>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

H 103,2K

hagi84

Użytkownik
wg Ciebie jest to rozrywka, wg innych sposob utrzymania, jesli Ty nie potrafisz to nie znaczy, ze ktos inny tego nie zrobi lepiej niz Ty

Jesli ktos potrafi zarobic na tym to juz nie Twoja sprawa i w sumie Twoje zdanie nikogo nie powinno interesowac.
Bol dupy jak to u Polakow wlasnie jest w Twoim poscie.

Jeszcze raz napisze: gorszej glupoty nie czytalem dzis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1312
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
wg Ciebie jest to rozrywka, wg innych sposob utrzymania, jesli Ty nie potrafisz to nie znaczy, ze ktos inny tego nie zrobi lepiej niz Ty

Jesli ktos potrafi zarobic na tym to juz nie Twoja sprawa i w sumie Twoje zdanie nikogo nie powinno interesowac.
Bol dupy jak to u Polakow wlasnie jest w Twoim poscie.

Jeszcze raz napisze: gorszej glupoty nie czytalem dzis.
Twoje również niewiele znaczy, wystarczająco się ośmieszyłeś nazywając dość sprecyzowane przytoczenie kodeksu karnego "głupotą".
Jak chcesz zgrywać inteligentnego to przynajmniej się dokształć na drugi raz.

Bólu dupy nie mam, na zarobki nie narzekam. Ale razi to cwaniactwo w oczy, bo niektórym mózgi ta bukmacherka nieźle sprała.
Przez takich ludzi właśnie ta branża u nas ryje twarzą o glebę.
 
H 103,2K

hagi84

Użytkownik
nie masz zielonego pojecia jak wygladaja regulaminy w firmach bukmacherskich i jak mozna korzystac z multikont by zarobic i nie lamac regulaminow
Wkleiles z dupy jakis kodeks karny i strugasz fachowca od siedmiu bolesci

Nie bede pisal po raz kolejny, ze gorszej glupoty dzis nie czytalem bo nie zrozumiesz.

U nas ryje? a wiesz jak wyglada gdzie indziej? jak to wszystko idzie na przestrzeni lat? nic nie wiesz takze odpusc sobie dalsze komentowanie tego tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +459
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
nie masz zielonego pojecia jak wygladaja regulaminy w firmach bukmacherskich i jak mozna korzystac z multikont by zarobic i nie lamac regulaminow
Wkleiles z dupy jakis kodeks karny i strugasz fachowca od siedmiu bolesci

Nie bede pisal po raz kolejny, ze gorszej glupoty dzis nie czytalem bo nie zrozumiesz.

U nas ryje? a wiesz jak wyglada gdzie indziej? jak to wszystko idzie na przestrzeni lat? nic nie wiesz takze odpusc sobie dalsze komentowanie tego tematu.
Kolego, w branży bukmacherskiej pracuję od kilkunastu lat. Te regulaminy, które przytaczasz w dużej części sam sprawdzałem i poprawiałem niektóre fragmenty (pierwsze z nich, później nowe firmy zaczęły je na żywca kopiować). Oczywiście, że regulamin łatwo obejść i skorzystać z multikont. To dalej nie zmienia faktu, że takie działanie to łamanie prawa.

Więc jasne - korzystaj. Zakładaj konto na babcie, siostrę i matkę łamiąc tym samym prawo dla zarobku. I łechtaj swoje ego tym, jak to bardzo się wycwaniłeś. To takie polskie.
W sumie nawet zabawnie wyglądałoby twoje późniejsze tłumaczenie przed organami ściagania. "Ale Panie władzo, ten zapis w kodeksie karnym to przecież z dupy jest".
Przyznać się do błędu nawet nie potrafisz, więc gdzie tu mowa o dyskusji na chociaż minimalnym poziomie.

Miłej zabawy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1621
H 103,2K

hagi84

Użytkownik
Nie korzystam z multikont itp, w zadnej firmie bukmacherskiej nie biore bonusow, wiecej z tego syfu niz pozytku - takze akurat nie trafiles w punkt

Jesli jestes po drugiej stronie to po co czepiasz sie innych uzytkownikow tego forum? Rob swoje szeryfie, a innym z tego tematu daj spokojnie zarobic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +459
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
Zarabiam przez uczciwą pracę, a nie kombinowanie. Bukmacherka to rozrywka, a nie sposób utrzymania.
Kolego, w branży bukmacherskiej pracuję od kilkunastu lat.
bezczelny prostak smie jeszcze nazywac to co robi 'uczciwą pracą' ahahahah no tak "kali ukraśc dobrze, kalemu ukraść źle' - w jednym zdaniu opisane jak dziala branza bukmacherska, a ty jestes pracowniekim tego czegos i sie tym szczycisz hahaha. zalsone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +613
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
bezczelny prostak smie jeszcze nazywac to co robi 'uczciwą pracą' ahahahah no tak "kali ukraśc dobrze, kalemu ukraść źle' - w jednym zdaniu opisane jak dziala branza bukmacherska, a ty jestes pracowniekim tego czegos i sie tym szczycisz hahaha. zalsone.
Niespecjalnie się tym szczycę, ale zostałem trochę wywołany do tablicy.

