>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP


Marynarze po ostatniej wtopie w Chinach powinni dziś ogarnąć
CCM win ~ @ 2.30​
Własnie mialem pisac...



Tajowie mega mocni w lidze, ostatnio grali z Kobe i mogli to spotkanie spokojnie wygrac (bylo 0:0) moim zdaniem kursy dobrze ustawione i jak zawsze bede cos szukal na live.

Goscie nie stracili bramki od 7 spotkan wiec czas na przelemanie ale wyczuwam tu jakies 1:1

Alez ulewa... pewnie jakiś babolak wpadnie.

HT - 0:1, gospodarze na razie nic ciekawego nie prezentują jeden niecelny strzal na bramke...

bramka na 0:1 Bissoliego, obrona gospodarzy kompletnie zaspała https://x.com/ParamountPlusAU/status/1841035110843318620

52 ' kontra i po gospodarzach, mamy 0:2 były zawodnik Melbourne City Curtis Good strzałem głowa pokonuje bramkarza Mariners

95 - 1:2 Muragis. MASAKRYCZNIE slabo dzisiaj wyglądali Mariners. jedyny plus ze mój ulubiony bramkarz Jack Warshawsky zagrał.

 
Ostatnia edycja:
snajp 736,8K

snajp

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
0-1 Na razie cienko to widzę i jeszcze coś czuję, że Kaltak wyleci z boiska.

@ 5.75 na czerwo w meczu w superbet. Nie Kaltak ale jest, choć jeszcze trochę czasu jest .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3031
majekx 859,2K

majekx

Znawca A-League
Podsumowanie transferów:

Z jednej strony przyszli Costa i Mata (i kilku ciekawych graczy), z drugiej kilka odejść z ligi (i ci wartościowi gracze jak i ci, którzy zawiedli), plus wymieszanie tych co zostali między zespołami.. Najgorzej na rynku działali Jets i CCM (tych drugich chyba za mocno ograniczyły widełki finansowe kontraktów w lidze). Na ten moment (jak dla mnie) CCM ma zerowe szanse na mistrza.

Zobaczymy czy to okienko będzie inne niż poprzednie gdzie odejścia z ligi osłabiały ją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1177
snajp 736,8K

snajp

Użytkownik
Bez nazwy.png
Powyżej 2.5 gola w 1.połowie & Sydney FC wygra 1.połowę (Bet Builder) @ 3.75 w Superbet.

Chciałem tutaj iść w jakieś handi ale kursy nie powalają (-2,5 @ 1.77),gdyby grali w Sydnej może bym się pokusił na jakieś -3,5. Obie ekipy grały już ze sobą dwa lata temu w LM i 5-0 dla SFC u siebie.
Muszę powspominać jaki mieli wtedy skład :) : Le Fondre, Bobo, Buhagiar, Amini, Barbarouses to były czasy.Ale dobra dość retrospekcji.

Idę w gruby over w HT bo SFC ze swoim atakiem, Lolley, Klimala, Ouahim + Costa i Caceres w pomocy
szybko powinni wybić z głowy granie w piłkę Filpińczykom.Następny mecz w LM The Sky Blues zagrają w Hiroshimie 23 października tuż po starcie sezonu w AL.(19.10 wyjazd z WSW)
Więc trzeba dzisiaj wygrać, żeby spokojnie myśleć o wyjściu z grupy. Hiroshima gra z Eastern AA i z pewnością zainkasuje 3 pkt.
Resztę będziemy gotować live, zobaczymy co wyniknie z przebiegu meczu.

Bez nazwy2.png
No i kolejni sobie nie radzą, przewaga jest ale co niewykorzystanych sytuacji to o Panie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +804
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Powyżej 2.5 gola w 1.połowie & Sydney FC wygra 1.połowę (Bet Builder) @ 3.75 w Superbet.

Chciałem tutaj iść w jakieś handi ale kursy nie powalają (-2,5 @ 1.77),gdyby grali w Sydnej może bym się pokusił na jakieś -3,5. Obie ekipy grały już ze sobą dwa lata temu w LM i 5-0 dla SFC u siebie.
Muszę powspominać jaki mieli wtedy skład :) : Le Fondre, Bobo, Buhagiar, Amini, Barbarouses to były czasy.Ale dobra dość retrospekcji.

Idę w gruby over w HT bo SFC ze swoim atakiem, Lolley, Klimala, Ouahim + Costa i Caceres w pomocy
szybko powinni wybić z głowy granie w piłkę Filpińczykom.Następny mecz w LM The Sky Blues zagrają w Hiroshimie 23 października tuż po starcie sezonu w AL.(19.10 wyjazd z WSW)
Więc trzeba dzisiaj wygrać, żeby spokojnie myśleć o wyjściu z grupy. Hiroshima gra z Eastern AA i z pewnością zainkasuje 3 pkt.
Resztę będziemy gotować live, zobaczymy co wyniknie z przebiegu meczu.

Pokaż załącznik 46281
No i kolejni sobie nie radzą, przewaga jest ale co niewykorzystanych sytuacji to o Panie!
Patryk nam się wreszcie przebudził ⚽ 59' i 63'.

