>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja grałem w tym meczu wysoki over gemowy i dostałem zwrot ale uważam że Lv bet leci z Tobą w kulki bo padł drugi tajbrek.Gdybyś grał np over 2.5 seta a Schapovalov byłby zdyskwalifikowany w pierwszym gemie trzeciego seta to i tak padają 3 sety.
Swoją drogą bardzo dziwna sytuacja nie do końca wiadomo za co go zdyskwalifikowano , nawet Shelton go bronił , wygląda na to że powiedział coś niepoprawnego politycznie.

Ale i tak bardzo ciekawa sytuacja nie jeden prawnik by się podjął iść z tym na salę sądową :)
Kwestią tylko czy gra warta świeczki.
Ja przy tak skrajnej nieuczciwości buka zamykam u niego konto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
act 8,6K

act

Użytkownik
No właśnie dużo do wygrania nie jest, ale reklamację napiszę. Zobaczymy.
Konta raczej nie zamknę bo tylko w LVbet można grać overy TB z polskich buków.
Kiedyś była podobna sytuacja w meczu Rublow - Bublik. Tam też była dyskwalifikacja i miałem pograne overy asów, df i meczowe i wszystko rozliczone na plus (akurat TB nie grałem)
 
deepred 835,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
"Jannik Sinner otrzymał dwa pozytywne wyniki testów na niedozwoloną substancję o nazwie clostebol. Po złożeniu wyjaśnień przez Włocha, organizacja uznała tłumaczenie zawodnika za wiarygodne. Podjęto jednak decyzję o anulowaniu jego wyników z turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W związku z tym stracił 400 pkt i nagrodę finansową za półfinał zmagań."

Jakby był 350 randomem to by go uwalili na 2 lata, ale nr 1 w rankingu nie wypada.

 
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
"Jannik Sinner otrzymał dwa pozytywne wyniki testów na niedozwoloną substancję o nazwie clostebol. Po złożeniu wyjaśnień przez Włocha, organizacja uznała tłumaczenie zawodnika za wiarygodne. Podjęto jednak decyzję o anulowaniu jego wyników z turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W związku z tym stracił 400 pkt i nagrodę finansową za półfinał zmagań."

Jakby był 350 randomem to by go uwalili na 2 lata, ale nr 1 w rankingu nie wypada.

Tu się nie zgodzę bo Sharapovą czy Halep potrafili uwalac na długie miesiące. Wykryto u niego ten sam środek co u Polki, która przed samym startem w IO musiała udowodnić brak swojej winy i też nie została zawieszona, a nie należy do czołówki kajakarek.
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Ale już odpuszczenie Igrzysk delikatnie mówiąc śmierdzi. Przynajmniej mi.
Znam oczywiście oficjalny powód, ale mi się to nie klei.
 
deepred 835,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tu się nie zgodzę bo Sharapovą czy Halep potrafili uwalac na długie miesiące. Wykryto u niego ten sam środek co u Polki, która przed samym startem w IO musiała udowodnić brak swojej winy i też nie została zawieszona, a nie należy do czołówki kajakarek.
No pewnie, to ciekawe, że tak długo trzymali to w tajemnicy i jakieś pierdololo o chorobie na IO. Skoro jest niewinny to nie powinni mu zabierać punktów z Indian Wells i odbierać kasy. Kolejna kompromitacja w wielkim sporcie. SKANDAL i tyle.
 
dx2 248,1K

dx2

Użytkownik
Trzy infosy, zeby sie streszczac:

1) Rybakina konczy wspolprace z trenerem Vukovem w tygodniu poprzedzajacym start na US Open.

2) Nie zyje Peter Lundgren - trener m.in. Federera, Wawrinki czy Baghdatisa.

3) Shelby Rogers konczy kariere po starcie w US Open.

 
Otrzymane punkty reputacji: +300
Do góry Bottom