I tak, rozczaruje cię, ale to uczciwa praca. Nikogo nie okradam, nikogo nie oszukuję. Mało tego, moja funkcja skupia się właśnie na tym, żeby wszystko było przejrzyste, prawidłowe, zgodne z prawem i regulaminami, ale nie będę ci tego tłumaczył, bo sądząc po tym co napisałeś i w jak fatalny sposób kleisz zdania i poszczególne wyrazy - i tak do ciebie nie dotrze.
 
M 460

mareklego

Użytkownik
Niespecjalnie się tym szczycę, ale zostałem trochę wywołany do tablicy.

I tak, rozczaruje cię, ale to uczciwa praca. Nikogo nie okradam, nikogo nie oszukuję. Mało tego, moja funkcja skupia się właśnie na tym, żeby wszystko było przejrzyste, prawidłowe, zgodne z prawem i regulaminami, ale nie będę ci tego tłumaczył, bo sądząc po tym co napisałeś i w jak fatalny sposób kleisz zdania i poszczególne wyrazy - i tak do ciebie nie dotrze.
dlaczego uważasz , że bukmacherka sama w sobie jest uczciwa ? dla kogo ? dla gracza na pewno nie . Przywołam tutaj chociażby sytuację z totalbeta i ich przegraną sprawę przy słynnych wyborach do rządu. Takich i podobnych jest i było więcej, aktualnie chociażby Pzbuk zamyka ludziom konta bez powodu, (tak , bez żadnego powodu i zabiera sobie całą kasę), bestbet24 wszyscy wiemy co zrobił .
Regulaminy są stworzone nie po to , żeby chronić gracza a firmę bukmacherską. Jeżeli ktoś jest mądry i wie jak zarabiać na bukmacherce w dłuższym okresie to uważasz , żę to nie w porządku względem bukmachera?
 
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
dlaczego uważasz , że bukmacherka sama w sobie jest uczciwa ? dla kogo ? dla gracza na pewno nie . Przywołam tutaj chociażby sytuację z totalbeta i ich przegraną sprawę przy słynnych wyborach do rządu. Takich i podobnych jest i było więcej, aktualnie chociażby Pzbuk zamyka ludziom konta bez powodu, (tak , bez żadnego powodu i zabiera sobie całą kasę), bestbet24 wszyscy wiemy co zrobił .
Regulaminy są stworzone nie po to , żeby chronić gracza a firmę bukmacherską. Jeżeli ktoś jest mądry i wie jak zarabiać na bukmacherce w dłuższym okresie to uważasz , żę to nie w porządku względem bukmachera?
Równie dobrze mogłeś napisać, że piekarnie nie są uczciwie bo kilka z nich sprzedawało czerstwy chleb i źle wydawało resztę. Nie odpowiadam za to jak funkcjonuje jedna czy druga firma, ale to nie kwestia branży stricte tylko ch*jowych ludzi, żerujących na innych lub kwestia katastrofalnego zarządzania. Które często spowodowane jest zupełną nieznajomością branży.

Gracz gra na określonych - uczciwych zasadach. Problemy zaczynają się zawsze wtedy, gdy zaczyna kombinować. A jak widzisz w tym wątku - nawet łamanie prawa wchodzi w grę, bo jak można oskubać głupiego buka - to spoko. Oczywiście, że regulaminy mają w dużej mierze chronić firmę - to nie caritas, tylko firma nastawiona na zysk. Ma na siebie zarabiać. A jak zaczyna się kombinowanie to i regulaminy muszą być dostosowywane bo jeden z drugim cebulak od razu zaczyna to wykorzystywać i oszukiwać.

