>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

K 381

kinder-jajko

Użytkownik
A u mnie nie uwolniony bonus. Pokazuje mi że mam obrócone 50%.
Pierwszy kupon zagrałem za całość wpłaty a wymagany drugi obrót środkami własnymi podzieliłem na 2 kupony.
Czyżby trzeba było stawiać za całą kwotę?
 
M 729

mariuszck

Użytkownik
Jest problem z sumowaniem obrotu tak samo, dostałem odpowiedź, że sumuje tylko przegrane zakłady mimo tego, że moje były przegrane i ich nie zsumowało :D

problem znany, nie wiadomo kiedy będzie rozwiązany :D


po pięknym początku zaczynają się jakieś dziwne jaja dziać
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Jest problem z sumowaniem obrotu tak samo, dostałem odpowiedź, że sumuje tylko przegrane zakłady mimo tego, że moje były przegrane i ich nie zsumowało :D

problem znany, nie wiadomo kiedy będzie rozwiązany :D


po pięknym początku zaczynają się jakieś dziwne jaja dziać
Sumuja się kazde zaklady. Nie tylko przegrane. Obrot 2x wartosc depozytu min 1.80 kazde zdarzenie. Jesli ktos zagral nizsze kursy to nie zalicza do obrotu. Można rozbic na kilka kuponow, nie trzeba całością wplaty
 
M 729

mariuszck

Użytkownik
To Ci piszę, że nie sumują.

Zatrzymał mi się obrót na 890 zł. Zagrałem jeszcze za prawie 500, przegrałem. Zapytałem o co chodzi i dostałem taką wiadomość.


Dzień dobry,

W związku z wystąpieniem problemu technicznego z działaniem bonusu, system zalicza tylko przegrane zakłady. Problem jest znany i nasz dział IT pracuje nad jego rozwiązaniem. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, jako, że czas naprawy tego błędu niestety nie jest dokładnie nam znany.



Pozdrawiam,





Mam Ci to narysować bo chyba masz problem ze zrozumieniem?





E: Twierdzą, że mają problem techniczny który nie pokrywa się z rzeczywistością.
 
Ostatnia edycja:
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Akurat czlowiek wplacil i kase i wtedy jebło...
Freebety tez nie dzialaja czas a Pani na mailu pyta sie mnie czy w sekcji bonusy zaznaczylem ten bonus,ze chce no kur. parodia
Guzik naprawia mysle,bedzie lipa jak nic
 
F 10K

funers

Użytkownik
To Ci piszę, że nie sumują.

Zatrzymał mi się obrót na 890 zł. Zagrałem jeszcze za prawie 500, przegrałem. Zapytałem o co chodzi i dostałem taką wiadomość.


Dzień dobry,

W związku z wystąpieniem problemu technicznego z działaniem bonusu, system zalicza tylko przegrane zakłady. Problem jest znany i nasz dział IT pracuje nad jego rozwiązaniem. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, jako, że czas naprawy tego błędu niestety nie jest dokładnie nam znany.



Pozdrawiam,





Mam Ci to narysować bo chyba masz problem ze zrozumieniem?





E: Twierdzą, że mają problem techniczny który nie pokrywa się z rzeczywistością.
Oni już tydzień temu jak grałem to pisali mi w mailu że mają problem techniczny z bonusami i pracują aby jak najszybciej rozwiązać problem xDD
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Oni już tydzień temu jak grałem to pisali mi w mailu że mają problem techniczny z bonusami i pracują aby jak najszybciej rozwiązać problem xDD
we Wtorek, Środe i Czwartek problemów na pewno nie mieli bo 5kont założyłem i śmigało aż miło:D ale to było do przewidzenia , że przy takiej zajebistej promce coś "jebnie"
 
M 729

mariuszck

Użytkownik
Dzień dobry,

Otrzymałam potwierdzenie z działu IT, iż obecnie występują problemy techniczne związane z działaniem freebetów jak i bonusu do obrotu. W tej sytuacji Pana zgłoszenie zostało przekazane do działu marketingu i działu technicznego. Posiadam informację, iż trwają obecnie prace techniczne nad naprawą tego problemu. Gdy sytuacja zostanie naprawiona, wówczas otrzyma Pan powiadomienie mailowe. Z racji trwania weekendu odpowiedź mailowa może nadejść w ciągu najbliższych dni roboczych. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności i prosimy o cierpliwość.



Jeżeli przez wspomniane problemy nie będzie możliwości skorzystania z bonusu lub freebetu przed jego wygaśnięciem, wówczas prawdopodobnie zostanie przyznany na Pana koncie nowy bonus, o czym poinformujemy jeszcze w przyszłej wiadomości mailowej.



Pozdrawiam,


Łaskawcy chcą mi dać nowy bonus gdzie mam zrobione 130 procent obrotu tego :D
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
żaden scam, chwalić też nie będę ale kasa w minute na koncie, czat w tygodniu dostepny i szybko odpisywali, może w weekend inaczej pracują(nie wiem , bo nie maja podanych godzin liveczatu). obrót zaliczony i bonus dodany do konta.
 
Do góry Bottom