Kursy nie pozwalają ale Sydney nadal atakuje i przeważa a ta stracona bramka w 1 połowie zadziałała na nich jak płachta na byka.

Over 4.5 po 2 biere Pan w SkyBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2283
snajp 736,8K

snajp

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Dobra to ja zaczynam, po przerwie i po tym co zapamiętałem z pucharów i AFC
KUPON ZA MIEDZIAKA : :cool:
Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Melbourne Victory liczba goli ov 1.5 @ 2.65

Marynarze słabo w obronie, dają sobie strzelać po 2-3 gole Tajom i Chińczykom a obrońca musi strzelać gole to ja to cienko widzę.No i w pucharze Heidelberg aplikuje Im 3 bramy.
Victory z kolei z Vergosem, Arzanim,Velupillay i Machachem z przodu to będzie jeden z najlepszych ataków w tym sezonie.

Auckland FC - Brisbane Roar
Beniaminek wygra @ 2.60
Corica będzie chciał ostro rozpocząć sezon, skład całkiem solidny i można liczyć na ogranie Roar
gdzie też się tak namieszało w składzie,że głowa boli.

Newcastle United Jets - Melbourne City
poniżej 2.5 @ 2.45
Pamiętam w tamtym sezonie pierwsza kolejka,do Melbourne przyjeżdża WU, które miało być zorane
przez City a okzało się że Obywatele zostali odstawieni z kwitkiem i wielkie rozczarowanie.

Western Sydney Wanderers - Sydney FC
1.połowa Sydney FC @ 2.70
Drugi najlepszy atak w tym sezonie w/g mnie, pograłbym 1-szą połowę bo nigdy nie wiadomo co fixiarze mogą tu od...

Wellington Phoenix - Western United
Remis @ 3.75
Nix trochę się wyprzedało a młodziki z WU mogli już się zgrać i mogą zaskoczyć.

Macarthur FC - Perth Glory
poniżej 2.5 @ 2.90
W notesiku zapisane,grają Byki graj under.

KURS @ 505 SUPERBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +1383
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Się ma kangurzy Wariaci!
No i mamy 20 lecie NLŚ - najlepszej ligi świata, to już mamy ustalone od lat 😉
Pierdylion zmian, składy, trenerzy, zespoły, jest tego mnóstwo.
Szacunek dla snajp snajp że kmini ambitne kupony, ja na poważnie rzucę coś na stół najwcześniej po 2 kolejce. Wcześniej to jak dla mnie loteria, żaden wynik mnie nie zdziwi. Mam tylko takie 4 przeczucia zobaczymy, czy trafne:
Glory, Sky Blues, Big V i City nie przegrają swoich spotkań. 4 wyjazdy, szanse nie są duże więc tego... 😉
Ps
Też ambitne kierunki mi wyszły... GL!
Poniżej wszystkie zmiany w jednym miejscu:
Enjoy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5043
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Wow to juz 20 lat !

Z mojej strony polecajka to zajawka sezonu z 10 news down the memory lane. https://x.com/10FootballAU/status/1845409301730558148?t=dJhhE6rsRLazBp1Ey59POw&s=19

btw - sorry już nie chce mi się tłumaczyć

Macarthur Bulls are paying the price for sacking former coach Dwight Yorke in more ways than one. FIFA has ruled the club isn't allowed to sign any new players until mid-2026, unless they pay him nearly $300,000 in compensation.

+ Trener Alen Stajcic potwierdził że Wanderers najprawdopodobniej w derbach Sydney zagrają bez kapitana i bramkarza Lawrence Thomas że względu na kontuzję kostki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2983
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Coast Mariners - Melbourne Victory
Typ: X2 + Melbourne Victory powyżej 1.5 gola
@3.20 Superbet

🇦🇺 Zaczynamy, proszę Państwa 🔥

Po pięciu długich miesiącach przerwy wraca ona! Nieprzejednana, nieobliczalna, budząca skrajne emocje A-League! W pierwszym spotkaniu mistrzowie kraju podejmują u siebie gości z Melbourne. Pierwsza kolejka nie jest pozbawiona niespodzianek. Dla przykładu przed rokiem Central Coast zaliczyli wysoką porażkę (3:0) z Adelaide. Nie dość tego - przegrali wszystkie cztery pierwsze mecze i dopiero po tym rozpoczęli marsz po trofeum, do końca sezonu przegrywają już tylko dwa mecze. A gdybyśmy cofnęli się sezon wstecz? Central Coast w dwóch pierwszych meczach zdobyli tylko jeden punkt, spośród sześciu pierwszych spotkań wygrali tylko dwa, a na koniec ruszyli po mistrzostwo ze sporą zresztą przewagą. Idę więc w to, że ponowne zaliczą nieudaną inaugurację sezonu. Melbourne ubiegły sezon zakończyli na trzecim miejscu. Jak najbardziej stać ich na rozpoczęcie roku sezonu z trzema punktami na koncie, szczególnie w tej pierwszej, często dziwnej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1684
Do góry Bottom