Jeśli ktoś jest mądry to niech na bukmacherce zarabia. Dopóki nie oszukuje i nie łamie prawa. Zakładanie lewych kont i granie błędów kursowych to nie mądrość tylko cwaniactwo. W przypadku tego pierwszego nawet karalne. I nie mam nic przeciwko zarabianiu na bukmacherce, bo mimo, że np tutaj jest wielu kozaków to dzięki dostępom do różnych baz danych wiem, że zarabia na tym ledwie 1%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1621
M 460

mareklego

Użytkownik
Równie dobrze mogłeś napisać, że piekarnie nie są uczciwie bo kilka z nich sprzedawało czerstwy chleb i źle wydawało resztę. Nie odpowiadam za to jak funkcjonuje jedna czy druga firma, ale to nie kwestia branży stricte tylko ch*jowych ludzi, żerujących na innych lub kwestia katastrofalnego zarządzania. Które często spowodowane jest zupełną nieznajomością branży.

Gracz gra na określonych - uczciwych zasadach. Problemy zaczynają się zawsze wtedy, gdy zaczyna kombinować. A jak widzisz w tym wątku - nawet łamanie prawa wchodzi w grę, bo jak można oskubać głupiego buka - to spoko. Oczywiście, że regulaminy mają w dużej mierze chronić firmę - to nie caritas, tylko firma nastawiona na zysk. Ma na siebie zarabiać. A jak zaczyna się kombinowanie to i regulaminy muszą być dostosowywane bo jeden z drugim cebulak od razu zaczyna to wykorzystywać i oszukiwać.

Jeśli ktoś jest mądry to niech na bukmacherce zarabia. Dopóki nie oszukuje i nie łamie prawa. Zakładanie lewych kont i granie błędów kursowych to nie mądrość tylko cwaniactwo. W przypadku tego pierwszego nawet karalne. I nie mam nic przeciwko zarabianiu na bukmacherce, bo mimo, że np tutaj jest wielu kozaków to dzięki dostępom do różnych baz danych wiem, że zarabia na tym ledwie 1%.
porównanie bukmacherki do piekarni ? hmm ciekawe . ciekawe, nie wiedziałem , że piekarnie też uzależniają ludzi i bazują na ich ciągłych emocjach, doprowadzając wiele przypadków do tragedii życiowych... ale nie o tym. Owszem odpowiadasz za to jak funkcjonuje dana firma bo sam jak przyznałeś napisałeś im podstawy do tego funkcjonowania w postaci regulaminu. Pod czymś się podpisałeś więc dlaczego teraz piszesz , że już za to nie odpowiadasz ?
Nie , gracz nie gra na uczciwych zasadach , są one określone jak to napisałeś . owszem , ale nie są uczciwe i nie wmówisz tego żadnemu inteligentnemu graczowi. Po drugie: gracz ma przewagę tylko i wyłącznie w dwóch sytuacjach: albo ma szybszą wiedzę, gdzie dany kurs jest źle dobrany( źle, czyli nie odpowiada prawdopodobieństwu zdarzenia) albo matematycznie tak dobiera kursy i stawki ,że wycodzi na tym na plus. Nie widzę tutaj oszustwa , tak samo jak obracanie bonusów. Skoro firma nastawiona jak sam to napisałeś na zysk oferuje taki bonus to widać , że musieli mieć jakiś powód, żeby taką ofertę wprowadzić. Gracza nie obchodzi to czy to jest opłacalne dla firmy tylko dla niego bo to on jest dawcą kapitału i bukmacherzy powinni dziękować wszystkim , że zechcieli stracić prąd na niego.
 
H 103,2K

hagi84

Użytkownik
napisz u jakiego buka pracujesz,to Ci napisze pare zdan gdzie robicie ludzi w ch... bo nie ma ani jednego uczciwego i pozadnego buka w PL
Wtedy bedziemy mogli konrketnie porozmawiac
 
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
porównanie bukmacherki do piekarni ? hmm ciekawe . ciekawe, nie wiedziałem , że piekarnie też uzależniają ludzi i bazują na ich ciągłych emocjach, doprowadzając wiele przypadków do tragedii życiowych... ale nie o tym. Owszem odpowiadasz za to jak funkcjonuje dana firma bo sam jak przyznałeś napisałeś im podstawy do tego funkcjonowania w postaci regulaminu. Pod czymś się podpisałeś więc dlaczego teraz piszesz , że już za to nie odpowiadasz ?
Nie , gracz nie gra na uczciwych zasadach , są one określone jak to napisałeś . owszem , ale nie są uczciwe i nie wmówisz tego żadnemu inteligentnemu graczowi. Po drugie: gracz ma przewagę tylko i wyłącznie w dwóch sytuacjach: albo ma szybszą wiedzę, gdzie dany kurs jest źle dobrany( źle, czyli nie odpowiada prawdopodobieństwu zdarzenia) albo matematycznie tak dobiera kursy i stawki ,że wycodzi na tym na plus. Nie widzę tutaj oszustwa , tak samo jak obracanie bonusów. Skoro firma nastawiona jak sam to napisałeś na zysk oferuje taki bonus to widać , że musieli mieć jakiś powód, żeby taką ofertę wprowadzić. Gracza nie obchodzi to czy to jest opłacalne dla firmy tylko dla niego bo to on jest dawcą kapitału i bukmacherzy powinni dziękować wszystkim , że zechcieli stracić prąd na niego.
Porównanie do piekarni było wyłącznie po to, aby zobrazować, że jedna czy dwie źle zarządzane firmy nie mogą rzutować na inne w danej branży.

