>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami 2. Ekstraliga - play off

Status
Zamknięty.
maniek81 419,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W temacie podajemy typy, analizy, przemyślenia ze spotkań play off 2 Ekstraligi
 
Otrzymane punkty reputacji: +389
maniek81 419,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bjerre (-1.5 pkt.) - Tungate [1] 1.75 betfan

Duńczyk dobrze spisuje się w barwach Wilków i liczę dziś na jego kolejny mecz. Myślę, że warto pograć go w parze z Tungate, który niby jedzie dobry sezon, ale czasami coś zawodzi i te zdobycze punktowe są nieco niższe. Liczymy pierwsze pięć startów, więc odpada ryzyko sześciu biegów przypadku RT ze strony Tungate.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3289
maniek81 419,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jakobsen [powyżej 9.5 pkt.] 2.05 etoto

Trochę przesadzony kurs jak na moje. Frederik jedzie zw stosunkowo łatwym numerem 4. Przed nominowanymi biegami zakładam te 8 punktów jako minimum, a może i będzie więcej. W nominowanym też coś powinien dorzucić, więc linia jak najbardziej do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
M 17,8K

murej

Użytkownik
Kaczmarek under 5,5 1,95 superbet

Kaczmarek od początku same trudne biegi.Od 1 biegu ma całkiem dobrych juniorów,którzy mają szanse zabrać mu pkt.
2 bieg Czugunow + becker 3 becker,holder,musielak 4 Czugunow Bertzon jasiński
Myślę że w formie jaką reprezentuje to 5 to max na co go stać.Chyba że rywale będą pomagać :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3153
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ta ostatnia niedziela...jak śpiewał M.Fogg dla kogo będzie ostatnia? zobaczymy,czekam na rozwinięcie kursowe przez buki
Natomiast od razu rzuciły mi się w oczy dwa typy
Bieg juniorski
Ostrow-LoDz (+0.5) 2 kurs 2.01 STS
Przy 3;3 to wchodzi,tu spokojnie Gracjana lub Potasznika para Łodzi może przywieźć a nie zdziwię się jak sam Bartkowiak wygra bieg juniorski tym bardziej że starszy Szostak lepiej na wyjazdach jeździ jak u siebie ,jeśli nie będzie upadków i defektów to widzę tutaj spore Value...
Bieg Juniorski
Rybnik-Krosno (+0.5) 2 kurs 1.84 STS
Analogicznie jak wyżej ,nie widzę aż takiej przewagi Rybnika nad krosnem w juniorskim zwłaszcza że presja będzie spora,tu może jestem mniej pewny jak wyzej ale liczę że doświadczenie Swiercza i Bandura na lidze u24 mocno pomoże czyli mówiąc wprost sporo najechanych biegów w tym sezonie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +470
M 17,8K

murej

Użytkownik
Ta ostatnia niedziela...jak śpiewał M.Fogg dla kogo będzie ostatnia? zobaczymy,czekam na rozwinięcie kursowe przez buki
Natomiast od razu rzuciły mi się w oczy dwa typy
Bieg juniorski
Ostrow-LoDz (+0.5) 2 kurs 2.01 STS
Przy 3;3 to wchodzi,tu spokojnie Gracjana lub Potasznika para Łodzi może przywieźć a nie zdziwię się jak sam Bartkowiak wygra bieg juniorski tym bardziej że starszy Szostak lepiej na wyjazdach jeździ jak u siebie ,jeśli nie będzie upadków i defektów to widzę tutaj spore Value...
Bieg Juniorski
Rybnik-Krosno (+0.5) 2 kurs 1.84 STS
Analogicznie jak wyżej ,nie widzę aż takiej przewagi Rybnika nad krosnem w juniorskim zwłaszcza że presja będzie spora,tu może jestem mniej pewny jak wyzej ale liczę że doświadczenie Swiercza i Bandura na lidze u24 mocno pomoże czyli mówiąc wprost sporo najechanych biegów w tym sezonie...
W zasadniczej na tym torze było 5:1 Rybnik.Nie ma co za bardzo ufać parze Bańdur/Świercz.Natomiast fajny kurs na ten Łódź i też myślę że duża szansa że wejdzie
Musielak -10,5 STS 1,57
 
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
T.Musielak under 10.5 kurs 1.6 Fortuna
B.Basso under 5.5 kurs 1.6 STS bet dnia dla mnie
F.Jacobsen over 8.5 kurs 1.88 Fortuna
O.Polis under 3.5 kurs 1.94 STS (jeśli pojedzie ale to typ luźny)

