>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PlusLiga 2024/2025

pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Q. Jouffroy over 7,5pkt 1,75

Bardzo niska linia na Quentina i należy korzystać.
Do tej pory zdobywał 11,13, 12 i 4pkt.
Ostatni mecz mu zdecydowanie nie wyszedł, gdyż nie zapunktował w bloku ani zagrywce, a to jego bardzo mocne strony.
Uważam że dzisiaj zagra już na swoim normalnym poziomie i zdobędzie około 10pkt+.

Do tego można spróbować z tego meczu
Kujundzić więcej pkt od Sterna 2,25 kursy z STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +427
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
D. Kramczyński over 6,5pkt 2,25 absencja w składzie

Jesli Dominik wyjdzie w 6 to warto spróbować jego over. Linia bardzo niska, a środkowy z Nysy to jest przypadkowy zawodnik.
Do tej pory Jankowski wychodził w 6, ale w poprzednim meczu został zmieniony na Kramczyńskiego i ten zaprezentował się bardzo solidnie.
Uważam że to on powinien wychodzić w podstawie bo ma spory potencjał.
Ja widzę value w tym kursie.

Do tego gram
D. Dulski zwycięstwo + najwięcej pkt w zespole 2,90
 
Ostatnia edycja:
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
D. Kramczyński over 6,5pkt 2,25

Jesli Dominik wyjdzie w 6 to warto spróbować jego over. Linia bardzo niska, a środkowy z Nysy to jest przypadkowy zawodnik.
Do tej pory Jankowski wychodził w 6, ale w poprzednim meczu został zmieniony na Kramczyńskiego i ten zaprezentował się bardzo solidnie.
Uważam że to on powinien wychodzić w podstawie bo ma spory potencjał.
Ja widzę value w tym kursie.

Do tego gram
D. Dulski zwycięstwo + najwięcej pkt w zespole 2,90
nie ma go w szerokim skladzie. wlodarczyka tez nie ma
 
C 12,2K

crisoovsky

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1/1 pierwszy set/wynik końcowy 1.52 STS

W dzisiejszym jedynym spotkaniu w Pluslidze idę w kierunku gospodarzy którzy po trzech wyjazdowych spotkaniach z rzędu zagrają pierwszy raz w tym sezonie u siebie w hali Azoty,pierwszy set wiadomo jak często jest i może być loteryjny,słabsza druzyna często daje pełną siłę na dobre otwarcie jednak nie sądzę by druzyna z Kędzierzyna weszła źle w to spotkanie.
W mojej ocenie są zdecydowanym faworytem,Rećko którzy z konieczności po kontuzji oka Kurka wszedł do podstawowej szóstki spisuje się bardzo dobrze a nawet został wybrany bohaterem miesiąca. Jest Grobelny,Urbanowicz czy Takvam z których często korzysta będący w coraz lepszej dyspozycji nasz reprezentant Janusz. Skład solidnie wyglądający i o wiele lepszy od gości dzisiejszego spotkania którzy co prawda ostatnio pokonali obecnego mistrza Polski jednak tam zagrał kapitalne zawody Indra i uważam,że dzisiaj się to nie powtórzy. Generalnie druzyna Norwidu jest niestabilną drużyną,świetne akcje przeplatają głupimi błędami i wygląda to tak,że jeśli gra się klei to idzie okej ale jak coś nie idzie to zdecydowanie się sypie bez planu awaryjnego.
Zaksa ma w swojej drużynie lepszych zawodników są lepszą ekipą i dzisiaj 3 pkt zostają w Kędzierzynie.
 
C 258,9K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Norwid Częstochowa kurs 3.50
Zaksa bez Kurka, Szymura, Smith w kwadracie. Na przyjęciu strzelnica Grobelny + Chitigoi, na środku Poręba, Urbanowicz. No szału nie robią. Goście w pełnym zestawieniu cały tercet skrzydłowych w gazie: Indra, Ebadipour, Lipiński. Moim zdaniem zespoły o bardzo podobnym potencjale. Kursy przesadzone...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1977
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kto więcej pkt.
B.Koppers - D.Depowski 2,25 STS

Ja widzę tu value. Brandon oprócz pierwszego przyzwoitego meczu nic wielkiego nie gra. Ostatnio u mnie w Gorzowie, szybki zjazd do bazy po tym jak skończył 1 na 7 piłek.
Dominik wręcz przeciwnie, widać że się rozkręca i ze Stilonem był liderem Będzina, kończąc mecz z 16pkt.
Ja bym tu dał 1,80 na Depowskiego, więc te 2,25 pobieram z chęcią.
Jeśli Koppers wyjdzie dziś w szóstce, to zagram ten bet z pewnością.
 
Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+6
Będzin - Olsztyn typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Olsztyna) kurs 2.35 Fortuna

Będzin oprócz zwycięstwa na początku tego sezonu zbytnio niczego zbyt pozytywnego nie pokazali. Olsztynianie natomiast zdecydowanie lepiej wyglądają kadrowo. W dodatku w ostatni meczu w końcu odnieśli trzy punkty po bardzo pewnym zwycięstwie nad solidna Nysa. Początkowe mecze Olsztyna były z drużynami z którymi porażki nie są wcale żadnym wstydem. Rozegrali mecze że Skra, Ślepskiem, ZAKSA. Ugranie sety mimo wszystko z tymi rywalami patrząc na kadrę Olsztyna to trochę mało bo punktów z tych meczów brak. Po ostatnim meczu widać, że wraca wszystko do normy. Powinien wrócić już Karlitzek. W końcu atakujący z Olsztyna gral ostatnio lepsza siatkówkę. Tervaportti na rozegraniu także z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Liczę na kontynuację dobrej passy i dzisiaj ze zdecydowanym słabszym rywalem niż Nysa Olsztynianie zagraj mecz więc liczę także na wygranie meczu bez straty seta. Pozdrawiam.
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Barkom - Projekt
Barkom +2,5seta 2,01 fortuna
Barkom +1,5seta 4,75 fortuna
Barkom win 7,90 superbet

Może ktoś pomyśli że jestem szalony, ale ja dziś idę w stronę Barkomu. Owszem są na dnie tabeli i to z zerowym kontem punktowym, ale kalendarz na początku ligi mieli fatalny. Ich ostatniej porażki oczywiście nic nie usprawiedliwia, bo Katowice to zespół w ich zasięgu, ale paradoksalnie zagrali tam najsłabszy mecz w tym sezonie.
W meczach z potentatami ligi prezentowali się całkiem fajnie i choćby z Lublinem grali świetną i widowiskową siatkówkę, nie odstając poziomem od drużyny gości.
Do tej pory minimum seta ugrywali z kazdym z wyjątkiem Aluronu, a prócz wspomnianego Lublina i Katowic, mieli też przecież na rozkładzie Jastrzębski i Resovie. W Zawierciu mimo porażki 0:3 zagrali solidne spotkanie i nie było tam deklasacji, a wręcz przeciwnie całkiem równa walka. Przegrane w setach do 23,23 i 21 to nie jest wstyd.
Myślę że wyjdą dziś bardzo zmotywowani i minimum seta ugrają i to jest właśnie mój główny typ.
Dla bardziej odważnych proponuję handi +1,5 bo nie jest to wykluczone.
Dla szaleńców takich jak ja proponuję win Barkomu po kosmicznym kursie 7,90.
Moim zdaniem kursy są mimo wszystko sporo zawyżone, z uwagi na pozycję w tabeli dzisiejszych gospodarzy. Sportowo z pewnością nie jest tak tragicznie, a np Tammearu to zdecydowanie zmiana na +, w porównaniu z Palonskym z ubiegłego sezonu.
Warszawa oczywiście jest tu ogromnym faworytem, ale ja wietrzę dzisiaj niespodziankę, a set Barkomu gram naprawdę grubo, bo kurs 2,01 uważam za znacznie przesadzony.

Do tego można zagrać over 14,5pkt Vasyla 1,80, bo tylko raz jak do tej pory nie pokrył tej linii.
Również over 10,5pkt Tammearu 1,90, wygląda całkiem fajnie.

