>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Challenger Tour 2024 - temat zbiorczy

I 32,8K

iti

Użytkownik
Gratulacje typu, fajnie że wszedł, ale te challengery (zwłaszcza te mniejsze) są właśnie często niewdzięczne z racji podobnych sytuacji.
Sportowo Wu przed meczem był bez większych przesłanek do wygranej. I na szczęście przegrał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
R 1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis- Segovia - Challenger
Godzina: 10:00
Spotkanie: Debru - Wiskandt
Typ: Debru
Kurs: 1,42
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Finał kwalifikacji do Challengera Segovia na nawierzchni twardej, w którym spotka się Francuz Gabriel Debru z Niemcem Maxem Wiskandtem. 18-letni Francuz jest w znakomitej formie- odniósł jedenaście kolejnych zwycięstw wygrywając po drodze dwa turnieje: Challengera w Troyes oraz ITF M25 Uriage. Max Wiskandt zajmuje aktualnie 584 miejsce w rankingu ATP i jedyny jego sukces to wygrany ITF M15 Monastyr. Jeśli więc nie będzie jakichś nieznanych wycofań z turnieju głównego i co za tym idzie awansu obydwu graczy, to pojedynek powinien zdecydowanie rozstrzygnąć się na korzyść Francuza. Debru nawet w takim przypadku nie powinien sobie tego odpuścić bowiem utrzymana dobra passa zwiększy pewność gry w turnieju głównym.
 
prof 21,1K

prof

Użytkownik
Mika Brunold ze szwajcarskim Zugu odrobil 2 straty przealmania z faworytem turnieju z rozstawionym numerem pierwszym z Boticem Van De Zandschulp. Szwajcar pzregrywal 0-4 i walczyl zeby nie zostac przelamany po raz trzeci zrzedu i wygral mecz w tb 7-6 w ktorym tez przegrywal 0-3. No nic nie wskazywalo na taki comeback poprostu nic. Wlasna publika jednak potrafi zmotywowac i mozna wzniesc sie na "wyzyny"
 
kubabrenner 258,1K

kubabrenner

Użytkownik
Atmane - Braswell
Typ: Atmane hc gemów (-1.5)
Kurs: 1.41 (lvbet)


Ostatnio Francuz nie zawiódł więc dziś zaufam mu kolejny raz. Atmane jak widać olał turniej w Atlancie i pyka sobie chellki robiąc po cichu punkty żeby wejść do pierwszej setki. Turniej w Granby bardzo udany, dotarł tam do finału i przegrał go z Bu, ale po bardzo zaciętym meczu. Wcześniej z Uchiyamą 2-1 w półfinale a przed nim 3 razy po 2-0 (w tym ten mecz z Wu Tung-Linem który typowałem, gdzie oddał rywalowi tylko jednego gema). Francuz ewidentnie jest w formie i myślę, że nie po to odpuszczał Atlantę, żeby dziś odpaść w 1R z cieniutkim Braswellem. O nim za wiele nie wiem, nigdy nie widziałem jak gra, ale jak widzę, że przegrał z fatalnym Chappellem itf'a w Dallas to trochę sobie nie wyobrażam, że dziś poskłada Francuza. Braswell tłucze wyłącznie turnieje w USA, głównie itf'y, ale czasem się zakręci na kwale chellka, tym razem dostał od razu pierwszą rundę, co nie jest dziwne bo ten chellek w Chicago nie cieszy się zbytnio popularnością i łatwo tam spotkać wielu zawodników itf. Braswell wrócił do tenisa po 8 miesiącach przerwy i choć wygrał od wtedy sporo meczów, tak nie widzę tam ani jednego nazwiska wartego uwagi. Najlepszy ograny rywal to chyba Andrade, także takie to były wygrane. Nie powinno zatem dziwić miejsce w rankingu, Braswell jest dopiero na 740 miejscu. Spodziewam się dziś podobnego meczu jak z Wu w Granby i pewnej wygranej Francuza, gdzie wygra cały mecz co najmniej dwoma gemami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
superpools92 323

