A jaki widzisz związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy wynikiem pierwszego seta, a overem 44,5 w drugim? Jak w tym drugim padnie wynik 25:15 dla którejś z ekip, to będzie to bardziej nieprawdopodobne?25:23 dla Kolumbii w pierwszym secie, a buk wystawia na 2 set linię over 44,5 po 1.90 ;p polecam
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Pamiętajmy, że w ostatniej kolejce Finlandia gra z Korea Płd. W przypadku zwycięstwa bardzo prawdopodobne, że przegrany meczu Francja - Argentyna żegna się z turniejem.Co do ustawek to zgoda, aczkolwiek jest pewien przypadek do rozważenia. Argentyna może upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, albowiem może odpocząć, zamiast nastawiać się na bój z Francuzami, który może być wyczerpujący, a dodatkowo wejść na 2 miejsce, które da im Belgów w 1/8. A następnie w 1/4 zmierzyć się z kimś z pary Włochy/Francja. Z drugiej strony wydaje mi się, że Argentynie może być łatwiej wygrać w 1/4 z Włochami niż z Francuzami, a teraz mają genialną okazję by spróbować Francuzów wyrzucić z turnieju, niczym nie ryzykując. Dla niektórych drużyn (nie naszej) pewnie ma znaczenie czy odpadną w 1/8 czy w 1/4. Też Mendez będzie inaczej reagował w trakcie meczu gdy np. Francja zacznie sportowo wygrywać 2:0 (może wtedy odpuścić, a nie wstawiać podstawowych zawodników ryzykując kontuzje czy zmęczenie potencjalnym tie-breakiem), Francuzi muszą wygrać, a Argentyna jedynie może, a samo nastawienie do meczu może bardzo dużo zmienić.
Typów nie neguje, bo to tylko albo aż sport, ale po co pisać analizę, gdzie jedyny argument to rzekoma "motywacja" u drużyn, które typujesz. To są mistrzostwa świata, uwierz mi na słowo, że każda drużyna i każdy zawodnik chce wygrywać i pisanie analizy za swoim typem, że zespół który obstawiasz będzie bardziej "zmotywowany" jest po prostu komiczny.Słowenia vs Niemcy typ 2kurs 2.10
Niemcy przegrali pierwszy mecz 0:3 z Bułgarią ale po prostu załamali się po 1 secie przegrywając 38:40.
Słowenia też przegrywała już 0;2 z Bułgarią a w meczu przegrali 2;3.
Niemcy dawno nie zagrali dobrego meczu na przełamanie i sądzę że będą tak zmotywowani na ten mecz jak na finał, w sumie to dla obu drużyn mecz o wyjście jest jak finał z tym czy młodzi Słoweńcy udźwigną ten mecz? Grozer dość słaby po 2 meczach, aczkolwiek dzisiaj jego doświadczenie i motywacja powinny być kluczem.
Francja vs Argentyna typ 2kurs 2.70
Francja po zdobyciu złota na igrzyskach opadła, widać że motywacja nie jest już taka sama. Grają mozolnie, grają słabo jako drużyna - moim zdaniem.
Argentyna jest w formie, grają przede wszystkim dynamicznie, motywacja na 120% i sądzę że to w tym meczu bardziej będzie im zależeć żeby zrobić sensację i wyrzucić Francję z turnieju.
Oczywiście Francja jest faworytem i może w każdym momencie odpalić, aczkolwiek od jakiegoś czasu sądzę że już nie mają tej motywacji co na olimpiadzie. Po takim kursie trzeba próbować
Masz racje, dzięki za ten post. Jeszcze raz spojrzałem na tabelę i na zasady. Faktycznie Argentyna może odpaść, w takim razie możemy spodziewać się wyrównanego meczu. Dzięki jeszcze raz
No i Tunezja w ostatnich bezpośrednich w zasadzie cały czas wygrywała, wyjątek ostatni ich mecz o awans na igrzyska.To jakiś żart? Egipt faworytem?
Oglądałem mecze Egiptu z Iranem i Filipinami , w pierwszym meczu Iran pomógł , w drugi Egipt nie istniał... Chyba każdy ich by wtedy pokonał.
Tunezja ma kim pograć i z pewnością są faworytem tego spotkania.