>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Miejmy nadzieje ze Tottenham dzis zaplaci za to rzucanie wszystkiego co maja niepotrzebnie w pucharze i nic nie strzela a Liverpool ewentualnie poprzestanie na tym albo strzeli drugiego pod koniec

Na dzis juz

1. Miami - Clippier Clippers i powyzej 215,5 betclic 10 j

Miami w koncu musza rzucic powyzej 100, dzis niby Goran Tragic questionable, ale moja ocena tego jest taka, ze jak sie pisze ze zawodnik jest questionable to:

- zawodnik jest w pelni sil i ze umiera to jest sciema jak Armstrong na L'Alpe D'Huez w 2001
- zawodnik bedzie wchodzil do gry a nie jest w pelni sil i bedzie kaleczyl

Dzis ta druga mozliwosc bedzie w wypadku Tragica. Bedzie kaleczyl az milo

2. Reding - Bournemouth, Reading 3,41 pin 10j

Glupki z Bournemouth psztykali sie w pucharze jak glupki z Tottenhamu, ktorzy wlasnie dostaja po dupskach. I tak samo dostanie Bournemouth

I oby zostali skatowani jak Tottenham dzis. Glupota musi byc karana
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No i my nie bedziemy czekac az mecz skonczy sie po naszej mysli zeby pokazac jacy to genialni jestesmy, tylko przedstawimy swoje uwagi na dluuuugo przed meczami, jako ze zadanie jest proste:

- podniesc skutecznosc typowania na dlugo przed <=> miec doglebne informacje odnosnie meczu
- jesli cos niedobrego bedzie sie dzialo z kursami to podniesiemy alarm i odnajdziemy sie w nowej sytuacji. Dlatego ostateczny kupon moze wygladac nieco inaczej niz wstepny, ale

Zachecam dozadawania trudnych pytan i szukania labych punktow w tym kuponie. Otrzaskane hipotezy sa trafniejsze dlatego mozna walic merytorycznie jak w beben

1. Hull - Swindon.

Coraz bardziej podchodze do tego meczu tak jak do testow na koronawirusa. Otoz pod reka mam zawsze dwa testy. Pozytywny i negatywny. Jesli musze przekraczac granice, potrzebny jest negatywny, to pokazuje negatywny.
Jesli nie chce mi sie isc do pracy, sa fajne mecze i posiedze jak w tym tygodniu, to przedstaiam pozytywny. Posiadanie rownoczesnie dwoch testow na koronawirusa znacznie ulatwia zycie ostatnimi czasy.
Nie pytajcie skad mam, mozna kupic takie, ktore pokazuja dokladnie taki wynik jaki chcemy. W zielonym i czerwonym opakowaniu

Jak to sie ma do tego meczu? Otoz mozliwe jest ze puscimy dwa kupony. Tamte cztery mecze plus Hull wygrana na jednym i tamte cztery plus Swindon remis nie ma zakladu na drugim. Ma to sens? Oczywiscie ze tak, szkoda by bylo gdyby tamte cztery dwojki weszly, a Hull wygralo 3-0. Prawda? Jede z tych bedzie trafiony w tym przypadku, a podnosi ako o 60 lub 450%.

Jak posiadanie rownoczesnie dwoch wynikow na test na koronawirusa ulatwia zyci, tak posiadanie kuponow z dwoma roznymi wynikami meczu Hull podnosi wygrana, a stawka przeciez nie bedzie kosmiczna

2. Shrewsbury - Peterborough

Tutaj Peterborough ewidentny wałek w ostatnim meczu, bylo ostrzezenie i bedzie reakcja w postaci walca. Oni maja takich zawodnikow, ze hoho. Az sie zapisalem na strone Peterborough bo wiedzialem ze nie wygraja, wyslalem typy na rozne aspekty i mimo ze bylem w 10% pesymistow zajalem zaledwie 92 miejsce, a narody brala pierwsza dziesiatka. Zdecydowanie zla byla punktacja, za niewygrana i niestrzelenie gola nie pownno byc 4 razy mniej punktow niz na pytanie ile celnych strzalow na bramke obroni ich bramkarz. Do kitu takie zasady.
Shrewsbury spuscilo z tonu po tej pauzie, chcieli sie bawic w odpoczynek to maja, pewnie trener dostal nagrode. Dwojka. Jonson Clarke Harris, Siriki Dembele, Sammie Smodics to zawodnicy na Championship, conajmniej i korzystaja ze trener wraz z tatusiem majazaprzyjazniona agencje menadzerska za ktora stoja. Peterborough powinno wygrac ten mecz

3. Charlton - Portsmouth.

Gospodarze bardzo zawiedli przgrywajac mecz na szczycie, na tle grajacego bez preji Lincoln zaprezentowali sie bardzo blado grajac 11 na 11, a co dopiero w dziesiatke. Nalezalo im sie 0-4 dostali tylko 0-1, ale to ciagle uspiony walec, glowny kandydat przedsezonowy do awansu, z dobrym trenerem i sladem. Zzera ich tylko presja, przede wszystkim u siebie.
Kto sledzi temat dobrze zna sytuacje Charltonu nie bede sie pwtarzal.

