>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

A 0

adisonsos

Użytkownik
Ja podobna odpowiedź dostałem 4 dni temu. Mieli się odezwać na maila jak rozwiążą problem. Więc albo bardzo niedopracowany start nowego buka i wyjdą z tego z twarzą albo pozbierają pieniądze tak jak im się tylko podoba...
najpierw powyplacali ludziom setki tysiecy a teraz ochłapy beda zbierac? malo prawdopodobne, musza wyplacic nam
 
K 0

kuba2005

Użytkownik
Mam poważne wątpliwości, czy wypłaty będą realizowane. Termin 7 dni, na który się powołują jest baaardzo długi i zupełnie oderwany od praktyk stosowanych przez innych buków. Obym się mylił.
 
L 0

ledeni

Użytkownik
Ja założyłem dziś konto w nocy. Wpłaciłem 500 zł i dostałem kolejne 500 zł. Cudem udało mi się obrócić bonus na tych ciężkich warunkach z kursem zdarzenia 2.50 lub więcej i zleciłem wypłatę 3856 złotych. Oby wypłacili
Taką dostałem informację na e-mail bo zapytałem kiedy Lebull wypłaci te 3856 złotych
 

Załączniki

P 0

probetsport7

Użytkownik
Ja rozbiłem wypłatę na 3 i 2 transze już doszły. 100 wczoraj wieczorem, a 500 dziś w nocy.
1729081243485.png
Post automatycznie złączony:

A kumplowi nie zaliczyło obrotu na starych zasadach. Dziś pisał maila i dostał taką odpowiedź:
1729081315258.png
 
F 0

Factor52

Użytkownik
Uznali że miałem rację,kupon zweryfikowany.
I przyznali że mają problem z zapisywaniem zakładów w historii.
Plusy:
szybka weryfikacja,błyskawiczna
szybkie odpowiedzi na czacie pomocy


Reszta nieciekawa,przynajmniej w moim przypadku.
1-nie wszystkie zakłady są widoczne w historii zakładów,co samo w sobie jest dużym problemem.
2-żeby złożyć prośbę o rozliczenie moim zdaniem wygranego zakładu,a ich zdaniem przegranego,musiałem prosić pomoc na czacie o ustalenie numeru kuponu(ponieważ historia zakładów działa nieprawidłowo).Wszystkie strony z wynikami pokazują że zakład jest wygrany,jednak oni (na czacie) twierdzą że ich system początkowo uznawszy wygraną ,końcowo uznał że jednak nie.
3-zgłosiłem problem mailem,od czwartku czekam na rzeczową odpowiedź(podobno przekazano do odpowiednich działów)
 
Do góry Bottom