>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Lebull

ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Przed chwila baba od nich mi pisala,ze caly czas maja problemy technicznie i mozliwosc grania freebetow i prawidlowego obrotu bonusem nie działa (...)
 
jaroslav_ 560,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, pomimo, że nowy bukmacher wywołuje nieco wątpliwości i emocji - proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Całować po rączkach się nie musicie, ale darujmy sobie wyzwiska.

Co do tematu, to czy może być tak, że mają ogólne problemy techniczne, ale jest to na bieżąco naprawiane i jednym działa, a innym jeszcze nie? Może manualnie próbują prostować problemy.

Zastanawiam się nad wpłatą i obrotem, ale chyba lepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie od Buka, że wszystko naprawione, niż iść w ciemno i się irytować :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
M 729

mariuszck

Użytkownik
Wielki Aronek który założył już 15 kont wystawił opinie, że nie scam więc się go słuchajcie.

Ciekawe też o co chodzi, że nie mają w ofercie polskich lig siatkówki, piłki ręcznej.
 
piotrex007 95,9K

piotrex007

Użytkownik
No nic scam ale limity straszne od samego początku. Max 2-3 stówki na czysto z zakładu dają ugrać.
Generalnie buk spoko,obrót bez problemu zrobiony i bonus przyznany, wypłaty szybkie.

Ale z tymi limitami prawda. Wczoraj chciałem zagrać over 3,5 w meczu Pucharu Polski Siarka Tarnobrzeg - Wisła Kraków za 500zł, ale puściło mnie jedynie za 438zł 🤔 ciekaw jestem, czy podobne limity mają też w Ekstraklasie 🤔
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Witam, w jakim czasie to cudo realizuje wypłaty ? Weekend minął, żadnej reakcji. Niektórzy widzę, że otrzymali w kilka minut, czy jest tak zazwyczaj ?
 
d.n.o. 594

d.n.o.

Użytkownik
U mnie na drugim koncie problem : pokazuje 850 zl obrocone a obrocilem 1000. Zastanawiam sie czy probowac kolejne 150 czy czekac
Już się zaczęło klasyczne zakładanie kont na psy koty i siostry czyli promocja potrwa jeszcze max tydzień. A zaraz będzie nagonka na to że był zły oczywiście bo się w końcu czepi. U nas nie ma szans żeby dać ludziom promocje bo się musi nachapac to zera po prostu grubas kazdy
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Już się zaczęło klasyczne zakładanie kont na psy koty i siostry czyli promocja potrwa jeszcze max tydzień. A zaraz będzie nagonka na to że był zły oczywiście bo się w końcu czepi. U nas nie ma szans żeby dać ludziom promocje bo się musi nachapac to zera po prostu grubas kazdy
jak buk przyjmuje zaklady tylko tym co przegrywaja a wygrywajacych blokuja to jest dobrze.
Takze ja nie mam sobie nic do zarzucenia. - zero sentymentu do bukow
Poza tym nie widzę powodu żeby moja dziewczyna nie mogła wykorzystać promocji dla siebie. A kto wpada na pomysł co stawiać i ogarnia promke to juz buka interesowac nie powinno.
Adres zamieszkania inny , urządzenie inne - proste.
 
act 9,1K

act

Użytkownik
Konto założone w piątek, obrót w sobotę i niedzielę, tylko live. Po obrocie od razu bonus dopisany. Wypłata zlecona w niedzielę, po chwili zaakceptowana. Dzisiaj kasa na koncie (ale to wina PKO). Jeszcze mam jakiś freebet 75 PLN do wykorzystania. Ogólnie wpłacić, obrócić, wypłacić i do widzenia:)
 
M 3,5K

Mendieta1992

Użytkownik
Konto założone w piątek, obrót w sobotę i niedzielę, tylko live. Po obrocie od razu bonus dopisany. Wypłata zlecona w niedzielę, po chwili zaakceptowana. Dzisiaj kasa na koncie (ale to wina PKO). Jeszcze mam jakiś freebet 75 PLN do wykorzystania. Ogólnie wpłacić, obrócić, wypłacić i do widzenia:)
Ale naprawili już ten problem z nie zaliczanym obrotem? bo zastanawiam się czy wpłacać.
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Zrobiłem 15 prób wypłaty w ciągu godziny na różne kwoty, tylko 4 doszły do skutku na kwoty raczej śmieszne. Problemy z wypłatami wg supportu. Niezły żart.
 
jaroslav_ 560,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Polecam wstrzymanie się od wpłacania dopóki nie uporają się z problemami technicznymi. W innym wypadku wpłacacie na własne ryzyko. Lepiej chwilę poczekać niż potem użerać się z supportem lub problemami z obrotem czy wypłatą. Na ten moment robicie to na własne ryzyko, pytanie czy warto :)
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
U mnie caly czas za freebet zagrac nie mozna,nie widoczny jest nigdzie,tej prezenciku przy wyborze zakladu nie ma a był w piatek rano po zalozeniu konta,obrotu nie zalicza,pokazuje wlasnie obrot 3228 x,,support milczy....
 
Do góry Bottom