4. Lincoln - Doncaster

Gospodarze wygrali mecz, ktorego nie musieli. Zasuwali na 102 i teraz maja margines bledu. Punkty wywalczone w Portsmouth sa nieoczekiwane, maja duzy luz, watpie zeby gryzli ziemie, te trzy punkty na Fratton Pak to jak 6 normalnie, wiec juz maja 100% normy za te dwa mecze.
Doncaster nie zawodzi nigdy, nawet spodziewam sie ze kiedys przegraja to nie, ciagle wygrywaja. Zajma najlepsze miejsce w lidze, ktore nic nie daje czyli trzecie, ich trener tak ma. I zapewne przegraja playoffy, choc nie musza

5. No i piaty mecz Wimbledon - MK. Tu trzeba uwazac, ale jednak goscie. Moze wiecej napisze, jak sam bede wiedzial

Ale ustawka, hehe.
Wyglada ze La Calera nie lubi Colo Colo :p. Oby ich spuscili. To tak jakby cala liga sie zmowila zeby spuscic Legie, pozostale wyniki niewazne

W Polsce tak samo powinni zalatwic Legie. Niewazne kto zajmie ktore miejsce, powycinac zawodnikow Legii iw nastepnym sezonie jest spokoj mozna walczyc bez pasozyta i pupilka sedziow o tytul, a moze nawet wiecej lat bo pudel rzucilby zabawkami

1611881938917.png

1611882026789.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
By ich ten, Miami znaczy sie, zamiast grac tego co wchodzilo czyli wejscia pod kosza Adebayo i Herro to pod koniec zaczeli odpalac cegly. A prawie dogoniliby Clippers. Przegraliby napewno i tak, ale mogli dorzucic jeszcze jeden punkt albo choc sfaulowac

3.
Dyscyplina : Piłka nożna / Brazylia, Serie B
Godzina 01:30
Spotkanie : Guarani - Juventude
Typ :
WYNIK MECZU/OBIE DRUŻYNY ZDOBĘDĄ BRAMKI


Juventude / Tak

Kurs : 3.70
Bukmacher : betclic

Analiza:


Tutaj sprawa jest prosta, goscie wygrywajac awansuja do Serie A. Dziwie sie ze bukmacherzy wystawili kursy na ten mecz, pozno bo pozno, ale zawsze. Czyzby nie wiedzieli tego co ja? Albo ja czegos nie wiem? Ostatni weekend i przegrana Cuiaby pokazala ze 'Analitycy Fortuny' maja srednie pojecie o zawodzie gdzie ukasilismy ich po kursie 19.

Teraz nie bedzie tak widowiskowo, ale goscie wygraja ten mecz.

Guarani to klub ze stanu Sao Paulo, Juventude ze stanu Rio Grande do Sul, więc oba kluby nie grają razem w mistrzostwach stanowych i nie mają regularnych kontaktów. Jest natomiast coś takiego, jak solidarność "sulistas" (południowcy, oba stanu leżą w południowej Brazylii) przeciwko klubowi z Nordeste (CSA to klub ze stanu Alagoas w północno-wschodniej Brazylii).

Choc wedlug cenionego eksperta ' to za mało w obliczu miejsca w Pucharze Brazylii, gdzie są wysokie premie za sam udział w poszczególnych fazach rozgrywek

i

'Guarani będzie walczyć o zwycięstwo, bo chce zagwarantować sobie miejsce w Copa do Brasil 2021, a ono zależy od punktacji w rankingu CBF. Sprawa jest skomplikowana, ale mówiąc w uproszczeniu, żeby zagrać w Pucharze Brazylii (co przynosi klubom spore dochody) Guarani musi o 4 pozycje wyprzedzić Nautico w tabeli Serie B (aktualnie wyprzedza o 3). Dlatego Juventude naprawdę nie będzie miało lekko.