Krosno +18.5 kurs 1.56 STS do dubla
M.Borowiak under 4.5 kurs 1.7 STS
R.Thungate under 9.5 kurs 2.01 STS
N.Krakowiak over 5.5 kurs 1.84 STS

Poznań +18.5 kurs 1.37 STS do dubla
Poznań +16.5 kurs 1.62 STS
T.Soerensen under 8.5 kurs 1.75 Fortuna bet dnia dla mnie*
R.Douglas under 9.5 kurs 1.88 STS
Typ luźny za drobne
M.Szczepaniak under 8.5 kurs 2.01 STS

Generalnie liczę że Poznań ujedzie te 37-39 w granicach handi,więc ktoś z bydzi musi zawieźć ,do tego cała 5 nie pojedzie w nominowanym więc logiczne uderzenie w Szczepaniaka i Soreansena które odczuwa skutki upadku ,do tego under Douglasa ze względu na 1 bieg choć im bliżej meczu myślę nad underem Nielsena i overem Szlauderbachaże to może być pewniejsze...ale te zdarzenia za małe stawki...
W Ostrowie myślę że wszystko pod kontrolą będzie, Musielak duża linia,Basso wczoraj w Krakowie niezbyt ciekawie do tego też walczy z kontuzją,Polis jeśli pojedzie wątpię aby był mega zmotywowany...myślę że ten bieg juniorski Łódź nie przegra
W Rybniku gram pod Thungate który ładnego dzwona zaliczył w Krośnie do tego ma chyba najbardziej ciężkie biegi a kurs zacny ,myślę że Krosno jest w stanie taktycznymi obronić ten handicap, Krakowiak lub Wojdylo pokryją over pytanie który?bo linia 5.5 mała ...a może nawet obaj?nie zdziwilbym się...
Sporo kuponow dziś puściłem zobaczymy z jakim skutkiem,jedynie co niepokoi to jazda na żyletki i upadki które mogą zepsuć lub uratować kupony😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
maniek81 419,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wojdyło [powyżej 6.5 pkt.] 2.05 etoto / 1.85 forbet
Słaby występ dzisiaj

Patryk zna dobrze rybnicki owal. W rundzie zasadniczej wykręcił tu 10 punktów. Dzisiaj pod nieobecność Milika i Seifert-Salka powinien ciułać te punkty. Liczę na sześć biegów z jego strony, co powinno przyczynić się do zdobycia minimum 7 punktów. Szczególnie zachęca do gry kurs w etoto, gdzie podobnie jak w forbet liczone są wszystkie starty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW Rybnik - Wilki Krosno
Borowiak poniżej 4,5 pkt. @1,62 Betclic

Wojdyło powyżej 5,5 pkt. @1,55 Betclic
Bańdur powyżej 2,5 pkt. @1,65 Betclic

Bjerre poniżej 8,5 @1,95 Betclic

Nie dotykam dziś wyniku w Rybniku, bo ciężko tu coś przewiedzieć, nie zdziwię się, jak Rybnik wysoko wygra, ale nie zdziwię się również, jak Krosno będzie trzymało wynik. Czepiam się więc zawodników drugoplanowych, bo czołówka może się mocno rotować i linia ogólnie wystawione bardzo poprawnie.
Na początek under Borowiaka, który już w pierwszym biegu będzie miał ciężką przeprawę, bo Świercz i Bańdur się na pewno nie położą i będą chcieli zabierać juniorskie punkty Rekinom. Szczególnie liczę tu na Bańdura i gram również jago over, bo wierzę, że młody wilczek może powalczyć w juniorskim o trzy oczka. Pojedynki na linii Bartkowiak - Bańdur będą w tych typach kluczowe, ja stawiam na krośnianina. W pierwszym meczu w Rybniku między tymi zawodnikami padł wynik 3-3.
Zbyt niska linia na Wojdyłę. Patryk świetnie zna rybnicki tor i zazwyczaj notuje tu dobre wyniki na pewno nie na poziomie takiej linii. Pięć startów dziś jest jak nie pewne to bardzo możliwe, więc te sześć oczek to mus dla seniora Wilków.
Ostatni bet na under Kennetha, który ma ciężki numer i będzie musiał się mega wznieść, aby zrobić tu over. Trzy razy jedzie na Tungate, poza tym Krakowiak, Kurtz, Jamróg. No będzie dziś miał bardzo ciężko, myślę że nawet te 7-8 oczek go zadowoli. Tym bardziej, że na under bardzo zachęca wysoki kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +817
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jakby coś to na Tungate -10,5 1,75 forbet (wszystkie starty)
Raczej się nie zanosi na to żeby musiał Rybnik używać taktycznej
No tu zdecydowanie lepiej to pograć i tu dogrywam 10.5 under bo nie sądzę żeby Rybnik musiał jechać taktyczną 😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań
Grzelak poniżej 4,5 pkt. @2,20 Betclic