superpools92

Użytkownik
Reynolds/Soto - McHugh/Nava
Reynolds/Soto @ 1.83


Challenger Lexington. Reynolds i Soto to typowi debliści. Od kilku tygodni połączyli siły. Najpierw Soto zaprosił Reynoldsa na 2 turnieje na swoja ulubioną nawierzchnię, czyli korty zimne. Efekt? 1 tytuł i 1 finał! Współpracę postanowili kontynuować na kortach twardych w USA, gdzie to Reynolds jest "gospodarzem". W zeszłym tygodniu w Chicago, przegrali w roli underdoga, ale dopiero po 3-setach.

McHugh/Nava nigdy ze sobą nie grali. McHugh miesza występy singlowe z deblem, ale ze średnim skutkiem, bo w obu przypadkach jest w 4-setce rankingu. Nava to solidny singlista, ale w debla grywa rzadko.

Widzę tu faworyta w roli Reynolds/Soto, a kursy mamy wyrównane. Myślę, że mogą trochę polecieć w najbliższym czasie.
 
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Pavlovic wygra conajmniej seta @1.97 fortuna

Chellenger we Włoskim Todi. Zagra reprezentant gospodarzy Maestrelli z Francuzem Pavlovicem. Buki mocno faworyzują Włocha, ale ja nie jestem co do tego przekonany. Włoch gra w kratkę, więcej przegrywa aniżeli wygrywa. Jest tutaj rozstawiony z 4, ale tutaj rozstawieni praktycznie lecą w pierwszych rundach, więc rozstawienie o niczym nie świadczy. Owszem dzieli ich ponad 100 miejsc w rankingu, ale Francuz ostatnio świetnie sobie radzi. Ma 13 wygranych meczy z rzędu. Wczoraj bardzo dobrze poradził sobie z Neumayerem z Austrii. Tak jak wspomniałem Włoch gra w kratkę. Przyjechał tutaj po 3 porażkach. Wczoraj wygrał po kontuzji rywala. Obaj są w prawie rówieśnikami. Myślę, że spokojnie stać Lukę na wygranie seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2929
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Naw wygra conajmniej seta @1.70 superbet

Półfinał turnieju w polskim Grodzisku. Zmierzą się rozstawiony z 1 Czech Kopriva z reprezentantem Syrii Nawem. Kopriva nie przekonuje mnie swoją grą. Wczoraj ledwo wygrał z Gombosem. We wcześniejszych rundach mierzył się ze słabymi reprezentantami naszego kraju a i oni sprawiali mu problemy. Syrijczyk z kolei świetnie zaprezentował się w 3 meczach. Ogral bez problemu Jasikę, Ursu i Guinarda. W dwóch spotkaniach nie był faworytem a poradził sobie bardzo ładnie. Dzisiaj również przystąpi w roli underdoga. Patrząc po wynikach korty w Polsce mu odpowiadają. Liczę, że zdoła powalczyć z Czechem i urwie mu przynajmniej seta. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2805
deepred 856,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szkoda, że kursy trochę poleciały, ale wydaje mi się, że nie jest to przypadkowe. Atmane gra dzisiaj z Lajalem i raczej zagram przeciwko Estończykowi. 2 dni temu grał finał w Zhangjangang z Uchiyamą i grał fajnie w pierwszym secie. Potem zdecydowanie opadł z sił, a i Japończyk był nie do ruszenia na swoim serwisie. Estończyk miał spore problemy z oddychaniem, co było spowodowane wysoką wilgotnością, słaniał się na nogach, często podpierał się rakietą po dłuższych wymianach. Na dodatek w trzecim secie zdaje się naruszył sobie lekko bark, wziął medicala i ewidentnie spuścił z tonu. Nie grał zbyt dobrze i sporo psuł już wcześniej, ale po tym medicalu zaczął grać sporo lżej. Atmane to nie jest typowy przebijaka i baloniarz, który będzie mu grał pod górę. Spodziewam się tutaj dużo płaskiego grania ze strony Francuza, który podobnie jak Lajal preferuje ofensywny styl. Ja zagram to w betmgm, ale jeżeli chodzi o polskch bukmacherów, to podeprę się tutaj ofertą fortuny z kreczem, coś mi się widzi, że przy ewentualnym niekorzystnym wyniku Lajal może po prostu tego meczu nie skończyć.

