym meczu. MKS ma obcokrajowców bardzo dobrze grających w ofensywie i przy tak słabej w obronie Arce powinni sobie poradzić. Z pewnością zespół z Dąbrowy Górniczej będzie chciał wziąć rewanż za pierwszy mecz w tym sezonie gdzie przegrali 86-91, głównie za sprawą fatalnej skuteczności za 3 pkt (4/26).
 
Otrzymane punkty reputacji: +469
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Odkąd Billy Ivey wszedł na fajne obroty w PLK, to Słupszczanie nie przegrywają. Amerykanin zaczął czuć się komfortowo, ma piłkę w rękach i zależy od niego atak gospodarzy dzisiejszego meczu. Bardzo dobre skuteczności rzutowe, dopiero 7 spotkań w lidze, ale rzuca na ponad 50% za 2 i na 50% za 3. Ostatnio zaczyna grywać w okolicach 30 minut, co powinno być tutaj kluczowe. Zastal nie broni zbyt dobrze na obwodzie, prawie 40% rzutów dystansowych wpada. Billy w ostatnich trzech meczach powyżej 20 oka, linia dość przyjemnie wystawiona i wg mnie do gry.

Billy Ivey over 16,5 @1,72 ewinner/totalbet/betx
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2219
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/02/2023 20:30 CET
Slask Wroclaw (under 86.5) - King Szczecin
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

Ogólnie nie rozumiem tak wysokich linii na ten mecz. Śląsk nie rzucił powyżej 86,5 punktów w 10 ostatnich meczach, to dlaczego miałby rzucić dziś? King w ostatnich 10 meczach stracił tyle punktów w regulaminowym czasie jeden raz i drugi raz po dogrywce z Ostrowem. Nie zagra dziś Jeremiah Martin (20.4 PPG, 4.6 RPG, 5.2 APG, 2.7 STL). Czyli nie ma głównej lokomotywy Śląska, która ciągnie ich w ataku i obronie. Problem na rozegraniu, bo będzie tylko Kolenda i Wiśniewski, a więc grubo bez szału na PG. Dziwne, jeśli akurat dziś Śląsk bez Martina zrobi tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3699
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Od siebie dodam że jest linia under 88.5 na Śląsk kurs 1.64 Fortuna i ja ten pobieram do dubla idealna...
Śląsk bez Martina...więc na 2 kuponie warte do gry King +7.5 kurs 1.65 Fortuna też wydaje mi się w miarę...
Pomijając absencję Martina,King gra bardzo dobrze ostatnio...Śląsk mega eksploatowany przez puchary...więc nawet czysty win Kinga mnie nie zdziwi ale handi bezpieczniejsze
Swoją drogą nawet z Martinem grałbym ten handicap
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2739
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Cieżko nie zagrać handi na Szczecin. Ze śląska zeszło powietrze, bez ramljaka tam nie ma obrony. Na Martina wszyscy narzekają ale to on ciagnie ten wózek, bez jego gry na 1 vs 1 zostają wjazdy pod kosz Kolendy i odpalanie za 3 Morgana. Nawet dziewa mocno obniżył loty i ma problemy z łapaniem piłek. Szczecin gra solidną szybką koszykówkę i agresywną obronę mają potencjał żeby zabiegać Śląsk w tym składzie. Szczecin z handi w tym meczu to must bet, a jak będzie zobaczymy.

