>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Wie ktoś może o co chodzi z tym Olsztynem?
Z początkowego 1,67 poszło na 2,10 ich win. Nie znalazłem nic o kontuzjach w ostatnim momencie.
Bełchatów widziałem w Gorzowie i grali słabieńko.
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
kisiliuk po 2 akcjach kato ma juz wiekszy dorobek pktowy w ataku niz berger prze caly ostatni mecz. lol
Post automatycznie złączony:

kato ma 5 minut oswiecenia, graja w siatkowke, zobaczymy ile to potrwa.

dobra nagrali sie balon wrony i juz problemy z kosmosu napierw popis bergeraw przyeicu pozniej marianskiego. nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
kiedy slaby sie zlituje i wysle domagale tez na lawke?

tillie w ataku dzisiaj postanowil przebic bergera, 0% ale co ztego skoro wawka ze slabym atakiem ze skrzydel poradzi sobie srodkiem albo blokiem albo bledami oponenta
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
ropret to nawet przy petrovsiee wyglada komicznie, to byl potezny transfer, w rzeszowie jak co roku maja nierowno pod sufitem. wygaldaja te transfery jakby jakis zblazowany gosc majacy za duzo kasy nie majacy zielonego pojecia o siatkowce sciagal sobie kto mu wpadnie w oko
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
rzeszow piekny trzeci set gratulacje, forma rzeszowska jak co sezon podtrzymana, bez wzgledu na kto kto na trenerce i kto w skladzie
 
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Jest szansa że jutro Leon zagra.
"Od meczu z Treflem Gdańsk, jutro o godzinie 20:30, jestem do dyspozycji naszego trenera i już nie mogę się doczekać debiutu w PlusLidze. Po zastrzyku musiałem trochę odczekać, żeby nie trenować od razu w pełnym wymiarze, ale teraz już zacząłem skakać i odbudowuję formę. Zobaczymy, jak moje ciało zareaguje, ale jestem dobrej myśli."
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
z 2 dni temu czytalem nie pameitam gdze ze leon bedzie grac, kursy w pl ziemniakach na poczatku byly 1,2 na lublin z gdanskiem, po tym infie ludzie pograli i est 1,1 niecale. takze no.
 
Do góry Bottom