>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami 2. Ekstraliga - play off

maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ostrów - Bydgoszcz (+8.5) [2] 1.65 forbet

Gospodarze bez Szostaka, a to spore osłabienie formacji juniorskiej. Mogli tu zrobić różnicę na plus, a tak będzie ciężko. Bydgoszcz myślę będzie trzymać rękę na pulsie i w razie czego momentalnie pójdą rezerwy taktyczne. Jeśli tylko będą trzymać wynik i w końcówce meczu, gdy szansa na awans Ostrowa będzie znikoma, to myślę, że może zejść powietrze z gospodarzy i Bydgoszcz spokojnie te 41 punktów dziś wykręci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2659
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Na szybko...Bydgoszcz handi spokojnie do gry oprócz tego over 5.5 Szczepaniaka ,under Sorensena 5.5 i Layger +2 lepszy od huckenkeckatak to widzę na szybko...Layger już tak słabego meczu nie pojedzie jak poprzednio a do tego ma 2 oczka handi a to sporo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3861
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
Soerensen powyżej 5,5 - STS 1.57
Poza pierwszym bardzo trudnym biegiem w kolejnych już rywale słabsi. Te 6 punktów jest w stanie spokojnie uciułać. U innych bukmacherów linie wyższa o 1,2 punkty.

Walasek poniżej 4,5 - Betfan 1.75
U pozostałych bukmacherów linia oczko niżej. Dziś Grzegorz sądzę, będzie pierwszy do zmiany taktycznej. Myślę że pojedzie 3 razy, a rywale też mocni, szczególnie w biegu 13.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1815
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bydgoszcz (-10.5) - Rybnik [1] 1.62 betfan
49-41, Tungate i Trześniewski bohaterami Rybnika

Myślę, że Bydgoszcz dziś odrobi straty z Rybnika. Na swoim torze cała drużyna prezentuje się dużo lepiej. Przez cały sezon regularnie przekraczali 50 punktów i także powinni zrobić to dziś. Przede wszystkim juniorka powinna zrobić dużo więcej punktów, jak w Rybniku. Liderzy także powinni brylować, a i druga linia wygląda na swoim torze lepiej, jak wyjazdach. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, typu kontuzja, to Bydgoszcz dziś moim zdaniem odrabia straty.
 
Ostatnia edycja:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Typy główne:
F.Karczewski under 3.5 kurs 1.7 Fortuna
T.Soerensen under 6.5 kurs 2.01 Fortuna
M.Borowiak over 1.5 kurs 1.55 Sts
Typy na luzie za punkty
Juniorski Rybnik +0.5 kurs 2.83 Fortuna
K.Huckenbeack under 9.5 kurs 1.88 Fortuna

Kluczem będzie Jamrog jeśli zrobi 10 w 6 to uważam że Rybnik może być blisko awansu,gram under Karczewskiego bo blado wygląda ostatnio a juniorka Rybnika idzie w górę i czuję że w końcu u siebie może nie wytrzymać presji i on albo Buszkiewicz nie zrobią linii,under Tima bo jechał wczoraj w Secu i trochę może byc wymęczony,plus ominął trening
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3180
Do góry Bottom