Szczecin +6,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2349
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/02/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Spojnia Stargard (over 42.5) 1 połowa
1.92 (ETOTO)/1.85 (Fortuna)
5/10

Spójnia w początkowych fazach meczu zawsze wychodzi nabuzowana i pełna energii (ostatnio wrzucili 55 do połowy Legii Warszawa), bo skład jest szeroki i mogą grać szybko i intensywnie. Szczególnie myślę, że Spójnia będzie atakować pod koszem, gdzie powinni mieć zdecydowaną przewagę w tercecie Penava-Benson-Clarke. Dodatkowo Courtney Fortson, który świetnie to prowadzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3906
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Stal bez Thomasa ,w zasadzie 4 mecz w ciągu 8 dni...trochę dużo....w Dąbrowie ciężko się gra. Trener Winnicki ma 4 mocnych obco do tego 3 Polaków którzy niosą fortepian ....niewygodny rywal który jak ma dzień może wygrać z każdym...
Gram bezpiecznie do dubli dobieram
Dąbrowa +10.5 kurs 1.44 Fortuna można niższe😉
Stal under 90.5 kurs 1.58 Fortuna do dubla
Wczoraj za stówkę taktycznie puściłem Szczecin za drobne,dziś zapewne za drobne zagram win Dąbrowy ale do tego nie namawiam😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
  • Najlepsze analizy lutego 2023 (2. miejsce)
  • #252
Arka Gdynia - Astoria Bydgoszcz (09.02 17:30)

Astoria win 4,0
(Superbet) 5/10 ✅
Astoria +7,5 @2,05 (ewinner) 8/10
✅

Serio takie kursy na to spotkanie? Kogoś ostro poniosło. Starcie na dole tabeli PLK. Arka z bilansem 7-12 jest na 11. miejscu. Astoria natomiast zajmuje przedostatnie miejsce z bilansem 5-14. Nie ma co ukrywać obie drużyny walczą o utrzymanie. Ostatnio w zespole z Bydgoszczy doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Marka Popiołka zastąpił Thanasis Skourtopoulos. 57-latek ma niezwykle bogate CV. To były trener reprezentacji Grecji i wielu klubów greckich. Zmiana nastapiła trochę za późno, ale Grek po spotkaniu z Arką będzie miał trochę czasu, żeby udoskonalić Astorię. Jedną z kluczowych informacji dla tego meczu jest fakt, że dalej kontuzjowany jest James Florence i występ lidera Arki w tym meczu jest wykluczony. Wobec tego rotacja Arki jest bardzo wąska, a główna odpowiedzialność za zdobywanie punktów spadnie na DJ Fennera. Moim zdaniem brak Amerykanina będzie tutaj bardzo widoczny. Astoria kadrowo nie jest słabsza od Arki. W drużynie bydgoskiej jest będący w świetnej formie Petrilevicius, Henry jeśli nie gra pod siebie to pokazuje olbrzymią jakość, a Simons to jeden z najlepiej rzucających za trzy w naszej lidze.

Arka miała dobry początek sezonu, ale z ostatnich 14 meczów wygrała zaledwie 3. Astoria z ostatnich 14 meczów natomiast wygrała 4. Nie ma co ukrywać kursy na ten mecz są ostro przesadzone. Arka bez Florence'a moim zdaniem jest słabsza kadrowo od Astorii. Zespół bydgoski potrzebuje zwycięstw jak tlenu, a patrząc na nadchodzący terminarz Astorii to mecz z Arką wydaje się najłatwiejszy. Proponuję tutaj zwycięstwo bydgoszczan, kto woli coś bardziej pewnego do ako, można zagrać handicap w stronę gości +7,5 po 2,05.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3596
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Puchar Polski ‼
16.02.22 - 19.02.22
Zwycięzca: Legia Warszawa
7.50 2/10


559EA8D6-ABE4-43FD-A09B-09A9A8A44838.jpeg

Polecam ten typ potraktować jako emocjonalny dodatek koszykarski na przyszły tydzień.
O co chodzi? Już za tydzień rusza kolejna edycja pucharu polski. Zmierzy się w nim siedem najlepszych drużyn ligi + gospodarz Start Lublin odbiegający nieco poziomem od reszty o czym świadczy ligowa tabela.

Jak aktualnie prezentuje się podium w koszykarskiej ekstraklasie?

1. Śląsk Wrocław
2. Stal Ostrów
3. Trefl Sopot


Skąd więc typ na Legie? Powody są dwa:

1. Losowanie. Śląsk, Ostrów i Trefl trafił na jedną stronę drabinki, Legia na drugą. Z trzech głównych faworytów do finału awansuje.. jeden.