Atmane (z kreczem) @1,77 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
C 247,6K

czary-mary

Użytkownik
ATP Genua
KEI NISHIKORI - Varillas
Typ: KEI NISHIKORI wygra 2:0 kurs@ 2.35 Superbet
Spotkanie na poziomie, o którym jeszcze nie tak dawno Nishikori nawet nie pomyślałby. Rozgrywki na poziomie challenger. Japończyk powoli, mozolnie wraca po kontuzji. Przeplata rozgrywki rangi ATP z tymi niższymi. Ostatnio bardzo fajnie pokazał na dużym turnieju w Montrealu gdzie został pokonany dopiero w ćwierćfinale po walce z Arnaldim. Wcześniej pokonał Borgesa, Tsitsipasa, Michelsena, a więc dobrych i bardzo dobrych zawodników z topu. W obecnym turnieju ograł 2:0 Dellavedove. Po drugiej stronie siatki Varillas, czyli zadownik od lat nie przekraczający pewnego poziomu. Miesiąc temu poległ w starciu z Bernetem sklasyfikowanym na miejscu 950 w rankingu ATP. Następnie miesięczna przerwa i porażka w pierwszej rundzie kwali US Open z Grenierem. Tam ugrał ledwie 4 gemy. Potem aktualny turniej, w którym męczarnie od 1 rundy i wymęczone zwycięstwo 2:1 z z zawodnikiem z szóstej setki rankingu Cadenasso. Uważam, że murowanym faworytem jest Japończyk Nishikori. Ogólnymi umiejętnościami jak i obecną formą przewyższa swojego przeciwnikami o kilka leveli. Come on Kei 🥎
 
Otrzymane punkty reputacji: +480
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Soriano Barrera - Cilic 3,60 Superbet

Nie będę ściemniał że wiem kim jest i jak gra Kolumbijczyk. Jeżeli chodzi o Soriano to bazuje tylko na ostatnich wynikach i statystykach które robią wrażenie. A te mówią nam, że kolumijczyka jest bardzo ciężko przełamać (80%wygranych piłek po 1 serwisie i około 55% po 2). Swoje szanse na przełamania potrafił wykorzystywać. Po drugiej stronie siatki chorwat, którego nie trzeba przedstawiac. Swego czasu zawodnik wybitny, tak wybitny bo potrafił ugrać szlema w czasach gdy tenis iści spoza wielkiej 3 i Murraya mogli pomarzyć co najwyżej o wygraniu 500tki. O czym świadczy fakt że Ferrer wygrał w karierze 1 turniej rangi 1000, a taka miernota jak hurkacz ma już 2 takie trofea. Marin zniknął na dobre kilka lat z męskiego touru. Teraz powrócił do grania, ale nie sądzę żeby był w stanie wygrać kilka meczów z rzędu. Swoje lata już ma i może nie wytrzymać 2/3 bliskich setów z Kolumbijczykiem (A na to się zanosi). Oczywiście statystyki serwisowe na wysokim poziomie, ale to już nie to co kiedyś i Kolumbijczyk w przeciwieństwie do Edmund nie będzie trwonić zdobytych przełaman. Typ na nosa, ale czuję go na tyle mocno, że wchodzę za pół tysiąca. Jakoś trzeba odrobić krecz dimitrov (8 tys anulowane) i odrobić to fatalne us open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1370
Cabron 73,1K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Soriano Barrera - Cilic 3,60 Superbet

Nie będę ściemniał że wiem kim jest i jak gra Kolumbijczyk. Jeżeli chodzi o Soriano to bazuje tylko na ostatnich wynikach i statystykach które robią wrażenie. A te mówią nam, że kolumijczyka jest bardzo ciężko przełamać (80%wygranych piłek po 1 serwisie i około 55% po 2). Swoje szanse na przełamania potrafił wykorzystywać. Po drugiej stronie siatki chorwat, którego nie trzeba przedstawiac. Swego czasu zawodnik wybitny, tak wybitny bo potrafił ugrać szlema w czasach gdy tenis iści spoza wielkiej 3 i Murraya mogli pomarzyć co najwyżej o wygraniu 500tki. O czym świadczy fakt że Ferrer wygrał w karierze 1 turniej rangi 1000, a taka miernota jak hurkacz ma już 2 takie trofea. Marin zniknął na dobre kilka lat z męskiego touru. Teraz powrócił do grania, ale nie sądzę żeby był w stanie wygrać kilka meczów z rzędu. Swoje lata już ma i może nie wytrzymać 2/3 bliskich setów z Kolumbijczykiem (A na to się zanosi). Oczywiście statystyki serwisowe na wysokim poziomie, ale to już nie to co kiedyś i Kolumbijczyk w przeciwieństwie do Edmund nie będzie trwonić zdobytych przełaman. Typ na nosa, ale czuję go na tyle mocno, że wchodzę za pół tysiąca. Jakoś trzeba odrobić krecz dimitrov (8 tys anulowane) i odrobić to fatalne us open.
Dlaczego każdy zapomina o Wawrince i wspomina tylko Murraya? Gość wygrał 3 szlemy. Każdy w innym miejscu i pokonywał w finale Djokovica X2 i raz Nadala
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Dlaczego każdy zapomina o Wawrince i wspomina tylko Murraya? Gość wygrał 3 szlemy. Każdy w innym miejscu i pokonywał w finale Djokovica X2 i raz Nadala
Uwielbiam Wawrinke (o wiele bardziej od Murraya) i w swoim prime był nie do pokonania, ale Murray był jednak o wiele bardziej regularny na przestrzeni kariery. Spójrz na ilość turniejów rangi 1000 wygranych przez każdego z tej dwójki. Jak dla mnie Stasiu 5 tenisista ostatnich lat, ale gdy miał swój czas to był najlepszy.
 
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Cilic - Soriano Barrera typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Cilic) kurs 1.69 Fortuna

Cilic wracający po przerwie, ale gra naprawdę wyśmienicie. W Mallorce na turnieju challengerowym pewnie pokonał w dwóch setach Hiszpana Barroso Camposa. Następnie uległ w trzech setach z Ajdukovicem, który zresztą cały ten turniej wygrał, a Chorwat był naprawdę dość blisko nawet pokonania tego tenisisty. Kolejnym turniejem Chorwata to właśnie turniej rangi Challenger w Cassis. Pierwszej rundzie trafił na Blancheta, którym wygrał w trzech setach, a stracił seta jednego po tie-breaku w punktach 7:5 więc przy odrobinie większego szczęścia mógł to spotkanie również zakończyć w dwóch setach. Wczoraj rozegrał spotkanie z solidnym tenisista jakim jest Edmund z którym wygrał w dwóch setach i aż pięć razy przełamał Brytyjczyka. We wczorajszym spotkaniu Cilic ustrzelił aż dziewiętnaście asów serwisowych z czego popełnił zaledwie trzy błędy serwisowe. We wczorajszym spotkaniu Bonzi przegrał raczej sam ze sobą niż ten mecz wygrał Soriano Barrera. Praktycznie Soriano grał większości akcjach slice i czekał na błędy, przeciwnika. Cilic zdecydowanie lepiej wygląda w swoim forhendzie jak i na backhandzie od Bonziego i takie szansę od rywala czuje, że dzisiaj wykorzysta i nie raz przełamie swojego rywala. Statystyki jak i forma z ostatnich spotkań przemawiają za Cilicem i taki wygrany turniej dla Chorwata da solidny impuls w rankingu ponieważ on tego bardzo potrzebuje. W meczu z Poullainem, Soriano nie miał nawet 40% przy drugim serwisie przeciwnika na returnie. Według mnie dzisiaj Cilic łatwo weźmie to spotkanie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis Rennes Challenger
Godzina: 18:00
Spotkanie: Masur - Marie
Typ: powyżej 22,5
Kurs: 1,89
Bukmacher: betclic
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:

