>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Podejście Totalbet i Ewinner do osoby uzależnionej

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam,

Chciałbym się z wami czymś podzielić. Jestem osobą bardzo mocno uzależnioną od hazardu, byłem już na dwóch leczeniach, jednak za każdym razem niestety wracałem do tego nałogu. Kilka miesięcy temu, gdy mocno postanowiłem sobie, iż już nie gram (nie wiem po raz który), napisałem bezpośrednio do wszystkich firm, aby zamknąć moje konto DOŻYWOTNIO, bez możliwości ponownego otwarcia ze względu na problem z hazardem. U większości nie było z tym żadnego problemu, niektórzy robili trochę pod górkę, prosząc o wysłanie listu bezpośrednio do siedziby (Betfan, Etoto).

Nieco ponad tydzień temu, gdy zdenerwowałem się jakąś sytuacją w życiu i zaczęło mnie niesamowicie ciągnąć, napisałem do Totalbet, czy mogliby otworzyć konto. Otworzyli bez żadnego problemu, choć wcześniej potwierdzili, iż konto zamknięte i nie będę mógł go otworzyć. Zaciągnąłem sporo pożyczek po raz kolejny, przegrałem całą wypłatę. Czy uważacie, że to jest normalne? Oczywiście, nikt mi pistoletu do głowy nie przystawiał, abym odblokował konto, jednak proszę zrozumieć, iż osoba, która jest mocno uzależniona (hazard patologiczny), nieraz nie jest w stanie się po prostu powstrzymać. Dlatego też prosiłem wszystkich bukmacherów o dożywotnią blokadę, BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO OTWARCIA ze względu na uzależnienie - aby tego typu sytuacja nie miała miejsca. Napisałem wczoraj do Totalbet, poniżej przedstawiam zapis rozmowy:

xxx (20:15:10): Dobry wieczór
Krzysztof (20:15:52): Witam w TOTALbet, w czym mogę pomóc?
xxx (20:16:22): Jakiś czas temu prosiłem Państwa o DOŻYWOTNIE zamknięcie mojego konta ze względu na problem z hazardem
xxx (20:16:31): bez możliwości ponownego otwarcia
xxx (20:16:56): mniej więcej tydzień temu napisałem do Państwa aby odblokowac konto i zostało ono odblokowane
xxx (20:17:36): mógłby Pan powiedzieć dlaczego? jak wspomniałem, mam problem z hazardem, wziąłem po raz kolejny sporo pożyczek. żaden bukmacher nie chciał mi otworzyć konta poza Państwem
xxx (20:18:04): Wczoraj dokonałem samowykluczenia na 3 miesiące, jednak prosiłbym o uzasadnienie dlaczego konto zostało otwarte
Krzysztof (20:18:06): Poproszę Pański login/adres email oraz imię i nazwisko
xxx (20:18:24): xxx
Krzysztof (20:18:59): Proszę o chwilę cierpliwości, sprawdzam.
Krzysztof (20:22:24): Z tego co widzę dwukrotnie był Pan pytany o to czy konto ma zostać ponownie otwarte. Za każdym razem wyraził Pan chęć ponownego odblokowania konta.
xxx (20:23:24): ale przeciez prosilem wczesniej o DOŻYWOTNIE zamknięcie konta ze względu na PROBLEM Z HAZARDEM, BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO OTWARCIA
xxx (20:23:35): bez możliwości ponownego otwarcia, co zaznaczałem
xxx(20:24:55): problem z hazardem polega na tym, że po jakimś czasie może mnie do tego tak mocno ciągnąć, iż nie jestem w stanie się powstrzymać, gdyby nie otworzyli mi Państwo konta (o co prosiłem), nie przegrałbym tylu pieniędzy, które teraz muszę oddać
Krzysztof (20:29:02): Tak jak wspominałem dwukrotnie prosił Pan i potwierdził ponowną chęć odblokowania konta. W związku z tym konto zostało otwarte zgodnie z Pańską dyspozycją.