756DA849-CF43-4EA0-B955-3D484E3F9E5C.jpeg

2. Kurs. Bukmacher ewidentnie nie wziął pod uwagę układu drabinki i wystawił współczynnik na podstawie wyników z obecnego sezonu. Na stołeczną drużyne mierzącą się w ćwierćfinale z Lublinem mamy kurs w etoto na poziomie 1.45 (sts 1.60 i zapewne zaraz spadnie). W ewentualnym półfinale legioniści również będą faworytem bo zmierzą się tam ze zwycięzcą pojedynku Spójnia - Szczecin.

1B. Nie jest to główny powód dla którego postanowiłem postawić na Legie, ale warto o tym wspomnieć. Legia z Lublinem oraz Spójnia z Kingiem swoje mecze zagrają we czwartek, zaś zdecydowanie mocniejsza część drabinki do rywalizacji przystąpi w piątek. W sobotę przewidziane są półfinały zaś finał - dzień później tak więc łatwo policzyć, że ktoś z czwórki Śląsk/Trefl/Ostrów/Anwil rozegra trzy mecze w trzy dni. Niewątpliwie drugi finalista z jednym dniem wolnym będzie

Nie chcę się tutaj rozwodzić nad aktualną formą czy potencjałem wszystkich drużyn ponieważ poziom jest tak zbliżony, że wiele będzie zależało od dyspozycji dnia. Czy uważam ze Legia jest zdecydowanym faworytem tego turnieju? Na pewno nie. Czy myślę, że Legia ma chociaż 40% szans na sięgniecie po trofeum? Nie. Uważam jednak, że 7.50 na drużyne, która w drodze do finału w dwóch meczach będzie faworytem jest swego rodzaju delikatnym value z którego pragnę skorzystać.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Typu całkowicie nie neguje (wzmocnienie w drodze - Aric Holman) ale pisanie, że Legia jeśli wygra z Lublinem będzie faworytem półfinału ... jest co najmniej odważne :) Przypomnę tylko, że niecałe dwa tygodnie temu Legia przegrała ze Spójnią -17, gdzie mecz był cały czas pod kontrolą gospodarzy.

Mamy jakieś informacje o kontuzjach/absencjach na najbliższą kolejkę?
W Śląsku powinien już zagrać Pusica, a Mitchell raczej nie (ma przylecieć w dzień meczu)
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Typu całkowicie nie neguje (wzmocnienie w drodze - Aric Holman) ale pisanie, że Legia jeśli wygra z Lublinem będzie faworytem półfinału ... jest co najmniej odważne :) Przypomnę tylko, że niecałe dwa tygodnie temu Legia przegrała ze Spójnią -17, gdzie mecz był cały czas pod kontrolą gospodarzy.

Mamy jakieś informacje o kontuzjach/absencjach na najbliższą kolejkę?
W Śląsku powinien już zagrać Pusica, a Mitchell raczej nie (ma przylecieć w dzień meczu)
Chealey z MKSu wczoraj zszedł w 3 kwarcie z kontuzją, brak info jak to poważna sprawa i czy zagra w niedziele, ale warto mieć to na uwadze.

Jeszcze luźny becik, chociaż nie jestem fanem typowania statystyk indywidualnych w PLK