Nielsen poniżej 7,5 pkt. @1,60 Betclic
bieg juniorski Polonia (-0,5 pkt.) @2,01 Fortuna
Buczkowski - Łoktajew (+1.0) - 2 @2,00 Fortuna

Szczepaniak (-2,5 pkt.) vs Szlauderbach - 1 @1,90 Forbet
Na mecz w Bydgoszczy trochę bardziej zaryzykuję i celuję w wyższe kursy. Najpierw under Grzelaka, który liczę, że troszkę nie utrzyma presji w tak ważnym meczu i że coś tam się zadzieje w biegach z udziałem Kacpra. Dlatego też typuję wygraną w biegu juniorskim gospodarzy, choć początkowo chodził mi po głowie under Franka Karczewskiego, jednak za dużo razy już się na nim przjechałem. Niemniej typuję, że Polonia wygra bieg numer dwa, jednak nie wiem w jakiej konfiguracji. Bieg juniorski będzie więc bardzo ważny dla obu moich betów.
Under Nielsena - linia dość wysoka, trudny numer, no nie widzę tu overa w żaden sposób. Praktycznie w każdym biegu mocni seniorzy gospodarzy, o każdy punkt na rywalu Matias będzie musiał stoczyć mocną walkę, a jak wiadomo, seniorka Polonii jest u siebie mega mocna.
Trochę ryzykowny typ na Łoktajewa, jednak jak lubię Buczka tak niestety w ostatnich latach w trudnych momentach miewał on słabe występy o czym sam mówił wprost. Dziś raczej słabszy nie powinien być, jednak Łoktajew znakomicie czuje się w Poznaniu i dziś pewnie też powinien zaliczyć dwucyfrówkę, myślę że rezultat między tymi zawodnikami zakręci się w okolicach remisu z lekkim wskazaniem na zawodnika PSŻ-u.
Ostatni zakład wydaje mi się bardzo dobry, gdyż mamy tu h2h Szczepaniak ze Szlauderbachem z handi w kierunku Szymona. Handicap jednak na tyle niski, iż wydaje mi się, że nawet jeśli Mateusz będzie miał o bieg mniej to i tak spokojnie powinien wyjść z niego zwycięsko. Nie widzę tu opcji, aby Szymek powtórzył wynik z Golęcina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1659
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Kurtz under 11.5 kurs 1.57 STS
Jak na 2 złamane żebra to linia troche wysoka,wiadomo jakich wariatów ma Poznań,biegi wcale nie łatwe,do tego jeśli 15 bieg dostanie,to może być różnie ,kurs też świadczy że buki maja problem jak go ocenić ...
Generalnie do dubla największe handi w stronę Rybnika gram,Poznań ma dwie dziury w postaci Świdnickiego oraz Chlebowskiego który zapewne zmieni Latałe i bez taktycznych i meczu na styk oni muszą jechać swoje biegi,
Wskoczy pewnie Grzelak na dwa dodatkowe biegi ale on też po kontuzji i kolejnych dzwonach w Bydgoszczy...

Rybnik +6.5 kurs 1.57 STS
Wynik po 4 biegach--Rybnik +0.5 kurs 1.94 STStu wejdę grubo i uważam to za mały bet dnia...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2700
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
K.Grzelak under 5.5 kurs 2.01 STS
Taka szybka próba przed meczem ...zobaczymy
Ja.Jamrog over 8.5 kurs 1.7 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2734
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
T.Soerensen under 7.5 kurs 1.55 Fortuna
Pod biegi,ostatnio brakło punktu do underu więc pod przełamanie,z Poznaniem aż 3 wykluczenia w jego biegach co zakłamalo trochę ten over...
K.Huckenbeck over 9.5 kurs 2.25 Fortuna
Duża fala krytyki ostatnio,uważam że dziś może się zrehabilitować i znając szczęście Ostrowa odjedzie jeden z lepszych meczy
Typ luźny:
T.Musielak under 7.5 kurs 2.01 Fortuna
3 pierwsze biegi szalenie ciężkie ,martwi trochę ten bieg 12 ,ale spróbuję za drobne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom