>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

S 31K

sobolekk

Użytkownik
Husaria 🤣🤣🤣 i dobrze więcej kont na psy i koty zakładać niech nie wyplacają wam 🤣🤣🤣🤣
Wpłacając kasę do nowego buka miałem świadomość że mogę chajsu nie odzyskać więc wiesz... Ja płakał nie będę że tysiaka straciłem 😂😂 a ty dalej stój murem za bukami. Polskimi bukami które wykluczają cię z gry jak tylko coś wygrywasz. Ja z chłopów którzy założyli 15 kont jestem dumny. Sam takim kombinatorem nie jestem ale buków mi wogole nie szkoda.
 
winston1978 0

winston1978

Użytkownik
Ja nie rozumie niektórych osób. Jak buk daje darmową kasę to się bierze a nie pier... o psach i kotach. Przecież wiadomo to jest ze prędzej czy później ten bonus zmienią więc się bierze jak dają czy nie? Trzeba być palcem robionym aby tego nie zrozumieć. Ja żałuję że w weekend piłem to bym ich na 30 kont przerobił bo dowodow mam tysiące ale liczyłem że to z tydzień pochodzi
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
Co sie zmienilo w regulaminie? W kazdym razie zmiany w regulaminie nie moga wplynac na to czy osobom ktore zalapaly sie na promocje beda mogly wyplacic srodki.
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Co sie zmienilo w regulaminie? W kazdym razie zmiany w regulaminie nie moga wplynac na to czy osobom ktore zalapaly sie na promocje beda mogly wyplacic srodki.
Teraz już 1x obrót depozytem i 3x bonusem. To dobra oznaka że zmieniają regulamin bo może wypłaca ludziom stare bonusy. Logiczne jest że jeżeli ukradną te pieniądze to buk będzie skończony
Generalnie teraz już bonus jest mocno przecietny
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
Niech ktos ze swojego konta na ktorym juz odebral bonus sprawdzi za mala kwote czy buk w ogole wyplaca klientom pieniadze, to dosc istotne czy nie wyplacaja tym ktorzy chca wyplacic bonus, czy tym ktorzy chca wyplacic normlane srodki.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Ja nie wiem, z czym Wy macie problem. Regulaminowo mają max. 7 dni na wypłatę środków. Cashflow się nie zgadza i stąd trzymany hajs...
Po 7 dniach można zacząć snuć teorie spiskowe.
 
F 27,9K

funfun11

Użytkownik
Niech ktos ze swojego konta na ktorym juz odebral bonus sprawdzi za mala kwote czy buk w ogole wyplaca klientom pieniadze, to dosc istotne czy nie wyplacaja tym ktorzy chca wyplacic bonus, czy tym ktorzy chca wyplacic normlane srodki.
Nie korzystałem z żadnych bonusów i wiszą wypłaty od wczoraj. Dodam że ograłem ich na dużą kwotę i wcześniej wypłacali do dziennego limitu czyli 50 k
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
Ale to nie jakis tam buk zalozony przez owce, tylko duzy bukmacher portugalski ze znanymi pilkarzami jako twarz firmy.
Post automatycznie złączony:

Chyba by nie okradli na polskim rynku dalej dzialajac na portugalskim.
 
Ostatnia edycja:
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Zawiną się tak szybko jak betway. Na Polskim rynku nie maja czego szukać. Dlatego tacy bet365 czy bwin się ociągaja Tutaj by mieli tylko straty
 
F 27,9K

funfun11

Użytkownik
Zawiną się tak szybko jak betway. Na Polskim rynku nie maja czego szukać. Dlatego tacy bet365 czy bwin się ociągaja Tutaj by mieli tylko straty
Mają najlepszą ofertę w Polsce. Owszem są limity ale nikt takiej szerokiej oferty nie ma. Ja gram tylko siatkę, więc nie wiem jak inne dyscypliny ale inni mogą im buty czyścić
 
winston1978 0

winston1978

Użytkownik
Niech ktos ze swojego konta na ktorym juz odebral bonus sprawdzi za mala kwote czy buk w ogole wyplaca klientom pieniadze, to dosc istotne czy nie wyplacaja tym ktorzy chca wyplacic bonus, czy tym ktorzy chca wyplacic normlane srodki.
Nikomu nie wyplacaja moja kobieta na jednym z kont wczoraj zleciła wypłatę i zrezygnowała z bonusu nowego bo jej tak kazałem i też jej nie doszło
Post automatycznie złączony:

Mają najlepszą ofertę w Polsce. Owszem są limity ale nikt takiej szerokiej oferty nie ma. Ja gram tylko siatkę, więc nie wiem jak inne dyscypliny ale inni mogą im buty czyścić
To prawda brakuje polskiej siatkowki jedynie ale oferta jest sztos na inne sporty
 
K 885

krzysiek113

Użytkownik
Dla mnie to najlepszy buk, bonus w świetnych warunkach, zero problemów i wypłata ok. 3 tysięcy po 2 minutach na koncie. Bardzo dobre kursy mają. I dzisiaj mimo że jestem plusie dali bonus 100 procent do 400 zł z jednokrotnym obrotem. Strona działa szybciej niż stsu. Ja mam dobre wrażenie.
 
Do góry Bottom