Arka Gdynia - Astoria Bydgoszcz

D.J. Fenner over 17.5 pkt @ 1.90 superbet


U innych buków linia 19.5-20.5, bodajże ewinner ma 18.5, 17.5 wydaje mi się spoko opcją do zagrania, wiadomo, że Florence nie zagra i tajemnicą nie jest, że główną postacią w ofensywie Arki będzie Fenner, Astoria gra fatalnie w obronie, myślę, że przyjście greckiego magika tutaj niewiele zmieni, bo po prostu nie ma do tego ludzi na parkiecie. vs Start Fenner rzucił 24 punkty, vs MKS (gdzie pół meczu Florence nie grał) 21 pkt, jeżeli nie będzie tragedii ze skutecznością to myślę, że Fenner bez problemu ogarnie tą linię, bo ponad 15 rzutów powinien mieć. Sama ta linia jest niższa niż średnia Fennera w tym sezonie (18.6 pkt/mecz).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
🇱🇹 Paulus Petrilevicius over 11,5 pkt @1,83 betclic 8/10 ⛔ szybko złapane 3 faule i Litwin poza meczem

za drobne Petrilevicius 20 pkt - tak @5,10 betclic 1/10 ⛔

Bardzo niska linia na środkowego Astorii. Litwin odkąd dołączył do bydgoskiej drużyny pokrywał ją w większości meczów. Paulus otrzymuje sporo piłek od rozgrywających, jest dobry na linii rzutów wolnych. W ostatnich dwóch meczach Petrilevicius rzucił 20 i 21 punktów. Arka ma pod koszem wolnych Boguckiego i Hrycaniuka, co taki mobliny center jak Paulus łatwo powinien wykorzystywać. Dla porównania na innych bukmacherach linia punktowa na niego wynosi nawet 14,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/02/2023 17:30 CET
D. Smith (Stal-Start) under 15.5 punktów
1.85 (Fuksiarz/Betclic/Totalbet/Betfan)

Linia wysoka, a przeciwko Stali Ostrów w ostatnich meczach nie jest łatwo robić wysokie linię, bo zazwyczaj tracą jednak mało punktów ostatnio. Smith w ostatnim spotkaniu rzucił 30 punktów, ale krycie Novaka Musica było tragiczne na nim (można sobie zobaczyć na highlighcie), Smith nie był też jakoś mocny pilnowany, a zapewne po takim meczu Ostrów będzie na nim się skupiać o wiele mocniej i będzie kryty przez mocniejszych defensorów. Dodatkowo Lublin nie ma pewnej pierwszej opcji i tam dużo punktów są w stanie rzucić właśnie Smith, Devoe, Melvin i Cavars i często się to zmienia jak w rosyjskiej ruletce.


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ostatni raz czytam wylewające się tutaj szambo bez banowania. Wszystkie obelżywe posty zostały usunięte przeze mnie i Waldiego. Następnym razem polecą bany, bez pytania, która godzina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +549
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Typ okazał się słaby ze Smithem i niestety nie wszedł przerywając serię wygranych. Krytyka to normalność i mnie to akurat mocno nie rusza, bo dodaje to tylko motywacji do lepszych działań.

11/02/2023 15:30 CET
Spojnia Stargard (-2.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Anwil pod dużą presją, bo przy porażce oddalają się od strefy PO. Dodatkowo musieli grać intensywny i męczący mecz z Bambergiem w środę, gdzie grali duże minuty najlepszymi zawodnikami. Prawdopodobnie zagra dziś Łączyński, ale to chyba będzie decyzja przed meczem. Ale Anwil dla mnie w ostatnich meczach ciągnie Greene, który jest w życiowej formie. Jeśli on przestanie grać, to Anwil wg mnie łatwo przegra ze Spójnią.

Spójnia dziś cała zdrowa i w doskonałej dyspozycji w ostatnich meczach, a we własnej hali wymiatają i myślę, że dziś również poradzą sobie z Anwilem. Courtney Fortson zrobi różnicę.

11/02/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - King Szczecin over 161.5
1.90 (Fortuna/STS)
5/10

Legia ostatnio gra szybciej z mocnym nastawieniem na atak. King to dla mnie taka drużyna, która idzie za stylem przeciwnika. Z mułami będzie mulić, a z Legią, która będzie grać szybko powinni iść w wymiany i szybsze granie. Przy okazji King grał mecz dwa dni temu i zapewne Legia będzie przyspieszać, aby to wykorzystać i zmęczyć jak najbardziej ekipę ze Szczecina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom