>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ponowne otwarcie konta

T 0

tomek21

Użytkownik
Witam przychodzę ze sytuacją, zamknąłem konto na buku permanentnie bez możliwości ponownego otwarcia, jednak pewnego razu pod moją namową jeden z agentów ugiął się i odblokował mi konto, oczywiście przegrałem pieniądze i tu moje pytanie czy mogę ubiegać sie o zwrot pieniędzy?
 
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Witam przychodzę ze sytuacją, zamknąłem konto na buku permanentnie bez możliwości ponownego otwarcia, jednak pewnego razu pod moją namową jeden z agentów ugiął się i odblokował mi konto, oczywiście przegrałem pieniądze i tu moje pytanie czy mogę ubiegać sie o zwrot pieniędzy?
Teoretycznie jak byś miał dobrego prawnika, to mógłby złożyć w Twoim imieniu pozew o to, że bukmacher nie dotrzymał warunków ustawy hazardowej. Ale najpierw trzeba byłoby ją gruntownie przejrzeć, bo osobiście znam kilka przypadków (u różnych buków, polskich), gdzie pomimo wniosku o permanentne zamknięcie konta, po jakimś czasie zgodzono się na reopen (i nie mówię tu o 6-miesięcznym samowykluczeniu, tylko o definitywnym zamknięciu konta). Oczywiście ktoś kto odzyskał konto, nie oskarżał potem buka o złamanie warunków ustawy. Być może byłby to w Polsce precendens (przyznam że nie słyszałem o podobnej sprawie jak dotąd).

Dużo środków straciłeś? Wszystko rozchodzi się o to, czy jest to opłacalne. Dobry prawnik to co najmniej kilka tysięcy złotych bez gwarancji pomyślnego finału sprawy.
 
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kiedyś był podobny wątek na ten temat, poczytaj sobie tutaj:

 
Do góry Bottom