Nigdzie nie napisałem, że to jedno i to samo. Nigdzie też nie wspomniałem, że napisałem regulaminy, a już w ogóle to, że "moje" wersje są stosowane niezmienione przez inny firmy. Tyle sobie dopowiedziałeś do moich słów, że nawet nie chce mi się dyskutować i tłumaczyć, bo co nie napiszę to to przekręcisz i zrozumiesz tak jak ci wygodnie. Szczerze - szkoda mi czasu. I tak nikogo nie przekonam, i kompletnie mi na tym nie zależy. Więc baw się dobrze i skub buka :)

Polecam też poprosić o bilans wpłat i wypłat w firmach w których gracie. Szybko się wam odechce :)
 
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
dopoki chlop nie napisze w jakiej firmie pracuje to w sumie nie ma co dalej dyskutowac.
Kodeks karny najpierw poczytaj, potem licz na dyskusje :)

jak to rozumieć ?
SPRAWDZAŁEM i POPRAWIAŁEM, a nie TWORZYŁEM.
Zresztą nawet gdybym tworzył je jednoosobowo, to nie mogę odpowiadać za to, że ktoś to sobie przywłaszczył, wprowadził kilka poprawek i interpretuje po swojemu.
Jak stosują to firmy to już zupełnie oddzielna kwestia. Jak wiesz, niemal każdy buk ma zapis o tym (w skrócie) jedno ip = jedno konto. Przeciez gdyby tego przestrzegali, to 30-40% kont byłoby pozamykanych. Zapis zapisem, kwestia ich stosowania należy już do poszczególnych ludzi.

Więc nie, nie odpowiadam za to jak funkcjonują firmy bukmacherskie w Polsce.
 
M 460

mareklego

Użytkownik
Mam wrażenie, że Pan Oskubany91 jest krystalicznym przykładem przestrzegania prawa w Polsce. Czy stosujesz się tak do wszystkiego w życiu ? Jeżeli tak to gratuluję zawzięcia i życzę dalszych sukcesów w takim prowadzeniu swojego jestestwa :) Poprawiałeś regulamin ale go nie tworzyłeś...no nie będziemy się bawić w profesora Miodka ale skoro poprawiłeś i się pod tym podpisałeś to jednoznaczne z tym , żę te poprawki na nowo stworzyły regulamin :) tak , czy nie ? Rozumiem , że chodzi ci o Core całego regulaminu, systemu , no nie masz takiej władzy , żeby to robić, ale na potrzeby danej firmy jednak zrobiłeś to czego wymagali Twoi pracodawcy. Po co napisałeś tutaj , że pracujesz dla bukmachera? Chciałeś tym wywołać coś ?
jak sam piszesz masz dużą wiedzę odnośnie danych, kto zarabia a kto nie ...i jest to 1 % graczy , dlaczego więc denerwujesz się , że te 1 % graczy "oszukuje" i obraca bonus w taki a nie inny sposób. Czy to takie ogromne sumy , że aż tak trzeba tutaj wyzywać ludzi od cebulaków , że potrafią bez straty dla siebie wygrać pieniądze od bukmachera ? Oni też na to ciężko zarabiają i jak dobrze wiesz już wpłacając do bukmachera podejmują czasami nieświadomie ryzyko, że bukmacher nie wypłaci kasy , bo np stwierdzi , że światło księżyca , na którym tle trzeba było zrobić selfi jest zbyt jasne , powinna to być pełnia księżyca a nie jakiś tam nów.
Życzę spokojnej sobotniej nocy :)

PS. Prosząc o bilans roczny w postaci pitu rocznego od bukmachera jeszcze żaden takiego mi nie wysłał ...kto tu więc nie przestrzega prawa ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +460
Do góry Bottom