To ja smiem twierdzic, ze goscie wygraja/zalatwia ten mecz. A nawet jesli nie bedzie zadnych podchodow, to Guarani ostatni gra tak, jakby sie chcialo cofnac w tabeli. Jeden punkt w pieciu meczach, sezon skonczony. I oni o cos walcza?

Bardzo mozliwy łamak, ale tez 0-1, dlatego jak ktos chce malo ryzykownie czysta dwojka. Oczywiscie zawsze jest szansa, ze i Juventude i CSA nie wygr, ale czy beda az tak sie pilnowac, tym bardziej jesli CSA ruszy do ataku i bedzie 3-0 po 10 minutach ?Tym bardziej dobra nasza. Predzej tamci sie sfajcza jak zobacza ze Ju wygrywa i wygra, solidarnosc stanowa zwyciezy

Guarani - Juventude 1-2 0-1 0-2 1-3. Najprawdopodobniej 1-2, łamak przy okazji tez mozliwy.
Post automatycznie złączony:

Co ciekawe tutaj kurs na wygrana dokladnie jednym goli wynosi 3.6. Ja sie pytam, dlaczeog skoro standardowy kurs na wgrana faworyta dokladnie jednym golem wynosi grubo ponad 4?

Czyzby wygrana jednym golem gosci?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Reading mozna zgreenowac. Jada ich jak bezpanskie psy. Zaliczam ten typ mimo ze moze sie akcja odwrocic. Ale az takiego wała raczej nie wywina. Tym niemniej 96% zysku w przerwie do wziecia.

Mam barzo ciekawy typ na Brazylie lepszy i mysle ze pewniejszy niz Juventude, mozliwe arcystrzelanie jak Figerense

Az bym sie przeszedl do trenera Bournemouth i mu nawrzucal. Panie pan jestes leszcz i tyle

O co mi konkretnie chodzi? Obejrzalem sobie kilka konferencji tego Johnny Bravo i wypowiada sie o dupie Maryni, wszystkim, ale nie zobaczyl jak grozne i szybkie jest Reading z przodu. Zamiast tego przeczytal moze wikipedie i gazety i udaje ze jest zorientowany

AFCB - Official Club Website

Jak zobaczylem ze w przerwie wstawiaja inwalide Jacka Wheelchaira do skladu to pozalowalem nawet kontry, ale coz, 96% zyskuw przerwie po kursie 3 jest naprawde do wziecia za cene spokoju ducha

To co, dzis zarobimy cos?

Dostali takie baty, ze az milo,serce roscie jak druzyna jest brutalnie pokarana za niepotrzebna szarpanine z czwartoligowcem. Brawo Readin, poszlo latwiej niz myslalem :)

Juventude oczywiscie byla ustawka, juz przed meczem mieli trzy punkty wedlug moich zrodel. Co prawda nie bylo wielu goli, ale wygrana gosci byla wiecej niz pewna. Nikt tam nie ryzykowal, wszystko bylo pilnowane. Te druzyny sa w ukladzie solidarne

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1611984185946.png

1611984233514.png

Kusza, kusa zeby taki kupon zlozyc. Huddersheield ostatni mecz 29 strzalow, 4 poprzeczki 1 gol a Briston 2 strzaly 2 gole. Pewnie dzis Bristol City zasluzone manto a Huddersfield wygra. Niezly kupon, ale nie gram na remisy wiec Crystal Palace wygrana? Ale 1-1 jak najbardziej prawdopodobny wynik

Co ja widze, kursy na Juventude rosly. Bukmacherzy sa bez pojecia jak widac mozna im wkladac noz w serce w takich ligach

1611985356568.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ten ostatni mecz mam nadzieje po dziobie dostaly eksperty, co jak widza 'spadki w Azji' to mysla ze oni sa elita a pozostali ciemny lud co g...o wie.

Ciekawe kiedy do nich dotrze, ze musza sie jeszcze duzo uczyc, nie tylko w szkole podstawowej i gimnazjum.