Z pierwszego spotkania próbuję zagrać Leman więcej pkt od Wiśni bo 2,75 STS na Bartka to duża przesada w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+5
Co myślicie no dzisiejszych meczach? Jak dla mnie to trzy jedynki nawet bym dwa pierwsze próbował na handicapie setowym. Choć nasza liga tak jak ekstraklasa nieprzewidywalna się zrobiła w ostatnim czasie , skoro oglądając wczoraj mecz zaksa-skra( sam grałem Skrę) nie mogłem zrozumieć że nagle zagrali spoko a w meczu z norwidem grając tym samym składem mieli mnóstwo błędów własnych itp.
Lubin pokazuje na te chwilę że jest mocny i raczej nie widzę tego żeby się potknęli u siebie
 
W 2,4K

Whisky77

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+9
Co myślicie no dzisiejszych meczach? Jak dla mnie to trzy jedynki nawet bym dwa pierwsze próbował na handicapie setowym. Choć nasza liga tak jak ekstraklasa nieprzewidywalna się zrobiła w ostatnim czasie , skoro oglądając wczoraj mecz zaksa-skra( sam grałem Skrę) nie mogłem zrozumieć że nagle zagrali spoko a w meczu z norwidem grając tym samym składem mieli mnóstwo błędów własnych itp.
Lubin pokazuje na te chwilę że jest mocny i raczej nie widzę tego żeby się potknęli u siebie
Lubin to miasto z województwa dolnośląskiego, a dzisiaj swój mecz rozgrywa drużyna z Lublina. Oba miasta dzieli kilkaset kilometrów. Wiedza z zakresu szkoły podstawowej, jednak niektórych to przerasta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
micer 15,8K

micer

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Ukrzyżuj chłopa, bo pomylił dwa miasta o podobnie brzmiących nazwach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +549
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Q. Jouffroy over 7,5pkt 1,90 niestety nie wyszedł dziś w 6

Ostatnio było przy tej samej linii 1,75 a dziś 1,90 więc pobieram.
Quentin tylko raz nie pokrył tej linii i było to w meczu ze Stilonem, gdzie cały zespół zagrał słabo.
Lublin mocny i bez porażki, ale sety traci regularnie. Tylko z Bełchatowem wygrali do zera.
Ślepsk z kolei w każdym meczu ugrał minimum seta.
Francuz powinien swobodnie zgromadzić 8+ pkt, a kurs zacny.

Do tego próbuje Sasak więcej pkt od Wilfredo bo kurs 4,25 jest przesadzony. Fakt że Kevin reguralnie zjeżdża do bazy po dwóch-trzech setach i wchodzi Malina, ale jeszcze nie zagrał w tym sezonie meczu na miarę swoich możliwości. Jeśli zostanie na parkiecie przez całe spotkanie to swobodnie może zdobyć więcej pkt od Leona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Q. Jouffroy over 7,5pkt 1,90

Ostatnio było przy tej samej linii 1,75 a dziś 1,90 więc pobieram.
Quentin tylko raz nie pokrył tej linii i było to w meczu ze Stilonem, gdzie cały zespół zagrał słabo.
Lublin mocny i bez porażki, ale sety traci regularnie. Tylko z Bełchatowem wygrali do zera.
Ślepsk z kolei w każdym meczu ugrał minimum seta.
Francuz powinien swobodnie zgromadzić 8+ pkt, a kurs zacny.

Do tego próbuje Sasak więcej pkt od Wilfredo bo kurs 4,25 jest przesadzony. Fakt że Kevin reguralnie zjeżdża do bazy po dwóch-trzech setach i wchodzi Malina, ale jeszcze nie zagrał w tym sezonie meczu na miarę swoich możliwości. Jeśli zostanie na parkiecie przez całe spotkanie to swobodnie może zdobyć więcej pkt od Leona.
suwalki wychodza gallego macyrą na srodku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +416
lukas88 448,6K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Aluron CMC Warta Zawiercie- Norwid Częstochowa
Typ: Norwid (+12,5)
Kurs: 1,85
Fortuna


Norwid podbudowany zwycięstwami z Jastrzębiem i Zaksą, dziś w derbach regionu zagrają na wyjeździe z Aluronem. Gospodarze od początku sezonu z problemami kadrowymi, bo do tej pory grali bez Bieńka, który leczył uraz od czasu Igrzysk, dziś już jest w kadrze meczowej ale na pewno nie zagra w pełnym wymiarze czasu, ostatnio ZZawiercianie musieli sobie też radzić bez Bartosza Kwolka któy też leczył uraz, dziś wraca do składu ale Michał Winiarski będzie musiał mądrze zarządzać jego siłami. Z kolei ze składu wyleciał MIłosz Zniszczoł. Zatem na środku pierwszym wyborem będzie Gladyr + na zmianę Rajsner z Bieniem.
Norwid zaskoczył formą w ostatnim czasie i uważam że w derbowym pojedynku stać ich na walkę, idę w handicap bo nawet przy 3- setowym pojedynku uważam że partie powinny być na kontakcie.​
 
Do góry Bottom