>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Lebull

winston1978 459

winston1978

Użytkownik
przy 1.8 mozna bylo na dwoch kontach grać w dwie strony i darmową kasę się robiło tutaj juz przy 2.50 i tym obrocie już nie ma sensu się bawić :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +459
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
Jak już założycie na ciocie babkę i szwagra to od razu na swoje konto możecie wypłacić jak coś
A potem płacz, bo buk zablokował konto i wypłaty.

to zakladam konto
A Ty dalej biede klepiesz i freebety grasz?
ODRADZAM! Ponad 10 dni czekania na bonus i ciągle zasłaniają się problemami technicznymi. Zero odzewu mimo spełnienia warunków obrotu. Kontakt dramatyczny. Niepoważni ludzie tam pracują.
 
M 7K

makalele007

Użytkownik
A potem płacz, bo buk zablokował konto i wypłaty.


ODRADZAM! Ponad 10 dni czekania na bonus i ciągle zasłaniają się problemami technicznymi. Zero odzewu mimo spełnienia warunków obrotu. Kontakt dramatyczny. Niepoważni ludzie tam pracują.
A ja polecam i z czasem naprawia błędy tylko warunki bonusu już słabe. Ja kasę miałem następnego dnia od zlecenia wypłaty że względu na bank bo to bank spółdzielczy
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Mam pytanie o bonus, jeżeli wplace 500 moje saldo wyniesie 1000 z bonusem, rozumiem ze jezeli dokonam obrotu i moje saldo laczne bedzie wynosic 3000 to i tak max dostane 2500 ?
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Rób tak, ale nie u jednego buka, bo potem promocje znikają a buki upadają :D lub blokują te mądrzejsze
No sory ale nie kazdy buk daje takie bezmyslne promocje jaka dal ten. Ktos w tym buku byl polglowkiem , zeby oni chociaz zrobili wymog ze musi byc ako przy tym obrocie a tutaj mozna bylo odwrotniaka zagrac na betclicu na superkursach XDDD albo zeby chociaz jakkolwiek weryfikowali czy ktos nie robi kont na fikcyjne dane. Dobra, jak ktos zalozy na ojca / siostre / dziewczyne itd to pol biedy ale jak ludzie na fikcyjne dane po 15 kont zakladaja no to blagam XD Rzadko sa takie okazje żeby się nałupić kasy za darmo u buka więc się nie dziw.
 
P 459

probetsport7

Użytkownik
Koledze rozliczyli bonus. Miał zaliczone 0 zł obrotu, a przed chwilą dostał maila i dopisali mu 750 zł do salda. W środę koło południa zgłaszaliśmy to na czacie. Także wszystko trwało 2 dni. Teraz tylko czekać aż sos wpłynie na konto, ale to już bez obaw. 1966 zł.
 
C 171

cinek773

Użytkownik
Mi też dodali bonus który nie zaliczało podczas obrotu. Wypłata zlecona o 12 a pieniądze już na koncie. Także wyszli z twarzą z tego zamieszania i problemów.
 
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
Ale cebulandią tu zajeżdża strasznie. To chyba najbardziej polski wątek z wszystkich na forum. Bukmacher zrobi fajną promkę to trzeba wyssać, założyć konta na całą rodzinę (co jest swoją drogą przestępstwem, a nie cwaniactwem) i jeszcze się tym szczycić. A potem płacz, bo zgodnie z regulaminem zablokują konta i wypłaty. Być może oni tak jeszcze nie robią, może nie spodziewali się, że robiąc fajną promkę przyciągną tylu cebulaków. I weź w tym kraju zrób coś fajnego...
 
H 103,2K

hagi84

Użytkownik
ten nick oskubany pasuje idealnie do Ciebie
Moze warto tez pokombinowac i cokolwiek zarobic?

Przestepstwo? rozwin mysl bo gorszej glupoty dzis nie czytalem jeszcze na tym forum choc dopiero przed 10, a dzien jeszcze dlugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +459
O 5,6K

Oskubany91

Użytkownik
ten nick oskubany pasuje idealnie do Ciebie
Moze warto tez pokombinowac i cokolwiek zarobic?

Przestepstwo? rozwin mysl bo gorszej glupoty dzis nie czytalem jeszcze na tym forum choc dopiero przed 10, a dzien jeszcze dlugi.
Zarabiam przez uczciwą pracę, a nie kombinowanie. Bukmacherka to rozrywka, a nie sposób utrzymania.

Art. 275 Kodeksu karnego, paragraf 1. Poczytaj sobie tę "głupotę", wszystkiego za ciebie robić nie będę.
 
Do góry Bottom