Milego dnia :)

Ale juz nie znecajmy sie nad dzieciakami, dzwoni Sam

-Halo mlody ,znakomite typy. Ja jestem starej daty czlowiek i rozumiem jednka dwojka remis, tak wiec Juventude jest zysk,
- No heja, mozna powiedziec ze wygrali jak Juventus, nawet nazwa podobna, hehe. Jak tam nastawiles swoich chlopakow, musze przyznac ostatni mecz to nawet ja sie nie spodziewalem, ze takie baty beda. Owszem, to bylo oczywiste ze dostaniecie 0-2 13 ale az tak. Pewnie to dla zmylenia przeciwnika...
-Hehe
- Teraz kalesonowi eksperci z BBC czy Sky wszyscy mysla, ze Fulham wygra ten mecz z latwoscia bo dostajecie u siebie 0-4,11-5
-Dobra wez mijuz nie przypominaj
- No ale te dzioby ze sky, byli pilkarze, cpuny, alkoholicy itp tooni nie sa rozliczani za wyniki, dostaja kase za buzke i nazwisko, mozna powiedziec chlopaki do wynajecia jak Peter Shilton. Co innego my.
- Wiem, a moze masz dla mnie jakas rade, co mamy dzis zrobic zeby wygrac. Mam swoje pomysly, ale madra glowa nigdy za malo
- Mam cos specjalnego. Slyszales hymn Madagaskaru?
- Nie, skad masz takie pomysly?
- to posluchaj. I pusc chlopakom przed meczem. A jak nie pomoze, to powiedz ze bedziesz im puszczal na caly regulator codziennie o polnocy z okrzykiem 'Niech zyje Madagaskar'
- Ty to masz pomysly, hehe
-Albo powiedz im, ze jak beda puszczac glupie gole to wyslesz ich na Madagaskar. Ale zaraz, zaraz dla niektorych to bedzie nagroda, bo sfinansujesz im podroz do macierzy za friko
- Co to jest macierza?
-Niewazne. Znasz Roberta Lewandowskiego?
- Tak.
- No to wiesz ze on jest najlepszym napastnikem swiata, tylko ze meczy sie w kadrze ktora zamienia sie w akwizytorow przed mistrzostwami i dostaja po dup[ie. Bo musza zareklamowac parowki, Szajsunga, rexone i te sprawy. Jakby dziadowali i glodowali w klubach
- No dobra, ale co to ma do rzeczy.
- No to wyobraz sobie ze tej badziewnej polskiej kadrze puszczasz przed meczem hum Madagaskaru. Sluchaja go pierwszy raz. Mysle ze im sie spodoba iich nakreci. Jak mowie czesc twojej kadry gdy uslyszy rodzimy hymnmoze sie nakreci
- No dobra zobaczymy. Moze we dwojke wymyslimy jaos jak ograc to Fulham
- Sluchaj tu nie ma litosci. Dzisiejszy mecz ktoras druzyna musi wygrac. Obaj wiemy, ze Brighton ma przyjaciol u zydow, a ich sporo w Premiership wiec dostana pomoc. te wygrane wyjazdy na Leeds czy Aston Villi sa tgo przykladem. Dostana jeszcze kilka razy taka pomoc i sie utrzymaja. Natomiast wy i Fulham mozecie liczyc tylko na siebie. I zapomnijcie ze Brighton spadnie, sytuacja wtabeli jest gorsza niz sie wydaje. Musicie dogonic Newcastle, Wolves, Crystal Palace. Z czego dopadniecie tych pierwszych wydaje sie bardzo realne
- No wiem, to co graja masakra
- Dobrze by bylo gdyby dzis dostali po pysku po poludniu
- Powinni
-Ale nie ma co liczyc na innych i nic to nie zmienia waszej sytuacji. Musicie wygrac
- Wygramy
- No zobaczymy. Juz twoja w tym glowa jak ogarnac obrone i zatrzmac stado biegajacych murzynow w Fulham
-Powodzenia
-Czesc

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. 1612004272814.png

To jest kupon numer 1 na dzis.

Do tego jeszcze bedzie jeden mecz typu 'ladujemy jak w kaczadupe' i jeden mecz bezproblemowo wygranygospodarzy, tzw pedofilowanie niedowiarkow.
Do uslyszenia pozniej :)
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ladny wałek Everton zagral to z czego sa znani gdy oczekuje sie ze wygraja czyli kompletna kiche .To pokazuje ze nie warto grac byle g...a

Mecz 'Ładujemy jak w kacza dupe'

Sheffield Wednesday - Preston

2. Preston wygrana 2,7 betway 10j
3. Do przerwy mecz Preston/Preston 4,5 BetVictor
4. Do przerwy- mecz 36 betfair 10j
5. Preston -1,5 6 Unibet
6. Powyzej 4,5 10 Unibet

Mecz 'Pozbawiamy dziewictwa neismialych typerow na niespodzianke'

7. Halifax - Maidenhead, Halifax 1,99 pin

Oczekiwane wyniki:

Sheffield - Preston 1-4
Halifax - Maidenhead 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Pora na troszke 'mitologii'

Byly dwa momenty, ktore mozna powiedziec mnie niesamowicie wkurzyly jako drobnego aktywiste politycznego. Pierwszy moze nie jest tak istotny, bo chodzi o zwyklego karierowicza co jak mu spluniesz powie ze deszcz pada - co ciekawe jest on obecnym ministem w rzadzie brytyjskim i ustala zasady przekraczania granic - czesto go widzicie jak 'pomaga' kierowcom ciezarowek


Malo tego, uchodzi za zbawce, hehe. Ale mniejsza z nim. To jest plastikowy pionek co zawsze bedzie sluzyl komu sie da byle utrzymac stanowisko, a ze obecny rzad to zbieranina takich sciekow nalezy podziekowac zmanipulowanym wyborcom, ktorzy 'wstali z kolan'.

Brzmi znajomo, prawda?

Prawdziwa rozgrywka toczyla sie tu, Malo tego, ludzie do dzis nie wiedza i nie rozumieja o co chodzi z Brexitem a rzezimieszki operuja sobie w najlepsze powiekszajac majatek. Nie zebym ich potepial 'at the end of the day' wyborca jest glupi i wbierze tak jak mu t opodsuna media. Ale to nie jest powod zeby ponosic jakies negatywne skutki z powodu rzadzenia tych lansowanych przez media i kapital slupow.

Co wkurzylo mnie (na poczatku) kilka razy wiecej niz Grant?

Do dzis sie dziwie jak ten link istnieje w internecie i ciezko mi to wyjasnic:


Oczywiscie, cala sprawa moze byc jednym wielkim zartem, ale wszystko co nastapilo potem potoczylo sie dokladnie jak po sznurku zalozonych hipotez.

O co chodzi, ktos moze zapytac. Postaram sie zebrac to do kupy w jednym miejscu, raz a dobrze

Jak wiemy brytyjskie media trabily o koniecznosci referendum i brexit. Byla soie partia, zalozona przez naukowca, ktory zostal zepchniety przez bankiera z City Nigela Farage (swoja droga czy to nie jest dziwne ze wieloletni trader z banku inwestycyjnego staje sie nagle 'glosem ludu' i wystepuje przeciwko 'wladzy ktora nie slucha biednego obywatela'?

Otoz skad pan Farage dostal naped, instrukcje i srodki? Od niejakiego Arrona Banksa, ktory zyciorys ma arcyciekawy, im wiecej przesledzic to szczeka opada. Przyjrzyjmy sie co na temat panow Banks i Farage pisze prasa - dla ulatwienia postaralem sie znalezc linki polskojezyczne


Jak jeden maz wszyscy oskarzaja Rosjan, Putina i kogos tam jeszcze ze przelewa kase slupom (Banks) ktore finansuja pionkow (Farage) zeby robic zamet

I teraz zastanowcie sie: skoro tak jest i wszystkie media ujadaja, w tym wladze, to dlaczego policja i sluzby nie zapakuja ich do puszki, przetrzepia, ewentualnie wystrzela seria z armaty na Moskwe, jak to ruscy maja w swoim zwyczaju?

Gdyby panowie Banks i Farage byli agentami Moskwy czy ktos pozwolilby im sobie hulac po najwiekszych brytyjskich mediach, udzielac wywiadow i smiac sie wszystkim w oczy?

Pewne swiatlo na sprawe, choc oczywiscie nie jest to dowodem, bo byc nie moze, rzuca ta slynna rejestracja samochodu pana Banksa 'MI5 SPY', hyba nie musze mowic co to jest MI5 mozna sobie poczytac w internecie.

Dlaczego to zrobil? Nie ryzykuje dekonspiracji? Ogladajac filmy sensacyjne i sledzac portrety bogatych psychopatow moja hipoteza jest taka, ze dajmy na to jestes jakims seryjnym morderca, jak cos robisz i idzie ci coraz lepiej, zer owpadek, widzisz ze wszystko sie udaje, po pewnym czasie sie nudzisz i postanawiasz sie zabawic w wysylanie ukrytych sygnalow 'zobaczcie tu jestem' taki owaki'.

No i oczywiscie prawie nikt nie zwrocil na to uwagi, co pan Banks chce nam powiedziec. Dobrze, przyjmijy zatem robocza hipoteze, ze Arron Banks jest oficerem brytyjskiego wywiadu i dziala na zlecenie pewnych bogatych ludzi, transferujac kase na dzialaczy politycznych (tylko tych na gorze Farage i spolka, doly to idealisci)

Jesli to jest tylko hipoteza, tak wiec bedziemy ja sprawdzac pod katem co sie wydarzy odkad ja wysunelismy i zalozenia bedace logcznym jej ciagiem. Jesli te zalozenia beda sie sprawdzac, t oznaczy ze prawdopodobienstwo postawionej hipotezy 'Arron Banks jest agentem brytyjskiego wywiadu MI5' bedzie roslo.

Jakie to zalozenia?

1. po pierwsze bedzie mial ochrone na terenie brytyjskim, moze robic co chce, wszelkie sledztwa zostana utracone na telefon od pewnych wplywowych ludzi do sedziow czy prokuatorow, ktorzy bedą kicać na rozkaz. Tutaj posluze sie linkiem brytyjskim, z braku polskich. Cos tam jest ale w brytyjskich gazetach wiecej agentow i pociotkow niz w polskich. I sa odrobine lepsi


Ale gdy przyszl co do czego sledztwa zostaly umorzone. Brytyjscy 'niezawisli' nosiciele peruk sa jeszcze bardziej dyspozycyjni niz polscy, nawet bajeczki produkuja lepsze

Brexit: 'No evidence' of crimes by Leave.EU and Arron Banks - BBC News
Leave.EU’s Arron Banks cleared of Brexit wrongdoing | Financial Times (ft.com)

Oczywiscie niewinny, zadnych nieprawidlowosci nie bylo, wszyscy do domu

2. Jesli bylby on ruskim szpiegiem i dzialal na szkode interesu brytyjskiego (a scislej mowiac na szkode pewnych bogatych i wplywowych ludzi, ktorym marzy sie kontrola nad krajem) to czy wywiad i policja pozwoliliby mu dzialac i grac na nosie przez caly czas? No k...a chyba nie, co?!

3. Mlodzi czy tez romantyczni aktywisci partii liczacej 30 tysiecy czlonkow, preznie sie rozwijajacej i rzucajacej wyzwanie 'elitom' 'systemowi' zostana w pewnym momencie bezlitosnie sprzedani za cene kasy istanowisk dla pana Farage. Rzuci wszystkich w cholere a co ciekawe wiekszosc nadal bedzie wierzyla w te sekte. I tak jest. Ci na gorze gruby plus, doly rozczarowane i sprzedane, cos fajnego na starcie zostalo rozpieprzone w drobny mak. Ale to inna historia, zeby nie przedluzac

Zapewniam ze te i inne zalozenia, powstajace z rozwinieia hipotezy o pracy pana Banksa dla brytyjskiego wywiadu okazaly sie w 100% prawdziwe.

I teraz pytanie. Co moze z tym zrobic maly zuczek, jak nasypiac im piachu w szprychy, albo ewentualnie usiasc im na ogonie i isc za kasa, tak jak oni gola glupi tlum, tak my bedziemy sobie smazyc nieco mniejsza kase na jakichs innych rynkach zebynie wchodzic im w droge?

Z Nigelem Farage jest tak. Z poczatku jako mlody aktywista bardzo szanowalem za inteligencje i wiernosc swoim zasadom, do tego punktowanie glupot unii Europejskiej i arogancji elit. To sie chwali. Pluje, a nawet chetnie wsadzilbym noz w oko tym, co oszukuja 'prostego czlowieka'.

Dlatego nie zrobie tego osobiscie, ale Nigel dobrze wie, ze moze sie pokazac tylko w towarzystwie grubej ochrony i to w gronie bardzo zaufanych ludzi. Duza szansa, ze bardzo marnie skonczy, choc oczywiscie jesli przeczytacie ze ktos zakonczyl jego marny zywot, to nie bede stal za tym oczywiscie ja.

Ale niewatpliwie sie uciesze i otworze piwo, niech to bedzie ostrzezeniem jesli ktos sprzeda swoje poglady i stanie sie pieskiem biegajacym i zajacem kicajacym na zadanie sluzb i elit, ktorym to rzekomo rzucil wyzwanie.

Ale ja mowie, to juz problem Nigela, teraz musi uwazac ze wszystkich stron, nastepna rzecza jaka zaliczy kontakt z jego twarza moze byc cos duzo ostrzejszego niz kubek gracej kawy czy milkshake. W kazdym razie ja mam inne zajecia i plany -golenie bukow.

Mozna powiedziec dostal dozywcie, czuje sie jak nasz znajomy Mariusz T, ktory zostal wrzucony do silowni pelnej byczkow ogladajacych TVN, jak to zostal wypuszczony z osrodka w Gostyninie.

Zobaczymy czy cios, padnie, moze sie myle, ale bedziemy z nieukrywana satysfakcja ogladac jak sie kryje jakpies i wyskakuje zza krzaka zeby cos poujadac i zaraz sie wycofa bo to przeciez nie jest facet.

A jak taki odwazny to niech wyjdzie na spotkanie z 'szarym czlowiekiem'. Cekawe czego sie boi ;)

Pytanie jak to sie ma i co ma do obstawiana u bukmacherow? O tym za dwa odcinki, w ktorych opisze jeszcze o pewnych dziwnych wydarzeniach, jakie zaczely sie dziac odkad nadepnalem brytyjskiemu wywiadowi na odcisk i zaczalem wykorzystywac ich amatorszczyzne ale tez i glupote tlumow.

Zapewniam, ze wszystko trzyma sie kupy, jest spojne i jak ktos jest kumaty to moze te przedstawione mozna juz smialo powiedziec informacje, nie tylko hipotezy, wykorzystac lepiej niz ja. Takze w goleniu bukmacherow

Na dzis tylko zydowski spisek w Premiership. Czy bedzie? Jak nie to Bloom ma wiekszy problem, moze byc malo chetnych do dawania punktow, bo takih Aston Villi czy Leeds bedzie malo i nie wiadomo jak koncowka sezonu sie ulozy. Potrzebuja jeszcze z 20 punktow, czyli z piec wygranych, zakladajacze 2-3 wygraja uczciwie, 3 mecze trzeba bedzie kupic albo pozyczyc

A kolejny odcinek mitologii gdy bedzie nieudany dzien. Mam nadzieje ze MI5 to czyta i postaraja sie to maksymalnie opoznic przez wchodzenie typow. Niech uruchamiaja telefony i upewnia sie ze Tottenham pusci Brightonowi dzisiejszy mecz.

Udanej niedzieli i do zobaczenia w nowym miesiacu :)

1. Brighton - Tottenham, Brighton 3 b365 10j

Dzis bez zadnego cudowania, rozwijania w wygrana jednym golem itp. Jeden jedyny typ. Znajdziecie duzo wiekszy kurs jak poszukacie





Post automatycznie złączony:

1612070213743.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ooo, Abramy dzis bezproblemowo jak tylko odpuscilismy, podobnie jak Brentford wczoraj....

Przegrajmy troche na betfair w ramach rozgrzewki. Wszystko po 10 j

1. Leeds 4,4
2. Leeds do przerwy i caly mecz
3. Leeds -1,5 11
4. Powyzej 4,5 5,80
5. Wynik wiekszy niz 3:3 i wygrana gosci 55 (czyli 0-4, 1-4 2-7 itp)



Zobaczymy co pograja tym razem dam im malo czasu na odkrecenie ewentualne. A to ze typ byl jeden jedyny? Gra na tym polega, mylenu przeciwnika
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No i o wlos od trafienia kursu 55, ale narzekac chyba nie mozna, wczorajsze straty odrobione z nawiazka. West Ham nie ma co szukac nispodzianki, zobaczymy czy sprawdzi sie hipoteza dnia

Ciekawe dlaczego w niektorych miejscach sa tacy oburzeni i przewrazliwieni za nazwanie Zyda Zydem (zyda zydem?) jakbym napisal 'zydzi do...' niewazne. Chyba nic takiego nie napisalem a tu cenzura, ciach, ostrzezenie, alez ci angole sa posrani.

Oczywiscie nie mowie o tej stonie tylko angielskojezycznej na ktorej czasem tez pisuje

A t oprzeciez stuprocentowa prawda ze panow Bloom i Levy laczy pochodzenie? Jakby cos zlego w tym bylo? Powinni chyba byc dumni ze swojego pochodzenia?

yids - Google Search
Tony Bloom, Football Chairman of Brighton & Hove Albion talks on JLGB Virtual - JLGB

Tak ze nie rozumiem, mysle ze oni sami sa dumni ze swojego pochodzenai i inklinacji a tu taki pan Steve 'O Jezu' (tez Zyd podobno)

1612116259853.png
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Oj Brighton 1-0.

Patrza na to jaki Tottenham sklad ystawil mozna spodziewac sie jeszcze dzis telefonu. Potrzebna pomoc we wtorek

1612121997947.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No to liczymy kase pod koniec miesiaca


Moze jakas ustawka albo madry typ na noc z NBA? Utah widze wreszcie dostaje baty. Dzis caly czas mowia 'Lamela Lamela w angielskiej telewizji'. Chyba chcieli powiedziec LaMelo. Co wczoraj ten zrobil z Milwaukee glwa mala (Lamelo Ball). Ogladalem ,w pjedynke ich zalatwil jak lesniczy niemcow i partyzantow w 1943

Najlepsza metoda na granie NBA? Patrzysz na kursy, klikasz pierwszy znaleziony 4.50 i hura. Nie musisz nawet patrzec na nazwe druzyn.

Ale to za proste by bylo gdyby wchodzilo caly czas. Potrzebne jest cos wiecej, zeby osiagac zyski w dlugim okresie.

A my z Samem wiedzielismy, ze Brighton wygra ten mecz, oblowilismy sie przy okazji, ale to nie zmienia jakos naszej sytuacji. Jesli ogramy Sheffield United we wtorek oraz bezposredni mecz z Brightonem to dalej mamy ich na wyciagniecie reki.

Ale pierwszy krok trzeba wygrac z Sheffield United. Tylko jak to zrobic z taka szrotowata obrona?

1612128283091.png
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No to nowy miesiac, zyski policzymy pozniej. Niesamowity mecz na jutro, rozzuchwalilem sie troche, w koncu zaczelismy trafiac na dlugo przed, wiec skill rosnie. Dzis i jutro bedzie jedna numeracja

1. Palmeiras - Botafogo, Botafogo 5,5 Fortuna

Jesli kogkolwiek w Palmeiras obchodzi ten mecz to ja nie wiem, cczy do jutra ktokolwiek wytrzezwieje. Pewnie przeloza, a jak wyjda na boisko to bedzie kleska raczej. Powod? Sam sobie znajdz

Betfair malo plynny mecz, zachodni bukmacherzy nie sa odwazni wiec spenetrujmy Fortune

2. Botafogo i powyzej 3,5 gola 25
3. Dokladne wyniki 1-3 2-3 1-4 kursy 49, 50 ,115 wszystko po 5j
4. 1 polowa/spotkanie 2/2 9,70 10j
5. 2. polowa 2. druzyna dokladna liczba goli 3+ 50 7j


A teraz 'analitycy Fortuny' moga wstawac i zobaczmy co oni na to. Jesli sa odwazni i wiedza, ze Palmeiras jednak wygraja ten mecz to szaunek, ale zaloze sie ze beda mieli rozwolnienie.

Palmeiras - Botafogo 1-3

Az sobie skseruje cyferki i porownamy je jutro

1612160390889.png

1612160459193.png Ktos gra na fortunie?

Mysle ze golenie polskich bukmacherow 'legalnych' bedzie kolejnym etapem rozwoju umiejetnosci, wiec mozna im sie przyjrzec blizej w najblizszym czasie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
'Piatka dla zwierzat' z League One nie wypadla zle, a typy byly juz na dwa dni przed.

1. Doncaster po kursie 3,70 to nie w kij dmuchal (Lincoln nie strzelil dwoch karnych!) od poczatku bylem przekonany ze Doncaster wygra
2. To samo MK Dons - zdecydowana wygrana z bezdomnymi krzykaczami mimo ze to derby
3. Hull - Swindon tutaj jak mowilem na jednym kuponie jedynka, na drugim dwojka bez remisu. Tak samo jak trzeba mmiec przy sobie dwa testy na koronawirusa i wyciagac ten, ktory w danej chwili wiecej daje
4. Charlton - Portsmouth przelozony, Portsmouth by raczej wygral, remis max dla charltonu
5. Tylko Peterboro zawiodlo. Ale jak wiadomo Shrewsbury to nie leszcze. Tym niemniej nie uwazam zeby Aron Wilbraham bedacy w zastepstwie Cotterilla mial jakies szczegolne pojecie o trenerce. Delikatnie mowiac.

No i ciekawe kiedy Shrewsbury zacznie grac ze slabymi druzynami. Bo tak ciagle Charlton, Sunderland, Doncaster, Lincoln, Peteroborough, no ilez mozna. Pewnie zaczna gubic punkty z Wiganami, Bristolami, Burtonami, Wimbledonami itp leszczami


Zadanie domowe:

1. sprawdzic co sie dzieje z Peterborough
2. Moze odpuscic sobie te moja zmore czyli Sheffield Wednesday?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik

Oby Bournemouth sie ogarneli i zrobili im spluczke w stylu 4-1 .
A moze kolejna niespodzianka Sheffield Wednesday? Ja ich chyba nie trafie ale wpadaja na szybkich i wscieklych podraznionych Bournemouth

Jutro sporo ciekawych meczow
 
Do góry Bottom