Bukmacher delikatnie w tym zestawieniu faworyzuje Masura, który ma większe doświadczenie na tym poziomie mimo, że jest młodszy od swojego przeciwnika. Mecz zostanie rozegrany na nawierzchni twardej w hali, co przy stylu gry obu zawodników można prognozować mecz o dużej ilości gemów. Obaj panowie bowiem posiadają bardzo dobry serwis i ciężko będzie im się przełamać w takich warunkach. Uważam, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane gem za gem stąd też mój typ na over gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1409
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Cachin - Campana Lee typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Cachin) kurs 2.01 Betfan

Cachin to zdecydowanie lepszy tenisista od Koreańczyka. Na nawierzchni ziemnej w tym sezonie urwał seta Nadalowi. W Challengerze w Szwajcarii odpadł dopiero w półfinale. W Niemczech w Brunszwiku takie same osiągnięcie. Teraz na czterech turniejach rangi Challenger odpadł w pierwszych rundach i to jedynie taki minus dla Argentyńczyka. Dla Argentyńczyka nawierzchnia ziemna jest jedną z ulubionych nawierzchni jak nie ulubiona. Cachin gra świetnie na returnie na nawierzchni ziemnej chodź ostatnie mecze tego nie pokazywały, ale dzisiaj jest faworytem i czuje, że musi dzisiaj przyjść mecz na odbudowanie się bo rywal jest do pokonania, gdzie także jego bilans nie jest nadzwyczajny w ostatnich meczach. Koreańczyk gra na słabym procencie na serwisie i returnie. Campana Lee to głównie gracz Challengerowy, natomiast Cachin gra na Challengerach oraz z tymi największymi tenisistami. Cachin jeśli będzie mu zależeć, a wydaje mi się, że tak po ostatnich wynikach ranking musi polepszyc. W dodatku jak już wspomniałem umiejętnościami przewyższa swojego rywala i liczę na pewne zwycięstwo. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Fanselow - Watutin typ Fanselow kurs 1.94 Fortuna

Kursy to są według mnie jakieś nieporozumienie. Niemiec w tym sezonie zdecydowanie lepiej prezentuje się na nawierzchni ziemnej. Pokonał m.in: Tirante czołowego tenisistę na nawierzchni ziemnej. Watutin jak pokonuje to przeciwników z rangi ITF. W ostatnim meczu Fanselow zagrał na skuteczności 75% pierwszego serwisu. Gra na returnie także wyborna przy drugim serwisie przeciwnika 65%. W ostatnim meczu ledwo Watutin wygrał będąc zdecydowanym faworytem z Ayenim. Statystyki 0 asów serwisowych i 5 podwójnych błędów serwisowych. Return jeszcze wyglądał dość przyzwoicie natomiast serwis słabo gdzie cztery razy był przełamany. Dzisiaj czuje, że Niemiec na luzie weźmie ten mecz. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis Rennes Challenger
Godzina: 10:00
Spotkanie: Paire - Fearnley
Typ: Paire
Kurs: 4,70
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Ktoś upadł na głowę z wystawieniem kursów na to spotkanie. Co prawda wiemy jakim zawodnikiem jest Paire, gdzie głowa mu się czasami gotuje i potrafi przejść obok meczu. Natomiast jeśli zagra na odpowiedniej koncentracji to, może to spotkanie wygrać nawet w dwóch setach, gdyż umiejętności ma bardzo duże. Fearnley to młody zawodnik, który dość dobrze wygląda na serwisie co w przypadku gry na hali jest dużym atutem. Natomiast zważywszy na kursy i ogromne value decyduje się grać w stronę Francuza gdyż jak podejdzie do tego meczu uczciwie i nie zagotuje się to jest dla mnie faworytem w tym zestawieniu. Po takim kursie aż żal nie spróbować choć żaden wynik tu nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
versa 444,4K

versa

Typer
Arnaboldi - Coria
Coria (mecz razem z kreczem)
Fortuna @1.51

Cześć, dziś udamy się do Szczecina, gdzie odbywa się Challenger ATP, w 1/8 drabinki dojdzie do spotkania między Włochem a Argentyńczykiem, dość wyraźnym faworytem meczu jest Coria, który miał już okazję nie tak dawno, bo zaledwie niespełna 3 miesiące temu pokonać swojego dzisiejszego rywalanw Challengerze odbywającym się na terenie Włoch. Bardziej doświadczony Coria wygrał to spotkanie w trzech setach, a wyglądały one następująco: 6:4, 5:7 i w decydującym secie Coria zmiażdżył 8 lat młodszego zawodnika 6:0, kurs wtedy byl zaledwie 1.22, a więc buki poszły trochę po rozum do głowy i tym razem wystawili nieco wyższy kurs, który postaramy się wykorzystać.
Tak jak już wspomniałem, Coria jest bardziej doświadczonym zawodnikiem oraz mierzy się z o wiele lepszymi przeciwnikami niż jego dzisiejszy rywal, stawiam w tym spotkaniu na Argentyńczyka i myślę, że może to rozwiązać już w dwóch setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1287
R 1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP Szczecin
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arnaboldi - Coria
Typ: Handicap gemy: Coria -1,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Podobnie jak kolega powyżej zwróciłem uwagę na szczecińskiego Challengera i pojedynek doświadczonego Argentyńczyka z Włochem Arnaboldim. Typ na bezpośrednią wygraną przy dobrym kursie zajęty- obstawię zatem raczej bezpieczny handicap gemowy. W czerwcu na turnieju w Sassuolo Coria pokonał swego dzisiejszego rywala na nawierzchni ziemnej na terenie Włoch wprawdzie 2:1 ale gemowo było to 17:11. Zakładam, że Coria skoro już przyjechał do Szczecina, to pogra tu dłużej, by odbudować formę i nieco poprawić ranking. W pierwszej rundzie zagrał dwa krótkie sety 6:0 6:3 z naszym Olafem Pieczkowskim. Arnaboldi w tym roku grał tylko na nawierzchni ziemnej i wygrał Challengera w Veronie ale nie sądzę by pokonał rozstawionego tutaj z dwójką Argentyńczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
versa 444,4K

versa

Typer
Kopriva - Vatutin
Vatutin wygra przynajmniej jednego seta
Fortuna @2.39
Kontynuujemy typowanie w Challengerze, który odbywa się na szczecińskich kortach ziemnych.
Wśród wszystkich par ćwierćfinałowych, gdzie widzimy dość wyraźnych faworytów w poszczególnych meczach, akurat w tym meczu widzę największy potencjał na dość wyrównany mecz, a co za tym idzie zdobycie co najmniej jednego seta przez underdoga jakim jest Vatutin.
W bezpośrednich starciach jest 3:1 dla Koprivy, w tym na kortach ziemnych 2:0, gdzie raz Vatutin ugrał seta, warte odnotowania jest jednak fakt, że wszystkie 3 mecze, które wygrywał Kopriva były wyrównane.
Vatutin jest zawodnikiem kortów ziemskich, gdzie w tym sezonie na bilans 33-17, natomiast jego młodszy przeciwnik 13:14 choć mierzył się z teoretycznie mocniejszymi zawodnikami.
Kopriva dopiero we wrześniu wrócił do rozgrywania meczów na tej nawierzchni, jeden mecz przegrał, a w szczecińskim Challengerze wygrywał 2:1, oraz 2:0.
Widzę potencjał w tym typie i uważam, że jest wart spróbowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
Do góry Bottom