Informujemy również, iż w dniu dzisiejszym konto zostało zamknięte i nie będzie Pan miał możliwości otworzenia go w przyszłości nawet w przypadku przesłania przez Pana prośby o ponowne odblokowanie

TOTALbet dba o ochronę Graczy przed negatywnymi skutkami niekontrolowanego hazardu i dokłada wszelkich starań, aby przeciwdziałać uzależnieniom z tym związanym.
Jako licencjonowany operator, w celu zapewnienia naszym Klientom bezpiecznego i pozbawionego ryzyka środowiska do gry, wdrożyliśmy szereg procesów i narzędzi kontroli.
Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o oferowanych narzędziach oraz miejscach, gdzie można uzyskać odpowiednią wiedzę oraz pomoc:
Zachęcamy do ponownego zapoznania się z Regulaminem Odpowiedzialnej Gry: https://totalbet.pl/pages/odpowiedzialna-gra
TOTALbet udostępnia pełen pakiet narzędzi Odpowiedzialnego Gracza, są nimi: limity czasowe, limity kwotowe, zamiana ustawionych limitów, zawieszenie konta na 24h, samowykluczenie z gry na 90 dni, zamknięcie konta w serwisie oraz zegar gracza, który umożliwia Ci kontrolę swojej aktywności na stronie od momentu zalogowania się. Z narzędzi kontrolujących możesz skorzystać w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę w zakładce „MOJE KONTO” / „ODPOWIEDZIALNA GRA” / „LIMITY UŻYTKOWNIKA” lub „BLOKADA UŻYTKOWNIKA”. W razie dodatkowych pytań odnośnie limitów możesz skontaktować się bezpośrednio z konsultantem poprzez czat.
Przeznaczyliśmy specjalnie dla Ciebie specjalną sekcję poświęconą Odpowiedzialnej Grze: https://totalbet.pl/pages/odpowiedzialna-gra
Jeżeli masz wątpliwość czy gra nie wymyka Ci się spod kontroli, zachęcamy do skorzystania z anonimowej ankiety Wspólnoty Anonimowych Hazardzistów, która zawiera szereg pytań określających poziom bezpieczeństwa gry: https://totalbet.pl/pages/odpowiedzialna-gra.
Jeżeli chciałbyś porozmawiać z kimś o problemie, zachęcamy do skorzystania z telefonu zaufania, który jest dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 17-22 (tel. 801 889 880)
Udostępniamy także Instytucje świadczące pomoc osobom z problemami hazardowymi:
Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego http://www.psychologia.edu.pl
Ośrodek Leczenia Uzależnień „Terapia Nałęczów” https://terapianaleczow.pl/leczenie-uzaleznien/od-hazardu/
W celu konsultacji w obszarze zagrożenia uzależnieniem zachęcamy również do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości oraz pomogą w zakresie doboru narzędzi.
Kontakt bezpośredni możliwy jest poprzez czat w godzinach 9-23 oraz mailowo poprzez adres [email protected] przez całą dobę.
xxx (20:30:27): w przypadku ponownego otworzenia konta na moją prosbę, wiedząc, że mam problemy z hazardem i po raz kolejny proszę Państwa o zamknięcie konta BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO OTWARCIA, będę musiał skierować sprawę na drogę sądową
xxx (20:30:36): zapis rozmowy przesyłam na maila, także będę miał potwierdzeine
xxx (20:30:42): dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Krzysztof (20:30:48): Również pozdrawiam
Poza tym, wczoraj z ciekawości napisałem do każdego z bukmacherów z osobna, aby sprawdzić, czy w momencie, gdy będzie mnie ciągnąć otworzą mi konto. Żadna ze wszystkich "legalnych" firm w Polsce nie chciała tego zrobić poza ewinner. Poniżej przedstawiam kolejny zapis z rozmowy:

Kacper (20:36:28): Witam w eWinner! W czym mogę pomóc?
xxx (20:36:48): dobry wieczor
xxx (20:36:54): czy moglbym prosic o odblokowanie mojego konta?
xxx (20:37:01): nazwa uzytkownika: xxx
xxx (20:37:06): email: xxx
Kacper (20:37:19): W celu weryfikacji proszę o podanie jeszcze numeru telefonu.
xxx (20:38:26): xxx xxx xxx
Kacper (20:38:32): Proszę o chwilę o cierpliwości, sprawdzam.
Kacper (20:39:14): Pragnę przypomnieć, że prosił Pan o definitywne zamknięcie konta ze względu na problem z hazardem.
xxx (20:39:31): Tak, ale czy mimo wszystko moznaby otworzyc?
Kacper (20:39:59): W celu ponownego otwarcia konta proszę przesłać wiadomość na adres [email protected].
W treści maila proszę podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu i kod pocztowy. Ponadto należy uzupełnić i własnoręcznie podpisać "Oświadczenie o ponownym otwarciu konta" i załączyć do wiadomości jego skan/zdjęcie. Jeżeli nie posiada Pan drukarki, oświadczenie może być napisane odręcznie zgodnie z załączonym wzorem.
xxx (20:41:05): proszę Pana, niedawno jeden z bukmacherow (ktorego wczesinej prosilem o dozywotine zamkniecie konta bez mozliwosci ponownego otwarcia) jednak otworzyl mi konto, przegralem sporo pieniedzy, zaciagnalem pozyczki
xxx (20:41:17): do Panstwa rowniez pisalem kiedys aby zamknac konto bez mozliwosci ponownego otwarcia
xxx (20:41:21): a widze, ze jednak taka mozliwosc by byla/
Kacper (20:41:37): Uprzejmie informuję, że w eWinner nie ma możliwości zamknięcia konta na stałe. Na każdorazowe żądanie Gracza potwierdzone oświadczeniem konto jest otwierane. To Gracz podejmuje decyzję, czy jego konto ma pozostać zamknięte.
xxx (20:41:43): sprawdzam w tej chwili po kolei wszystkich bukmacherow, aby miec pewnosc, ze taka sytuacja nie bedzie miala miejsca
xxx (20:42:26): aha, czyli nawet osoby, które mają problem z hazardem i proszę aby nie było możliwości ponownego otwarcia konta w przyszłości - bez problemu mogą otworzyć konto?
xxx (20:42:54): hazard polega na tym, iż osoba mocno uzależniona, nie jest w stanie czasami nad sobą zapanować
xxx (20:43:12): jedyną możliwością jest brak dostępu do zakładów bukmacherskich online
xxx (20:43:35): jeśli Państwo nie sa w stanie zamknąć mojego konta dożywotnio i w przypadku jego ponownego otwarcia, oświadczam, że wystąpię na drogę sądową
Kacper (20:43:44): Jak wspomniałem powyżej do gracza należy decyzja czy konto ma pozostać zamknięte.
xxx (20:43:49): zapis rozmowy przesyłam na maila, aby mieć w przyszłości potwierdzenie
Kacper (20:44:30): Będzie miał Pan taką możliwość po zakończeniu rozmowy.
xxx (20:44:42): sprawę tę poruszę równiez na forum
xxx (20:45:03): moim zdaniem nie jest to normalne, aby bukmacher nie był w stanie zamknąc dożywotnio konta osobom uzależnionym od hazardu
Kacper (20:45:38): Dziękuję za Pana uwagi, zapewniam iż przekażę je do odpowiedniego działu.
xxx (20:45:38): widzę, iż Państwu kompletnie nie zależy na losie takich ludzi, nie ma w Polsce drugiego takiego bukmachera, który odmówiłby dożywotniej blokady konta
Jestem ciekawy, co sądzicie na ten temat. Myślę, że totalbet po ostatniej rozmowie już drugi raz konta nie otworzy, natomiast Ewinner to jedyny bukmacher w Polsce, który nie zgadza się na zamknięcie dożywotnie konta osobie uzależnionej. Czy to normalne?

Pozdrawiam :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
TOTALbet


Bukmacher otworzy zamknięte konto na naszą prośbę, w dowolnej chwili. Notarialny lub sądowy zakaz gry pozwoli na zamknięcie konta na stałe.

;)

https://interplay.pl/czy-latwo-jest-usunac-konto-u-bukmachera/

a weź do nich napisz (do interplay, to branżowy portal hazardowy), być może pomogą Tobie zamknąć konto na zawsze jeśli opiszesz im swoją sytuacje i wnioski do jakich doszedłeś lub może zmieni to podejście ewinner do graczy i zmienią regulamin ;)

pozdrawiam

edit: ah te dziury... osobiście uważam, że to niezgodne z prawem... ale na prawie się nie znam... na pewno zachowanie bukmacherów w podejściu do osób uzależnionych (choroba cywilizacyjna wg WHO...) jest nieetyczne i niemoralne. Niestety pieniądze są ważniejsze niż ludzie. Ciekawe co by było gdyby ktoś z ich bliskich był w takiej sytuacji... To tak jak z dilerem, który ma dzieci a po czasie się okazuje, że jego dzieci biorą jego towar...
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Ciekawy jestem, co Marcin Gortat powiedziałby na to, że bukmacher, którego jest twarzą nie chce zamknąć na zawsze konta uzależnionej osobie, która próbuje wyjść z nałogu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Witam,

Chciałbym się z wami czymś podzielić. Jestem osobą bardzo mocno uzależnioną od hazardu, byłem już na dwóch leczeniach, jednak za każdym razem niestety wracałem do tego nałogu. Kilka miesięcy temu, gdy mocno postanowiłem sobie, iż już nie gram (nie wiem po raz który), napisałem bezpośrednio do wszystkich firm, aby zamknąć moje konto DOŻYWOTNIO, bez możliwości ponownego otwarcia ze względu na problem z hazardem. U większości nie było z tym żadnego problemu, niektórzy robili trochę pod górkę, prosząc o wysłanie listu bezpośrednio do siedziby (Betfan, Etoto).

Nieco ponad tydzień temu, gdy zdenerwowałem się jakąś sytuacją w życiu i zaczęło mnie niesamowicie ciągnąć, napisałem do Totalbet, czy mogliby otworzyć konto. Otworzyli bez żadnego problemu, choć wcześniej potwierdzili, iż konto zamknięte i nie będę mógł go otworzyć. Zaciągnąłem sporo pożyczek po raz kolejny, przegrałem całą wypłatę. Czy uważacie, że to jest normalne? Oczywiście, nikt mi pistoletu do głowy nie przystawiał, abym odblokował konto, jednak proszę zrozumieć, iż osoba, która jest mocno uzależniona (hazard patologiczny), nieraz nie jest w stanie się po prostu powstrzymać. Dlatego też prosiłem wszystkich bukmacherów o dożywotnią blokadę, BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO OTWARCIA ze względu na uzależnienie - aby tego typu sytuacja nie miała miejsca. Napisałem wczoraj do Totalbet, poniżej przedstawiam zapis rozmowy:



Poza tym, wczoraj z ciekawości napisałem do każdego z bukmacherów z osobna, aby sprawdzić, czy w momencie, gdy będzie mnie ciągnąć otworzą mi konto. Żadna ze wszystkich "legalnych" firm w Polsce nie chciała tego zrobić poza ewinner. Poniżej przedstawiam kolejny zapis z rozmowy:



Jestem ciekawy, co sądzicie na ten temat. Myślę, że totalbet po ostatniej rozmowie już drugi raz konta nie otworzy, natomiast Ewinner to jedyny bukmacher w Polsce, który nie zgadza się na zamknięcie dożywotnie konta osobie uzależnionej. Czy to normalne?

Pozdrawiam :)
Współczuję sytuacji. Ale trzeba wiedzieć, że zamknięcie wszystkich aktywnych kont u wszystkich bukmacherów nie spowoduje braku możliwości grania. Dlaczego?
- bo można utworzyć konto u kolejnego buka (niedawno powstało kilka nowych);
- bo (i tego uniknąć się już nie da) są punkty stacjonarne i tam można grać incognito. Nikt nie będzie sprawdzał dowodu czy Kowalski jest wykluczony z gry;
- bo (jak widać) niektóre buki zgadzają się na reopen konta.

Znakomita większość bukmacherów odmówi wznowienia konta, ale ten o którym piszesz, oraz na pewno dwóch innych (nie będę wymieniał z nazwy ale są w topce polskich buków) na specjalną prośbę robią reopen konta. Robiłem research w tym temacie.
Zasadniczo wszystko sprowadza się do tego jak to się ma do ustawy o grach hazardowych. I mam zdanie na ten temat takie, że nawet gdyby Totalbet nie otworzył konta, to przy "dużym ciągnięciu" każdy wyjąłby wypłatę i poszedł do stacjonarnego buka.

Niestety bukmacher nie odpowiada za czyjeś uzależnienie. Może się wydawać, że był to błąd, że zrobił reopen konta (z pktu widzenia ustawy o grach hazardowych), ale prawdopodobnie nie może stanowić to podstawy do sądzenia się.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Współczuję sytuacji. Ale trzeba wiedzieć, że zamknięcie wszystkich aktywnych kont u wszystkich bukmacherów nie spowoduje braku możliwości grania. Dlaczego?
- bo można utworzyć konto u kolejnego buka (niedawno powstało kilka nowych);
- bo (i tego uniknąć się już nie da) są punkty stacjonarne i tam można grać incognito. Nikt nie będzie sprawdzał dowodu czy Kowalski jest wykluczony z gry;
- bo (jak widać) niektóre buki zgadzają się na reopen konta.

Znakomita większość bukmacherów odmówi wznowienia konta, ale ten o którym piszesz, oraz na pewno dwóch innych (nie będę wymieniał z nazwy ale są w topce polskich buków) na specjalną prośbę robią reopen konta. Robiłem research w tym temacie.
Zasadniczo wszystko sprowadza się do tego jak to się ma do ustawy o grach hazardowych. I mam zdanie na ten temat takie, że nawet gdyby Totalbet nie otworzył konta, to przy "dużym ciągnięciu" każdy wyjąłby wypłatę i poszedł do stacjonarnego buka.

Niestety bukmacher nie odpowiada za czyjeś uzależnienie. Może się wydawać, że był to błąd, że zrobił reopen konta (z pktu widzenia ustawy o grach hazardowych), ale prawdopodobnie nie może stanowić to podstawy do sądzenia się.
Tak, masz trochę racji. Jednak aby zagrać u stacjonarnych, musiałbym pójść do tego bankomatu, wybrać pieniądze - po drodze jeszcze 10x zastanowiłbym się i jest bardzo duża szansa, że zrezygnowałbym, mając np. pieniądze przy sobie (to jednak nie są już cyferki online), czy też widząc tych biednych ludzi, którzy codziennie tam przebywają po 10-12h. Jeśli też ciągnęłoby mnie np o 21:00, wówczas wszystkie stacjonarne są już zamknięte. W przypadku bukmacherów online wystarczy napisać na czacie, po kilku minutach już konto jest aktywne, następnie szybki przelew i koniec.

Jeśli natomiast chodzi o reopen konta, jak z resztą zaznaczyłem już wcześniej, w dniu wczorajszym pisałem do każdego legalnego bukmachera zarejestrowanego w Polsce (posiadałem konta we wszystkich). Żaden poza ewinner/totalbet nie zgodził się na odblokowanie po tym, jak poprosiłem kilka miesięcy temu o dożywotnią blokadę bez możliwości ponownego otwarcia ze względu na uzależnienie od hazardu
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tak, masz trochę racji. Jednak aby zagrać u stacjonarnych, musiałbym pójść do tego bankomatu, wybrać pieniądze - po drodze jeszcze 10x zastanowiłbym się i jest bardzo duża szansa, że zrezygnowałbym, mając np. pieniądze przy sobie (to jednak nie są już cyferki online), czy też widząc tych biednych ludzi, którzy codziennie tam przebywają po 10-12h. Jeśli też ciągnęłoby mnie np o 21:00, wówczas wszystkie stacjonarne są już zamknięte. W przypadku bukmacherów online wystarczy napisać na czacie, po kilku minutach już konto jest aktywne, następnie szybki przelew i koniec.
Słuchaj... tutaj nikt Tobie nie pomoże, bo nikt nie ma w tym interesu a dyskusja będzie jałowa ;)

Zrób tak jak napisałem, napisz do interplay albo e-play. To branżowe portale hazardowe i wykorzystaj postać Marcina Gortata. Wykorzystaj jego słaby punkt... na każdego można znaleźć sposób a sposobem na Marcina Gortata jest jego wizerunek... on bardzo dba o swój wizerunek... nieskazitelny... Wykorzystaj to, że Marcin Gortat promuje jednego z nielicznych bukmacherów, którzy nie pozwalają na zamknięcie dożywotnio konta... Nie wspominaj o tym, że mógłbyś zagrać stacjonarnie... Twoim problemem ma być uzależnienie od hazardu online... ;) możesz też pójść z tym do "mediów informacyjnych", które żyją z newsów... jak dobrze sprzedasz swoją historie... tzn. przedstawisz ją jako newsa dającego możliwości... możliwości na wyświetlenia... bo z tego żyją media informacyjne ;) zarzuć przynętę i czekaj aż weźmie ;) masz zrobić tak aby skontaktowali się z ewinner i z Gortatem i aby obie strony wypowiedziały się na ten temat. Nie wiem, onet, interia, wp... pełno tego jest...

(zawsze tak było, przed erą internetu też...)

ps. byłem kiedyś na forum gdzie chłopak miał 3k długów hazardowych... nie odzywał się jakiś czas... po pół roku na forum wpadła jego koleżanka (zarejestrowała się) i powiedziała, że się powiesił przez długi hazardowe... ludzie nie zdają sobie sprawy do czego mogą doprowadzić takie "błahe" rzeczy...

ps2. jeśli myślisz, że to nic nie da to czytałem na jednym z branżowych portali hazardowych (zagranicznym) historię gościa, któremu betfair nie chciał wypłacić 100tyś (nigdy nie daj sobie tego wmówić ;) )funtów za wygraną Bidena w wyborach (wziął pożyczkę na zakład w banku i takową umowę zawarł z betfair)... poszedł z tym do gazet i betfair zmiekł ;)

edit: heh ja jak to ja... muszę czegoś zapomnieć xd tytuł na newsa "Marcin Gortat reklamuję bukmachera, który wykorzystuje osoby uzależnione od hazardu" jak to brzmi? ;)
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Mnie też tak otworzyli ponownie konto i również grubo popłynąłem...niestety. Moim zdaniem są kryci bo sam im wysłałeś tak jak i ja to oświadczenie podpisane.
 
P 170

pele699

Użytkownik
Hej wszystkim! Specjalnie założyłem konto, żeby odpisać w tym wątku. Zmagam się z tym samym problemem, co buzzerbeater buzzerbeater.

Zgadzam się z przedmówcami, że zablokowanie sobie możliwości gry online nie rozwiązuje całkowicie naszego problemu. Jednak jest to niesamowicie pomocne. Stacjonarnie nie jesteśmy w stanie przegrać takiej ilości pieniędzy w tak krótkim czasie, bo jak rozumiem nie mówimy o graniu za kwoty trzycyfrowe. Nie każdy też zdecyduje się na granie w szarej strefie. Brak możliwości zagrania w ciągu kilku minut za nieograniczoną kwotę pieniędzy pozwala nam "ochłonąć" i przeczekać trudny moment.

Co do blokowania sobie kont - przez kilka lat zmagałem się z zamykaniem/otwieraniem kont na wszystkich możliwych stronach. Zawsze trafił się ktoś, kto odpowiedział pozytywnie na prośbę. Z radością stwierdzam, że przez ostatnie kilka miesięcy, wreszcie, po pewnie kilkudziesięciu próbach, udaje mi się uzyskiwać odmowę ze strony WSZYSTKICH legalnych firm działających w Polsce :) Co ciekawe, miałem bardzo podobne sytuacje do Twoich, lecz na zupełnie innych stronach. I na odwrót - wymienione przez Ciebie firmy nie stwarzały mi praktycznie żadnych problemów.

Jak to zrobić? Wydaje mi się, że nie ma uniwersalnego sposobu. Jedna firma po podaniu przyczyny zamknięcia konta z miejsca nie pozwala na ponowne otworzenie konta. Inne z kolei pomimo wysyłania listownie ręcznie pisanych oświadczeń, zgadzały się po kilku prośbach na umożliwienie dalszej gry. Wspólnym mianownikiem zdaje się jednak być brutalne i szczere przedstawienie swoich problemów związanych z grą. Konkretnie - im więcej przykrych szczegółów się poda, tym później mniejsza szansa na otwarcie konta ponownie.

Trzeba jednak pamiętać, że ciągle powstają nowe firmy. Nie da się zablokować sobie gry bez założenia konta - próbowałem kilkukrotnie. Zawsze trzeba konto założyć, a dopiero później starać się je sobie dożywotnio zablokować.

Powodzenia, trzymam kciuki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
Do góry Bottom